Opinie o Mikroma w Września

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mikroma. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mikroma o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikroma w Września

Wojooo

Firma patologiczna, alkoholizm wśród starych pracowników za przyzwoleniem pewnego kierowniczka... (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Porządnych pracowników zwalniają a o swoich przydupasów kierownicy się martwią, byłem tam kilka lat i nikomu nie polecam tej firnyb

No
@Natalia

Ta firma to jest tragedia i porażka MALO MOZNA ZAROBIĆ NAGRYWAJA CZLOWIEKA KAMERAMI I JESZCZE TOKSYCZNE SZEFOSTWO I WSPOLPRACOWNICY

Mariola

Ta firma to (usunięte przez administratora). Nie szanują starych pracownikiem z doświadczeniem. Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie da nogę. Ć..n lubi tylko tych co mu w (usunięte przez administratora) włazi Nie wie lub nie chce wiedzieć że jego (usunięte przez administratora)Papieru do (usunięte przez administratora) nie kupuje bo trzeba oszczędzać a za hala brak laduja. Na zlom na lewo sprzedaja. Gdzie PIP, zero BHP, Tam kiedyś ktoś umrze. 10 lat zmarnowane za grosze

Czy kwota 6800 to dobra stawka w firmie Mikroma?

No to najwidoczniej rozbieżność wynagrodzeń jest duża, mam stawkę zbliżoną do tej. Możliwe że zależy od posiadanej wiedzy i umiejętności

Ola

Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Najlepiej przyjść do pracy nic nie robić i dostać ogromne wynagrodzenie. Nie na tym to polega, jestem zadowolona z wynagrodzenia przy przedłużeniu umowy i kiedy już zdobyłam jakąś wiedzę potrzebną do pracy dostałam podwyżkę. Wiadomo jak wszędzie są minusy ale uważam że praca naprawdę jest spoko. Kierownictwo to normalni ludzie jak ma się problem można przyjść porozmawiać bez stresu

Ola
@Lejdis

Zależy o czym chcesz rozmawiać Jak masz doświadczenie i chcesz pracować to najlepiej do kierownika nie wiem akurat czy szukamy kogoś Jak pracujesz a masz problem to Pani Prezes albo Pani Kasia albo Pani Ania \ Pogadają z Tobą naprawdę na spokojnie Jak na Ostrowskie warunki praca naprawdę dobra i nawet dobra kasa Dostaliśmy nawet od nowego roku podwyżki, paczkę na święta każdy dostanie

Jadźka Nowy wpis

No cześć. chłopak ma zamiar aplikować na tego technologa obróbki skrawaniem. Nie ma w ogłoszeniu żadnych widełek poza tym chciałam sprawdzić jak tu się pracuje na tym stanowisku. może ktoś na bieżąco ocenić? szukają, tak po prostu czy to może jakaś większa rotacja?

Być może przyszły uczeń

Dzień dobry, Jak traktowani są uczniowie? Czy jest jakiś program nauczania czy to dzieło przypadku? Czy pracownicy przy których ucząc się uczniowie mają odpowiednie kwalifikacje?

Szatnia. Nowy wpis
@Być może przyszły uczeń

Przez szefostwo są traktowani w sposób chamski i fałszywy nic dobrego nie można powiedzieć na temat mikroma osm szczególnie przez kache ignasiak!

Kandydat Nowy wpis
@Szatnia.

@Szatnia Dziękuję za opinie. Widać, że należy instytucję omijać szerokim łukiem. Jest jeszcze inspekcja pracy.

Szatnia Nowy wpis
@Kandydat

A proszę bardzo! Wyżej wymieniona pani "IGNASIAK katarzyna" powinna się znaleźć w inspekcji pracy. Tylko żałuje że jeszcze nie założyłem kamery i podsłuchu która będzie dowodem w sprawie. Szantażowanie zwolnieniem i ubliżanie pracownikoqi podlega już pod (usunięte przez administratora) Szma**e należy Życzyć tylko nieprzyjemności a drugi w kolejce jest Krzysztof Jaskóła.

Klucz.

Nie polecam tej firmy. Chamstwo, poniżanie i ubliżanie na każdym kroku, obgadywanie każdego. Zgłasza się problem to jest olewanym. Prosi się o pomoc to ma się (usunięte przez administratora) nie zawracać i nie gadać, albo obrazaja od razu. Brak działających narzędzi do pracy. Kierownictwo nie jest w porządku, co chwilę z czymś ma problem. Od pracownika wymagają, a od siebie nie dają nic. Praca bez perspektyw, nic nie można się nauczyć, bo tłumaczyć nic nie chcą. Na początku mi się podobało, ale teraz jak tylko pomyślę o pracy to nie mam ochoty tam jechać, a w pracy to nerwica i się człowiek źle czuje, aby płakać się chce. I jak na branże cnc to niskie zarobki, a podwyzki nie chca dac. NIE POLECAM, TRZEBA UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ Gdzie się nie obruce to fałszywi ludzie bo jedno wielkie donosicielstwo. SZOOOK

zamek
@Klucz.

Czyli nic nowego. Chamstwo i obgadywanie ciag dalszy....

Szatnia.
@zamek

K**wy fałszywe i toksyczne szczególnie ignasiak katarzyna I Jaskóła Krzysztof

Ktoś

Nie polecam pracy w tej firmie w Ostrowie wielkopolskim na początku jest wszystko pięknie a z czasem tylko gorzej obiecują podwyżki a nic z tego nie ma . Wśród pracowników same plotki na które pozwala szefostwo i jeszcze biorą w tym udział (usunięte przez administratora)! Pamiętajcie jeśli nie przypadniecie do gustu pani (usunięte przez administratora)to macie w tej firmie tylko pod górke niewiem kto wogole ja na tym stanowisku usadził skoro zielonego pojęcia nie ma nic na ten temat ale jak widać kontakty i znajomości robią swoje ... NIE POLECAM!!!

A na jakim stanowisku ta pani pracuje? Możecie dokładniej określić co takiego robi, że aż inspekcja pracy miałaby się tym zająć? Czy wy, jako pracownicy, próbowaliście w jakiś sposób sami rozwiązać ten problem? Np przez zgłoszenie problemu komuś wyżej? Zastanawiam się czy można na pomoc firmy liczyć w razie problemów

SamoLOT
@Ktoś

(usunięte przez administratora)dużo obiecują a w żaden sposób sie nie wywiązują z tego. Kierownik na hali każdego obraża BRAK SŁÓW. A szczytem bezczelności wobec pracowników było to że na wigilie firmową mają zapłacić 100-150zł HAHAHA (usunięte przez administratora) Druga sprawa to brak narzędzi do pracy potem nic dziwnego że ludzie sami przynoszą wypowiedzenie kto by chciał w takiej firmie pracować!! SZKODA GADAĆ. (usunięte przez administratora)

Pracownik Ostrów
@SamoLOT

Cała prawda. Nie polecam tej firmy. Chamstwo, poniżanie i ubliżanie na każdym kroku, obgadywanie każdego. Zgłasza się problem to jest olewanym. Prosi się o pomoc to ma się (usunięte przez administratora) nie zawracać i nie gadać, albo obrazaja od razu. Brak działających narzędzi do pracy. Kierownictwo nie jest w porządku, co chwilę z czymś ma problem. Od pracownika wymagają, a od siebie nie dają nic. Praca bez perspektyw, nic nie można się nauczyć, bo tłumaczyć nic nie chcą. Na początku mi się podobało, ale teraz jak tylko pomyślę o pracy to nie mam ochoty tam jechać, a w pracy to nerwica i się człowiek źle czuje, aby płakać się chce. I jak na branże cnc to niskie zarobki, a podwyzki nie chca dac. NIE POLECAM, TRZEBA UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ

Absolutnie się nie zgadzam Kasia jest moim kierownikiem i jest naprawdę mega miła, nawet pomogła mi prywatnie jak miałem problem. Jak komuś się nie podoba to proszę bardzo można się zwolnić nikt nikogo nie trzyma na siłę. Prawda jest taka że pracuje z nami kilka (usunięte przez administratora), tłumaczysz, powtarzasz a dalej mają w (usunięte przez administratora) Albo nie chcą się uczyć a jak podejdziesz i zwrócisz uwagę to wielka obraza. Ludzie to jest praca a nie koło towarzyskie

Operator cnc
@Ktoś

Ja właśnie żałuję że Pani Kasia nie jest moim kierownikiem. Zawsze uśmiechnięta, zapyta wszystkich czy wszystko w porządku, wiadomo nie zawsze jest czas na wyjaśnienie czegoś od razu ale zawsze wraca i wszystko ogarnia. Dziewczyna ciężko pracuje nieraz sama magazynierom pomaga w ich robocie. Podwyżki nie zależą od Pani Kasi nie ona decyduje o budżecie ale od Mikromy Września firmy matki

Pilarz

Nie ma takich sytuacji w firmie po prostu były lub są nie będę wymieniać z nazwiska osoby które nie wykonywały swoich obowiązków prawidłowo bądź wcale. Każda prośba bądź próba zwrócenia uwagi na wykonywaną pracą kończyła się obrazą pracownika że ma pracować a nie siedzieć w telefonie lub na przykład 10 raz na papierosie. Najlepsze jest to że żadna osoba do nikogo z kierownictwa nie przyszła porozmawiać ani do szefostwa bo nie ma u nas takich akcji. Niektóre osoby z kierownictwa powinny zgłosić sprawę o pomówienie, żeby ktoś się tym zajął. U nas jest moim zdaniem atmosfera spoko jak na magazyn

zamek

ja tez odradzam. Toksyczna firma

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mikroma na stanowisko Opiekun Zamówienia Klienta w Dziale Logistyki bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Mechanik

Siedzi w telefonie i pisze (usunięte przez administratora) w necie Wypad z tej firmy gamoniu. Złego słowa nie powiem na kasie, ciągle uśmiechnięta rozmawia z nami, żartuje a ktoś najwidoczniej zazdrości bo nie jest lubiany w firmie Koleś masz kompleksy to są od tego lekarze a nie fora internetowe

Krecik zielony berecik

A wiesz dlaczego tak jest? Zeby Ci co tutaj pracują od roku, nie mieli pretensji, ze są robieni w chua, mając mniej, niz Ci co zaczynają. Wiem ze to przykre. Realia, niestety.

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko stażysty albo inżyniera produkcji? Jakie zadają pytania? Jak się przygotować?

@Anonim

Kierownik JASKOŁA poinformuje cię na spotkaniu o zarobkach branży CNC i wynosi 3tyś ŚMIECH NA SALI TEN CZLOWIEK SAM NW CO GADA. TOKSYCZNI pracownicy i fałszywe szefostwo. Nie polecam A ICH NARZĘDZIA O(usunięte przez administratora)ROZCZAŚĆ.

Na tokarki i frezarki widzę, że jest oferta teraz. ja akurat tokarzem jestem i myślałem czy by się nie zgłosić, postanowiłem jednak wpaść tutaj. Widzę, że chłopaki odradzacie ale robota mi na już byłaby potrzebna i max do lipca musze przetrzymać. Na taki okres czasu byłoby ok?

Gigi

Siemka. Patrzyłem teraz w ofertę dla szlifierza CNC. Przyznam, że trochę rzuciła mi się w oczy wzmianka o tym, że to nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy. tylko nie umiem sobie tego jakoś wyobrazić. Powiecie na jakich konkretnie sprzętach się działa i tak dalej?

Pjoter

Nie rozumiem tych narzekań. Pracowałem w formie jakiś czas. Warunki są jakie są, ale serio bez tragedi jesli chodzi o Ostrow. zmieniłem wyłącznie pod względem finansowym. miałem swego czasu peoblem z 1 kierowniczka- wystarczyła rozmowa, powiedziałem co mi leży na watrobie i od teamtego czau było ok z obu stron. Najlepiej wylewac żale na forach niż iść i przedstawić swoje racje. W żadnej pracy nie ma przymusu, można zmienic na inną, jak coś nie pasuje to nara nikt nie jest tam za kare

Bardzo odradzam tej firmy komukolwiek, płaca to najniższa krajowa, roboty od ciebie wymagają a później "słyszałem od tamtego że mało robisz" więc cię wyrzucamy (pomimo faktu że jako jeden z nielicznych popierdalałem po całej firmie na rozkazach kierowników xd). Jak lubisz robić jako sprzątaczka za 300 zł miesięcznie to praktyki idealne bo nic cię nie nauczą xd (sarkazm). Kierownictwo mocno niekompetentne a szczególnie dyrektorzy (woldański i wesołek) a ten drugi (dyrektor) nowy to nawet mierzyć nie potrafi (tylko on sam tego nie przyzna xd). Narzędzia masakra chodzisz po całej firmie żeby znaleźć 1 mikromierz (wszystkie najgorszej jakości po przejściach) pod dany wymiar który nie zawsze ci ktoś odda, ale jak wymiar będzie zły to na ciebie idzie. Ogólnie to będą cię obgadywać ile wlezie a na końcu będą udawać że wszystko ok. A i nie myśl że po 1.5 roku będziesz miał wyższą pensje niż osoby bez doświadczenia co się tam zatrudniają XD (to oni dostają większą stawke). A atmosfera to zależy kto ci się trafi, ja tego szczęścia nie miałem.

CNC

Powiem Tak. Tak jak w innych zakładach pracy w MIKROMA OSM zagościła piękna (usunięte przez administratora) potem nic dziwnego że w ostatnim czasie już nie pracuje 4osoby a podejrzewam że będzie więcej bo nikt z toksycznym szefostwem nie chce pracować!!!

Lila

Wiecznie nieobecni? :D a przez jaki okres czasu udaje się tu ludziom tak prześlizgiwać tak z ciekawości? nie ze mój chłopak tak będzie od razu tu robił jak się dostanie ale ciekawa jestem co tu wymyślają, żeby czasami robotę sobie ułatwić

Czy kwota 6800 to dobra stawka w firmie Mikroma?

Jeśli netto to pewno.

Halina

mówisz? a można podpytać na jakim konkretnie stanowisku i za jaką pracę? ile godzin na to zejdzie w miesiącu?

Pan X

Z tego co pamiętam najwyższy stopień wtajemniczenia to 30ta grupa czyli 6907 brutto oczywiście. Jak komuś pasuje to OK. Jednak tylko dla nastawiaczy.

@Pan X

Co to ta 30ta grupa? W jakim czasie można awansować  do takiego stopnia? No bo taka liczba już robi wrażenie, co ile te stopnie się zmieniają?

Pan X
@Karolina

30ta grupa to najwyższa stawka na produkcji. Jak popracujesz 15 lat i zostaniesz nastawiaczem na Palletechu to wtedy...

Druzga

Byłem,zobaczyłem poległem Koszmar firma otwierają kolejną hale OSN czy coś . Przenoszą produkcję z Kostrzynia Wlkp. Szukają batoniarzy . Widziałem te roboty nie potrafią spełnić warunków rysunku. Kierownik znerwicowany obiecuje bardzo wiele,ale nie z nami takie numery.

Natalia
@Druzga

Czy te obietnice będą w umowie? Masz informację czy w związku z tymi przenosinami będą prowadzone jakieś rekrutacje?

@Natalia

To są małe zakładziki max. 30-40 osób Mikroma OSN Ostrów Wlkp. ogłoszenie znikło. Ludzie chyba dojeżdżają z Kostrzynia Wlkp.

Natalia
@Druzga

Ok. Czemu otwierane są takie małe zakłady? Masz jakieś informacje dlaczego tak to wygląda? Dopłacają coś ludziom za ten dojazd pomiędzy zakładami?

@Natalia

Pracuje tam większość kobiet Faceci raczej omijają tę firmę aczkolwiek widziałem paru na widlakach. Praca tokarza , frezera lub pilarza przez panie dlaczego nie. Sorry teraz to się mówi operator. Także jeżeli Ostrów Wlkp. Mikroma OSN praca dla płci pięknej.

Beata
@Pan X

Myślisz, że dałoby radę tam tyle czasu popracować? To aż muszę spytać, jak ze stabilnością zatrudnienia. Umowy na tak długo dają w tej pracy?

OK
@Beata

Firma MIKROMA OSM to gruba porażka nie potrafią zorganizować narzędzi do pracy i poważnie olewają pracownika (usunięte przez administratora)ich i tych wszystkich fałszywych ludzi w OSM z brakiem kultury osobistej.

Witam, byłbym chętny potencjalnie na te ofertę na pracownika Produkcji. Widzę, że jeszcze można się zgłaszać przez kilkanaście dni i odpowiadać na to ogłoszenie, co jest na portalu z ofertami. Można wiedzieć, co dokładnie się tam robi? Jakie są obowiązki?

Chętny

Warto wysłac CV do Wrzesni .Dużo ofert jest

Łucja
@Chętny

Dużo ofert? gdzie je widzisz? Mnie pokazuje się tylko na mistrza produkcji i dla specjalisty ds. zapewnienia jakości. w te drugą akurat targetuję, tylko też nie wiem czy warto, zwłaszcza, że piszą o pracy od zaraz. Ciekawe czy to rotacja czy może rozwój?

Hmmmmm
@Chętny

Oczywiście jeśli jest mlody i nowy to możesz wysłać CV dyrektorzy dadzą Ci na start nieźle pieniądze takie jak ma nastawiacz a jak nie masz 26 skończonych to jeszcze ładny podatek dostaniesz tak tak panowie wiemy że starych pracowników macie w (usunięte przez administratora) ale oczy się niedługo otworzą już powoli nie macie ludzi do roboty

Stefan z tokarki

Potwierdzam. Najwieksze plotki pochodzą i wychodza od meskich plotkar z pił. Chcesz sie czegos dowiedziec, idziesz tam. Ale i tak nie masz gwarancji że sie czegos dowiesz, bo to zamkniete towarzystwo wzajemnej adoracji. Nieliczni moga sie czegos dowiedziec. To a propo plotkarzy z pil. Podać swoje wynagrodzenie netto? Proszę bardzo. -4000 tyś. To zadna tajemnica.

CNC

4tysiące chyba żartujesz??? W innych zakładach w takiej branży to 5-7tysiące spokojnie. Słyszałem w całej tej mikromie poważny bałagan w biurze i w głowach szefostwa...nawet nie skomentuje. (usunięte przez administratora)

Tokarz

Pytanie do księgowości. Jak zostały wyliczone nagrody świąteczne? Skąd takie niskie kwoty,skoro było 600 brutto to 516 netto, czyżby ta najwyższa kwota była przeznaczona za donosy na pracowników.Ja rozumiem że w tych czasach donosiciel to jest sprawa prestiżową bo to premie,nadgodziny w każdą sobotę,ale czy warto być taka (usunięte przez administratora)

Tokarz

Nie zgadzam się, akurat w tej firmie awansują i pną się po szczeblach kariery

Frezer
@Tokarz

Podatki podatki, 506 czy 406 zależało jak wysoki podatek masz pobierany 12% czy 17% a to zależy od tego ile zarabiasz Jak dostałeś 400 to znaczy że zarabiasz więcej od tych co dostali 500

@Tokarz

a powiesz po jakim czasie można u nich awansować świeży pracownik oraz czy awansuje się za zaangażowanie i wyniki w pracy automatycznie, czy może trzeba przejść rekrutację wewnętrzną?

Elektromechanik teraz na jaką umowę pracuje, o ile w ogóle jeszcze przyjmują na takie stanowisko? Oferte widze z 2022 ale nic się tam już nie idzie doczytać. Szukam takiej pracy, ale zależy mi na UoP nie na żadnych zleceniach czy coś, tak jak często chcą mi zaproponować, odpada.

Obecny pracownik

Witam na wstępie chce życzyć wszystkim wszystkiego dobrego i aby każdemu się wiodło w tym nowym nadchodzącym roku nie jestem typem człowieka który narzeka ale też trochę przerobiłem w tej firmie i nadal robię i mogę odrazu powiedzieć że atmosfera we firmie zmieniła się od momentu kiedy pojawił się nowy dyrektor nazwiska nie muszę podawać wiadomo o co chodzi mówię o firmie mikrona we Wrześni i będzie coraz gorzej jeśli obecni pracownicy którzy tam pracują nic nie zrobią to będzie jeszcze gorzej podwyżek nie ma każdy jest olewamy zmiany są zmieniane z dnia na dzień z obecnym dyrektorem na produkcji nie można się dogadać gościu totalnie jest odcięty od świata mówi się do niego a on swoje przykre to jest że facet na takim stanowisku na gdzieś pracowników mam nadzieję że on i te jego (usunięte przez administratora) to czytają bo daje jeszcze parę miesięcy i oni sami będą robić na maszynach ludzie nie będą robić za place minimalną

Mi pracuje się tam dobrze. Oczywiście mogłoby być lepiej ale to tylko produkcja Firma jest młoda, nowy zespół nie każdy się nadaje do tej roboty Wiele rzeczy jest do ogarnięcia jeszcze ale powiem jedno NIE ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI NEGATYWNYMI na temat niektórych osób bo są nieprawdziwe Kierowniczka Kasia chociaż nie jest moim kierownikiem zawsze rozwiązuje każdy problem, faktycznie nie zawsze od razu ale stara się zawsze pomóc Może gdyby niektórzy pracowali w godzinach pracy a nie oszukiwali to atmosfera byłaby lepsza bo nikt za nikogo nie będzie pracować

Uważasz to za jedyny problem? Ze ktoś po prostu nie pracuje wtedy gdy ma do tego wyznaczony przedział czasowy? Zastanawia mnie tez jeszcze jednak rzecz, podkreślasz, że pomaga Ci osoba, która nie jest Twoim kierownikiem. A czemu ten przędziony do Twojego działu nie został wymieniony? Tam tez idziesz po pomoc?

Myślę że kierownictwo się stara ogarnąć wszystkie plotki i niestosowne sytuacje ale ludzie po prostu są jacy są. Jak mówisz do nich grzecznie to mają w (usunięte przez administratora) a jak nie mają wyboru i muszą powiedzieć stanowczo, wydając polegnie służbowe, to pracownicy są wielce obrażeni mówiąc że robi im się pod górkę, oczywiście nie wszyscy. Ludzie nie doceniają tego co u nas mają, dasz palec a chcą rękę. Swojego kierownika nie wymieniłem bo akurat problemy z materiałem lub ilością sztuk ze zlecenia go nie dotyczą a jeśli chodzi o sprawy interpersonalne to Pani Kierownik lepiej to ogarnia

!pracownik

Ostrów wlkp hala produkcyjna, jedna baba drugiej babie.... dobrze, że już nie pracuje i nie wrócę, nie dlatego, że praca zła, ale dlatego, że nikt z zarządzających (kierownicy, brygadzisci itp) nie potrafi ogarnąć plotek i głupiego gadania tych bab, wszyscy knuja, obgadują, atmosfera straszna

obi

Jest oferta pracy w Mikromie jako mistrz produkcji. W związku z tym mam pytanie jak to wygląda u Was

Zostaw merytoryczną opinię o Mikroma - Września

• Jak się pracuje w Mikroma?

Zobacz opinie na temat firmy Mikroma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikroma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mikroma
2.7/5 Na podstawie 211 ocen.
  • Batorego 4
    62-300 Września