logo ITAMAR Group Sp. z o.o.

ITAMAR Group Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o ITAMAR Group Sp. z o.o.

Wacław Jarząbek 2013-08-30 12:26:26
Świetna atmosfera, pełne zaufanie i jasne zasady pomiędzy kierownictwem a pracownikami, wypłaty zawsze na czas. Stała, niezmienna, bardzo profesjonalna załoga, na pomoc której zawsze można liczyć.
6
Paulo Coelho 2013-10-24 20:33:11
Postaram się obiektywnie - firma inwestuje w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, nie było też problemu np. ze słownikami. Część ludzi miała możliwośc uczestnictwa w szkoleniach. Niestety, atmosfera zaczęła się psuć - pracownicy byli niesłusznie oskarżani o dzialanie na szkode firmy, rozpoczęły się zwolnienia, zamontowano monitoring nawet na korytarzu, już wcześniej w komputerach były programy szpiegujące. Ci, którzy nie zostali zwolnieni, odeszli sami, nie wytrzymując presji i podburzania - bardzo mile jest np. widziane donoszenie na siebie. Podsumowując - firma z potencjałem, ale bez szacunku dla pracownika. Dla ludzi o mocnych nerwach.
8
Tłumacz 2015-06-17 14:34:34
Żerują na taniej sile roboczej, wyciskają z tłumaczy ostatnie soki i nakładają sobie olbrzymie marże (tłumacz dostaje ok. 30% stawki, którą Itamar kasuje od klienta).
10
sadek 2016-04-20 15:44:23
jeżeli dalej interesuje cie stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży to możesz smiało aplikować do nch tytus_98' , widziałąm ofertę oferują w niej podstawę oraz premie, oczywiscie zalezy to też od ciebie ile wyrobisz w miesiacu targetu ale chyba ciezko nie ejst.
Zostaw swoją opinię o ITAMAR Group Sp. z o.o. - Gliwice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITAMAR Group Sp. z o.o.