Opinie o STIGAL w Krotoszyce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STIGAL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie STIGAL o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STIGAL w Krotoszyce

Edek

Tyle tu ostatnio szczegółów, że wiem już, że Multisport jest w połowie opłacany przez pracodawcę. A ile może wynieść pensja Specjalisty ds. Marketingu, za którym firma się rozgląda? Jest ona dzielona na wynagrodzenie zasadnicze i premię? Jeśli tak m to jakie to kwoty? Ponoć atrakcyjne, bo tak napisali w ogłoszeniu.

by M

@R dużo zmian ostatnio w wielu firmach, warto poskładać i pochodzić na rozmowy, można coś ciekawego na koniec roku złapać. Warunki może podobne, ale dużo od ludzi zależy

Larysa Nowy wpis

myślę o pracy jako Specjalista ds. programowania. Wstępne doświadczenie już mam ale w ogłoszeniu ze strony podkreślają cykl szkoleń przygotowujący do pracy oraz możliwości na rozwój. jak go teraz oceniacie?

Olek

Z tego, co mi wiadomo od znajomego, to w "dziale konstrukcji" szuefuie typ przez którego zwolniło się już kilka dobrych ludzi. Taka przestroga dla tych co tu piszo

Wilk Nowy wpis
@Olek

Ja zwolniłem się z działu konstrukcji. Dział jest naprawdę zgrany i dobrze zarządzany. Odszedłem z powodów osobistych oraz chęci obrania nieco innej drogi zawodowej niż dotychczas. Pozdrawiam dawny zespół.

Cześć, jak teraz wygląda kwestia jakichś nadgodzin? U mnie na zakładzie się zdarzały i w sumie można było dzięki temu fajnie dorobić. Teraz jednak gdy patrzę na ofertę dla Technika montażu, to piszą tylko o pracy do 14:00. Wtedy równo z zegarkiem się kończy czy można jeszcze sobie coś dopracować jeśli jest na to opcja?

Pracownik Nowy wpis

Standardowo praca jest planowana na 8 godzin dziennie. Nadgodziny mogą się zdarzyć tylko sporadycznie

"Odporność na sytuacje stresowe" wymagana w ogłoszeniu na Konstruktora. Hmmm, jakie na przykład? Zawsze pytam jak widzę, że firma deklaruje sama z siebie, że jest stres w pracy, mam nadzieję, że to nie jest zwiastun niczego niedobrego :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie STIGAL na stanowisko Technik montażu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
new

Hej, zastanawiam się nad aplikacją do firmy na stanowisko konstruktor. Czy jesteście w stanie opisać pokrótce obecną sytuację w przedsiębiorstwie, jak wyglądają aspekty finansowe, benefity, szkolenia? Dziękuję za rzeczową pomoc

porady
@new

Hej, Stigal stale jest chętny do rozmów z kandydatami na konstruktorów. Aspekty finansowe zależą od doświadczenia, szybkiej samodzielności na stanowisku pracy, zaangażowania. Benefity klasyczne - rynkowe. Dużym plusem dla pasjonatów mechaniki jest stały kontakt z technologią i maszynami, możliwość współtworzenia i działania. Warto złożyć CV i zapytać o szczegóły na rozmowie.

Chce się dowiedzieć jak wygląda teraz sytuacja względem mobilnego technika serwisu. Opiszecie przykładowe sytuacje z pracy i to na co najlepiej uważać?

Ktoś może powiedzieć jakie zarobki są na stanowisku Technika Montażu? Jak wygląda atmosfera?

@Nowy

Warto złożyć CV i dowiedzieć się na miejscu. Firma pracuje na jedną zmianę, to ją wyróżnia wśród innych zakładów produkcyjnych. Mniejsze obciążenie niż przy pracy 3zmianowej

Czy STIGAL ma ściśle ustalone godziny pracy?

Firma pracuje poniedziałek - piątek między 6:00 a 16:00. Poza tymi godzinami bardzo rzadko występuje praca.

A co to się stało, że teraz w tej aktualnej ofercie dla technika montażu nie wpisano już widełek placowych? Jak szukali ze 4 miesiące temu to było wpisane, że od 4,500 do 6,000 zł się zarabia. w sumie szukali przed styczniowymi podwyżkami. myślicie, że o parę stówek podskoczyło? Tak z 6,500 zł będzie?

Co słychać i konstruktorów maszyn? wiem, że ofertę przegapiłem ale możliwe ze będą jeszcze szukać? na i tak chciałbym przystąpić do zatrudnienia na wiosnę o ile byłoby to możliwe. nie piszecie wprost o zarobkach na tym stanowisku, a byłoby to dla mnie dość pomocne. Do tego jak oceniacie aktualne warunki? warto się odezwać?

Edek

Serio lepiej? A czemu? całkiem poważnie pytam, bo tak naprawdę to nie mam jeszcze porównania. Piszesz o niedopowiedzeniach… może Ty chociaż dopowiesz o jakie w sumie chodzi? i to nawiązanie tylko do działu marketingu czy całości? Pytam, bo teraz to szukają account managera i konstruktora. Ktoś odszedł teraz czy to bardziej rozwój?

Podziały na lepszych i gorszych? To zależy od stanowiska czy raczej sympatii kogoś wyżej postawionego? Czy ci ' lepsi' mają jakieś dodatkowe korzyści z pracy? Nie wiem np wyższe premie?

@Edek

może trzeba dowiedzieć się bezpośrednio ile oferują na tym stanowisku

by M

Edek

Na ile zmian pracuje się w tej firmie?

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie STIGAL? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Janusz

Oczywiście zawsze warto zapoznać się z ofertą.

Iwona

Hej, sa tu osoby które aplikowały na stanowisko programisty? Nie jestem pewna, czy rekrutacja jeszcze trwa? Może ktoś opisze swoje wrażenia co do rozmowy kwalifikacyjnej, albo jakie warunki zostały mu przedstawione? :) Jestem w trakcie zmiany pracy, obowiązuje mnie wypowiedzenie, ale mam na oku pracę tutaj ;)

Ahmet

Nowe logo, Stigal No Shortcuts? Kto to wymyślił, chyba sam batman, bo z angielskim nie po drodze. Stigal No Shortcuts czyli Stigal bez zwarć? No to rzeczywiście jest się czym pochwalić, nasze maszyny nie robią zwarć hihihiii Czy może chodzi tu o zwarcia góry z pracownikami? A może "zakopanie toporu" i od teraz brak zwarć z inną firmą od plazm na literkę E? Obie firmy już tylko LOVE, bez zwarć hehehehe

Joko
@Ahmet

Kto to batman?

Joker
@Joko

Bruce Wayne

Jolo

A te maszyny to dużo prądu pożerają? Dla kolegi pytam..

@Jolo

:) który odważy się przejść z Panią

Czy STIGAL zapewnia kartę multisportu?

STIGAL

Tak zapewnia, każdy pracownik ma możliwość korzystania z karty Multisport z 50% dofinansowaniem pracodawcy.

tak zapewnia

Tak, zapewnia

Tak, karta MultiSport jest współfinansowana przez pracodawcę.

Joanna

nadal 50% placi pracownik i 50% wlasciciel czy cos sie zmienilo od komentarza sprzed 2 lat i moze pracodawca sie wiecej doklada ?

Jo

Słabo, nie...?? Darmowy pieniądz sie skończył....:-) Hmmmm Martwi mnie trochę slad węglowy... To bedzie hit w najbliższym czasie:-) Unie, dotacje, dofinansowania, leasingi.... Bye bye

Jolanta
@Jo

W sensie mówisz o jakichś dofinansowaniach? Nie wnikam, ale jeśli to jakoś wpływa na pracę i pracowników, to chciałabym wiedzieć. Myślisz, że nadal warto tam iść do pracy? Są jakieś problemy z płatnościami czy coś?

Jolanta

Konstruktor maszyn CNC - jak zarobki teraz? Widziałam ogłoszenie sprzed jakiegoś czasu, proszę o więcej informacji, czy jest wolny wakat jeszcze i jakie warunki właśnie.

Julia

No ja kumata chyba nie jestem bo jeszcze nie znam realiów firmy. Dasz znać o co chodzi? Zastanawiam się nad posłaniem do nich CV, a widzę że jesteś byłym pracownikiem, dasz znać jak tu kwestia wynagrodzenia wypada na tle innych firm?

Ttt
@Julia

Super firma. Kochajmy takie super firmy, tak szybko...

Zostaw merytoryczną opinię o STIGAL - Krotoszyce

• Jak się pracuje w STIGAL?

Zobacz opinie na temat firmy STIGAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STIGAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STIGAL