Astrum-Wibram

Pruszków

Opinie o Astrum-Wibram

Duży 2011-08-10 23:29:26
Zero poszanowanie pracownika i jego efektów. Dyrektorka zarządzająca firmą totalna [usunięte przez moderatora], aż przykro pisać.
zadowolony 2011-08-25 09:38:10
jak ktoś nie pracuje tylko udaje to wszędzie będzie mu źle. Weź się gościu lepiej do pracy, a dyrektorkę zostaw w spokoju, bo grzeszysz!!
Firemaker 2012-01-25 14:34:38
Nie mówimy o pani właścicielce ale osobie tytułującej się mianem Dyrektora ;) co w rzeczywistości jest mruganiem oczkami i udawaniem super profesjonalistki przy pani [usunięte przez moderatora] ;) (aż dziwne że ona tego nei widzi) oraz zamiataniu swoich pomyłek pod dywan ewentualnie zrzucaniu ich na inne osoby ;)
Robert 2015-07-26 20:15:55
Nie polecam tej firmy pod kątem sprzedaży jak i montażu bram,od prawie pół roku brak dokończenia usługi.Przed zakupem i zapłatą miło kulturalnie i profesjonalnie, a po montażu nie dokończonym już czar prysł.
Pozdrawiam
A1 2015-08-02 23:44:03
Przestrzegam przed tą firmą - do podpisania umowy jest super ale potem partactwo. Warto poszukać profesjonalistów z resztą tańszych
remont 2016-05-20 21:57:53
jak widać, nie zawsze firmy się wywiązują z tego, co powinny. Choć umowa w końcu powinna do czegoś zobowiązywać, szlag mnie trafia jak widzę co się na rynku pracy dzieje i nie zapowiada się, by było lepiej.
Zostaw swoją opinię o Astrum-Wibram - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astrum-Wibram