Opinie o PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Lublin

Ktoś

Słuchajcie dajcie sobie spokój z tą firmą jak chcecie być (usunięte przez administratora) to wasza sprawa ja wiele lat tam pracowałem zwolniłem bo to jest beznadziejna nikomu nie polecam Pan dyrektor wprowadza swoje warunki jest poprostu beznadziejny gość i nie chce mi się więcej pisać żenada

@Piotr

jest? a na którym stanowisku w razie czego? serio pytam, bo za dużo negatywnych których wdziałam i ciekawa jestem perspektywy. warunki masz ok czy kasę?

Dali podwyżkę żeby pracownicy się nie zwalniali, a to nie tu leży problem. Problem jest w przełożonych, zróbcie ocenę brygadzistów, kierowników i wtedy zobaczycie przez kogo zwalniają się operatorzy.

Op..
@operator

Dokładnie tak ale oni mają nas za ciemniaków niech sami sobie ją wypełniają lub zrobić ją normalnie niech każdy wyrazi swoją opinię na kartce na której nie będzie nazwiska, loginu czyli po ludzku!!!

JARO

Ile sobót pracuje się w miesiącu ?

Gti
@Pracownik z produkcji

Niestety takie są fakty.. kiedyś elka zadała pytanie "jak zatrzymać pracowników w firmie? Kwestia podwyżki nie wchodzi w grę".. tego typu zachowanie pokazuje tylko, że mają nas gdzieś.Jesli ona nie rozumie, że poprawieniem jakości życia może być adekwatne wynagrodzenie za swoją pracę w tych nie łatwych czasach to może ktoś ją powinien na tym stanowisku zastąpić skoro ona takich banalnych rzeczy nie pojmuje

operator

Pracodawca jest ok, pensja na czas i benefity tez na czas są wypłacane. Problem leży raczej po stronie , co nie których brygadzistów psełdo i kierownictwa. Pracowałem w Plasticu 2 lata brygada jest spoko, ale operatorzy tez na operatorów donoszą, żeby się przy przypodować brygadzistom i no naturalnie technologom. Jest pewien brygadzista ps Psai Pała co na każdego donosi do kierownika na operatorów i brygadzistów i cieszy sie dobrym zaufaniem. Nie ma co sie dziwić, że dużo operatorów podziękowało za tak szlachetna prace w Automotivie.

Operator
@Natalia

Witam Pani Natalio,odnoszę się do Pani wpisu na portalu. Są sytuację o których się nie mówi, że operator na trzeciej zmianie nie może odejść od prasy bo pewien pseudo brygadzistą nie podmieni do toalet na faje. Przychodzi o 01 30 i głupio się pyta czy byłem na przerwie obiadowej, lecz w tym czasie nawet nie byłem tak zwanej faji i toalecie a oczyma mówić o przerwie obiadowej. Więc co trzeba pampersa nakładać.

Zygfryd

Nie polecam pracy w ochronie. Nie ma nawet toalety.

Kaśka
@Zygfryd

Dziwne, bo to przecież obowiązek w miejscu pracy. To zapytam może mało komfortowo, ale gdzie załatwiacie swoje potrzeby? Mam cichcą nadzieję, że to tylko w ochronie taka sytuacja, a nie na wszystkich stanowiskach....

Zygfryd

Ale to Plastic odpowiada za warunki pracy, bo wykonuje się ją na jego terenie.

Bond Nowy wpis

Nie długo wszystko za...... i pieniądze i brakiem obsady ( na magazynie brakuje ludzi ale Szefowa i kierownik strugana g........)

Zygfryd Nowy wpis
@Kaśka

Toaleta jest niecałe 100 metrów dalej w biurowcu. Tyle że i tak nie można z niej korzystać, jeśli jest się samemu na portierni. Jeśli wówczas kogoś złapie nagła potrzeba, to musi zawołać kolegę z drugiej bramy. Potem trzeba poczekać, aż on zamknie bramę, przyjdzie na portiernię (oddaloną od jego miejsca pracy o 200 m) i dopiero można iść. To praktycznie tak, jakby do (usunięte przez administratora) trzeba było lecieć pół kilometra.

Max Nowy wpis

W ogłoszeniu dla Inżyniera Projektu / Inżyniera Spawalnika (Certyfikat IWE) wyczytałem o bogatym pakiecie benefitów, m.in.: unikatowym systemie nagrody frekwencyjnej. Jakie są zasady tego systemu, może mi ktoś powie? I jakiej wysokości wynagrodzenia się spodziewać?

Coś o pracy jako inżynier projektu dowiem się tutaj? Byłbym zainteresowany zwłaszcza, że możliwa jest praca zdalna/hybrydowa. Jak często do biura trzeba zajechać w miesiącu? Fajnie jakby była pewna elastyczność pod tym względem. No i do tego oczywiście dochodzą delegacje, jaka część pracy w trasie się odbywa?

Nikodem Dyzma

Zastanawia mnie dlaczego została zmieniona firma sprzątająca nasz zakład? Kiedyś dziewczyny, które dbały o porządek na produkcji, robiły super robotę. Sprzątały wszystko, a jak się je poprosiło żeby gdzieś pozamiatały, bo był (usunięte przez administratora) na przykład przy młynach, to nie było problemu. Gość, zwany Bobrem, który ogarniał teren na zewnątrz, przyjeżdżał w środku nocy żeby odśnieżać lub posypać solą, jak było ślisko i niebezpiecznie. A dzisiaj rano ledwo można było dojść do biurowca, bo wszystko było oblodzone o godzinie 6 rano, gdy dużo ludzi idzie tą drogą z pracy lub do pracy. Niech się biuro i BHP cieszy, że nikomu nie stała się krzywda, bo było okropnie ślisko, jak tylko wyszło się za bramę. Po co są Ci dwaj panowie z firmy sprzątającej, których robota opiera się na jeżdżeniu mopem po czystej posadzce przez kilka godzin, a gdy dosłownie obok nich jest rozsypane trochę tworzywa przy młynie to udają, że nie widzą i przed 14tą idą do domu, pytam po co? A później wszyscy mają pretensje do produkcji, że jest brudno na hali. Chyba firma sprzątająca, jak sama nazwa wskazuje, ma sprzątać, a nie spacerować z mopem i czekać do fajrantu. Juz pomijając temat mydła w łazience w szatniach pod biurowcem, na które czasami trzeba czekać kilka dni, bo dozowniki wiszą, ale puste. Nie pozdrawiam. Nikoś.

Waldek
@Nikodem Dyzma

Nie no, dziś rano parking dla pracowników biurowca był posypany solą. Ale jak widać o nich firma dba, a o pracowników nie bardzo.

Kazio
@Waldek

No to na parkingu dużym dla pracowników można było na łyżwach jeździć. Pewnie myślenie jest takie że niech się pracownicy cieszą, że w ogóle mają parking.

Ferdynand Kiepski
@Nikodem Dyzma

O tak, zgadzam się, że dziewczyny z poprzedniej firmy sprzątającej były super. Sprzątały wszystko, każdy zakamarek hali i nie tłumaczył się, że to nie ich obszar, jak obecni panowie zamiatający posadzkę. Szkoda, że zapewne ze względów finansowych, przyszła firma sprzątająca, która jest bo jest, ale efektów zero. Dobrze, że jest w ich gronie Basia, która jest ze starej załogi i wie, co to znaczy dbać o porządek, ale sama Basia nie ogarnie całego zakładu.

@Ferdynand Kiepski

To czemu tylko zostawiono Basię ze starej ekipy? Dowodzi ona ekipą sprzątającą? Czy codzienna praca jest dużo bardziej utrudniona jak porządek jest mniejszy?

JARO

Ile sobót pracuje się w miesiącu ?

Graźka
@JARO

Skąd wiesz, że soboty pracujące? Ja przeglądam ofertę na konstruktora maszyn i tam nic takiego nie widzę szczerze. Nawet dali opcję pracy zdalnej. Ciekawe czy wtedy w ogóle są wyznaczone godziny? Mi by pasował elastyczny grafik.

Produkcja
@JARO

Zależy od działu,Dinoxy mają wszystkie wolne weekendy a i tak narzekają bo chciały by dorobić, paliwa dość często mają weekend ale za to wypłaty mają na dobrym poziomie, także ile osób tyle opinii, inne działy mają i zawsze miały weekend wolny

Zarobiony
@Produkcja

Na paliwach wypłaty na dobrym poziomie... Jakby to była gola wypłata to spoko. Od tego dobrego poziomu trzeba odjąć dodatek za każdą przepracowaną sobotę (175zl +dzień wolny) oraz te nadgodziny niedzielne(niby 200% ale płatne w sumie do końca nikt nie wie jak. Bo jest to rozbite na 2 części. Jedna płatna z bieżącą wypłata a druga część wypłacana z końcem okresu rozliczeniowego. Jakby nie dało się od razu tego wypłacić.) Po odjęciu tych dodatków to wypłaty są na takim samym poziomie co na dinoxach. Czyli pozostawiający wiele do życzenia.

...
@Zarobiony

No i teraz nagroda frekwencji...motywacja by im prędzej się stad zwolnić...brawo Ela

@...

zaraz zaraz, skoro kafeteria była wypłacana za poprzedni rok to kiedy ją wypłacą jesli nowe zasady tyczą się 2024 roku, czyżby zemsta za wigilię???

@ :)
@:)

Co ty czlowieku pi…lisz za jaki poprzedni rok byla wyplacana kafeteria, tak wlasnie robi sie ferment, zawsze za biezacy byla wyplacana

Weronika
@Produkcja

Ale co do tych działów, gdzie są wolne weekendy, to one sa obligatoryjnie wolne? Dajmy na to, że pracownik chce dorobić i popracować w weekend, to ma taką szansę, czy firma nie chce po prostu więcej płacić i nie daje takiej możliwości?

happynewyear
@@ :)

to ty robisz ferment, ten gość :) dobrze napisał bo skoro ocena roczna ma jakiś wpływ na wysokość kafeterii (a ma) to jest oceną za poprzedni rok - czyż nie tak ?... i jeżeli była wypłacana od kwietnia/maja to nie awansem za bieżący rok, ta firma to nie wolontariat - za darmo nic nie dają, a premie czy jakieś dodatki - tak -firma nie musi tego dawać, ale to jedyne rzeczy które w minimalnym stopniu próbują przykryć widmo gołej wypłaty i są małą zachętą aby przyjść w weekend, mam przekonanie graniczące z pewnością ze ta polityka hr firmy(kija i marchewki) odniesie negatywny skutek na motywację pracowników, polityki która ma na celu wyciśniecie resztek chęci z tych którzy JESZCZE są bo nowym brakuje jakiejkolwiek motywacji i chęci do pozostania w tej firmie(cyt. byle do wiosny) a i coraz częściej trudno jest im przebrnąć przez kołowrotek na portierni na bezdechu...ale takich beztlenowców to już pan łoker dobrze identyfikuje .... :)

@
@happynewyear

Czyli mieszanie dalej trwa, podstawa kafeterii jest wyliczana na podstawie oceny, ale jest premia danego roku a nie za poprzedni rok, ta pokretna logika powoduje ferment i tyle

Bjorn
@happynewyear

Największym problemem tej firmy jest właśnie kierownik działu HR. Typowy (usunięte przez administratora)w pogoni za ładnymi wynikami w tabelce excelowej. Wspaniałe pomysły na papierze, a w praktyce wszyscy wiemy jak to wygląda. Wszystkie dodatki motywujące, stały się paradoksalnie coraz mniej zachęcające do efektywnej pracy. Zepchnąć jak najwięcej bonusów na koniec roku, bo po drodze część pracowników się wykruszy i można wykazać oszczędności jakie wygenerował dział HR, ha tfu. Dlatego z okazji Nowego Roku życzę tej firmie Managera działu zasobów ludzkich, który faktycznie o te zasoby zadba!

lena
@@ :)

Bo tak kierownictwo wprowadza ludzi celowo w błąd aby się starali a potem itak mają (usunięte przez administratora) ale dziękujemy teraz już nie musimy się starać bo itak nam (usunięte przez administratora) za chorowanie.

Pracownik z produkcji

Wydaje mi się, że jeżeli produkcja przestanie produkować, DKM przestanie produkować maszyny to zabraknie kasy również na twoją Mario wypłatę. Chciałbym zaznaczyć że pracujemy w fabryce. Nieważne czy pracujesz w biurze czy na produkcji. Pieniądze dla wszystkich od operatora po dyrektora biorą się z zysku ze sprzedaży naszych wyrobów. A wyroby produkuje produkcją oraz DKM. Więc biurowi łącznie z Panią Elą, niech sobie wkoncu uświadomią skąd biorą się pieniądze na wypłaty dla wszystkich.

Pracownik z produkcji

Tu się zgodzę, kobieta oderwana od rzeczywistości. Żyje w swoim świecie, i pracowników ( wydaje mi się że nie tylko produkcyjnych) ma za nic. Stwierdzając że produkcja leci w kulki ze zwolnieniami i bierze lewe jedno dwudniowe zwolnienia, to już przesada. Wiadomo że zdarzają się osoby które tak robią. Ale nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Ona mądra bo byle coś źle się czuje to ucieka na pracę zdalna. Niestety tak to już jest i dopóki ona tu jest to będzie. Robiąc tak dalej to na pewno nie zatrzyma pracowników. Z tym że chyba o to w tym chodzi żeby zredukować jak najbardziej liczbę starych pracowników. Nowy pracownik to niższa stawka niż pracownik z 10letnim stażem.

Ooo
@JARO

Soboty to jeszcze da się znieść ...Niedzielę .... najlepiej 24/ dobę 7 dni w tygodniu ...ot światowy lider ????

Gti
@Pracownik z produkcji

Tyrak z produkcji

Mam pytanie do działu HR a raczej Pani Eli. Dlaczego nie ma w tym roku wigilli pracowniczej ? Czy coś w tamtym roku było nie tak że w tym roku postanowiła Pani jej nie organizować z kałcją czy bez - obojetnie ? Potańcówka nie wyszła to może jednak wigilia ludzi chętnych bedzie na pewno więcej. Z tego co liczymy to w tym roku nie było żadnej imprezy dla pracowników, rozumiemy że środki socjalne się nie zmarnują ?

Wiktoria
@Tyrak z produkcji

Cześć, co do świąt, to inne dodatki świąteczne były? Jak rozumiem, nie było spotkania wigilijnego dla produkcji, a jakieś premie, bonusy, paczki na święta pracownicy dostali, czy tego też nie było? Ciekawą mnie też te środki socjalne, czy ktoś wie, jaki jest budżet na te socjalne sprawy, jaka jest kwota rocznie do wydania na takie cele?

Obiektywny
@Wiktoria

W tym roku, jak co roku. Rzucili ochłapa najwyższa pula 700 zł brutto na święta. Czyli po odliczeniu podatków sporo mniej. Dobrze że wypłacili zaległe pod grusza to troszkę lepiej wyszło. Dodali jeszcze kartę do Felicity po 200i 250zl. Także szał. Porównując do byle biedronki to tutaj socjal gorszy jest.. no żeby za 10lecie pracy dawali 600zl no to już trochę kpina. 10 lat temu to było coś a teraz to tak trochę słabo. No ale trzeba się cieszyć że coś tam dają. W sumie nie jest to ich obowiązkiem

Branżowiec
@Obiektywny

Z nowym rokiem mamy mega prezenty z działu hr: brak nadgodzin i kafeterii. Ot Ci podarunek od serca. Lepiej już było

Zhańbiony

Ale to w sumie nie jest powód do dumy te nadgodziny. Niby 200%platne, ale jak to mówi szefowa HRu 'HANIEBNE 200%'. Ale my produkcyjni to jednak idioci jesteśmy. zgadzamy się (usunięte przez administratora) w niedzielę do roboty za nadgodziny, zostawiając w domu rodziny, nieraz dobrą imprezę, czy wyjazd przekładamy. Te słowa nie powinny mieć miejsca. Ale spokojnie, już mają komplet zhanbionych na niedzielę mają. ale jaky śmiemy za 200% przychodzić. HAŃBA

Zbieram pokemony

Zabrali każdemu średnio 1500 zł kafeterii za poprzedni rok i jeszcze to dumnie ogłaszają na zebraniu. No ewenement.

DICAPRIO
@Zbieram pokemony

To prawda dzięki Pani Eli ta Firma powoli tonie jak Titanic.

@Zbieram pokemony

Ej, ale o co chodzi z tym zabraniem 1500 zł kafeterii? Nie wiem, jak to działa i czy te 1500 zł kafeterii to dużo, czy mało?? Wgl co to znaczy, że zabrali, że co, od pensji do odliczyli? Od premii? Czy jak można zabrać taką kasę z kafeterii??

@123

Kafeteria należała się pracownikom którzy przepracowali w minionym roku minimum 3 miesiąc na umowie z firmą ale w obecnym roku powiedziano na zebraniu, że kafeterii nie będzie jak ktoś wyjaśnił ładnie, że kafeteria należy się za poprzedni rok to bezczelnie zaprzeczono i tak wygląda kantowanie:(

Czy poziom wynagrodzeń w PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 14 października.

Janek

A jak przedstawia sie praca na magazynie,wynagrodzenie itp...

Uuu

Jak była kafeteria to ludzie dostawali dobry zastrzyk gotówki i mogli wyjechać na wakacje lepsze lub gorsze teraz to tylko chałupnictwo bo kogo stać za taką stawkę .

Siwy
@Uuu

Najważniejsze to nie chodzić na L4, reszta się dla nich nie liczy.

Agacia

Mam pytania odnośnie stanowiska inżynier jakości dostawców. W tym jednym ogłoszeniu w necie jest to, że jest opcja pracy zdalnej, ale podali też, że pracuje się tu hybrydowo. Jak to jest finalnie, tylko częściowo można pracować z domu, a nie można całkowicie przejść na home office? Czy jest to zależna od kwalifikacji lub odległości miejsca zamieszkania do biura??

Blabla
@Agacia

A jak chcesz sprawdzać jakość komponentów i rozwiązywać bieżące problemy będąc ciągle w domu? I taka potem właśnie jakość jak takich inżynierów zatrudniają.

zdzisek

Praca dla (usunięte przez administratora) za 3850 brutto a nie jak piszą w ogłoszeniu 4600 , połowa załogi to Ukraina to oni psują rynek i (usunięte przez administratora) po 12 godzin aż miło .

@zdzisek

O jakim stanowisku piszesz? Hmm, może na okres próbny dostaje się 3850 zł brutto, a potem 4600 ? Czy nie jest tak ? ;/ Po 12 godzin się pracuje ? Ile dni w tygodniu ? Tak szczerze to myślałem nad aplikacją do tej firmy .

Barbara

Jeśli już o talentach mowa to jak tu z jakimś konkretnym socjalem stoicie? Opiszecie standardy dla jasności? lubię znać przyszłe miejsce pracy od każdej strony. I czy sugerujecie teraz ze jakieś grupki z ludzi się robią? Można być neutralnym i po prostu przyjść zarobić?

Tdk
@zdzisek

W ogłoszeniu 4600? Przecież jest dużo operatorów którzy po 8 lub 9 latach pracy nie ma takiej stawki..brak słów chyba, że jakieś wyrównanie firma szykuje pod koniec roku..

@Tdk

A co z podwyżkami wynagrodzeń w związku ze stażem pracy? Biorą pod uwagę, ile ktoś czasu dla nich pracuje? I ile maszyn taki operator obsługuje?

jan

nie ma to znaczenia, nie nagradzają za staż wręcz przeciwnie, starych pracowników dyskryminują, mają niższe stawki niż nowi, a podwyżki są procentowe od stawki więc jest oczywiste że nie dogonią tych nowych niedoświadczonych z nowymi większymi stawkami, ale to świeża krew więc warto;) a stary to itak się nie zwolni, gdzie mu będzie lepiej;)))

Stary pracownik

z roku na rok coraz gorsze dziadostwo, pracując tam emerytury możesz nie dożyć, wycisną Cię jak cytrynę, dla nich jesteś tylko numerem operatora, nie polecam, a najlepiej omijać szerokim łukiem, zwłaszcza młodzi ambitni, nie zepsuci powinni trzymać się z dala od tego dziadostwa.

Obrońca ulicznego ortalionu

Czytając Twoją wypowiedź, jedno przychodzi mi do głowy, nie nazywaj kogoś "tęmpym" jeśli Twój ojczysty język wygląda fatalnie. Grzegorz Gra. nie pogrążaj się tutaj

Kacpi
@Obrońca ulicznego ortalionu

Takie personalne wycieczki między pracownikami, jak tu na forum, to częste w zakładzie? Czy jednak ludzie są dla siebie nawzajem w porządku, a jak trzeba, to i pomogą, jak mogą?

€€€
@Kacpi

Adm widzę że usuwa negatywy, wiem bo sam napisałem negatyw i jego niema . Ładnie ukrywają co dzieje się w środku firmy.

@pracownik

A może dali, bo doceniają ich pracę? To nie zależy od perspektywy? Co do przełożonych to co według Ciebie konkretnie robią, że ocena miałaby wyjść jakaś gorsza?

Tymon
@pracownik

Trzeba bylo sie uzewnetrznic jak cie pytali w ankiecie satysfakcji a nie teraz madrosci wypisywac ktore nikt od kogo to zalezy i tak tutaj nie przeczyta

Natalia
@Tymon

W jakiej ankiecie satysfakcji, macie takie coś? Ciekawe, czy ma to jakiś sens... pracodawca w ogóle czyta takie coś?

operator
@Tymon

Jakby ankieta była anonimowa to ludzie napisaliby prawdę, a tak się boją. Bo i skąd w anonimowej ankiecie brygadzista wie, że jeszcze nie wypełniłeś ankiety?

@operator

A coś konkretniej? chodzi o to, że komuś uwagę zwrócił? może widział, że ktoś nie oddaje kartki?

Przyjaciel
@pracownik

Brygadziści to hamy ze wsi.

Op..

Ktoś

@Ktoś

Bo jest ok

@Piotr

Stawus

Nigdy w życiu nie spotkałam się z takimi (usunięte przez administratora) ze strony operatorów, praca za najniższą krajową.... Brygadziści Ok kierownik też a co do operatorów to wszyscy chcą się przypodobać suce która również jest tylko operatorka ale jak to niektórzy twierdzą lepiej z nią nie zadzierać!

Zastanawiam się nad wzięciem udziału w rekrutacji na stanowisko Inżynier Rozwoju Jakości. Z tego co czytałem system pracy jest hybrydowy, jak najbardziej mi to odpowiada. Czy pracodawca zapewnia w pełni wyposażone stanowisko pracy jeżeli chodzi o pracę w domu? Co jaki czas trzeba pojawiać się w biurze? Samą atmosferę jak oceniacie?

Wózkowy

Cooper Standard zatrudnia obecnie na całym świecie 30 000 pracowników i zajmuje się głównie produkcją elementów samochodowych związanych m.in. z systemami przepływu płynów, uszczelnianiem karoserii, hamulcami i emisją oraz systemami tłumienia drgań w układach zawieszenia silnika i karoserii. Siedziba firmy znajduje się w USA, ale kilka fabryk znajduje się także w Badenii-Wirtembergii w Niemczech. Oprócz europejskiej centrali w pobliżu Mannheim, w regionie znajdują się trzy inne lokalizacje. Firma zamknęła już swoją jedną lokalizację w Hockenheim w 2016 roku. 170 pracowników straciło wtedy pracę. Firma przenosi się z Niemiec do Polski do Lublina by dalej działać na świecie gdyż koszta utrzymania nie pozwalają na dalsze spowalnianie gospodarki. Jednak nie zwalniam się z plastik omniun. Zostaje, będę z tą firmą do końca na dobre i na złe.

@Wózkowy

Czy w soboty i niedziele sie pracuje w tygodniu ?

@Wózkowy

Czyli dobre warunki pracy masz tutaj, napiszesz coś szczegółowo? Teraz będą jakieś zatrudnienia w związku z przeniesieniem do Polski? Wiesz jakich etatów potrzeba najwięcej?

Katy
@Wózkowy

Napisałeś, że jesteś wózkowym, a możesz napisać jaką masz pensję na tym stanowisku? No i czy ze względu na branże motoryzacyjną zatrudniani są sami mężczyźni?

Alvaro

Czyli polecasz tą firmę?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Automatyk w PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Wózkowy

Kryzys w fabryce samochodów elektrycznych. Według doniesień medialnych niemiecka fabryka Tesli przeżywa kryzys. Jak podaje moz.de od momentu otwarcia, wyniki przedsiębiorstwa cały czas szybowały w górę. W związku z dużym zapotrzebowaniem na towar zwiększano liczbę stanowisk oraz zmian. Na ten moment fabryka zatrudnia już ponad 10 tys. osób, z czego 10 proc. siły roboczej wytwórni to pracownicy kontraktowi, którzy przyjechali do fabryki dzięki pośrednictwu pracy. Oznacza to, że w Gigafactory w Grünheide zatrudnianych jest ok. 1000 pracowników z agencji pracy, w tym osób z Polski. Ich posady stały się zagrożone. Raport Tesli o zwolnieniach wśród pracowników kontraktowych Z doniesień portalu informacyjnego Business Insider wynika, że zakład w Grünheide przeżywa obecnie kryzys, a do pracowników wysłano informacje o cięciach w zmianach oraz o nadchodzących zwolnieniach. Czyli i też w Gliwicach pomału coś się dzieje że firma nie zatrudnia i tnie koszta czymś się da. Narazie Lublin się trzyma ale kwestia czasu i też dołączy do zespołu z Gliwic.

Misia
@Wózkowy

A są jakieś cięcia pensji, jeśli ta to ile średnio od jednego pracownika? Na jakich stanowiskach głównie szykują się zwolnienia? Wypłacą tym ludziom jakieś ekstra pieniądze za to, tak jakby na pocieszenie?

Wózkowy

W specjalnym oświadczeniu VDL Nedcar poinformowało, że od 1 listopada 2023 roku dwuzmianowy system pracy w fabryce zostanie zastąpiony przez system jednozmianowy. Oznacza to, że w zakładzie liczącym 3 950 osób z pracą będzie musiała pożegnać się niemal połowa - 1 800 pracowników. Dodatkowo władze fabryki nie wykluczają dalszej redukcji etatów po 1 marca 2024 roku. W Gliwicach też jest podobnie i redukują etaty. Agata meble Media market czy stock Polska też redukują również zatrudnienie. Z dwóch zmian czy trzech też robią jedną zmianę. Nie płacą za nadgodziny, premi nie ma. Kwestia czasu i budowlana też tak zacznie. Cisza przed burzą. Składam wypowiedzenie w poniedziałek, muszę poszukać innej pracy. Wam też życzę tego. Recesja niedaleko będzie.

Operator

Witam wszystkich pracowników w plastic omnium i Natalie. Moje wynagrodzenie bardzo odbiega od po przednich wynagrodzeń. Mam pytania czym jest to spowodowane. Tym że wymówiłem umowę o pracę i l4 . Bo nie mam ekwiwalentyu za urlop .

Zostaw merytoryczną opinię o PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Lublin

• Jak się pracuje w PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Budowlana 28
    20-469 Lublin