Green Factory Sp. z o. o.

Opinie o Green Factory Sp. z o. o.

Kandydat na Operatora

Witam. Prosze o podanie szczegółów jak pracuje sie na stanowisku Operatora maszyn?. Jakie sa zarobki na tym stanowisku?. Prosze o rzetelne i konkretne odpowiedzi.

Czy pracodawca Green Factory Holding sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

znam_temat

hahaha... zapomnij... 3 rok firma nie korzysta budżetu szkoleń. W tym roku uruchomiła angielski nie informując pracowników ile będą za to płacić.

debug

Nie badźcie tacy krytyczni wobec pań z biura (szczególnie finanse, HR). Są takie wyfiokowane bo to jednak firma rolnicza. Muszą wyglądac jak z potańcówki w remizie, zeby trafic w gusty właścicieli. Wiedza, kompetencje - po co??? :)))

Olo
@debug

Kiedyś to były dobre czasy. Kadry i finanse mogły by wrócić do osób z przed roku. Każdy mógł poprosić o pomoc i dokumenty i z uśmiechem na twarzy je otrzymywał.

Kandydat na pracownika
@Olo

To co jest przyczyna takiej zmiany?

Niedoszły pracownik

Dzięki za informację. Dobrze że ludzie się ostrzegają.

Worker
@debug

Czy mówimy tu o paniach księgowych ze Zdunowa?

Kandydat na pracownika
@Kandydat na pracownika

Dostałem odpowiedz na powyższe pytanie. Niestety po jednym dniu wpis został usunięty. Tylko dlatego, że opinia o pracodawcy była negatywny. Czyżby nastąpił powrót do Prl i cenzura?

Under

Widziałem ogłoszenie na kierownika magazynu? Warto? Jak wygląda atmosfera pracy? Czemu zwolnił się wakat ?

Pakowacz

rozmowa byla przeprowadzona profesjonalnie, wyjasnione warunki pracy i wszystko co jej dotyczy. Jestem bardzo zadowolona.

Nie zadawalam pytan poniewaz wszystko co chcialabym sie dowiedziec zostalo wczesniej powiedziane i wyjasnione.

superus

Czy warto aplikować do tej firmy widziałem że rośnie w siłę i właściciel został człowiekiem roku

@superus

Nie, nie warto! Po pierwsze nie został człowiekiem roku tylko wykupił komercyjny tytuł, jak w każdym tego typu plebiscycie. Właściciel jest nieuczciwy wobec pracowników. Bardzo źle potraktował ludzi dzięki którym rozwinął swoją firmę. Ogólnie słoma z butów wystaje. Nikt nie chce tam pracować, tylko Ukraińcy. Brak fachowców,za to pełno ludzi bez kompetencji.Ogolnie nie polecam, beznadziejna atmosfera w pracy!!!

TY

Popieram i potwierdzam. Ludzie (biuro) same spady z innych firm, tam byli za słabi a w GF to "gwiazdy". Szczególnie finanse i kadry po tysiącu szkoleń, a ęteligencji jakoś nie przybyło...

Asia

Witam. Proszę o opinie na temat pracy w księgowosci? Jak ze szkoleniami oraz przede wszystkim z atmosferą?

Krystyna
@Asia

Cześć Asia, byłaś może na rozmowie w Green Factory? Jak tam w tej księgowości? Coś się dowiedziałaś?

Czy pracownicy Green Factory Holding sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ona

W czym??? Tu się pracuje a bawi się tylko kadra zarządzająca.

Firma coś na podobę korporacji ale straszny bałagan, od jakiegoś roku po przyjściu nowego dyrektora Wólczyńskiego który pojawił się tak znienacka i tak spektakularnie jak się pojawił tak zaczął rewolucję i wprowadził popłoch i poruszenie wśród dyrektorów z których cześć dostała "awanse" na niższe stanowiska. Atmosfera w biurze nieciekawa, każdy na każdego patrzy wilkiem i boi się o swój stołek, bo rewolucja może dotknąć również jego. Słabo świadczy również fakt że "żyleta" nie do ruszenia z HRu która z uśmiechem na ustach wręczała kolejnym pracownikom lawinowo wypowiedzenia w trybie natychmiastowym z 5 minutową możliwością zabrania swoich rzeczy i zwolnieniu z obowiązku pracy czyli w skrócie podpisujesz kwit, oddajesz telefon, przepustkę i nara na urlop, po jednej z większych akcji wręczania wypowiedzeń na jesieni 2018 na koniec sama takowe dostała! W skrócie ja osobiście NIE polecam, ale jak ktoś chce spróbować nic nie stoi na przeszkodzie.

Sławomir
@pracownik

Zastanawia mnie skąd ta "rewolucja", dlaczego każdy boi się, że może stracić pracę? Sytuacja w tej firmie jest naprawdę nieciekawa i z Twojej relacji wynika, że pracownicy są traktowani naprawdę nie w porządku. Jak myślisz, co to wszystko ma na celu?

@Sławomir

Forma Pańskiego komentarza sugeruje, że jest Pan obecnym pracownikiem, dobrze Pan wie jak wygląda sytuacja, ale niestety nie docierają do Pana rzetelne informacje i opinie z niskiego szczebla, szeregowych pracowników tylko plotki od uprzejmie donoszących. Może się mylę ale odpowiem. Otóż wg mnie sytuacja jest taka, a nie inna za sprawą polityki właściciela, który z małej rodzinnej firmy rozkręcił naprawdę potężny interes przynoszący duże zyski i chce ją przekształcić w typowe korpo wprowadzając ludzi z zewnątrz, a zapominając kto tak naprawdę tworzy tą firmę. Pięknie opowiadał na zebraniu i wystąpieniu z okazji jubileuszu o polityce i wartościach jakie obowiązuja w firmie, o tym kogo bardzo ceni itd itp a za kilka dni po zebraniu i prezentacji Wólczyńskiego dyrektor zarządzający który stał na scenie ramię w ramię z szefem chodził jak struty i gołym okiem było widać, że o wszystkim dowiedział się właśnie na spotkaniu. To tylko jeden epizod od którego wg mnie wszystko zaczęło się "walić", można by się rozpisywać ale szkoda czasu...

Bogdan
@pracownik

Skoro w Twojej opinii firma zaczyna przekształcać się w typową korporację, to w związku z tym chciałbym zadać pytanie. Otóż czy ciężko jest uzyskać awans zawodowy w strukturach firmy Green Factory Holding?

Widziałem w KRS, że firma została wykreślona z rejestru a tu piszecie, że działa o co chodzi?

Dyrektor Green Factory
@Paweł

Firma nie została wykreślona z KRS, co można sprawdzić łatwo w KRS.

Sławek

Szukaja specow do fabryki w Zdunowie do dzialu utrzymania ruchu bo docelowo ma byc tam praca w systemie trzy zmianowym. Dla mnie to lepsza opcja niz praca na 12 godzin gdzie teraz pracuje. Rekrutacja mega trudna, szef dzialu utrzymanja ruchu zadawal pare trudbkejszych pytan technicznych, w tym z czytania dokumentacji technicznej.

martin
@Sławek

Witam, mozesz napisac jakie np pytania techniczne zadawał, dziekuje pozdrwaiam

Fazi

Byłem na rozmowie na stanowisko specjalisty do spraw logistyki. Babeczka i dyrektor niezle mnie przemaglowali. Fabryka z flota tirow robi wrazenie no ale najbardziej ta blondyna z HR-u.

Andrew

Szukali logistyka/ spedytora do różnych swoich spółek, firma ogromna i bardzo dynamicznie się rozwijają. Rekrutacja była kilkuetapowa - spotkania z HR i z ludźmi zarządzającymi logistyką. Jestem akurat z Płońska i Green Factory jest jednym z największych pracodawców w rejonie Nowego Dworu Mazowieckiego i z tego co wiem od znajomych- płacą konkurencyjnie w porównaniu z innymi okolicznymi firmami

Małgosia

miałam rozmowę w Green Factory w Zdunowie na stanowisko do księgowości . Okazało się że rozbudowują tam w tej chwili cały zespół księgowy, raczej nie jest łatwo dostać się do firmy bo rozmowa była bardzo merytoryczna i konkretna. Radzę dobrze przygotować się do tego spotkania zwłaszcza w zakresie odświeżenia sobie wiedzy na temat finansów i rachunkowości.

Oleole84

Pracuje na produkcji od roku. Jest ok. Niektórzy pracują po 20 lat więc chyba to samo za siebie mówi ;)

Od kilku dni pracuję na produkcji - fakt jest taki, że jest trochę zimno, ale bez przesady... wolę lekki chłodek niż magazynowy upał i suche powietrze :) ekipa ok, umowa o pracę, a nie śmieciówka.

Kinga

Firma fajna, le wymagajaca. Dają możliwość rozwoju. Sporo rekrutacji i awansow wewnetrznych. Pracy czasem po kokardy, ale z drugiej strony gdzie dostaniesz kasę za siedzenie i nic nie robienie ;). Ogólnie klimat ok. Dla marudzących mam jedną radę: wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma :).

Gutek

Zastanawiałem się skąd wzięła się taka nazwa firmy? Może ktoś słyszał o pracy w firmie?

Ponownie szukają kogoś do działu zakupów? Potrzebują więcej pracowników czy tak szybko zmieniają się ludzie w tym dziale. Nie wiem czy warto aplikować.

Dominika

@ja takich rzeczy dowiesz się pewnie na rozmowie, ponieważ to zależy od doświadczenia i innych czynników, pewnie nie wszyscy na tym stanowisku zarabiają tak samo, a w ofercie pracy rzadko umieszczają takie informacje. @kjkiukjk skąd takie zdanie na temat tej firmy?jakieś złe doświadczenia?

Jakie pieniądze ma pracownik biurowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Green Factory Sp. z o. o. - Zdunowo

• Jak się pracuje w Green Factory Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Factory Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Factory Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Factory Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Green Factory Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Factory Sp. z o. o.