PROCAD s.c.

Toruń

Opinie o PROCAD s.c.

Właściciel 2011-03-17 08:42:42
dziwią mnie tego typu opinie "projketant uff" którzy pracują 2,3 miesiące, nie potrafią wykonać żadnego projektu a oczekują wysokich zarobków i premii. Ludzie uczycie się dopiero. A jeżeli się nie chcecie się uczyć - trudno. Życzę powodzenia. Bardziej odważni i nie anonimowi sfrustrowani proszę o telefon 509 680 672.
anonim 2011-09-06 10:35:43
Dokładnie jest tak jak Janek napisał. Dodam, że w pracy nieprzyjemna atmosfera. Ciągle narzekają... cwani niestety tylko w gadce. Zresztą rotacja ludzi tam pracujących mówi sama za siebie. Tekst - projektant, który nic nie umiał zaprojektować przez 2mc - standard :)
Tomek W 2014-11-24 14:37:07
Za darmo mają wam pracować ? Ten co na początku to niech też zarabia, a nie że garnek pusty, prąd kradziony bo ma 1200.
aldo 2016-04-20 11:43:55
Nikt za darmo nic nie dostanie a tym bardziej, firma skoro zatrudnia ludzi do praca to oczekuje od nich pracowitosci i przede wszsytkim wykonywania obowiazków.
Zostaw swoją opinię o PROCAD s.c. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROCAD s.c.