Opinie o Politech w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Politech. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Politech o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Politech w Bydgoszcz

Rekrut Nowy wpis

Witam jaki jest system pracy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Politech?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Politech?

Lucy Nowy wpis

Nie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Politech? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zenek

Jeżeli pracownicy rezygnują to, dlatego że znaleźli lepsze warunki płacowe. Zazwyczaj nie dochodzi do zwolnień pracowników przez pracodawcę, chyba że ktoś na to sukcesywnie pracuje

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Politech? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Politech?

Zenek

Wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko. Trzeba przyjść na rozmowę i wszystkiego się dowiedzieć.

Mania

Witam,czy poszukujecie moze osobe do Kontroli Jakosci? Mam prawie 4 letnie doswiadczenie w branży tworzyw sztucznych.

Czy Politech organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak

Lucy

Nie!!!!

Xxx

Możesz pomarzyć o szkoleniu .

Bożena
@Xxx

Nawet o jakimś bhp czy czysto wdrożeniowym?

Szefunio

Masz na to jakies dowody to są oszczerstwa i pomówienia. Pozatym nazwisko padlo wiec konsekwencje musza bys wyciagniete napewno spotkamy sie w sadzie gratuluje odwagi final skonczy sie wydaniem przez Ciebie dużej kasy

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Politech? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

nie polecam

natychmiast, już w dzień rekrutacji podejmowana jest decyzja

Ludzie Dajcie spokój już z tym forum, wywalczmy coś dla siebie ale ućiwą pracą, Przeciesz to nie boli!!

Magda

Zgadzam sie tylko idioci i idiotki sie same oszukują a dzis sami wybieramy gdzie chcemy pracowac.Widocznie parapety tam nie majo zadnej wartosci przed samymi sobą

agus@com.pl

Ten co byl yeraz w niemczech to za premie.kabluje na wszystkich .panowie koledzy wiecie co robic!...

@agus@com.pl

Potwirdzamy tes. Bylismy w knajpce na pizzy i piwku byl kierownik siwak i inni wszyscy huje.walic ich.amy siedzielismy z boku i nagrywalismy dobrze ze nasi mezowie trzymali sie nas sluchali bo by ich rozniesli w klubie sorki niemoge podac w jakim.og espulczuje wszystkim wam w osielsku.ziomalka...

@Magda

Wszystko to prawda!!!tesz bylam obok.zocha.

Romeo...

(usunięte przez administratora) nie zaklad za grosze tam powinna byc 1pensja dla wszystkich od3000netto -3500-netto.powinno zlikwidowac sie nocki zreszto wszedzie likwidujo nocki dzis coraz czesciej.nie zwracajo za dojazdy .powinny byc tam napis arbeyt may fray i napis czlowiek pracuje by zyc a nie zyc by pracowac.huj nie zaklad ahuje siedzo w domach w nocy a robotnico jebio na prezrsow auta.ostrzegam eszystkich przed to firmo.huj nie zaklad .pl sila robocza.Masakra ...

@Romeo...

Zgadzam sie Mariolko pozdrawiam mariolke bylo dobrze ze tam juz niepracujesz dobrze napisalas pozdrawiam cienie ziomalka

agus@com.pl

Siwak pod....wszystkich zato byl w rajhu tak wogle....panowie do dziela...

agus@com.pl

Zero zwrotu za dojazdy.brak czestej wody.zamuast1zmiany na rano to3zmiany żenada jeszcze 4brygadowka masakra.dyrekcja?to h....uwaga pewna info od kolegi z baru tkzw siwak kabluje na wszystkich byl w rajhu za premie zato...zrobcie sprawiedliwosc chlopaki....4 Ludzie co wy tam robicie sami sie oszukujecie dzis pracy ful ty wybierasz dzis gdzie idziesz!ten zaklad to Auszwidz!!!!robilam tam i na piwku ost w barze slyszalam coijak od prezesa byl na piwie.oj swiat jest maly...

Romeo...

Ten zaklad to jakas pomylka biedni ludzoe !zapieprzajo na3zmiany jeszczec4brygadowke tworzą.To (usunięte przez administratora) w najgorszym wykonaniu za grosze jeszcze a (usunięte przez administratora) siedzą w domu W prezesi a robotnicy zapieprzają.Tam powinno sie zlikwidowac Nocki zreszto wszedzie juz sie odchodzi od nocek i za to prace powinna byc 1na pensja 3000-3500netto karzdemu.poprostu (usunięte przez administratora)!nie zwracajo za dojazdy szmaciarze!huj nie firma (usunięte przez administratora) nie zaklad .tam powinno byc mad zakladem ARBEYT MY FRAY.I NAPIS.CZLOWIEK PRACUJE BY ZYC A NIE ZYKE BY PRACOWAC.WSZYSTKICH PSTRZEGAMY PRZED TO FIRMĄ!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Politech - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Politech?

Zobacz opinie na temat firmy Politech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Politech