Voxel S.A

Katowice

Opinie o Voxel S.A

admin 2015-07-07 21:20
Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Voxel S.A? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.
foch 2016-02-03 20:41
Większość ludzi jest wspaniała, ale to nie rekompensuje stresu i wyzysku który jest w tej firmie.
Rozmowy są prowadzone w sposób profesjonalny, ale to co na niej oferują nie ma się w żaden sposób do rzeczywistości.
kiki 2016-08-05 10:20
polityka firmy leży i kwiczy, ogólna atmosfera nerwowa. Brak wypłat na czas. Nie polecam
oxx 2016-11-10 23:36
Stres, stres, stres.
Nawał obowiązków (ciągłe dokładanie kolejnych), stanowczy ich nadmiar w stosunku do godzin pracy i bardzo marna kasa - żadnych podwyżek, ani szans rozwoju.
Szansa na jakieś lepsze traktowanie tylko, jeżeli masz silne plecy albo jesteś blisko "szych"- w innym wypadku nie masz szans nawet na przyzwoite traktowanie przez osoby na wysokich stanowiskach.
Wyzysk, mobbing (zmuszanie do porzucenia innej pracy, nagła zmiana godzin pracy).
Nawet do dziewczyn na rejestracji wymagają wyższego wykształcenia okołomedycznego, ale nic za to nie oferują prócz marnych groszy i braku szacunku. A wcześniej każą przez tydzień pracować za darmo w ramach "szkolenia" (choć i tak nie ma pewności, co do zatrudnienia - a nawet jeśli, to tylko jako zlecenie, choć tak naprawdę pracujesz w warunkach umowy o pracę - czyli stały grafik, stałe miejsce pracy i przełożony).
Żadnego socjalu.

Na pewno nie polecę nikomu.
pracujący 2017-06-01 12:26
Niestety nie ma za co chwalić tego pracodawcy. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od indywidualnego odbioru pracownika przez Zarząd firmy. Pensje stoją od lat w miejscu. Ile ustalisz na rozmowie kwalifikacyjnej, tyle dostaniesz przez kolejne lata pracy w tej firmie. Nie posiadają dla poszczególnych stanowisk sprecyzowanej ścieżki rozwoju zawodowego. Co najwyżej można liczyć na otrzymanie kolejnej porcji obowiązków (oczywiście niezwiązanych z zajmowanym stanowiskiem), co z kolei jest skutkiem częstych zmian kadrowych.
Atmosfera fatalna, nosząca znamiona dyskryminacji.
Zostaw swoją opinię o Voxel S.A - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Voxel S.A