Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Oligarcha

Premia 0% słownie zero!!! nie motywuje pracownika do niczego ,a tym bardziej do pracy w takim upale.Na moje jeśli były przekroczenia tak jak jest napisane ,to towar wyprodukowany powinien zostać zablokowany a nie sprzedany.Jeśli został sprzedany czyli był dla firmy zysk to i powinna być premia liczona normalnie od procentu wyprodukowanego towaru.Nie jest dziwne że ludzie odchodzą bo tak dalej pracować się nie da. Pomijając upały to chodzenie do pracy po ponad 200 godzin w miesiącu przyjemnością nie jest , a dla przyjemności nie pracujemy tylko dla pieniędzy a tych pomimo podwyżek jest coraz mniej .Ciągły brak premii ,ciągle mało,ciągle więcej obowiązków,ciągle więcej godzin za zero procent jest nie do przyjęcia....Kiedy w końcu związki zawodowe wezmą się za naszych pracodawców? bo na razie istnieją tylko na papierze i nic z tego nie wynika.Fajnie jest jak strajkują policjanci ,pielęgniarki,górnicy, jadą dumnie na pikiety mają wolne pewnie jeszcze godziny związkowe za to mają ,a ci których wymieniłem kiedy do nas przyjadą wspomóc w naszych problemach? Pewnie wcale bo problemu u nas niema .Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze tu pracują i życzę wytrwałości w tej postępującej głupocie ...........

onnn
@Oligarcha

Bo wy myslicie ze ruszyc ze strajkiem to taka prosta sprawa. Wieczne pretensje do zwiazkow.. Zwiazki powinny dzialac dla osob ktore do nich naleza ktore placa skladki a reszta liczy na cos na krzywy ryj... Doinformuj sie troche co i jak a potem sie wypowiadaj

@Oligarcha

Dlaczego tak kłamiesz tez pracujesz w sobotni niedzielę zastanów sie co piszesz i naucz sie pisać nie z błędami

pik

Taki mądry jesteś twierdząc że ktoś się boi zakablować a sam zakablowałeś??? Zrobiłeś coś z tym.. Po za tym żeby oskarżyć kogoś o mobbing to rzeczywiście musi się tak dziać a jakoś nikt po za tobą tak nie twierdzi..

tom

No skoro masz inna prace to po co wchodzisz na to forum??? pewnie nikt w tej pracy Cie nie lubi i nie rozmawia z toba skoro szukasz konwersacji tutaj...

Obecny pracownik

Były pracownik mam nadzieję że w obecnej firmie płacą Ci wystarczająco i w końcu zainwestujesz w słownik ortograficzny. Aż oczy bolą czytając Twoje wpisy.

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kolega.pyta

Witam. Jako przyszla osoba ktora zostala zaproszona na rozmowe o prace, czego moge sie spodziewac? Ile godzin w tygodniu sie pracuje? Ile dni? Jaki system obowiazuje? Jakie wynagrodzenie obowiazuje na poziomie powiedzmy zwyklego szeregowego na produkcji. Prosze tylko o w miare rzeczowe komentarze bez przesadzonego jadu bylych pracownikow i zbyt cukierkowego obecnych. Dziekuje

Ostrzegam
@Kolega.pyta

Powiem tak. Zwykly pracownik produkcji dostanie stawkę 14,50 brutto a jeżeli chcesz na operatora maszyn iść to dostaniesz 17,00 brutto a system jest taki , że pracujesz 4 dni po12 h i 2 dni wolnego a niekiedy zdarza sie praca 5 dni po12 h +niedziele 12 h to najmniej w miesiacu robi sie 200 h a czasami po 260 h. Ogólnie nie polecam tego chorego zakładu bo zawiedziesz sie blyskawicznie ale to tylko moje zdanie i możesz spróbować parę dni porobić a może Frosta będzie twoim nowym domem

on
@Kolega.pyta

Robi tu kto musi,taka prawda

Idzie dobrze zarobic na widlaku na hali prosze o info ile moge zarobic dziekuje

Nico

Przez nia nie spalem dzis oszalalem gdy po urlopie zawitalem w Twoje progi kochana nasza Frostunia moj prawdziwy dom i rodzina

Johny

Po treści zamieszczanych w postach można wywnioskować że większość z nich pisana jest przez byłych pracowników którzy obecnie pracują "za płotem". Nasuwa się proste pytanie... PO CO PISZECIE TU KOMENTARZE SKORO ZMIENILIŚCIE PRACE. To świadczy tylko o Was o tym że to wy nie macie "życia" pisząc durne komentarze.

szon
@Johny

Rudy Ciebie tu przysłał (usunięte przez administratora)

Johny
@Johny

Masz rację , tylko urażeni , nic nie mający do wniesienia w swoim miejscu pracy piszą takie komentarze o swoimi byłym pracodawcy . Są to ludzie płytscy , bez ambicji , małe karakany . Życiowi nieudacznicy . Nikt nikogo w dzisiejszych czasach nie zmusza do pracy . Jestem tam gdzie chcę być .

@Johny

Johny a może to twoje życie prywatne jest wielkim gów*em i dlatego taki system wielogodzinny w pracy ci odpowiada i czujesz się tam jak w domu.Pamiętaj Frosta to twój dom ;)

Szon tak zgadzam sie z Toba niech oracuja

Szon

Dzisiaj piąteczek i weekendzik wolny a wy frościaki zapie*dalac 12 h bez marudzenia dla dobra firmy :)

@Szon

A co tobie gadzie w tym przeszkadza ?

@Szon

Mam z was polewkę niewolnicy ze starej hali a ty pewnie teraz zapie*dalasz na nocce slugusie rudego

On 1985

Jak super koniec urlopu wracamy do Frosty jupiiii do naszych kochsnych kierownikow brygadzistow i grafikow smsow o zmianie grafiku kocham froste to moj dom moja rodzina

Baby zal ze musisz w tym (usunięte przez administratora) siedziec a ja mam prace od poniedzialku do piatku 6 14 i mam czas na rodzine i dom a nie dom to frosta a rodzina to pracownicy

@Nowy

Ale ja za to mogę wynagrodzić rodzinie wyjazdem do Grecji , a ty ?

oleee

Z przerwami nigdy nie było sprawiedliwie,zawsze wg uznania,jedni mogą ciągle chodzić ,inni nie. Lider jak kogoś lubi to może co godzinę 20 minut jego ulubieniec odpoczywać. Albo są takie teksty jak masz pracę siedzącą, to ci się przerwy nie należą,ale chamówa co?Teraz wiecie dlaczego się ludzie zwalniają?bo im psycha siada od takiego traktowania.

Blee
@oleee

A czy siadała by też jakby nie byli na przerwie 6 lub 7 godzin

Dddddddddd
@Blee

Większość liderek się nie nadaje. Nie umieją zorganizować nic dla ludzi ze swojej zmiany to czy wyjdziesz na przerwę zależy od tego czy lider cię lubi czy nie. Ukraina dy mana na przerwach non stop, osoby na dodatku to samo one nie powinny ustalać kto pójdzie więcej a kto mniej powinno być po równo. Poza tym te częste kłótnie o przerwy są żałosne w ch. U. J. Z tym też powinni zrobić coś i ustalić coś odgórnie

Frostomaniak
@Dddddddddd

Nie pisz bzdur. Każdy jest tak samo traktowany, nikt nie jest pominięty. Swoją kolejkę też trzeba pilnować. Lider nie będzie robił tego za Ciebie.

;)
@Dddddddddd

oczywiście przerwy powinny być ustalone odgórnie,ale to nie w tym chaotycznym zakładzie,nie ma żadnych reguł,wszystko jest,na widzi mi się

psss
@Blee

nikt nie powinien siadać,najwyżej lider z brygadzistą,zmienili by zdanie że to takie proste i przyjemnie i niemęczy

Wrrr
@Dddddddddd

Ukraina dymana na przerwach? Wybacz ale kiedy zejdzie sie na stołówke to siedzi większość ukraińców wiec niepisz bzdur bo coś ci sie pomieszało

Dzeki
@Wrrr

Siedzi większość Ukraińców, bo jest ich kilka razy więcej niż Polaków. Logika kolego.

Wrrr
@Dzeki

Czyli sugerujesz że ciagle ci sami ukraińcy sa na przerwie bo na to wychodz

I taka pogoda deszcze dla frosty ma byc idiotyzm pracodawca sam nazuca urlop co w zakladzie zmienic kierownictwo rudy oki reszta tez ale zeby maly mial zawodowke i vbyl kierownikiem pracowalem tam 5 lat w logistyce Monika musisz do pracy bo nie mam kogo mobing mobing przez najmniejszego kierownika za zadna kase nie wrocil bym do pgru zmienic tez system grafikow a nie informuje ze nastapila zmiana grafiku za wolnym wekendem czekasz ponad miesiac a tu informuje ze nastapila zmiana grafiku i co ponad 2 miechy bez wolnego wekendu kolejny wpis przedstawie sie

Anonymous
@anonymous

Przedstaw się .

Maja

@Nick, możesz napisać w jakim dziele pracujesz, jak wygląda atmosfera i relacje z przełożonymi? Na jakie dodatkowe benefity pozapłacowe można liczyć w firmie, czy jest pakiet świadczeń socjalnych? Wynagrodzenie połączone jest z systemem premiowym miesięcznym, czy kwartalnym? Każda opinia będzie bardzo ważna i cenna.

Rozwuj zawodowy tylko dla przydup.... I lizusow szybkiego kąca urmopu oby 2 tygodnie moment zlecialy i dalej do frosty

Maja

Firma FROSTA aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko brygadzisty w dziale operacyjnym produkcji. Możecie napisać coś więcej o pracy na tym stanowisku? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń? Jaka jest atmosfera? Powiedźcie co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV?

Tak sobie

Z okazji zblizajacego sie urlopu chce wszystkim brygadzista i kierownika burz deszczy wiatrow zero słąca przez 2 tygodnie

Kujawsko Pomorskie
@Tak sobie

Chcesz być bardziej wiarygodny ? Pisz gramatycznie chyba że to ma być żart ,ironia.

Kujawsko Pomorskie
@Tak sobie

Chcesz być bardziej wiarygodny - pisz gramatycznie ,chyba że ma to być żart , ironia.

----------
@Kujawsko Pomorskie

przecież w tym zakladzie nie chodzi o wykształcenie tylko robić szybko i na każdy sms

Lukas

Witam ma ktoś może informacje ile zarabia w tej firmie brygaddzista i jakie są warunki pracy. Jest ogłoszenie ale nie wiem czy warto aplikować z góry dziękuję za informacje

megi
@Lukas

Zarobki to nie wiem, ale chyba nie jest za dobrze skoro ciężko im kogoś znaleźć. Warunki to tak jak wszyscy tu mają - dużo godzin i pracują na więcej niż jednej linii. Duże braki w ludziach to ciągle gonią za wynikiem naszym kosztem.

Maja

Czy w ostatnim czasie ktoś z Was aplikował do frosta, np. na stanowisko asystenta ds. dystrybucji i obsługi klienta niemieckiego? Jak ocenicie w tej firmie stanowiska asystenckie? Warto starać się o pracę u tego pracodawcy w takim charakterze? Zachęcam Was do zabrania głosu na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.