Aiut

Gliwice

Opinie o Aiut

aLiG 2010-12-15 18:55:47
Stabilna praca, nie ma obaw że stracisz robote z dnia na dzień. Kasa jest zawsze na czas. Żal ludzi którzy ledwo się zatrudnili już mieli dość a wytrzymali 4 lata. Jeśli nie stać kogoś na obiektywną wypowiedź niech się może nie wypowiada.
anonim 2011-07-22 21:39:14
Od niedawna pracuję w firmie i jestem bardzo zadowolony. Jest to trzecia firma w której pracuję i z miła chęcią zagrzeję tutaj na dłużej.
ARCHE Consulting 2016-03-31 11:42:13
Dzień dobry,

zachęcam do kontaktu osoby zainteresowane pracą w obszarze automatyki i robotyki, oferujemy realne możliwości rozwoju. Dodatkowo wsparcie w rozwiązaniu umów lojalnościowych.

Współpracujemy z kilkoma renomowanymi firmami na Ślaskim rynku w obszarze wdrożeń. Nasi Klienci oferują:
- solidną podstawę i pełne odietowanie wyjazdów,
- jasny system delegacji,
- premie od zakończonych projektów,
- szkolenia i kursy,
- brak lojalek.

Osoby zainteresowane, zapraszam do kontaktu
pawel.domanski@arche-consulting.pl
(usunięte przez administrator) ARCHE Consulting
kinko 2016-04-24 10:18:34
arche, chciałbym mieć pewność, że praca w tej firmie może przynieść odpowiednie zarobki. Słyszałem, że praca jako programista jest opłacalna w momencie gdy ktoś ma doswiadczenie. Nie wiem jaka jest szansa na wyższe wynagrodzenie po pewnym czasie, ale chciałbym mieć pewność.
Zostaw swoją opinię o Aiut - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aiut