Opinie o Generon w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Generon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Generon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generon w Grudziądz

Owocówka

@Marta, to jakim firma Generon jest pracodawcą zależy od tego, którego z pracowników zapytasz. Przykładowo ja pracowałam na stacji w Świeciu i muszę przyznać, że była to fajna praca za dobre pieniądze. Umowa-zlecenie, ale nie typowa śmieciówka, a wypłata zawsze na czas. Dlatego żałuję, że już nie pracuję, tym bardziej, że do zwolnienia doszło z mojej winy. Niestety. A drugie niestety to sprawa młokosów zatrudnianych na stacji. To beksy zwyczajne z nosem zadartym do góry, które tylko przez przypadek trafiły do pracy w handlu. Dla tych zniewieściałych kandydatów na mężczyznę każda praca będzie zbyt ciężka, zbyt odpowiedzialna, zbyt trudna by ogarnąć obowiązki. Madox jest bardziej męski niż ci, z którymi pracowałam i którzy przyszli po mnie. Niedawno na jednej ze świeckich stron na Facebooku ukazał się post, w którym jeden taki młokos napisał, że firma nie płaci składek zdrowotnych (co jest kłamstwem). Oczywiście nie dopisał, że choć proszono go wiele razy o wykonanie badań lekarskich to tego nie załatwił. Od tego "pracownika" nie usłyszałabyś dobrego słowa na temat pracy w Generonie. Słyszałam, że teraz jeżdzi na stację i odstrasza klientów i pracowników i opowiada im różne niestworzone rzeczy. Psychiczny koleś poprostu. Szkoda tej stacji bo fajna jest, ale nie ma szczęścia do obsługi, czego sama jestem niestety przykładem. Obsługa nie może się ze sobą dogadać bo każdy patrzy na inne osoby i kombinuje jak zarobić, ale żeby się nie narobić. Gdyby każdy robił co do niego należy to atmosfera pracy byłaby całkiem inna. Mam nadzieję, że czas, który leczy rany będzie dla mnie łaskawy i dostanę jeszcze szansę powrotu do pracy bo warunki płacy w inych zakładach, przy tego rodzaju umowie są dużo mnie atrakcyjne, jeżeli wogóle są.

stały klient

ciekawe kto układa ceny na tych stacjach. w CSW Orlen ma tańsze paliwo. a i rabat dostaniesz nie wspominając ze Orlen to gwarancja jakości. Zależy Państwu na pozyskaniu czy staracie klienta. tym badziej ze na innych stacja generon tez jest taniej.

staly klient z CSW
@stały klient

@ staly klient: "CSW Orlen ma tańsze paliwo. a i rabat dostaniesz nie wspominając ze Orlen to gwarancja jakości". Wiekszosc prywaciarzy z branzy paliwowej zaopatruje sie w orlenoskich bazach paliw i pisanie w kontekscie ze tylko orlen to gwarancja jakosci jest smieszne. Tankuje czasem na orlenie (rozmyslnie napisalem orlen mała litera) i jakos nie zauwazylem rabatow. Moze sa dla przedsiebiorcow albo dla klientow ktorzy tankuja duze ilosci paliwa bo dla mnie jako detalicznego klienta zadnych rabatow nie ma a jedynie punkty zbierane na karcie. Te punkty co jakis czas przechodza jakies czary mary i albo trzeba cos wybrac albo przepadaja. O rabatach nic nie wiem. To na Generonie wlasnie rabat widac od razu bo jest naliczany przy platnosci za paliwo. Choc jestem zwyklym klientem (w sensie nie przedsiebiorca) mialem kiedys karte trzygroszowa ale ilosc tankowanych litrow byla na tyle wysoka ze teraz mam juz piec groszy. Jakis gruby facet ale nie pracownik stacji mowil mi ze warto tankowac na karte bo te piec groszy to nie koniec i jak minie troche czasu a ja bede tankowal na stacjach Generon to moge sie starac o kolejne dwa grosze wiec siedem groszy na litrze. A to juz jest znaczny rabat. A co do ceny paliwa to ja juz kiedys widzialem ze orlen sprytnie ustawia swoje ceny po zmianach ceny na Generonie. Z resztą nie ma co porownywac orlenu i Generonu bo kapitał inny. Ja wybralem wszyskie inne stacje poza orlenem i lotosem bo to stacje pisoludow. orlenowi juz teraz place tylko posrednio bo wiem gdzie sie mniejsze stacje zaopatruja.

@Klientka Czy próbowałaś zgłaszać swoje sugestie do firmy? Tutaj znajdziesz bezpośredni kontakt do Generon: http://www.generon.pl/ @biznesmen Rozumiem, że praca Ci się nie podobała, czy możesz napisać dlaczego? Co spowodowało Twoje odejście po tak krótkim czasie pracy?

Klientka

Generon musi byc w naprawde ciezkiej sytuacji skoro zatrudnia takich pracownikow, bylam ostatnio na stacji w Jablowie i podszedl do mnie Pan ktory nie dosc ze mial rece czarne jak smola to jeszcze nieprzyjemnie od niego pachnialo i to nie pierwszy raz. Kto tak sie zajmuje zatrudnianiem pracownikow?

A propo defacto
@Klientka

W dobie kryzysu, jaki mamy obecnie na rynku pracy, Generon radzi sobie bardzo dobrze. Jestem ich stałym klientem i na obsługę narzekać nie można. Pozdrawiam leniuchow, którym świadczenie 500 plus odebrało chęci do pracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Generon? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
biznesmen

a ja pracowałem 2 miesiące (usunięte przez administratora) i nigdy bym tam nie wrócił

Mówisz?

Najlepszego? Hmmm dlatego że pracuje 3 lata na stacji że ma coś wspólnego z kierownikiem że robi na lewo faktury ? Co robi dziewczyna po zawodowce na stanowisku zastępcy kierownika gdzie nawet fachu nie ma w swoim zawodzie fryzjerka od 7 boleści liczyć też nie potrafi ludzi oszukuje !!! Może ktoś się zajmie ta stacja bo wszystko na lewo idzie. Mandaty wprowadzili dla pracowników bo nie potrafią ich upilnowac. Ciekawe ile faktur pani zastępca zrobiła i jej kolega Marek.... przyjęli nowe osoby a niech powiedzą czemu kobieta pierwszy dzień w pracy musiała oddać 500 zł

DOBRY
@Mówisz?

Jesteś tak mądra dlaczego nie powiesz tego prosto w oczy uważasz się za osobę dorosło ha Mówisz rzeczy wyssane z palca ale cóż się dziwić jak mózg jest nie rozwinięty Stacja Generon w Inowrocławiu jest najlepszą stacją i najlepszym zgranym zespołem każdy ma swoje zdanie pozdrawiam panią Marlenę.;-)

XxX

Wiem jaka jest sytuacja w Inowrocławiu zastępca kierownika wylicza wypłaty jak jej się nie podobasz to zabiera ci dodatki za sprzedaż. Oczywiście najwięcej wolnego ma zastępca bo ustala grafik a biedne dziewczyny robią 12h/12h a gdy nie chcesz przyjść za zastępcę do pracy to możesz wiedzieć że zostaniesz zwolniony z pracy Pozdrawiam Karolinko

Jestemnatak
@XxX

Ma rację takie są realia w Inowrocławiu.

inoworker
@XxX

...ale bzdury. Podpisz się imieniem i nazwiskiem anonimie. Na co liczysz? Nie możesz sobie poradzić z własną zawiścią? Jesteś łajzą, która wpadła na pomysł pozbycia się jednego z najlepszych pracowników poprzez zaszczucie w internecie? Kto ci za to zapłacił? Brzydzę się takimi pseudo ludźmi.

Ciekawy

Dzień dobry , chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki na stacji Generon w Dragaczu i czy pracują w porządku ludzie , dziękuję bardzo :)

Ela

Widze ze nic sie nie zmienilo dobrze ze jzu tam nie pracuje. Kierownik tylko kasa kasa szef tylko kasa kasa a praciwnicy na glowie staja. Powiedzcie tylki czy dalej codzinnie asortyment liczycie tak wam ufaja nadal.

Niedamcisię

Ale bzdury :-))) Dziewczynki lejta się w kiślu zamiast wypisywać takie głupoty. Zastępca kierownika ma tyle do gadania w sprawie pieniędzy co obecna opozycja w sprawie Trybunału Konstytucyjnego! O którego chłopaka znów się pokłóciłyście? :-)))))))

iva

syf był jest I będzie. Panie Marcinie proszę się zainteresować osobiście swoimi pracownikami a nie wyciągać wnioski z opowiadań kierowników stacji...

Niedamsię

Zwolniłam się sama bo nie będę odpowiadać do błędy zastępcy kierownika na stacji Inowrocław która potrafi tak odwrócić kota ogonem że nowi pracownicy oddają kasę za starych dni wolne przysługują tylko zastępcy ustawia je pod siebie a później jeszcze wciska że ty masz przyjść wcześniej bo ja chce sobie wyjść wcześniej a kto mi za to zaplaci. Był problem o to że nie przyjeżdża my 30 min przed zmianą ale jak wielka zastępca kierownika przyjeżdża za 4min 8 to jest idealnie nawet jak ma samochód również tak przyjeżdża. Odlicza ludziom od wypłaty i dolicza do swojej. Nie dziwię się że co chwile zmienia się w Inowrocławiu ekipa skoro zastępca kierownika stosuje mobbing wobec pracowników którzy jej się stawiają

Lolo

Panie Śrubka pracownicy stacji, regionalni oraz kierowcy dziękują za docenione i za premie świąteczna zero złotych, jesteś zwykłym złamasem,Boże broń od takich pracodawców

werrt

Dobrze, że kasa dopisuje @Adrian, ale to wiadomo jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Pewnie opo tych premiach jest jeszcze lepiej niż było, więc bardzo się opłaca zatrudnienie u nich. W końcu o takie rozsądne zatrudnienie nie jest teraz tak prosto.

Jarroo

Pani w jablowie to chyba nie chce się robić. Karty do dzisiaj nie posiadam...a dziś byłem. Wyraz jej twarzy mówi sam za siebie. Energetyk firmowy szału nie robi ale z ciekawości się kupiło.

placowy

Z ostatnich ogłoszeń (praca generon) można wyczytać, że potrzebują pracowników na stacje w Świeciu, Osielsku, Grudziądzu i w Ostródzie, a w Lęborku kierowcę. Wystarczy odpalić google.pl ;-)

Kwartalnik

Ztego co mi wiadomo wprowadzili dwunastki na niektórych stacjach a niektórych jest 24 na 48 czyli jak dawniej bo tak chcieli pracownicy. Jest też tak że jak przychodzisz na 24 godziny to masz pomoc dwunastki. Do tego podwyższyli o dwa zyle za godzine więc spox. Starzy gadają że firma traktuje ludzi jak popychadła i śmieci ale chyba jest tak tylko po złości bo ja mam inne zdanie. Wyślij cv i rób co masz robić a nikt się nie przyczepia.

Pracownik(były)

Praca na umowę zlecenie, 240 godzin w miesiącu, 1346zł na rękę.

antyruda
@Pracownik(były)

"Pracownik(byly)" chyba u konkurencji tyle miales albo na gazowce??? Robi pyta o Inowroclaw a jak slyszalam u nas na poczatku stacji paliwowej było 1700 na rękę a teraz jeszcze była podwyzka! Przestan chrzanic jak niewiesz!!! Co za zlosliwy czlowiek?!? Dobrze ze juz nie pracujesz bo tylko bys ludzi saba zarazal!!!

placiofnik

iwo, zatrudniają też kobiety!!! Byłeś kiedyś na jakiejś stacji Generon, że wypisujesz takie głupoty??? A może ty tylko za facetami się rozglądasz i dlatego kobiet nie widziałeś??? Buahaha!!! Buahaha!!! Buahaha!!!

werrt

W sumie taki księgowy może liczyć na całkiem dobre zatrudnienie, oczekują bardzo dobrej znajomości angielskiego i wyższego wykształcenia, ale jakie jest wynagrodzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Generon - Grudziądz

• Jak się pracuje w Generon?

Zobacz opinie na temat firmy Generon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generon?

Generon
2.8/5 Na podstawie 204 ocen.

Generon