Opinie o Security Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Security Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Security Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Security Sp. z o.o. w Sosnowiec

do frank dux

ale jesteś żałosny i beznadziejny ,nie raz jeszcze będziesz się modlił i prosił o zdrowie zapamiętaj o tym .

@do frank dux

Witaj, spójrz w lustro i zastanów się, czy rzeczywiście jesteś pracownikiem ochrony czy zwykłym cieciem, który ma co najmniej II grupę inwalidzką, jeśli to drugie to NA JASNA GÓRĘ MARSZ powtarzam, pod obraz najjaśniejszej panienki i wylej tam swoje łzy goryczy. Ciekawi mnie ile razy podejmowałeś interwencje, czy w ogóle ją podejmowałeś a teraz śmiesz tylko od firmy żądać i obwiniać wszystkich po kolei, wstydź się człowieku. Jak masz rentę czy emeryturę, to oddaj swoje miejsce pracy młodszym i bardziej tej pracy potrzebującym!!!

my pracownicy z kolektorskiej i kruczej ,instytut

to nasz zasługa że ten odział warszawski jeszcze tu ma te dwa obiekty ,ten dyrektor miał pomóc by w warszawie były obiekty ale ma w głowie coś innego,jak załatwić pracownika a w tym mu pomaga ten koordynator z kielc i ten beznadziejny kurier ,który ciągle nic nie wie i głupa wali ten podstarzały policjant z sb.przeczytajcie to w tym zarządzie ,nich pań prezes i pan prezes zainteresują się tym panem dyrektorem z kielc,niech się wytłumaczy i poda zarządowi swoje śmieszne dorażne argumenty że zarabia kasę dla firmy z sosnowca na osobach niepłnosprawnych podobno w zakładzie pracy chronionej ,pozdrowienia dla franka dux papierowego bohatera i mocarza który jest już rośliną do podlewania.

frank dux
@my pracownicy z kolektorskiej i kruczej ,instytut

Dzięki za pozdrowienia, nie powinienem wchodzić z tobą w dyskusje i do twojego poziomu się zniżać. Miedzy nami jest taka różnica, że jestem w stanie utrzymać się na z pracy a nie z podsycania do jakiegoś stanu nerwowego. Poczytaj ze zrozumieniem moje wpisy, chyba że nie potrafisz (tak sądzę)jeśli je przypadkowo zrozumiesz to dowiesz się z nich, że kowalami losu jesteśmy sami. Pracodawcy, którzy nas zatrudniają dbają o własny interes a my nie musimy u nich pracować a potem narzekać na cały świat, że mi jest najgorzej na świecie. PROLETARIUSZE Z WARSZAWY, NA JASNA GÓRĘ MARSZ!!! POMODLIĆ SIĘ I POSKARŻYĆ NAJJAŚNIEJSZEMU JAK WAM TAK ŹLE!!! Pozdrawiam.

opinia pracowników

do frank dux ,ale z ciebie gościu papierowy bohater ,boicie się prawdy by nie wyszła na jaw jak postępujecie z pracownikami,to wstyd by firma z sosnowca o tak mocnej strukturze was dalej zatrudniała,wam się wydaje że zarząd tego nie widzi ,obserwują każde wasze decyzje jakie wykonujecie.

anomonim

próbują i maja takich byłych z sb w zakładzie pracy chronionej bo te osoby w innych firmach prestyżowch nie mają wstępu ,a każdy wie że to są osoby wypaczone ze srodowiska ludzkiego ,bo oni się zmieniają ,bo mają zakorzenione złe nawyki ludzkie

@anomonim

Hej prosty ochroniarzu, powiedz proszę ile masz lat i symbol grupy inwalidzkiej a powiem ci czy w ogóle nadajesz się się do tego zawodu. Wypisujesz co noc te same bzdury a jestem przekonany, że do pracownika ochrony pasujesz jak grzebień do "łysego". Przestań pisać te głupie frazesy i weź się do roboty albo zamilcz analfabeto!!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Security Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
krucza i kolektorska i.o.s

to jest same dno co wyprawia tren dyrektor z kielc i ten jego sługa koordynator ,a ten sługa kurier to poraża z warszawy ,pewnie nas za raz zkontroluje ten policjant z sb z samymi wpadkami ,broni się jak tonący brzytwy.

kolektorska ios warszawa

mamy ten samy problem co na kruczej w tym instytucie ochrony środowiska ,ten kurier z warszawy nasz straszy ,mamy go dosyć to jest wysłanik tego dyrektra z kielc i tego koordynatora z kielc ,o co im chodzi chcą nas się pozbyć to niech to zrobią , niech zwolnią tego 71 latka na umowę zlecenie,który wyrabi 300 godzin na miesiąc,o co tu chodzi temu dyrektorowi,jesteśmy zastraszani przez tego kuriera z warszawy tego policjanta z sb,,wiemy że mamy umowy do konica roku ,czy nasz ten dyrektor potraktuje tak jak innych pracowników co pozwalniał i nam zaproponuje umowę zlecenie tak jak to zrobił na kruczej w instycjucie ochrony środowiska, najpierw niech zwolni tego kuriera z warszawy na umowę zlecenie za 2000 tysiące złotych ,który mił tyle wpadek że aż to jest nie do pomyślenia,by mu to ciągle uchdziło bez konsekwencji ,to nie jest koordynator tylko lawirant do niczego nie pomocny dla pracowników ,czas by go zmienić na lepszy model .to jest prośba do zarządu i do pana prezes i pani prezes.bo w warszawie dzieją się dziwne sytuacje po objęciu warszawy przez tego dyrektora z kielc ,egoisty ,czym ten dyrektor się kieruje ,to lepiej zlikwidować zakład pracy chronionej i oszukiwać pracowników tych na zlecenie , bo pracownicy z orzeczniem grupy powinni być szanowani.

pracownik jeszcze w-wa

popieramy te wpisy ,jest bardzo żle w w-warszawie za rządów tego dyrektora z kielc i tego jego koordynatora,a mają kuriera co jeżdzi i straszy pracowników w warszawie ten odział to nie zakład pracy chronionej tylko odział wyniszczania pracowników.

to prawda będzie miał kłopoty ,pozbędzicie się tego kuriera z warszawy za dużą kasę ,prześlizgał sie jak na łyżwach ten pan z sb ,ciągle pali głupa że nic nie wie lawirant ,boi się o swoją ....... nikomu jaszcze ni pomógł układa sie z tym dyrektorem z kielc ,nawet nie zadzwoni do zarządu by się spytac o co tu chodzi temu dyrektorowi z kielc i temu jego słudze koordynatorowi z kielc.

pracownicy z kielc

mamy taki sam problem co wy warszawie zatrudnia osoby z orzeczeniem niepełnosprawnosc na umowy zlecenie zamiast na umowy o pracę czujemy się oszukani jak ci w warszawie a pewnie po trzech miesiącach nas pozwalnia by nowych zatrudnić na umowę zlecenie z orzeczeniem i tak zarabia dla firmy z sosnowca bo tam jest cały zarząd.ten dyrektor narobi sobie kłopotów i sprawi że i zakład pracy chronionej przestanie istnieć w sosnowcu .

jak stracą obiekt na kruczej i na kolektorskiej w instytucie ochrony środowiska to tej firmy w warszawie nie będzie i ten dyrektor zswoj ego egojzmem i pomysłami straci warszawę ,życzymy mu tego z całego serca ,oby zniknoł na raz nazawsze ament i krzyrzyk na drogą dla dyrektora z kielc i koordynatora.

spokój w warszawie to nie słychane

a co się stanie jak sosnowec strać obiekt w warszawie w instycucji ochrony środowiska pomimo że ma umowę na trzy lata,czy ten dyrektor z kielc pomysilał o tym że to jest do obalenia i skrócenia tej kadencji w warszawie a wtedy jego obecnosc w warszawie równa się zeru ,bo to dzięki tym obiektom wszedł a warszawę ,pewnie te dwa obiekty to są ostatnią deską ratunku dla tego dyrektora z kielc i dla firmy z sosnowca ,oby taka firma z takimi dyrektorami nie wchłodziła na rynek warszawski,nich działa sobie w kielcach ten dyrektor ,to jest dyrektor egoista nie sznuje pracowników ,czemu zarząd z sosnowca mu na to pozwala.

PRACOWNIK

NAPISCIE SKARGĘ DO ZARZĄDU NA TEGO DTREKTORA Z KIELC I KOORDYNATORA JAK RÓWNIEŻ NA TEGO KURIERA KOORDYNATORA Z WARSZAWY ON TEZ POWINIEN ODPOWIEDZIĆ ZA BŁĘDY SWOJE W WARSZAWIE BEZ SENSU GO ZATRUDNIAC ZA TAK DUŻĄ KASĘ .

mamy doczynienia z dopwiedzcie sami w zarządzie z panią prezes i prezesem jak nazwać tego dyrektora z kielc kim ten człowiek jest ,argumentów jest dużo ale nie na tym forum ,to jest krętacz który zarabia kasę niszcząc pracowników .

pisz a i tak zarząd tego nie czyta,jest taka zasada jezeli dany dtrektor zdobywa obiekty to dla firmy z sosnowca nie ma znaczenia jakie ten dyrektor i jego koordynator robią roszady wtedy się nie liczy kto ile pracuje jakie ma orzeczenie niepełnosprawnosc,taki dyrektor według swojch zasad nie ważne czy dobrych ,określa daję mu umowę o pracę lub rezygnuje z pracownika ,taką zasadę przyją dyrektor z kielc,ale póki szczęście mu sprzyja to ma wyniki dla sosnowca ,jak strać pozycję lidera to go zwolnią ,taką ma wolną rękę robienia jak mu się uważa od prezesa i zarządu .

jestem pracownikiem w tej firmie

czytam te opinie ,wniosek jest jeden,dyrektor z kielc popełnia błędy na pewno ,koordynator z kielc nie ma styczność z pracownikami w warszawie na tych dwóch obiektach,ci panowie opierają się na opini koordynatora z warszawy ,który pozbywa się pracowników znający jego przegląd pracy w tej firmie,ponieważ znają jego wpadki w tej firmie ,które juz dawno powinny go wykluczyć z reprezentowanie tej funkcji koordynatora,ponieważ nikt nie chciał objąć tej funkcji to ten pan został w tej roli koordynatora,ten pan pracował kiedyś w takiej organizacji jak milicja SB to mówi samo za siebie ,jak się pozbywać niewygodnych pracowników ,którzy o nim wiedzą za dużo, czemu zakład pracy chronionej zatrudnia takich panów bez orzeczeni niepełnosprawność ,daje im umowę zlecenie i dopuszcza ich do takiego stanowiska koordynatora w zakładzie pracy chronionej dla osób niepełnosprawnych, czy osoby z dawnej policji powinni pracować z osobami niepełnosprawnymi ,jesteśmy przekonani że dyrektor z kielc i koordynator nie wiedzą nic o pracownikach w warszawie zaledwie paru osobach ,na pewno opinię wystawia ten policjant były tym pracownikom i wskazuje kogo się ma pozbyc firma ,przecież ten policjant były z sb jest gospodarzem w odziale warszawskim to on pociąga za sznurki kto ma pracować a kto ma byc zwolniony,pewnie to zemsta że znają jego sytuacje w tej firmie i jego historię,ale z dwoma obiektami się nie utrzyma i poza tym jest na umowę zlecenie ,pewnie będzie do zwolnienia.

Zbyszko
@jestem pracownikiem w tej firmie

W Sosnowcu w firmie Milmex Systemy Komputerowe wynagrodzenia nie są wypłacane od listopada 2013 !!!!! Nikt nic z tym nie robi, PIP co najwyżej może sobie przez bramę pozagladac!

taki jeden pan

niezle, nieźle.... Warszafffka, Kraków, Kielce.... co jeszcze? ta firma w ogóle jeszcze będzie istnieć czy to już jej koniec tylko stopniowy....?

taki sobie

pewnie rozliczą ich za błędy jakie robią a w warszawie jest tego przykład ,zaczynają tak jak ich poprzednik,brak koncepcj i strategi mysilenia,to częsta porażka dyrektorów i koordynatorów ,strach co będzie dalej,odpwiedzi jest prosta taka sama jak postępują z pracownikamitak będzie i z nimi a morze być i gorzej.pozdrawiamy tych panów mocarzy w kielcach.

pracownicy tej firmy

jest sposób na dyrektorów i koordynatorów w tej firmie z sosnowca mająca odziały w polsce zatrudniające osoby niepełnosprawne,mianowicie dyrektor powinien startowac w tej firmie od najniższej krajowej to znaczy od 1750 zł brutto tak samo koordynator i premia powinna być wtedy od efeków pracy nie zależnie czy masz wtedy grupę niepełnosprawność czy pracujesz pracujesz na umowę o pracę czy pracujesz za zlecenie,różnica powinna być tylko taka na zlecenie masz minimum trzy miesiące by się wykazać bez orzeczenia to w szczególność powinno dotyczyć dyrektorów ,którym firma wypłaca wysokie pensje,a daje im umowy o pracę ,to bez sensu najpierw powinni dostawać umowę zlecenie na jakiś czas,jeżeli są obiekty wtedy umowa o pracę tak jak wszyscy pracownicy ,ale warunek powinni mieć przedstawiony taki żeby nie szukali piniędzy dla firmy na osobach niepełnosprawnych,bo ci pracownicy są nic niewinni że dyrektor czy koordynator w danym odziale ,czekają do zakoniczenia umów z obiektami i w danym odziale zostają dwa lub trzy obiekty, a wtedy taki dyrektor i koordynator wyszukują piniędzy na pracownikach z orzeczeniem,wiadomo przeciez że każdy obiekt ma jakąś umowę z firmą i jeżeli ,firma dostaje przedłużenie umowy by ochraniac dalej taki obiekt ,to pracownicy zatrudnień w tej firmie z orzeczeniem powinni dostawać dalsze umowy o pracę do zakoniczenie umowy chronionego obiektu,a jak wiadomo firma ma morzliwość przedłużania umów o prace nawet przez kilka lat,bo sa pracownicy ,którzy pracuję dzięki takiej struktuże kilka lat i nawet odchodzą na emeryturę z tej firmy.więc czytamy i się zastanawiamy jaką politykę przyją dyrektor z kielc razem z koordynatorem,czy to jest obcja zarobku dla firmy ,bo skoniczyły się zasoby pozyskiwania obiektów dla firmy i jest kombinowanie na osobach z orzeczeniem ,czy jest to tylko zwykła złośliwość tego dyrektora jak także koordynatora,czemu ci panowie nie szanuja pracowników,przeciez nikt sam się nie zwalnia ,chyba ze jest pijakiem i olewa pracę to jest uzasadnienie by sie go pozbyć ale z tego co widać ci panowie z kielc mają odmienne zdanie co do pracowników .prośmy bardzo by zarząd z sosnowca to poczytał i pani prezes razem z prezesem , i niech przeprowadzą rozmowę z tymi panami z kielc,chyba że są to osoby nietykalne w tej firmie i niech czynią to co uważają w tej firmie i tym odziale bo mają na to pozwolenie prezesa pani prezes i całego zarządu w sosnowcu zakładzie pracy chronionej.

taki sobie jeden pracownik

przecież ci dyrektorzy spotykają się z zarządem minimum raz w miesiącu w sosnowcu przedstawiają swoje relacje z odziałów w mieście w którym rządzą taki prezes powinien zobaczyc błędy tych derektorów ,ale czsami to koordynatorzy w odziałach mają wpływ na dyrektorów i im podpowiadają żle ,tacy koordynatorzy też potrafią robić żle dla firmy i dla pracowników,bo często jest tak że dyrektor słucha się koordynatora ,który uważa się dyrektorem ,morze nawet taki koordynator pracownika nie widzieć bo też tak się zdarza ,ale dla pokazania się że jest aktywny zgłasza danego pracownika do wymiany na innego,dlatego żeby uzdrowić dany odział potrzeba wymienić dyrektora i koordynatora ,bo rzadko się zdarza by dyrektor się wstawił za pracownikiem,bardziej to koordynator decyduje o danym pracowniku.takich przykładów w tej firmie było dużo,ale zarząd na to nie zwraca uwagi,dlatego często dochodzi do nie porozumień w odziałach w danych wojewódzctwach ,czytamy to co się dzieje w warszawie to chyba jest chore zwalniać i z orzeczeniem i przyjmowac z orzeczeniem,to wygląda na złośliwośc dyrektora i koordynatora z kielc a co robi ten pan z warszawy ,którego zatrudniają jako koordynatora to my piszemy z odziału z innego wojewódzctwa bo to też nas dotyczy komentujemy karzdy wpis na forum tej firmy z sosnowca ,kim ten koordynator z warszawy jest że nie broni swojch pracowników ,to jest pytanie do zarządu w sosnowcu ,przecież miał już dużo wpadek a nadal istnieje ,czy nie ma ludzi nie zastąpionych ,czytamy te forum i po co to istnieje jak zarząd w sosnowcu tego nie czyta to simiech na sali piszcie sobie a my to mamy w gdzieś pisać do zarządu skargi to też bez sensu są wytyczne i tak ma to dziąłać bez konsekwencji .jak ktoś ma ochotę to niech to zgłoś do pefronu lub do kancerali prezydenta który powołał taki gabinet do takich problemów z firmami a szczególnie zakładów pracy chronionej dla osób niepełnosprawnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Security Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Security Sp. z o.o.?

Security Sp. z o.o.