Gestamp Polska Sp. z o.o.

Opinie o Gestamp Polska Sp. z o.o.

Col

Słyszałem że z Logistyki wszyscy masowo się zwalniają wraz z Kierownikami. Firma szuka na siłę nowych wózkowych nawet bez języka Polskiego , a starych pracowników nie umieją uszanować. Jak tak dalej pójdzie następne ogłoszenie będzie że szukają nie widomych na wózek.

Barbara
@Col

To coś się stało na tej logistyce że tak wszystkich chcą wymienić? Czy usuwają dział czy o co chodzi?

Has
@Col

Przychodzą młodzi wiekowo do 26 roku życia dostają umowy na Gestamp , nic nie umieją nawet wózkiem jeździć i dostają pewnie powyżej 4tys brutto a stary dostanie 200zł brutto i musi wszystko robić za 3 osoby nie polecam.

Dawid

Witam serdecznie. Czy ktoś z was robił może szkolenia w EMT Systems w Gliwicach z programowania robotów YASKAWA? Potrzebuje opinii o jednostce i paru informacji. Pozdrawiam

Kik

Firma to dno płacą strasznie mało na to co oczekują (usunięte przez administratora) z biura chodzą robią zdj z ukrycia o czym nie masz pojęcia. Jak jest jakaś kontrola to srają w gacie. Jako pracownika mają cie gdzieś możesz robić 10 lat a i tak cie nie docenią chyba ze masz wtyki. Jako pracownik jesteś nikim. Wózkowi na linkach nie mają czasu czasami się najeść.

Zbigniew
@Kik

No nie mów że nawet po 10 latach tak mało płacą. Ty też masz takie długi staż?

Lol
@Kik

Mało tego że nie mają kiedy zjeść to jak z czymś się nie wyrobisz to wielkie pretensje bo OEE spada w dół masakra.

były
@Zbigniew

Niestety właśnie tak jest.

Jerzy
@były

To ile oni płacą? A co do oczekiwań i wymogów, to nie można tego zmienić, by były tak ustalane, by można było spokojnie przerwę wykorzystać?

Ciekawy

Ktoś wie jaka agencja zatrudnia ukrainców? Któryś wozkowy z Ukrainy ostatnio zniszczył wózkiem towar na zakładzie w ostatnim czasie? Cały czas facet podobno siedzi w telefonie i ma się za (usunięte przez administratora)ra i handlarza bitcoinami

agencja
@Ciekawy

manpower a jaka inna hehe wiadomo czemu nadal trzymaja te dziewczyny hehe

Automatyk

Rozmowa przeprowadzona w sposób profesjonalny, trwała około 1,5h w miłej atmosferze

Przede wszystkim pytania techniczne

sajonara

Co tak duzo osob teraz odchodi. za duzo ukrainy?

Barbara
@sajonara

A w czym mają niby Ukraińcy przeszkadzać tym, co chcą odejść?

79 rocznica Wołyń

Nie zapominajmy o Wołyniu nigdy POLACY.

LOL

Brak ludzi do pracy nowa hala L11 szefowie i technicy są rzucani na pakowanie żenada!!!

Zbigniew
@LOL

Jak brakuje ludzi to może są nowe przyjęcia. Wiesz ile teraz płacą na tej nowej hali? Warto się tu zatrudnić?

GLO

Niestety poza bardzo rzadkimi wyjątkami to nie ma pracy zdalnej w Gestamp.

Sylwia
@GLO

A od czego zależy, że ktoś może pracować zdalnie?

Witam, czy warto składać aplikacje na kierownika jakości? Jaka panuje atmosfera w firmie? Jak przebiega w współpraca z innymi działami? Dlatego jest wakat na tym stanowisku?

GLO
@Kandydat

Kierownik znalazł pracę dużo bliżej domu i na wyższym stanowisku.

Jurand ze Spychowa

Byłem, pracowałem, zasmakowałem i (usunięte przez administratora)

Roberto

Jedna z fajniejszych firm w której pracowałem. Niestety docenia się co się miało dopiero jak się odejdzie...

Czy pracodawca Gestamp Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kot

Tak.

Mysz
@Kot

Chyba BHP ????

były

Byłem, spie....poszedłem sobie. Odradzam, druga (i ostatnia)hiszpańska firma w której pracowałem: bajzel jest nie do opisania. Do tego Hiszpanie patrzą na Polaków z góry z jakiegoś powodu, chociaż sami musieli tu przyjechać za pracą, bo w Hiszpanii bezrobocie, że hej.

Michael
@były

Nie jest tak zle. Wiadomo, lepiej już nie będzie. Kryzys w motoryzacji. Brak części. Teraz czasy na transport kolejowy. Elektryczne samochody to bujda na resorach, ale pociągi elektryczne mają przyszłość.

A Axa opinie ?

Axa opinie ?

glo
@A Axa opinie ?

Axa wg mnie jest ok

Witam, jak wyglądają stawki na stanowisku produkcyjnym?

Jacek

Siemka, czy w Gestampie są tylko 3 zmiany? Czy raczej czterobrygadówka? Słyszałem że na nadgodziny można ale tylko na popołudniową zmianie? Czy warto podjąć tą pracę?

galileo87
@Jacek

w zależności od działu, praca jest 3 i 4 zmianowa

Ergo

Co tam słychać na firmie?

Info

Witam. Proszę o szczerą informacje odnośnie ubezpieczenia grupowego AXA ? Czy to prawda że taka cudowna jest i jak z wypłacalnością odszkodowań ? Czy wszystko jest tak pięknie jak na spotkaniach z przedstawicielem. Pytam ponieważ u nas w firmie chcą ją wprowadzić. Pozdrawiam.

galileo87
@Info

wg mnie Ubezpieczenia AXA jest ok.

A

Jakie macie opinie o Axa ubezpieczenia ???

???

Opinie o Axa ubezpieczenia grupowego ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gestamp Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gestamp Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gestamp Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gestamp Polska Sp. z o.o.