SCAN-BAU

Wrocław

Opinie o SCAN-BAU

anonim 2010-04-02 13:17:14
Za prace wykonaną żle lub wadliwie wykonaną się nie płaci.
Pracowałem dla firmy Scan-Bau Wrocław jestem bardzo zadowolony i polecam.
[usunięte przez moderatora]
Karol 2010-04-02 13:28:00
Nie zgadzam się z przedmówcami nie wierzę że firma z takimi tradycjami mogłaby kogokolwiek oszukać Panowie co wypisują nie pochlebne opinie o firmie Scan-Bau uderzcie się w pierś i powiedzcie czy wykonaliście prace rzetelnie?
pozdrawiam
[usunięte przez moderatora]
pracownik 2011-01-31 12:55:16
jakimi tradycjami jak to swierza firma własciciele sa nie odpowiedzialni a w szczegolności pan [usunięte przez moderatora]. tam niebyło zadnej wspolpracy chlopie jak mozna nieplacic za materiały albo kłaśc tynk strukturalny przy temp. - 8/13 st. gdzie tu odpowiedzialnosc. pracownicy mowia ze niema sensu bo wszystko zamarznie a pozniej splynie a on swoje to powiedz gdzie tu odpowiedzialnosc dodam jeszcze ze to wszystko sie odbylo na prostej scianie bez okien itp. sciana o powierzchni ok 400mk.
andrej 2016-04-28 11:41:47
ale ta strona jest dla pracowników @rychu, to tu możemy dowiedzieć się jak wygląda zatrudnienie w firmach , które nas interesują !!! Ja chciałem dowiedzieć się o zarobkach w SCAN BAU?? Czy firma zatrudnia na umowę o pracę i jaka jest atmosfera między pracownikami! Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o SCAN-BAU - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCAN-BAU