Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Ciekawe ,który jest taki wspaniały????? Bo w tej firmie nie ma takich ludzi!!!

Anonim123

A może tak przestaniecie sypać nazwiskami i zajmiecie się swoimi czterema literami? Dorośli ludzie i zamiast żyć po swojemu to plotkują po internatach. Może to jakaś zazdrość po prostu? A nie pomyśleliście, że ktoś sobie nie życzy żeby pisano o nim tak wprost na jakimś głupim forum tymbardziej, że to takie pomówienia? Poziom podstawówki. Róbcie swoje i wyjmijcie kije z (usunięte przez administratora) Naprawde musicie mieć brak zajęcia

Obserwator
@Ania

Wspaniałych jest wielu tylko może jesteś taką samotną Anią???

@Obserwator

Samotna nie jestem i nadal uważam, że nie ma tam nikogo wspaniałego!!! Kilku z nich jakbym miała określić kilkoma słowami ,to tylko niecenzuralne słowa się nasuwają!!!! Każdy ma swoje zdanie ja mam takie!! Nie lubię fałszywych i zakłamanych facetów!! Taki facet nie ma odwagi i jaj!!!

@Ania

Nie jestem jeszcze w temacie odnośnie tego wątku ale to o czym tu piszecie jakoś mocno wpływa na atmosferę pracy? Czy jak ktoś odizoluje się od tematu na go nic odnośnie tego nie dotknie? Co z pozostałymi ludźmi, idzie się normalnie dogadać?

Natalia

Czyli teoretycznie piszesz, że można normalnie pracować? Co wobec tego wchodzi tutaj w obecny zakres obowiązków? Jak praca przy nim przebiega?

Zawodowy

Jak podwyżki w tym roku wszystkim się zgadzają?

Teraz się powodzi

Czy dwaj panowie którzy tak świetnie zarządzają produkcją potrafią przeliczyć jakie podwyżki otrzymali pracownicy w ciągu roku a jaka była inflacja.

Kowalszczak
@Teraz się powodzi

Jak ma przeliczyć? Przecież w robocie trzeba być,żeby coś zrobić!

Czy zdarzają się nadgodziny w Amerplast Sp. z o.o.?

Długi

Nie tylko się zdążają, są normą, a jak nie chcesz przychodzić to krzywo na ciebie patrzą.

@Długi

i na krzywym spojrzeniu się kończy? to nie tak źle chyba. ale pisali, że podobno premii się przez to nie ma... to prawda czy to zmienili już może?

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

Do dyrekcji

Widać że w tym roku nawet już nie odśnieżamy ani nawet solą nie sypiemy jak jest ślisko przed firmą. A potem będzie że wina pracownika bo miał złe obuwie. Tak się dba w tej firmie o pracownika.

bolek
@Do dyrekcji

wina to zawsze będzie wtedy pracodawcy - można zgłosić wypadek w drodze do pracy i iść na L4 płatne 100%

@Do dyrekcji

Nie ma zatrudnionej osoby która zajmuje się takimi sprawami? Jakiegoś dozorcy który ogarnia teren wokół firmy, odśnieża i dba o porządek?

hahaha
@Paweł

Czyżby firma sprzątająca zrezygnowała z pracy? Czy może im nie płacą albo oszczędności robią na odśnieżaniu...?

Jakie macie zdanie na temat zakładu w borkach wyrkach?

Do dyrekcji

Czas zaczać przyjmować normalnych ludzi za normalne pieniądze a nie tych nierobów z Ukrainy co nic nie można im powiedzieć słowa bo się obrażą i pójdą na skargę. Lepsze wyniki czy jałmużna za przyjęcie Ukrainca panie R i R?

@Do dyrekcji

Czyli tak ich tu dużo, że to podkreślasz? Są proporcje 50/50 czy inaczej jakoś?

@Do dyrekcji

Najpierw to niech się nauczą języka naszego a nie seplenią że ich zrozumieć nie można a to prawda łażą na skargi

Halina
@Łosiu@

Faktycznie są jakieś problemy z porozumieniem się między pracownikami czy trochę jednak przesadzasz? Dbają jakoś o to żebyście się dobrze rozumieli i dogadywali?

@Halina

Z tylu Ukrainek może 1max2 rozumieją coś z polskiego a kogo to interesuje czy się dogadują z nami czy nie liczy się para rąk do roboty nie ważne że nie rozumieją liczy się target!!!

Luna
@Halina

Na zm.A pracyje liderka ukraińska dlatego mistrz ma jednak maszynę i brak porozumienia.

Mag
@Luna

Dobrze ze mistrz z Bartnik ja rozumie starczy.

A może coś więcej, jakieś konkrety? On ma chyba żonę? Więc może czas żeby się dowiedziała?

Ciekawska
@Anonim

A ona męża i dziecko więc spoko dają rade.

@
@Ciekawska

Ale umowę przez zakład jej zalatwił

Hubert
@Anonim

Ten gościu co z nią kręci to z jakiej miejscowości?

@Hubert

Hubert A co ci da nazwa miejscowości? Może lepiej napisać imię?

Hubert
@Anonim

Pytam bo to ważne dla mnie byłbym wdzieczny za info.

Sam
@Hubert

Pewnie Marcin ????

Amerplast Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko operator produkcji. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Lion

Biorą wszystkich nie polecam szkoda zdrowia i nerw

@Lion

Zgadza się biorą ale tylko UK za dużo ich już w zakładzie chyba Polsko- Ukraińskim

Koc

Teraz ciekawe co zrobią od stycznia inflacja w górę o 10 % idzie już najniższa krajowa będzie 3700 to chyba jakoś podobnie jak u Nas ha,ha po 10 latach pracy, mają rozmach dyrektorzy .

Pedziwiatr

I jeszcze z dwoch mistrzow na zmianie masz jednego bo na niektorych zmianach jeden z nich jest przypisany do jednej maszyny tylko.

Printer

Koerownicy oceniają nas? Coś śmiesznego. Skończyło się spanie panów kierowników po nocach i siedzenie na stołówce po 2-3 godziny. Wszystko dotrze tam gdzie powinno.

oj to fakt, ci to umieli zabalować :)

T.S.S

Ponawiamy prośbę o nie spożywanie posiłków w szatni oraz nagminne pozostawianie brudnej odzieży na podladze . Informujemy że odzież jest oznaczona .

@T.S.S

Potwierdzam że tak jest w damskiej szatni.

@Natka

Czyli Panowie tutaj w porównani do Pań bałaganu nie robią? Aż ciekawa jestem skąd to niby się bierze, bo brzmi niesmacznie

Pitek39

Jak tam grzesio 1.4 w gazie co brakuje wam pawcia pawulona

Zwierzak

Gdzie ta infalcja 7 % pod koniec roku ktura ma być nie wiem kto tam doradza ale chyba sprzedawca dzwi zaraz po nowym roku będzie 20%

Gizmo

Pamiętajcie że jeśli przyjedziecie w dniu wolnym od pracy na szkolenie np 4h należy się cały dzień do odbioru.

Beata

A czemu mają się "nie dać"?

Amerplast przysłał producentowi duże zamówienie za sporą sumę pieniędzy. Ten stwierdził, że poprzedni rachunek nie został opłacony. Dostawca zostawił mu wiadomość na sekretarce: - Nie możemy przewieźć panu towaru, dopóki nie zapłaci pan poprzedniego rachunku. Następnego dnia otrzymał telefon: - Proszę anulować zamówienie. Nie możemy czekać tak długo.

Zawsze możesz sprawdzić

Obserwatorzy

Dziwne bo zainteresowanie Twoje jest większe życiem panów za zm.b niż żonę mistrza zm A wszystkim nie da się zadzic A ciekawość jest widaci w naturę u Ciebie wpisana.

Przykro

Widocznie nie masz swojego życia, mniej patrz co u kogo w domu się dzieje! Myślę komuś też brzydko z tobą iść do łóżka!

Firma Amerplast Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Operator. Czy wynagrodzenie naprawdę wynosi 3100 PLN?

X X

Dokładnie 3100 brutto, mówią też coś o dodatku 10% za obecność i bonusie za wyniki, ale w dzisiejszych czasach liczy się tylko wysoka podstawa, w innych zakładach stawka na wejściu bez doświadczenia między 3700, a 4000 tysiące, ja wywalczyłem nawet 4300 na start.

@X X

W sensie, że w tym innym zakładzie tak wywalczyłeś? Bo skoro aż 300 ponad widełki to może tu też by tak dało radę?

X X
@Natalia

Tak w innym, ale nie będę reklamował bo już robię miejsce dla kolegów. Tu nie próbowałem negocjować, na rozmowie odniosłem wrażenie, że nie ma sensu nawet pytać, chciałem wyjść po dwóch minutach rozmowy, zresztą kiedy w ofercie jest najniższa krajowa to pracodawca robi wrażenie bardzo skąpego.

@X X

3300 najniższa krajowa brutto więc dajmy spokój z tą firma

@Natka

Jaka ty nie daleką dziewczyna jeżeli tak myślisz i takie piszesz. Chodzi o niedocenianych ludzi a nie jak u kraju. Dalej dawaj (usunięte przez administratora)mistrzam

Agnieszka
@Natka

No to kiepsko. Znaczy się tyle co wszędzie. A jakieś nadgodziny są? Jeśli tak to ile za nie dają?

Maciek

A to jest kolejka

Maciek

Jestem pierwszy

Przykro

To nie kobieta,to Dz..i..w..k..@.czujesz różnice? Kobieta nigdy nie wkręca się do związku tylko (usunięte przez administratora)

.....
@Przykro

To Panowie mają branie cały czas jak nie zm.A to zm B ganiają te Ukrainy za nimi strasznie dziw aż że rękoczynów nie ma ,co się nie zrobi dla pobytu stalego...

Przykro

A tylko na zmianie B jest (usunięte przez administratora) chyba tam każdy mistrz napalony w prawie wszystkie z Bartników

Pitek39

Narzekaliscie na bladego, na Pająka Jakie były imprezy za bladego to teraz macie Jakie było zgranie ludzi Pilo się dużo była ekipa

Agnieszka
@Pitek39

A co teraz jest gorzej? Wyjaśnisz? Jeśli tak, to co jest gorzej niż było?

Pajęczyna

Pitek Czy ten starszy dalej jest z Tą grubą brzydula co bal się zawsze jak ognia?, a ten młodszy dalej skacze z kwiatka ba kwiatek i nic zapalić nie może??

Przykro

A co takie (usunięte przez administratora) są tylko u nich na zmianie?! Chyba zapomnieli o łaskę czy mistrza że zmiany A

Zwierzak

Jaki strajk tu nie ma jedności i nie będzie niestety będziemy dalej nabijać skarbonkę a oni się cieszo pseudo podwyżkami zamkną wszystkim buzie i dalej będzie się kręcić ci co dobrze lizo d dostaną reszta pa mniej niż rok temu i nic cu się nie zmieni dużo gadacie nic nie robicie i nic będziecie robić a ta rada zakładowa do likwidacji w trybie natychmiastowym nie róbcie sobie wstydu i zrezygnujcie jeśli macie trochę honoru

TW
@Zwierzak

zamkną buzię bo nikt nie rozumie, że żeby coś wygrać to trzeba coś stracić. Rewolucja zawsze wymaga ofiar. Ale banda struchlałych ze strachu przed zabraniem im bonusa za frekwencję nie będzie strajkować. I co z tego, ze stracą 500 zł za jeden miesiąc skoro ugrają te same 500 zł ale wypłacane co miesiąc jako podstawa a nie widzimisię dyrektorka....Tego już ich mikro rozumki nie ogarniają :(

Beata
@TW

No tak, ale czemu od razu zakładasz że wszystko się uda i ugracie te podwyżki? Bo może tak sie zdarzyć że się nie uda. I wtedy co?

TW
@Beata

no właśnie dlatego jak było tak będzie i nic się nie zmieni. Lepiej, tak jak ty, truchleć ze strachu i dalej dawać sie (usunięte przez administratora) pracodawcy. W końcu to jedyny zakład pracy w okolicy... Nie walcząc o swoje nadal nic nie będziesz mieć. A dyrektorzyny zgarną kilkudziesięciotysięczne premie za kolejny rok. Tyjesteś dla nich nikim i (usunięte przez administratora) ich obchodzi, że nie masz co do gara wrzucić i za co dojechać do pracy... Gratulacje!

.....
@Beata

Wtedy dostaniesz odprawę i szanse na nową pracę inaczej motywację do szukania A nie podlizywanie się o 100 zł wjecej za sprzedawanie współpracowników.

Zwierzak

GUS podaje ogromny wzrost płac w Polsce a u nas zamkną buzie pracownikom 7 % o inflacyjnej można zapomnieć ale malo tego jeszcze uzaleznione od wyników minimum 5% każdy powinen dostać z automatu czyli daddzo po 200zl i rub co chcesz brawo to już nawet nie jest śmieszne to płacz lament i zgrzytanie zębów dużo by gadać

Luna
@Zwierzak

Ci którzy pismo pisali dostaną nawjecej i już nie będą chcieli strajkować...to najgorsze w tym...obłuda Jestem za strajkiem

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 192 ocen.

Amerplast Sp. z o.o.