Fidelity Life

Poznań

Opinie o Fidelity Life

magda 2010-03-08 00:32:46
Byłam na rozmowie, wydawało sie obiecujaco... niestety nie przyjeli mnie :( nie wiedza co traca!
Norbert 2010-03-25 13:39:38
Witam ja tam podopisałem umowę o dzieło.Z tego tytułu nic się nie ma ani ubezpieczenia ani składek.Jak już podpiszesz umowę okazuje się ze musisz odbyć 20 spotkań miesięcznie najlepiej znajomi którym będzie głupio odmówić.Tak zarobki są spore ale musisz znaleść klientów jesli tego nie zrobisz to dostaniesz figę.Ja zrezygnowałem bo to według mnie naciagactwo.
anonim 2010-05-09 16:30:20
hej, ja tez podpisalem umowe o dzielo z Fidelity Life w Poznaniu , jestem stazysta, bylem na 2 tyg szkoleniach i teraz przez 6 miesięcy bede na platnym stazu. Ja z warunkow jestem bardzo zadowolony, szczegolnie jesli chodzi o wynagrodzenie- w umowie jest 1800 na reke- nie musze robic zadnych wynikow. Narazie jest OK, zobaczymy potem.....;):)Bede informowac;)
Linda 2010-05-09 16:51:09
Pociesze Cie Magda że mnie też nie przyjeli;// ale mam jeszcze zaproszenia na dwie inne rozmowy o staże więc powinno się coś wyjaśnić do końca czerwca;) Ty też się nie poddawaj;)
aga 2010-06-08 23:47:39
i co? dostajecie kasę gwarantowaną? ja słyszałam, że ta firma nie zawsze wypłaca. Kolega mojej przyjaciółki tam pracował i nie dostał na koniec tego, co mu się należało.
anonim 2010-08-09 15:50:39
Nie polecam!!
aga 2010-09-22 13:25:16
to ta firma jeszcze istnieje??
ona 2012-12-26 11:29:27
Hej, czy ktoś wie jakie są aktualnie warunki pracy, czy dają jakąś podstawę i jaka jest wysokość prowizji?
Mądry po szkodzie 2013-12-10 20:12:45
Rotacji właściwie w firmie chyba już nie ma. Nikt nie chce podjąć tam pracy za takie stawki. Stawki dla doradców nie mają nic wspólnego z obowiązującymi na rynku. Nie ma co się łasić na system płacenia za rok z góry, bo jakby klient zrezygnował to kasę trzeba firmie oddać. Zero szkoleń, zero wdrożenia nowego człowieka. Żadnego przygotowania do wyjścia do klienta. Zero profesjonalizmu.
Mądry po szkodzie 2014-02-21 20:03:56
Lukas. 40% prowizji, które mi oferowali w tej branży to żenada. To apropo konkretów. Śmiech na sali.
grom 2016-05-13 12:13:57
45% prowizjii.. to niemożliwe @wulkx, w jakiejkolwiek branży byś nie pracował. Taka prowizja w żaden sposób by się nie kalkulowała firmie, nie stać by ich było na utrzymanie się na rynku. Jak dla mnie, to trochę zmyślna sprawa.
Zostaw swoją opinię o Fidelity Life - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fidelity Life