Opinie o Euroverlux w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Euroverlux. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euroverlux o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroverlux w Gniezno

Dzień dobry, zastanawiam się czy praca na dziale sprzedaży jest w ogóle możliwa? przeglądam właśnie swoja okolice za zatrudnieniem mam doświadczenie w branży dekoracyjnej, może nie dokładnie szkła ale to zawsze można nadrobić. W każdym razie trudno o jakiekolwiek ogłoszenie z internetu a komentarzy jest tu dość dużo. więc skąd pracownicy wiedzieli o naborach?

Jaskółka Nowy wpis

W tej firmie byłoby lepiej ,jak pracownicy na nocnej zmianie odstawili by telefony i media społecznościowe ,a wzięli się do pracy.

Aleksandra Nowy wpis

Dzień dobry. szukam pracy jako sprzedawca u siebie na rejonie, firma pokazała mi się w pobliskich ale jak chciałam wejść na chyba jej stronę www to wyskakuje mi jakiś panel z logowaniem. Co się dzieje ze strona i ogólnie z firmą? Ktoś pisał, że podobno plajtuje, ale czy to prawda?

Hot stamping

To już było kiedyś poruszane to ich kierownik tylko troszkę ,z nimi porozmawiał i śpią dalej i z wychodzeniem z pracy tak samo nikt nie kontroluje o której się odbijają. Wszyscy widzą nikt nic nie robi.

@Hot stamping

Czy ja dobrze rozumiem z tego wątku, że ktoś może nie pracować i niby jest ok? jak to w ogóle możliwe? a co z weryfikacją jakiegoś wyniku z pracy? kto to sprawdza i jak to wpływa na pracę na pozostałych stanowiskach?

Pracownik Produkcji

Ok. CV rozbudowane o pracę tez na czarno spokojna rozmowa

Lubią ludzi z doświadczeniem różnym nawet nie udokumentowanym. Ludzi spostrzegawczych .

Sprawiedliwość

Brawo wreszcie ktoś zaczął pisać o tej firmie jest katastrofa wysłali nas na zlecenie do Zary i musimy tam pracować bo jak nie to zwolnienie. Firma poza prawem, ktoś powinien się tym zainteresować.

Że co
@Sprawiedliwość

Ale ze co ? Pracując tam zmuszają Was do podjęcia zatrudnienia gdzie indziej? Nie mają już dla Was pracy? To chyba jakiś kolejny super pomysl niezawodnej Pani od HR.

Marzena
@Sprawiedliwość

Czemu dzieje się to poza prawem? Możecie to wyjaśnić? Zostaliście wysłani, bo już nie ma innej opcji na prace? ktokolwiek złożył wtedy wypowiedzenie czy raczej jednak wszyscy razem się trzymają?

M

Usuwacie wszystkie wiadomości ? Prawda w oczy kole, że ludzi zrobiliście w konia!!!. Jeżeli będziecie tak robić dalej to i tak ta firma nie przetrwa,bo ją sami zniszczycie.

Olka

Dzikie węże znowu w akcji? Już ktoś się podpytywał o tego typu podkomentarze… dlaczego nie opiszecie warunków nieco bardziej merytorycznie? Ja to chciałam się dowiedzieć jak teraz wygląda praca kobiet? Kiedyś pisano, że może zdawać się dość ciężka, ale takie opinie pojawiały się ze dwa lata temu. do dziś jakie zmiany w tym zakresie mogły zajść? Na którym dziale kobiet jest najwięcej?

Czy w Euroverlux wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

O jakie dzikie węże chodziło? To pierwsze co widać po wejściu na forum… jak sytuacja zarobkowa teraz wygląda? parę osób już kiedyś odnosiło się do minimalnej, czy wciąż występuje? Jeśli tak to prócz przyszłych podwyżek czy są jeszcze przewidywane jakieś zmiany?

No i nikt nie wie dokąd iść… a tak całkiem poważnie jeśli były faktycznie te redukcje o których Pani pisze, to na których stanowiskach? Chciałem popatrzeć za jakimś ogłoszeniem poglądowym do was, ale w przeglądarce nic mi nie wychodzi. jak ktoś jest potrzebny to gdzie oferty są docelowo dodawane?

Jak wygląda ścieżka kariery w Euroverlux? Czy trudno jest zdobyć awans?

Najniższa krajowa, ostatnio kolejne zwolnienia wiec więc nie ma co tu szukać

Aaa

Czemu w zasadzie nikt nie określi, ile mniej więcej zarabia? Stawki nie są jawne? każdy ma jakieś inne? Tak ogólnie to kiedy były prowadzone jakiekolwiek ostatnie nabory? Jak tak patrzę w sieci chyba nie było w ostatnim czasie ogłoszeń. Albo są wrzucane w jakieś inne miejsca, o których nie wiem, jeśli tak, to w jakie? czy tegoroczne warunki pracy są bardzo odmienne względem zeszłego roku?

M.

Tak to prawda.

@M.

Co dokładnie jest prawdą? Pamiętasz co było tam napisane, bo treść została usunięta. :/

@Karolina

(usunięte przez administratora) Kobiety czasami ciężko pracują niż faceci i mają najniższą krajową . A faceci więcej zarabiają. Nowe osoby jak przychodzą też mają większą pensję niż starzy pracownicy. Gdzie trzeba robić za nowe osoby bo oni muszą się uczyć i piszą później opinie jak im się pracuje. Masakra co się wyrabia. Nie doceniają pracowników.

@Marta

Ej czemu ja przeczyłam tę odpowiedź. :( No niefajnie z tego co piszesz, ale może po takim czasie coś się z tym zmieniło? Bo jakby nie patrzeć mało to motywujące. Dużo kobiet tu pracuje?

:&
@Marta

Ale co ty masz do nowych pracownikòw? Przecież to wiadome że każdy się musi nauczyć i ta osoba wolniej robi, też się przecież uczyłaś. Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był...

Edyta
@:&

Dokładnie, az chce się powiedzieć nie pamięta (usunięte przez administratora) jak cielęciem był :P No ale skoro nowi pracownicy serio zarabiają więcej od starszych, to chyba frustracja jest uzasadniona? Czy może nie do końca tak jest z ta pensją?

:&
@Edyta

Nikt Ci ze starych pracowników prawdy nie powie kto ile zarabia XD, skoro mają problem niech się zwolnią i po problemie :D

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Euroverlux?

gosia

Czy chcesz pracować, reszta nieistotna (zarobki, warunki pracy etc.). W sumie nic tutaj umieć nie musisz i doświadczenie żadne niepotrzebne. Po prostu robić.

Strzeżcie się pracy w tej firmie duża rotacja i (usunięte przez administratora). Rozliczanie z każdej przepracowanej minuty, jedna osoba robi za trzy. Kraina absurdu i buractwa. Kilka osób z najstarszej kadry pracowniczej zdecydowanie do wymiany. Ryba psuje się od głowy! nikt normalny miejsca tam nie zagrzeje

Igor

Trudno jest znaleźć informacje o firmie. Słyszałem wprawdzie , ze ma dobrą opinię wśród pracowników. Słyszał ktoś czy firma rekrutuje?

@Igor

Dobra opinia wśród pracowników??Smiech na sali ???? (usunięte przez administratora)Ten kto tam pracuje lub pracował raczej firmy nie wychwala. Jak szukasz dobrej pracy to omijaj butelki.

Bez zmian?

Miałem okazję dawno temu tam pracować i była to najgorsza z firm, w której się znalazłem.(usunięte przez administratora) bałagan, wyzysk, brak pojęcia o jakiejkolwiek etyce firm(usunięte przez administratora) Widzę, że nic się nie zmieniło.(usunięte przez administratora)

Czy firma Euroverlux w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ale jakie szkolenia? Przecież tu nikt nikogo nie szkoli bo nie ma czego, nakładać butelki i wsio :D

Iwona

Kiedyś były płacone, a teraz odswietówka. W innych firmach placa za nadgodziny i za soboty też. A u nas nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Euroverlux - Gniezno

• Jak się pracuje w Euroverlux?

Zobacz opinie na temat firmy Euroverlux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euroverlux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroverlux?

Kandydaci do pracy w Euroverlux napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroverlux
2.7/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Gdańska 129
    62-200 Gniezno