logo PGM Polska Grupa Merchandisingowa

PGM Polska Grupa Merchandisingowa

Opinie o PGM Polska Grupa Merchandisingowa

anonim 2010-07-31 14:06:30
Jak do tej pory to jest najgorsza agencja z jaka mialem okazje pracowac....gdyby nie to ze zostala narzucony wybor tego czegos.44

Oby jak najszybciej zakonczyc ta wspaniala wspolprace z ta niedorozwinieta agnecja....raporty,smsy umowy i tak oszukuja na wynagrodzeniach.

Focus,Sellepro przynich to luksus.
anonim 2011-06-03 07:57:58
banda [usunięte przez moderatora] od stycznia czekam na kase...walki krecą na serwisantach jak nie na godzinach to na kilometrach.....warszawa i ten kordynator co powinien kapustą handlowac na targu a nie udawac zezna sie na robocie...standarty itp hehe....
Wawa Mokotów 2012-07-03 10:28:46
Pracowałem a raczej współpracowałem z PGM prawie 2 lata. Dla solidnie pracujących była ok, aczkolwiek ilość raportów była spora. Natomiast płacą słabo, szanse na rozwój małe i jak wszystkie agencje tego typy bawią się w umowy zlecenia dla wszystkich.
hostessa 2014-04-27 15:35:42
Ludzie podają się za inne osoby niż nimi są. Koordynatorzy kompletnie nie ogarniają swoich obowiązków, nie wiedzą z kim rozmawiają, nie znają swoich hostess. Byłam na pierwszej akcji z tej firmy miałam stać w pewnym centrum handlowym, po czym 20 minut przed rozpoczęciem pracy dostaje telefon, że mam przyjechać w inne miejsce, bo jest zmiana planów. Ze wszystkim musiałam poradzić sobie sama ( nie wiedziałam,gdzie jest towar, gdzie mam stać, jak wejść itp.) Na koniec okazało się, że nie wypłacą mi pieniędzy za dwa dni pracy. NIE PRACUJCIE BEZ PODPISANIA UMOWY! Uważajcie na nich, t( usunięte przez administratora )
luska 2016-05-18 10:22:52
to faktycznie bardzo nieprofesjonalnie widocznie moze maja jakies problemy z organizacja i zarzadzniem.
Zostaw swoją opinię o PGM Polska Grupa Merchandisingowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGM Polska Grupa Merchandisingowa