Opinie o General Topics Polonia Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy General Topics Polonia Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie General Topics Polonia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Topics Polonia Sp. z o.o. w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w General Topics Polonia Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie ani na start, ani tyn bardziej jako kolejne doświadczenie. Jako przedstawiciel mierna pensja, najlepiej zrobić plan na "własnym podwórku", tak aby nie nakręcić za dużo kilometrów w "ekskluzywnych" autach jakie oferuje firma (dość nowy Yaris albo zdezelowana Skoda). Apodyktyczna Szefowa, która ingeruje we wszystko. Pełna inwiligacja. Wsparcie z poziomu biura zerowe. Musisz sam ogarnąc cenniki, zamowienia i sprawdzać te, ktore realizuje biuro.Szkoda nerw i czasu.

Andrzej Nowy wpis

A nie wiesz przypadkiem ile zarabia country manager?

Czy nowo zatrudnione osoby w General Topics Polonia Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak :)

Gabriela
@GTPolonia

Super, a na ile? Trzy mies czy więcej? Bardzo proszę o info taka jest typowa praktyka ciekawe jak tutaj

GTPolonia Nowy wpis
@Gabriela

U nas też jest typowo, na początku umowa o pracę na trzy miesiące, by też pracownik mógł zobaczyć, czy praca mu odpowiada :)

SzukającyPracy

Witam czy ktoś mógłby powiedzieć jaka flota, na jakich warunkach, czy nie ma problemu z kilometrami prywatnymi? Chętnie też dowiem się czy firma udostępnia sprzęt w razie konieczności pracy zdalnej?

@SzukającyPracy

Obecnie naszy pracownicy jeżdzą Skodami oraz Toyotami, można korzystać z samochodu w celach prywatnych, w przypadku dalszych podróży wymagane jest jednak tankowanie na własny koszt. Pracownicy niezależnie od konieczności pracy zdalnej otrzymują tablety do pracy.

Repp
@SzukającyPracy

Auta w tej firmie podlegają rygorom nawet podczas korzystania z nich służbowo. Pernamentne śledzenie GPS, nawet tego gdzie pracownik nocuje jeśli to inne miejsce niż dotychczasowe. Problem stanowi liczba kilometrów, jakie pokonano w ciągu miesiąca pracy. "Flota" jest tutaj pojęciem względnym. Nie ma mowy o bezpieczeństwie przedstawiciela. Po pracy w GT doceni się każda FLOTĘ.

@Repp

Nie sądzę, aby była to opinia jednego z naszych obecnych pracowników - jesteśmy w trakcie wymiany floty i pracownicy jeżdżą bezpiecznymi samochodami. Nie ma także problemów z kilometrami, o ile pracownik sam tankuje za przejazdy prywatne, podobnie z noclegami - od czasu wybuchu pandemii rzadko zdarzają się delegacje, a jeśli są, to pracownik może samodzielnie wybrać hotel lub apartament gdzie się zatrzyma. Auta mimo wszystko nadal należą do firmy i pracownik podpisuje regulamin korzystania z nich, dlatego to, że podlegają rygorom nie powinno dziwić nikogo, kto jest profesjonalnym REPem. Pozdrawiamy.

Firma General Topics Polonia Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z General Topics Polonia Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

GTPolonia

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi ;) Oczywiście, jak wszędzie, zdarzają się zwolnienia dyscyplinarne związane z łamaniem regulaminu firmy i nieuczciwością. Większość pracowników odchodzi jednak w związku z poszukiwaniem nowych ścieżek rozwoju.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w General Topics Polonia Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

GTpl

Oczywiście, wszystko zależy od zajmowanego stanowiska.

@GTpl

Czy jeśli chodzi o stanowisko przedstawiciela, to czy na nim istnieje jakaś ścieżka kariery? Można awansować na jakieś wyższe stanowisko?

@Marta

W historii firmy zdarzały się awanse na stanowisko Brand Menagera lub na stanowiska biurowe- wszystko zależy od aktualnych potrzeb kadrowych.

Ania86
@GTpl

Awans na stanowisko biurowe? Rozumiem, że z lepszą pulą finansową zatem jaki zakres odpowiedzialności na ww. Stanowisku?

@Ania86

W biurze mamy kilka różnych stanowisk z różnymi zakresami odpowiedzialności, ale na daną chwilę nie prowadzimy rekrutacji.

Wiecie może, czy w General Topics Polonia Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

GTPolonia

W chwili obecnej nie szukamy stażystów, jesteśmy małą organizacją i nie prowadzimy programu stażowego.

Arek

A możecie chodzić na przerwę kiedy chcecie ?

GTPl
@Arek

Nasze przerwy są wypadkową tego, kiedy chcemy i kiedy możemy ;) Jeśli trzeba się czymś pilnie zająć, to dobrze jest to zrobić i po wypełnieniu obowiązku można zrobić sobie przerwę. Pora dowolna.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w General Topics Polonia Sp. z o.o.?

GTPl

Obecnie, w związku z sytuacją w świecie, takie wydarzenia się nie odbywają, ale mamy w zwyczaju kilkudniowe spotkania integracyjne całego zespołu.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w General Topics Polonia Sp. z o.o.?

GTPolonia

Na stanowisko przedstawiciela zazwyczaj szukamy osób z doświadczeniem, ale wyjątkowa osobowość lub niezwykłe umiejętności mogą okazać się kluczowe przy wyborze kandydata, co już kilka razy miało miejsce.

Czy dyżury międzyświąteczne w General Topics Polonia Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

GTPolonia

Nie, w gronie współpracowników wspólnie ustalamy dyżury i urlopy, tak aby nikt nie czuł się pokrzywdzony.

Czym General Topics Polonia Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

GTPolonia

Samochód służbowy (także do użytku prywatnego), pakiet medyczny.

Katarzyna
@GTPolonia

A jak jest z awansem @GTPolonia, można liczyć na jakieś pięcie się po stanowiska i zwiększanie swojego wynagrodzenia? Dobrze, że socjal jest, jednak takie rzeczy też są w pracy ważne.

@Katarzyna

Jak najbardziej awans jest możliwy, należy jednak pamiętać, że General Topics Polonia nie jest korporacją, dlatego ścieżka kariery zawodowej nie wygląda tak, jak w przypadku dużych firm o wielu szczeblach.

Witam. Są jakieś wolne wakaty w firmie w tym momencie?

@Ania

Proszę przesłać CV na adres biuro@generaltopics.pl

Czy w firmie General Topics Polonia Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Gościni

Tak, przynajmniej raz na kwartał odbywa się szkolenie sprzedażowe.

3e4w

hej, jak ktos ma odpowiednie wyksztalcenie kosmetyczne/ medyczno- farmaceutyczne to moze teraz sie starac o prace np jako dermokonsultaantka w Krakowie

admin

Chcesz wypowiedzieć się o firmie General Topics Polonia Sp. z o.o.? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o General Topics Polonia Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w General Topics Polonia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy General Topics Polonia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

General Topics Polonia Sp. z o.o.
  • Jesionowa 8a
    30-221 Toruń

General Topics Polonia Sp. z o.o.