cezary

Nowa

Opinie o cezary

anonim 2010-03-05 20:16:55
Z tego co wiem nie ma żadnych projektów nigdzie, tych co idą na kurs nabijają w butelkę że są . W fairwindzie pojechała jakaś cząstka osób do Urugwaju reszta siedzi bo nie ma roboty. Nawet jak skończysz kurs te papiery na nic ci się nie przydadzą. Oszukali moich znajomych z dopłatami do paliwa za kilometry,kurs w ogóle nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje na sajdzie. Część polaczków która się wzajemnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w robocie żeby podlizać się Liderowi duńskiemu np. kolo ze szwecji polski lider , jeden z największych podpierdalaczy. Jeśli ktoś ma nagraną robotę nie idźcie na ten kurs to pomyłka. Większość pozytywnych wypowiedzi jest napisana przez ludzi którzy się podlizują żeby wyjechać. Byłem na kursie i w robocie to pomyłka. Nie dajcie się nabić w butelkę.
Zostaw swoją opinię o cezary - Nowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cezary