Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Mag

Juz dawno wrucily pracuja ale osobno ona odeszła.

Szybko nie L4 da rade.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Amerplast Sp. z o.o.?

Pracownik to tylko koszt. Kierownictwo wyższego szczebla kompletnie nie szanuje pracowników, mobinguje

Dziki

To co robi tam Karos to (usunięte przez administratora)na kółkach za te nadchodzące podwyżki oczywiście dla nielicznych po 50-100zl :))) powinien dostać z liścia w ten swój zakuty łeb za obraze pracownika. Gorzej ta firma upaść nie może.

zawodowy
@Dziki

Widzę, że z matematyki w podstawówce orłem nie byłeś... Z jakiej stawki 3.5% to 50pln? Jeżeli faktycznie tyle dostaniesz albo 0, to pretensje miej do swojego kierownika, który taką kwotę ci przydzieli. Karos nie decydował o kwocie podwyżek, tylko zarząd, więc jedz do Angli i gadaj z nimi.

Rafał
@zawodowy

Pracujesz w Amerplascie? Co powiesz o atmosferze w tej firmie? Jak się dogadadujecie z przełożonymi? :) I jak dogadują się między sobą pracownicy tej firmy?

@zawodowy

błąd, nie zarząd w anglii decydowal tylko kierownicy

zawodowy
@ja

żle się wyraziłem - pulę przyznał zarząd, nie Karos. A dzielili już kierownicy.

Żółty grzyb

Kiedy w tej firmie zaczną myśleć o pracownikach? Warunki, w których pracują zwykli ludzie, są niższe niż przyzwoite.. Z każdym miesiącem jest coraz gorzej. Prawdopodobnie nadszedł czas, aby powiedzieć tej firmie Pa!!

@Żółty grzyb

o pracownikach zaczną myśleć gdy zmieni się zarząd. Nadal pracownicy to tylko koszty w ich umyśle

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

Kozłove

Mi ciekawe, to tylko w zmianę zwierzęt po trzy osoby robią konserwację?!czy jest to sprawiedliwe,co ktoś (usunięte przez administratora)na maszynie a ktoś stoję gada 12 h ?!

Volares
@Kozłove

Jaki pracownik taka firma i nie o pożądnych ludziach tu mowa( bo wielu tam takich), lecz o pestkach bez ambicji, jak dla mnie ten przybytek powinien się nazywać BartnikiPlast! Zarządzie przejrzyj w końcu na oczy! niebawem więcej szczegółów.

Lion
@Kozłove

Tak zawsze było Jak było za papcia 3 robiło 6 na stołówce..

stary
@Kozłove

Konserwacje za czasów Dziadka to były konserwacje.

stary
@Lion

Jak brzmi !!! 3 robiło , Za papcia maszyny były umyte , załoga najedzona (catering) , szpachelki itp porządne , komu to przeszkadzało? TSami sobie jesteście winni , non stop płacz , i krytyka .

Czy firma Amerplast Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

w ogóle ich nie ma

Barbara
@ja

Ale chyba jakichś wstępnych szkoleń w Amerplascie można się spodziewać? :P Jak wygląda całe wprowadzenie w obowiązki nowego pracownika? Ile trwa i czy można liczyć na wsparcie i pomoc na początku ze strony szefostwa/przełożonych oraz współpracowników? :)

@Barbara

tylko te obowiązkowe, czyli BHP, stanowiskowe (prowadzone przez współpracownika) i sporadycznie produktowe (ale to raczej na zasadzie jak coś należy zrobić). Innych brak

Toyota

Gdzie moja podwyzka wynagrodzenia dyrektorku ktora obiecales?Teraz jeszcze specjalnie zawyzacie targety zeby nie placic glupich 50zl.Na mnie juz nie liczcie nie zamierzam wiecej wam nabijac metrow i sakiewki.Jak znajde jakas ciekawa prace z usmiechem sie z wami porzegnam.Pozdrowienia dla dyrekcji.

możesz zapomnieć! tu podwyżek nie będzie żadnych. W każdej innej firmie są. Ale nie w Amerplast.... tu najwyżej ci jeszcze zabiorą część tego co masz. Mało tego, w okolicznych fabrykach nawet na wejście ludzie dostają wyższe pensje. Niedługo nikt tu nie będzie chciał pracować

Do dyrekcji

Firma sprzedana z zyskiem dzięki komu? Dzięki tym wszystkim ludziom którzy cały zeszły rok mieli obiecane podwyżki. W tym roku inflacja prawie 4% a podwyżek ZERO.

Mop

Nie dość że przyjeliscie gościa który został wyrzucony z pracy zza (usunięte przez administratora) to jeszcze mopy na hali i co nikt tego nie widzi. Panie dyrektorze to nie jest cyrk nie chcemy więcej małp.

W sedno
@Mop

Podobno ostry kot...zna ktoś szczegóły?

Wygrany uczciwie
@W sedno

Wykonczy firmę wyciągnie kasę dla siebie razem z tymi co mają jeszcze udziały i puści z torbami pracowników, mądry ten kto korzysta z "cowidowego"zwolnienia reszcie proponuję też ,albo podwyżki niech da, podobnie w firmach innych działał, pracownik to śmieć nawet ten biurowy dla nich , jest jednak haczyk w jednej z firm wyleciało to towarzystwo A pracownicy zyskali. Powodzenia , zgrania i chęci działania dla działów produkcji życzę. Bez silnika motor nie działa. Chyba że to zoo jest i banan wam wystarczy.

Malina

Mam pytanie do osób/osoby decyzyjnych w sprawach finansowych dotyczących pracowników a mianowicie czy nasza firma zamierza przyznać pracownikom podwyżki i bonusy,,covidowe,, czyli dodatkowe pieniążki wypłacane pracownikom za pracę w czasie pandemii ( nie mówimy tu o pracy zdalnej). Większość firm dużych czy małych ma w dzisiejszych czasach mniejsze lub większe kłopoty i zasłanianie się pandemią przy każdej okazji jest trochę nie w pożądku , biorąc pod uwagę ilość zachorowań każdy pracownik mógłby pójść na zwolnienie żeby nie narażać się nie potrzebnie. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Malina

Ludzie że sobą rozmawiają w ,,parach,, czy nie co to komu przeszkadza .

Malina

Zamiast interesować się kto z kim i na której zmianie , skupcie się na pracy .

Heja
@Malina

Wspieram! Amerplast bez plotek to nie Amerplast! Ile pamiętam to zawsze jest płotki kto i z kim! Niech każdy zajmuje się swoim życiem i tyle

@Heja

Bez względu na to ile jest prawdy w każdej plotce to zawsze będzie gadane a szczególnie w takich zakladach, coś trzeba robić przez te 12 godzin????

Heja
@Malina

Wszystko zależy od ludzi. Płotki jest płotki. Plotki rozpowiadają tylko ci którzy nie mają własnego życia prywatnego. W pracy trzeba zajmować się pracą, a nie pilnować kto i co robi

Lala

Kadry*

Toyota

Kierowniku wracaj juz z tego L4.Bez Ciebie to nie to samo.bardzo psuje sie klimat ludziom powoli sie juz nie chce.

Żal

Rada zakładowa nic nie działa i nie istnieje. Jesteście dla ludzie a nie po to żeby was nie zwolnili przez lata...

Donleon
@Żal

A kogo wybraliście hahahaha Galaretkę Hahaha

@Żal

nie prawda, od ochrony pracowników nie jest Rada Zakładowa. Od tego są związki zawodowe. A jak było gadane, żeby je założyć to chętnych nie było bo żydowali ludzie 10 zł miesięcznie na księgowego związku

100%

Przypominamy że nadgodziny nie są tylko dla tych co ciągle przychodzą i biorą specjalnie urlopy jak im nie pasuje. Kierownicy opamiętajcie się i nie przesadzajcie. Wszystko z głową i kolesiostwo na bok. Czekamy na zmiany bo znowu się zaczęło urlop za nadgodzinki to też Ci dam zarobić haha. Jak co roku a później zakaz nadgodzin. Bądźmy poważni

Ok
@100%

Przecież ta praktyka między kierownikami jest????

Premia

Czy pracodawca spróbuje jakoś wynagradzić osoby które nie oddają krwi honorowo ? Dwa dni wolnego i pomału myślę że też zacznę korzystać bo to bardzo kusząca propozycja.

JA
@Premia

A dlaczego miałby wynagradzać za brak oddawania krwi? Przywileje są dla tych, którzy pomagają innym. Mnie bardziej zastanawia, dlaczego firma promuje palenie papierosów - niektórzy chodzą co godzinę- dwie. W ciągu jednego dnia pracy w ten sposób pracują co najmniej godzinę mniej dziennie. Czyli w miesiącu to są dwa dni robocze płatne za nic nie robienie. Ci, którzy nie palą mają gorzej.

Ok
@JA

Dlaczego wynagradzać? To biznes nie wiesz?

@JA

Są firmy w których pracownicy nie palący dostają dodatek do wynagrodzenia ,nie miałabym nic przeciwko temu.

Byłam, widziałam, nie polecam

Nie polecam pracy w Borkach-Wyrkach, 0 uczciwości

Serio serio
@Byłam, widziałam, nie polecam

Zdecydowanie sie z Toba zgadzam. Koleczko adoracji p. M.... Kto sie nie smieje z jej durnych zartow, albo co gorsze przy innych zacznie wyrazac inne zdanie na jakis temat automatycznie staje sie bee. Pracowalem z nia i powiem szczerze ze to duze dziecko , a jej "pupilki" to biedni mlodzi ludzie bez asertyzmu wlasnego zdania

Mik mik
@Serio serio

Cała prawda.

Fizol

Dawno tu nie byłem.Widzę że nic się nie zmieniło w tym przybytku. Dziwię się wszystkim co tak narzekają. Skoro jest wam tak źle to, składać wypowiedzenia.Ja się zwolniłem bo miałem dość. Więc jak macie jaja to do dzieła. Najbardziej płaczą Ci co się rękami i nogami trzymają, żal mi was....

Volares

Nie lubię Grześków!, tanich batonów takich!!!

Fotar
@Volares

Szczególnie 1.4 w gazie

Jakie są mocne strony pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.?

Donleon

Żadne Teraz korporacja Kiedyś porządna firma

Tom

I w dodatku Twój związek, jeżeli taki posiadasz, może tam się rozpaść. Dużo dziadostwa tam pracuje, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 192 ocen.

Amerplast Sp. z o.o.