Fabryka Wsporników EUR NEPA

Otoczna

Opinie o Fabryka Wsporników EUR NEPA

anonim 2008-12-07 10:38:54
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .
NEPA ma swój własny kodeks pracy napisany w Niemiecko-polskie przepisy go nie obowiązują-no chyba że działają na korzyść zakładu. Gdyby w tym zakładzie były związki to wtedy nie byłoby [usunięte przez moderatora] na nadgodzinach itp. Komputery mają, karty są odbijane itd a te [usunięte przez moderatora] co miesiąc nie potrafią się doliczyć ile kto godzin pracował. Do szkoły podstawowej z powrotem jak się nie zna rachunków. Nie nie-oni umieją liczyć ale na swoją korzyść i swoje wypłaty. A kogoś trzeba [usunięte przez moderatora] żeby samemu mieć więcej. Nepa jak Polska-góra [usunięte przez moderatora] a szarzy ludzie cierpią i biedują. W rządzie nas okradają więc od takich uczą się w zakładach jak [usunięte przez moderatora]ludzi. Nie ma kto skutecznie karać za takie procedury więc je stosują bo się udaje. W ubiegłym roku słyszałem że nawet paczki ginęły-znam jeden przypadek że ktoś jak poszedł po paczkę to już dla niego nie było. Żałosny obraz zachłanności. Ale większość uważa że jak się ma stanowisko i pieniądze to już wstydu nie trzeba mieć. Niech się wstydzą biedni za nich. Wulgaryzmy? lepsze to i prawda w oczy niż zakłamana fałszywa uprzejmość i uśmieszki. Może nadejdzie czas gdy ci co dzisiaj zapominają być człowiekiem sami będą biedować-fortuna kołem się toczy. Nikt się nie urodził biurowym i nim nie umrze-no chyba że ktoś mu w tym pomoże. Każda krzywda powraca prędzej czy później do tego który ją wyrządził. Radzę o tym pomyśleć WYŻSZA SFERO BOGÓW NEPA

. .
anonim 2008-12-07 10:48:11
Przestarzała technologie.. tylko zarobki jak w średniowieczu. Ogólnie odradzam zatrudnienie się w tej firmie... atmosfera fatalna, pracownicy biurowi - z papierkiem (choć nie wszyscy) ale oprócz papierka w głowie pustka... pomysły moglibyśmy brać z Wrzesinskich szkół pewnie okazałyby się bardziej przydatne w firmie niż te, które biuro wymyśla.. tak poza tym prawa pracowników jak i kodeks pracy funkcjonuje tylko na korzyść dyrekcji. Jeśli mają kaprys bedziesz pracować, jeśli nie to Cie zwolnią !!! Ale jeszcze kiedyś przeproszą pracowników, jak zacznie im brakować.. Pozdro dla wszystkich powców. Nepa
anonim 2008-12-07 11:14:55
. .Zgodnie z art. 81 KP pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania - 60% wynagrodzenia. W każdym przypadku wynagrodzenie to nie może być jednak niższe od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów. Wynagrodzenie przysługuje pracownikowi za czas niezawinionego przez niego przestoju. Jeżeli przestój nastąpił z winy pracownika, wynagrodzenie nie przysługuje. Pracodawca może na czas przestoju powierzyć pracownikowi inną odpowiednią pracę, za której wykonanie przysługuje wynagrodzenie przewidziane za tę pracę, nie niższe jednak od wynagrodzenia ustalonego zgodnie z § 1 wskazanego przepisu. Jeżeli przestój nastąpił z winy pracownika, przysługuje wyłącznie wynagrodzenie przewidziane za wykonaną pracę. co tu jest grane
xxx 2013-05-11 20:35:01
Atmosfera ok. Zarobek ok. 1300 zł. O spotkaniach integracyjnych i samorozwoju zapomnij.
wrześnianin 2013-10-25 17:26:00
nikomu nie polecam tej firmy ....omijajcie ją z daleka!!!!
anonim 2013-10-25 19:01:04
potwierdzam najmniejsza krajowa i niema szans na podwyżke
HEHE 2014-02-26 07:22:23
Kiedyś podniósł płace ale i zarazem norme . Norma niemożliwa do wykonania i premii niema heeee ciekawy system....
bili 2014-07-19 00:25:48
pracuję w tej firmie,więc wszystko co pisze to sama prawda,a jeszcze mało tego pieniądze odciągają za byle co-np że wymiar klocków jest do dupy,ale to już wina maszyn a nie ludzi,chociaż można to mówić każdemu,ale nikt z kierowników to prezesowi nie powie,bo się go wszyscy boją-pewnie chodzi tu o pensję,i tak już będzie póki ta firma nie padnie. pozdrawiam-bili.raczej tej firmy nie polecam
ix 2015-01-16 01:12:56
Zgodzę się z tym marudzeniem i narzekaniem, ale trzeba w końcu coś z tym zrobić. Wiem, że jest ciężko - wielokrotnie bywa tak, że sam padam ofiarą własnego narzekania, ale coś trzeba w tym kierunku robić. Zastanawiam się czy w 2015 coś się zmieni bądź zmieniło w kwestii pracowników w Fabryce wsporników? Możecie podpowiedzieć czy warto tu aplikować?
kkk 2015-02-05 13:04:14
dlaczego wymieniaja cale kierownictwo?
rick 2016-03-08 20:55:13
nie polecam, uciekajcie jak najdalej!
dodo 2016-05-13 13:15:18
Misio - powiem krótko rick ma rację;
rick : brawo za odwagę, jest wielu niezadowolonych ale sie boja
a gora sie tu odzywa i wszytko neguje bo sie boi o swoją..., swoje stanowisko - nieprawdaz pani m.?
Misio 2016-05-13 14:22:51
Wiesz co, no dobrze, jesli ma rację to nie pozostaje mi nic innego jak Ci w to uwierzyć, szkoda, ale co robic
Zostaw swoją opinię o Fabryka Wsporników EUR NEPA - Otoczna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Wsporników EUR NEPA