telewizja kablowa osiedle leśne

Bydgoszcz

Opinie o telewizja kablowa osiedle leśne

co was to 2010-01-30 23:42:21
co za [usunięte przez moderatora] ciagle internetu niema !!! po godzinie 22:30
Uzytkownik 2010-01-30 23:54:39
Internet chodzi średnio. Wcześniej miałem NEOSTRADE, zapewniano mnie, że internet z kablówki o tej samej prędkości będzie lepszy, szybszy, a tu co? Proszę bardzo, od kilku dni od godziny 22:30 do 00:00 nie ma internetu! Co chwilę jakby się resetował, działa na 1min i znów nie ma 2min! Myślę, że jest coś nie tak, rozumiem gdyby zdarzyło się to pierwszy raz i tylko u jednej osoby! Ale to zdarza się nie tylko u mnie, nie pierwszy raz i zaczyna być to denerwujące! Nie polecam internetu!
Jednym słowem, czekam do końca umowy!
gogol 2012-04-10 14:06:43
do poludnia chodzi dobrze - 2mbit zgodnie z umowa, ale od 14-15-16 do 22-23 jest TRAGEDIA! najgorzej ze zadnej ciekawej alternatywy nie ma...
borsuk 2013-01-27 02:22:21
telewizja na lesnym jest tragedią!!!najgorsze ze jeden cham ma monopol na ten interes,dlaczego rada osiedla nie zglosi zainteresowania do takich korporacji jak vectra i upc zeby czlowiek mial inna opcje wyboru?!
!!! 2014-03-27 19:35:48
Tego nie da się nazwać internetem !!!!
Michał świerkowa 2014-05-19 19:35:25
internet wifi na hasło - śmiechu warte(czyli jak chce jakies urzadzenie dodac do mojej sieci wifi np. laptop to musi do mnie przyjsc pan z kablowki i wpisac haselko, bo ja przecierz jestem złodziejem i bede sie dzielil łączem.....). Telewizja 28 kanałów w cyfrowej jakości żaden kanał nie nadaje w jakości full hd, cena 40 zł. (usunięte przez administratora)
Anka 2016-05-20 17:56:32
Hej, wiecie może, czy telewizja kablowa osiedle leśne przyjmuje stażystów?
Zostaw swoją opinię o telewizja kablowa osiedle leśne - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie telewizja kablowa osiedle leśne