logo Inergy Automotive Systems Poland

Inergy Automotive Systems Poland

Lublin

Opinie o Inergy Automotive Systems Poland

mistrzu 2015-10-21 10:14
A jak w OP z tym bhp? maszyny są osłonięte? dużo chemii w środowisku? wyposażenie w SOI odpowiednie??? szefostwo dba o temat?
przyszły mistrzu 2015-10-21 10:23
A jak w firmie z bezpieczeństwem pracowników? maszyny są osłonięte? dużo chemii w środowisku? wyposażenie ludzi odpowiednie??? zarządzający robią coś z tematem?
przyszły mistrzu 2015-10-21 12:40
A jak w w firmie z bezpieczeństwem pracowników? maszyny są osłonięte? dużo chemii w środowisku? wyposażenie ludzi odpowiednie??? zarządzający robią coś z tematem?
koder 2016-06-05 20:59
no raczej nie radze tam pracowac,miejsce dość nieciekawe,masz plecy idziesz w górę i nie ma znaczenia wykształcenie czy kompetęcie,
ojo 2016-07-26 17:21
Pracowałem w jakości i odradzam tę firmę każdemu kto myśli o pracy w biurze czy jako inżynier. Atmosfera jest beznadziejna. Zero wsparcia, o nic nie zapytasz, każdy każdemu wilkiem jest. W takich warunkach ciężko też mówić o jakimś rozwoju. Do tego ciągły stres który przede wszystkim wynika z bałaganu jaki panuje. Jedynie co to kasa była przyzwoita. Ale pieniądze to nie wszystko, nie za wszelką cenę.
%^&$@ 2016-08-05 19:02
Kolego Ojo, zgadzam się z Tobą w 100%. Też mam doświadczenie w pracy w biurze. Jeśli ktoś lubi żyć w notorycznym bałaganie, stresie z niego wynikającym i lubi "sprzątać" po innych to to miejsce będzie dla niego w sam raz.
Kikuś 2016-08-28 22:51
Dyrektor = dyktator
stres .... każdy wszystko spycha na innego... atmosfera odizolowania
Są osoby, którym więcej wolno ale to chyba normalne...
Pieniądze to nie wszystko ..
kol1 2016-09-06 15:40
W każdym obszarze funkcjonowania firmy jest straszny bałagan, który powoduje, że jest bardzo dużo stresu. Z liczb występujących w różnych obszarach działalności firmy zgadza się jedynie... kasa na koncie. Może wydaje im się, że jak w miarę dobrze płacą to sprawa załatwiona... Kto tam długo wytrzyma?
ilonka 2016-09-06 16:27
To skoro zapewnione są odpowiednie szkolenia @Ib, to przecież prościej wykonywać swoje obowiązki jak jest wszystko wyjaśnione. Wiecie jakie są średnie zarobki dla specjalistów ds. sprzedaży zwłaszcza w Szczecinie? Pozdrawiam
BYLY 2016-12-31 16:15
ROBERCIK "CHLOPACY" JESZCZE PRACUJE????
M 2017-03-01 19:20
Cala firma to żart, jeżeli nie masz znajomości jak niejaki Arkadiusz M. To o umowie możesz pomarzyć, po 3mies dostał umowę, a po niecałym roku papiery na przezbrajacza....gdzsie to stanowisko obiecano komu innemu... Musi koledze w biurze dobrze pod biurkiem robić,

Odradzam prace w firmie bo to wyzysk i praca nad sile....zero poszanowania dla człowieka....
paliwowiec 2017-05-20 11:30
Robota zła nie jest przynajmniej na paliwowce ale ZAROBKI to jest zart dobry za prace 3 zmianowa oraz w weekendy oraz za SZKODLIWE WARUNKI np halas ,fluor :D
Natalia 2017-07-25 15:40
Ktoś pracuje obecnie w Inergy Automotive Systems Poland? Wypowiedzcie się na temat warunków pracy , premii i zarobków?
L 2017-07-25 20:54
Człowieku nawet się tam nie pchaj szkoda zdrowia a też nic nie zarobisz, w Biedronce na kasie więcej zarobisz!!!
Zostaw swoją opinię o Inergy Automotive Systems Poland - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inergy Automotive Systems Poland