Opinie o Wrocławskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrocławskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wrocławskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrocławskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o. w Wrocław

ddddd Nowy wpis

Bardzo nieumiejętnie zarządzana placówka. Dwa-trzy razy więcej pracy niż w innych okulistykach we Wrocławiu a stawki identyczne. Wszystkie informację na temat przedłużenia umowy i zasad przyznawania premii to tylko luźna sugestia, bo wszystko opiera się na sympatiach i antypatiach jednej osoby. Przez to traktowanie pracowników jest niesprawiedliwe i tworzy wewnętrzne podział na lepszych i gorszych. Dobrze wykonywana praca nowych pracowników w żadnym wypadku nie wpływa na traktowanie ich ani wynagrodzenie. Brak integracji, zespół podzielony, atmosfera napięta. Wszystkie problemy, które wynikają ze słabej organizacji pracy odbijają się na relacjach między pracownikami, bo obwiniają się nawzajem za coś, co powinno być koordynowane odgórnie. Typowe miejsce pracy na chwilę, bo firma nie oferuje nic, żeby chciało się tam zostać na dłużej i pracować za dwóch.

@ddddd

To powiedz na swoim przykładzie jak z tymi premiami, tak średnio ile jej wychodzi? I ile wynosi sama podstawa? Też szukam pracy, nie potrzebujecie kogoś przypadkiem?

Jaka atmosfera jest między działami w Wrocławskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o.?

Przemo Nowy wpis

W październiku to pisząca miała takie odczucie, że niezbyt ją przychylnie przyjęły doświadczone pracownice. Szkolenie według niej miało w ogóle nie być, bo każdy ma swój własny freestyle. Czy ktoś ma inne zdanie w tym temacie? Jak z życzliwością i chęcią pomocy tu się sprawy mają? Jest na dziś przeprowadzane wdrożenie w obowiązki? I jakie są aktualne zarobki w przypadku rejestratorki medycznej? Chcę po prostu wiedzieć, ile żona by tu miała pensji, bo z zeszłorocznego ogłoszenia wychodzi na to, że jest od początku UoP.

EDyy

Byłam i zrezygnowałam. Dużo pracy jak na prace rejestratorki, a wynagrodzenie nie adekwatne pierwsze 3 miesiące najniższa i to umowa zlecenie, a często podobno umowy po 3 miesiącach się nie przedłuża zdarza się nawet , że Pani menager wypowiada umowę bez podania konkretnego powodu albo podając powód który nie był wcześniej nawet poruszony w żadnej rozmowie która miałaby zmienić czyjąś prace. Zero jakiegokolwiek szkolenia, pozostałe pracownice pracują jak się im podoba a Ty na pierwszym dniu nie zajmujesz się niczym oprócz szukania kart na następny dzień oraz chowania z aktualnego dnia.. Poza tym cokolwiek złego się wydarzy od razu jest zwalane na Ciebie bo dopiero zaczynasz prace i oczywiście nikt inny nie mógł popełnić błędu. Ogólnie każdy robi co chce, jeśli nie ma pracy to trzeba szukać czegoś na siłe bo ktoś Patrzy na (usunięte przez administratora). Ogólnie moim zdaniem za dużo jest pracowników,skoro praca jest szukana na siłe "byle by coś robić" i oczywiście nowy pracownik musi się wykazać a starsi pracownicy mogą stać na zapleczu plotkować bądź pić kawe. Takie moje odczucie, piszę ku przestrodze dla przyszłych pracowników :) Właściciel sam w sobie wydaje się bardzo sympatyczny czego nie można powiedzieć o osobach zarządzających tj. menagerach . Rozmowa ogólnie nawet była sympatyczna , a pierwszy dzień wszyscy patrzą jakbyś coś im zrobiła. Odczułam wrażenie jakbym była intruzem. Nie polecam. Poszłam z myślą że będzie fajnie bo w końcu to takie "wrocławskie centrum..." , ale stwierdzam , że w małej klinice stomatologicznej bądź nawet w szpitalu będzie fajniesza atmosfera.

MArta
@EDyy

Prawda :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wrocławskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Bgirl

Kobieta ktora przeprowadzała rekrutacje byla na starcie znudzona i na starcie byla negatywnie nastawiona do mnie. Zaczynając od tego że w ogóle się spóźniła, to potem siedziała ze skwaszoną miną do mnie i zadawała takie pytania jakby to stanowisko było jakimś niewiadomo jak odpowiedzialnym i niewiadomo jak wysokim. Ogólnie slyszalam ze babeczka nie przyjmuje po prostu ladniejszych od niej więc moze dlatego wiekszosc dziewczyn na starcie byla juz odrzucona.

Elena

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku rejestratorki?

@Elena

Będziesz aplikować czy już wysłałaś CV? Moja żona też szuka takiej pracy więcej jakbyś się czegoś dowiedział to daj znać. Szczególnie na jakiej umowie przyjmują.

Maja

Ktoś pisał, że Pani, która prowadzi rekrutacje jest niekompetentna, nie informuje, że cv nie dotarło, nie zna branży. Nadal tak jest czy coś się zmieniło? Zatrudnili może kogoś innego na tym stanowisku?

Anita

Podpowie mi ktoś czy centrum prowadzi rekrutacje? Jakieś aktualne informacje ??

gość

Pani która prowadzi rekrutacje jest niekompetentna. Zaprasza na rozmowę nie informując o tym, że CV do niej nie dotarło. Nie wie o czym rozmawiać, nie zna branży ani tego się co dzieje się na rynku, ziewa przy rozmowie. Tak więc ja straciłam czas, a Pani wykorzystała go na nudę doliczając go swojego czasu pracy. Wrocławskie Centrum Okulistyczne proszę o szanowanie czasu innych przy rekrutacji... Jaki jest sens umawiania wszystkich, którzy odpowiedzieli na ogłoszenie?

ojoj

W sumie to ostatnio pokazało się tylko ogłoszenie, że jest poszukiwana pielęgniarka. Bardzo dobra znajomość ms office czy wykształcenie kierunkowe nie stanowią dużych wymogów do spełnienia, a tak przynajmniej warto zdobyć tutaj doświadczenie dla samej renomy.

gosc

Mogę tylko powiedzieć: W 100% ODRADZAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Wrocławskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wrocławskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrocławskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Wrocławskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o.
  • Henryka Sienkiewicza 33A
    50-349 Wrocław
  • NIP: 8982220640 REGON: 364386262 KRS: 0000615918

Wrocławskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o.