Opinie o Silesia Flavours Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Silesia Flavours Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silesia Flavours Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesia Flavours Sp. z o.o. w Warszawa

Ile jest zmian w Silesia Flavours Sp. z o.o.?

Shawnee Nowy wpis

Bardzo dobra, solidna firma. Polecam!

Cezary Nowy wpis

Świetny pracodawca, super ludzie wiec i atmosfera jest doskonała, polecam pracę w firmie.

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Silesia Flavours Sp. z o.o.? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Kato Achaja Nowy wpis

Bardzo dobra firma. Wiem, że pracują też w krajach bałtyckich. Zarobki dobre. Sa też premie. Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Silesia Flavours Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Pedro

Podpowiedzcie jak można skontaktować się z firmą i czy są szanse na pracę?

Opinie dotyczące pracy w Silesia Flavours Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

APM

Zarobki są dobre. Szkolenia w Niemczech. Jest wporzo.

Iza

Jak pracodawca ma opinię bardzo dobrej firmy to natychmiast widać na wątku.

Four Seasons

Dobra firma i porządni pracownicy. Polecam.

RT

Bardzo dobry pracodawca. Polecam!

DTS

Jeśli zadowala kogoś podwyżka rzędu max. 2-3% rocznie, to ok.

gra.ż.

Dobry pracodawca. Umowa na czas nieokreślony i dobre wynagrodzenie. Pracy jest dość dużo lecz są jasne reguły gry. Mogę tylko polecić.

bart.

Porządny pracodawca. Pracowałam w Silesii może niedługo, lecz nie mam nic złego do powiedzenia na ich temat. Pracy dużo ale i wynagrodzenie dobre. Wskazany dobry angielski.

Tu mają być opinie o pracodawcy, a nie dostawcy, do tego służą inne profile. Poza tym wiele opinii tych negatywnych zniknęło została tylko jedna, a pozostałe wyparowały... ja nadal nie polecam pracy w tej firmie ze względu na kierownictwo, które na niczym się nie zna i nie potrafi szanować ludzi z którymi współpracuje, mobbing na każdym kroku, no chyba że nie ma już tej osoby wspomnianej przez anonima w 2015r i jest ktoś nowy.

klient

współpracujemy z Silesią wiele lat. Jest to dobry dostawca aromatów. Solidny. Wszystko na czas. Elastyczni, zgadzają się na negocjacje.

Firma jest w porządku. Pracy jest dość dużo ale wszystko jest poukładane. Pensja jest na czas, podwyżki tzw. inflacyjne i nie tylko są corocznie. Atmosfera przyjazna. Znajomość angielskiego w stopniu co najmniej dobrym obowiązkowa.

Silesia
@1221

Cyt.: "... podwyżki tzw. inflacyjne i nie tylko są corocznie" - pracując parę lat w firmie Silesia Flavours Sp. z o.o. ani razu pracownicy nie dostali, czy nawet nie zobaczyli na oczy jakiejkolwiek podwyżki.

@Silesia

W Silesii podwyżki inflacyjne są w każdym roku. Pracowałam tam to wiem. Powyższa opinia to kłamstwo.

Fa
@APM

A jak Pani odniesie się do podwyżek całorocznych?

@Fa

Moim skromnym zdaniem inflacyjne były/są dla wszystkich. Przynajmniej tak było jak ja tam pracowałam. Całoroczne prawdopodobnie dla tych którzy wg. szefostwa na nie zasługiwali. Pod względem nie jest tam źle.

APM

Porządna firma. Fajna atmosfera w pracy. Stabilna na rynku. Umowy o pracę na czas nieokreślony. Dobre zarobki. Nie dla wszystkich dojazd do pracy jest najlepszy, W-wa Okęcie/Włochy. Ale poza tym tylko plusy.

anonin

Witam, Czyżby Pan J. nie ogarniał tematu i wysługiwał się pracownikami ??

kil

A kto jest generalnym w Silesia flavours.

Witam, mam zastrzeżenia co do zarządu, jednak firma jest dobra, dobrze wynagradza pracowników w stosunku do obowiązków, kontakty zewnętrzne ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Silesia Flavours Sp. z o.o. - Warszawa

Silesia Flavours Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 92
    00-807 Warszawa
  • NIP: 5252209989 KRS: 0000021599

Silesia Flavours Sp. z o.o.