Opinie o SUN ENERGY w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SUN ENERGY. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SUN ENERGY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUN ENERGY w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w SUN ENERGY odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Co jaki czas w SUN ENERGY można ubiegać się o podwyżkę?

Hirano Nowy wpis

Podwyżkę?? Chyba masz na myśli wypłatę.

Marek Nowy wpis

A to firma ma dwie nazwy?

Bonbelek

Hej, kochani. Mam pytanie czy firma Sun Family to jakaś kontynuacja firmy Sun Energy? Może ktoś wie to proszę o pilną odpowiedź. Z góry dziękuję ;-)

Jacek
@Bonbelek

2 różne firmy

@Jacek

ten watek pojawiał się juz wielokrotnie na tym profilu. Sun Energy zajmuje się pompami ciepła, solarami, pv, generalnie energią odnawialną.... nie jest w zaden sposob powiazna z Sun Family.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie SUN ENERGY? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Odp

Człowieku o jakiej ty firmie piszesz Weź się najpierw zorientuj zanim wywalisz taki wpis. Sun energy jest na pęczki w Polsce

Odp

Kto siedzi w domu o 13 i pisze negatywy w necie? Jakiś sfrustrowany bezrobotny albo zbok.

Sebastian

Tragedia! Montaż niechlujny, instalacja jeszcze nie podłączona, a wysyłają mnie z usterką do producenta falownika, - skąd oni wiedzą, że wszystko z instalacją jest OK. Ktoś powinien nadzorować prace instalacyjne i je odbierać! Po wymianie licznika na 2kierunkowy mam dzwonić w pierwszej kolejności do producenta falownika, żeby wykluczyć, że ten nie jest uszkodzony!?

Na jakie benefity można liczyć w Sun Energy Sp. z o.o.?

ona

Żadne

Po takich komentarzach strach iść nawet na rozmowę kwalifikacyjną.... Myślę, że nikt normalny nie podejmie się aż takiego ryzyka po przeczytaniu że firma jest zadłużona, (usunięte przez administratora)... Czasy się zmieniły, nic się nie ukryje...ale dla ludzi szukających pracy to dobrze.. Pozdrawiam

Hej czy wie ktoś może czy ta firma zmieniła nazwę ?

Kamila

@były pracownik, jak to możliwe? Czy były podejmowane jakieś rozmowy w tej sprawie? Czy znajdą się na forum osoby, które pracują lub pracowały w Sun Energy w Toruniu? Jaka jest Wasza opinia na temat tego pracodawcy? Zachęcam do podzielenia się nią na forum!

Remek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Interesuje mnie praca .

borys

Tyle ogłoszeń a ja oczywiście nigdy niczego nie mogę znaleźć..możecie to podesłać? Albo chociaż napisać ile można tutaj zarobić jako taki elektryk, jak atmosfera w firmie no i jak z regularnością wypłat? Bo w moim aktualnym miejscu pracy jest ciężko

Ja się pytam o przekręta którego mieli w firmie, a nie o ABC Sun Energy. Co to za oszust?

K.

Nie rozumiem negatywnych komentarzy odnoście prywatnych wyborów Prezesa. Proszę wypowiadać się na temat warunków pracy a nie komentować cudze życie osobiste. Widzę że zawistnym argumentów brakuje. Żenada!

Iwona

Jestem zdania, że to bardzo dobra firma. Każda firma w swojej historii ma chwile lepsze i gorsze. Sztuką jest zawsze pokonanie tych gorszych momentów. Ja tam życzę powodzenia wszystkim zaangażowanym w rozwój Sun Enerdżi. A to, że Prezes wziął sobie młodą żonę to nie widzę w tym nic złego. Nie jest to powód do docinek.

ja wiem
@Iwona

Osoba ktora jak twierdzi wytrzymała w firmie kilka miesiecy, prosze mi wierzyc z firmy nie odeszła ja jedynie zmieniła płatnika na ZUS...wiadomo o co chodzi... Jej kompetencja i kariera zawodowa w SE wygladała tak ze nie potrafiła oszacowac podstawowych wskazników, stawek itp co delikatnie jej zasugeruwano. Widomo, brak kompentencji wychodzi szybko na jaw a za demaskowani ludzie lubią się mscic. Poza tym Pani wiekszośc czasu "pracy"spedzała na rozmowach przez swoją sliczną biała komoreczkę z ..kto to raczy wiedziec kim... pewnie z bankiem ktory dzieki Sun Energy przyznał jej kredyt. Dla Pani informacji...firma ma sie dobrze. Pracuje, produkuje, sprzedzaje...wszystko gra i furczy.

N.

Osobiście odradzam firmę. Wytrzymałam tam kilka miesięcy i całe szczęście że nie dłużej. Dział handlowy robi co chce, Logistyka rządzi firmą i nie tylko. (usunięte przez administratora)Pozory mylą a pracownicy boją się pisać prawdę. Nie polecam.

Zadowolona

Zamiast smarować te idiotyzmy bądź sugerować się opiniami zakompleksionych leniwych osób (bo z tego co wiem to tylko takie nie zagrzały miejsca dłużej) radzę udać się na rozmowę kwalifikacyjną, uprzejmy Prezes i jego urocza Żona a warunki pracy są naprawdę Europejskie. Pensja do 10 na kocie.

Śmieszą mnie komentarze odnośnie rzekomego końca firmy Sun Energy, plotki niosą się szybko a zawistni już zacierają ręce! Gratuluję postawy! Polska...

Pracownik SE

Jestem Pracownikiem Firmy Sun Energy i zapewniam że wszystko jest na DOBREJ DRODZE ku definitywnemu zakończeniu sprawy z tym oszustem. Komentarze z których wynika że Prezes to osoba która chce kogoś oszukać bądź faworyzuje urodziwe dziewczyny to tylko historie wyssane z palca. Jest to Człowiek który poświęcił Życie aby zbudować markę jaką jest Sun Energy i niejednokrotnie traktuje Swoich pracowników lepiej niż na to zasługują. Ludzie obudźcie się i nie zachowujcie jakby praca miała być miejsce gdzie każdy Was po głowach głaszcze i płaci Wam za to miliony. Radzę rozpocząć samodzielną działalność i przekonać się jaka to bajka.

insider

Jestem pracownikiem SE od kilku lat. Pensje dostaje na czas. Praca w tej firmie odbywa się w warunkach europejskich. Jak w każdej pracy bywa stresująco ale i wesoło. Zespół do dobrzy ludzie. Uważam ze trzeba uszanować takie miejsce i takiego pracodawce bo w dzisiejszych czasach nie jest kolorowo na rynku pracy. Sun Energy jesli komus nie zapłaciło pieniędzy to na pewno zapłaci jak tylko sam odzyska to co mu kontrahenci zalagają, ale na pewno nie bedzie to (usunięte przez administratora) bandyta finansowy ktory probuje zbic majatek na oszukiwaniu ludzi.Dla takich ludzi jest tylko jedno przeznaczenie, wiezienie. Tak jak dla bohaterów sprawy Amber Gold i innych tego pokroju. Kazdy Przedsiębiorca wie ze zobowiązania trzeba płacic, ale kazdy przedsiębiorca wie tez ze złodziei trzeba ścigac.

Zostaw merytoryczną opinię o SUN ENERGY - Gdańsk

• Jak się pracuje w SUN ENERGY?

Zobacz opinie na temat firmy SUN ENERGY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUN ENERGY?

SUN ENERGY