Opinie o F.H. Katpol Sp. j. w Szczucin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie F.H. Katpol Sp. j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H. Katpol Sp. j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Katpol Sp. j. w Szczucin

Mikołaj

@lukinias a jak jest naprawdę?

robinson Nowy wpis
@Mikołaj

zarobki - niestety minimalna krajowa

Wiktoria Nowy wpis
@robinson

Dziękuję za informację na temat zarobków w firmie Katpol, rozumiem, że nie jesteś nimi usatysfakcjonowany. A czy oprócz pensji wynoszącej minimalną krajową są jakieś premie lub dodatki?

Kolorowy Nowy wpis
@Wiktoria

W zależności od stanowiska. Ale raczej nie licz na premie jakiś dłuższy urlop w wakacie za to w zimie na pewno Cię wygonią na urlop.

Mario Nowy wpis

Czy wie może ktoś jak zarabiają kierowcy..?

Gregor

Katpol mając opinię bardzo dobrego pracodawcy trzyma poprzeczkę wysoko dlatego jest tak dobrze!!!

Lukinias
@Gregor

Płacą najniższa krajowa... W tej firmie nie ma przyszłości

Mikołaj
@Lukinias

Czy po Nowym Roku coś się zmieniło w kwestii zarobków, czy jednak nadal jest to najniższa krajowa? Czy można liczyć na jakieś premie i benefity pozapłacowe pracując w F.H. Katpol? Daj znać koniecznie.

Jak duża jest rotacja pracowników?

xyz
@Monika

Dość duża

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie F.H. Katpol Sp. j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Czarek

Bardzo dobrze oceniana firma również pod kątem pracowniczym, polecam!

Dziadpol

Zarobki w Katpolu jak i w SF Filter marne! Nie polecam.

marek

Praca w tej firmie nie jest ciężka a co za tym idzie zarobki marne,organizacji pracy brak,warunki ogólne pracy raczej kiepskie

Joanna
@marek

Czy aby na pewno lekka praca nie może iść w parze z dobrymi zarobkami? Wspomniałaś o ogólnych warunkach pracy i jej organizacji. A co powiesz na temat benefitów pozapłacowych w Katpolu? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

Remik

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

XYZ

Brak w tej firmie organizacji pracy,zarobki kiepskie!!!!

Bardzo dobre warunki pracy. Szeroka oferta sprzedaży.

Dondiego

Jaki jest powód, że tak dawno nikt nie pisał. Słyszałem , że to spoko firma i warto się zaczepić!

Joanna

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy F.H. Katpol Sp. j.? Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

love

A wiadomo czy są teraz jakieś oferty pracy? Dzięki.

wlodi

Brak ogłoszeń o praće wynikają z tego,że w tej firmie na prawdę trzeba coś solidnie przeskrobać żeby stracić pracę lub prędzej sam się ktoś zwolni..

@wlodi

Jasne. Na przykład upomnieć się o prawa wynikające z kodeksu pracy. Pionierzy już tam chyba nie pracują.

gość

Racja. Chętni po niedługim czasie sami ocenią prawdziwe i mniej prawdziwe opinie o pracy i pracodawcach.

Mazek

Oczekiwania wielu pracowników przerosły możliwości Firmy.Dyscypliny pracy nie da się nauczyć. Zdyscyplinowany to rozumie zaś niezdyscyplinowany czuje ogromny ciężar - ciężar często nie do udźwignięcia. Jestem kierownikiem dlatego rozumiem i Szefów Firmy i Pracowników. Ci co narzekają wcześniej czy później przejdą do innej firmy i wtedy zrozumieją co to znaczy solidny szef - teraz jeszcze nie doceniają bo nie maja punku odniesienia.

SK

Nie wiem gdzie pracowali poprzednio ludzie którzy tak krytykują Firmę Katpol! Ja pracuję już tutaj pół roku i widzę same pozytywy. Co do właścicieli... Powiem krótko, mam trochę przepracowane lat i nie spotkałem lepszych. Podziwiam ich pod każdym względem, chyba sam nie był bym lepszym szefem :) "Nie znam osoby, która tam pracowała i mogła by powiedzieć coś dobrego o firmie i właścicielach. "??? Ty widocznie mało ludzi znasz, Pracuj nad sobą a nie odradzaj komuś!!!

gość

Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Praca w okropnych warunkach. Praca w oparach chemikaliów bez wentylacji. Ciągły stres o zarobki, które nota bene są słabiutkie. Nie znam osoby, która tam pracowała i mogła by powiedzieć coś dobrego o firmie i właścicielach.

POBÓR

firma katpol jest najgorszą firmą w jakiej człowiek może pracować. wykorzystują w każdy możliwy sposób. chcą by człowiek tyrał dla nich w najgorszych warunkach za najniższą stawkę przy czym jeszcze z łaską wypłacają wynagrodzenie. Ogólnie odradzam z każdemu pracę w tej firmie.

alfa
@POBÓR

POBÓR Czy moge prosić Cie o kontakt ? mój mail alfa3333333@gmail.com Pozdrawiam

wlodi
@POBÓR

Ciebie kolego nie zwolniono przypadkiem jakis czas temu? :D

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Katpol Sp. j. - Szczucin

F.H. Katpol Sp. j.
3.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kościuszki 58
    33-230 Szczucin