Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

kombi

Witam, niedługo idę tam na spotkanie przez agencję pracy - jak tam jest - ciężko, nie? I jak z atmosferą?

@kombi

Odpuść agencję aplikuj sam ...

kombi

Czemu?

@kombi

Ty się dobrze zastanów co ty chcesz zrobić???????

prr
@kombi

Każdego traktują indywidualnie.jedni się czują tu jak ryba w wodzie a inni ledwo co wytrzymują.Atmosferę tworzą tu kierownicy,brygadziści i koledzy z Twojego działu dla którego możesz być idolem lub ofiarą,sam musisz się przekonać

Jony
@prr

W pracy kolegow sie nie ma sa tylko znajome twarze.zwlaszcza we froscie.

Madzia

Siekiera cały czas pracuje ?

@Madzia

Oczywiście że tak

Beata
@Madzia

podobno jest teraz kierownikiem produkcji ?

Spec

Wszystkim pracownikom produkcji ,operatorom,specjalistom ,liderom,życzę wesołych świat Bożego Narodzenia i oby przyszły rok był leprzy dla nas wszystkich....

Fan
@Spec

Zmien dilera bo ten Cię oklamuje co ty bredzisz

Bartek

Bardzo dobry pracodawca, możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o pewnej renomie w środowisku, świetni ludzie, wspaniała atmosfera, duża samodzielność stanowiska w pracy w terenie. Jedyny minus to zarobki zbyt małe do ilości obowiązków. Moje sugestie dla FRoSTA sp. z o.o.: Podniesienie zarobków. Wszystko inne wielki plus. Lubię atmosferę w FRoSTA sp. z o.o. za: Zespół, ludzie, atmosfera, imprezy integracyjne, przełożeni liczący się ze zdaniem pracownika.

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

Grzegorz

Witam.Chcialbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Brygadzista w Dziale Operacyjnym Produkcji. Niedługo wybieram się tam na rozmowę i będę wdzięczny za krótki opis . Dzięki

Dzida

Hapaj dzide

Polak mały

Widzę ze opisują nas pracownicy którzy już tutaj nie pracują, dlaczego mają mało zajęcia w domu i w pracy czyżby brzydko mówiąc to zwykłe tem...paki .

@Polak mały

Masz rację- ogólna depresja, życie się skończyło, stagnacja. Masę czasu, by kupić słownik i pogrążać się w tem...pocie

dział personalny :)

praca fajna i przyjemna,zapraszamy młodych ludzi z CV .I nie czytać opinii tych lewusów i lesserek z produkcji bo kłamią by przestraszyć nowych pracowników ! Wstyd mi za was ! Premie wam dajemy 25% a wy oczerniacie firmę ! W biurach z troską dbamy i ciężko pracujemy również po to by wam uprzyjemnić pracę co widać na grafikach że 3 na 3 dni byczenia się a my zasuwamy co dzień !

Oburzony
@dział personalny :)

Mam nadzieję, że to marna prowokacja, a nie prawdziwy wpis działu personalnego. Jeżeli jest prawdiwy, to wstyd mi za was. Premi nam nikt nie daje, tylko ją sobie wypracowujemy.

kicha
@dział personalny :)

Ci co są najniżej zawsze mają najgorzej,na prodkcjii tak mają kobiety,one wszystko muszą,liderzy ,operatorzy,e tam nic nie muszą ;przywileje lepsze od kierownika,który ludzi potrafi na przerwy wymieniać,jak trzeba

operator
@dział personalny :)

ja natomiat się zgadzam większość fizoli to palanty za 9.45 się ośmieszają,sami się nawzajem podpierdalają i między sobą kłócą a jak operator krzyknie to stoicie na baczność. (usunięte przez administratora)

@dział personalny :)

Troche kultury i szacunku dla ludzi, ktorzy pchajac wozki, krojac rybe, myjąc do polysku hale tyrali na Twoję pensje. Miałaś najmniejsze prawo, by tak napisać.

Frostomaniak

Dobry trol hahaha

obserwator
@operator

tylko uważaj żeby tego nie przeczytali bo następnym razem jak rykniesz to ci wpierdolą

Dział personalny gdzie sie podziała premia25%skoro w tym miesiącu 0%

Automatyk

Cześć, jak wygląda dział utrzymania ruchu ? Czy zatrudniacie automatyków? W jakim pracujecie systemie, i jak wyglądają zarobki? Czy macie również jakiś udział w premii? Ocecnie pracuje w Canpacku, tam również mamy roboty KUKA. Ogólnie nie jest źle ale mało płacą :(

fuu
@Automatyk

Ci którym się nie podobało odeszli,reszta nie ma co marudzić,wszędzie trzeba pracować i za darmo nie zapłacą

Joker lbn

Lada moment zamkną tą budę. Śmiech na sali taka firma a ludzi nie ma .tylko zostają ci co dużo gadają . Już nawet brudasy ze wschodu nie chcą tu pracować

lol
@Joker lbn

Pojedziesz na Zachód by zarabiać godziwie, ale tam będziesz ty brudasem.

BRUDAS
@lol

Lepiej być BRUDASEM i zarabiać poczciwe niż robić we Froscie za PSIE gorsze!!!!- he he !!!

Fan
@Joker lbn

Wtedy dział personalny (usunięte przez administratora) będzie

Baby

Ha ha ha śmiech na sali 25%premii nie pamiętam żeby tyle było pracowałem w tej firmie 3,5 roku i nie zdarzyło się tyle chyba że zebrać premie z 5 miesięcy to jeszcze pewnie by zabrakło , jeżeli chodzi o chodzenie do pracy 3 na 3 to się zdarzy jak pańcia grafikowa się pomyli , co do przyjemności pracy nie ma żadnych na hali temperatura dochodzi do 40 stopni i jak kierownik W lub kierowniczka S ma dobry humor to pozwolą ci z wielką łaską zdjąć maseczki z twarzy, Panie z biur niech przyjdą do nas do pracy i robią z nami 12h to wtedy niech wypowiadają się na forum bo nie mają pojęcia o czym mówią, a jeżeli byłoby tutaj tak super to ludzie bysie ciągle nie zwalniali

Ujf
@Baby

Było kiedyś nawet 28% i przeważnie ponad 20% co miesiąc, ale to odległe czasy

Taki ja.
@Ujf

Pamiętam te czasu premiera powyżej 20%,jednak te czasy już chyba nie wrócą.

Byly pracownik

Karakan w filmie hahaha zamiatac ulice do remondisa nygusie

byly pracownik technicznego

Przeczytałem wpis "dział personalny", chyba miedzy 20- 30 strona. Na 1500 wpisów , rzygowin i jadow wylewanych tutaj- najbardziej oderwany od realu. Grafiki pieknie sie komponuja na ekranie. Na kazde trzy dni byczenia- jeden lub dwa lezelismy w pracy- "odłogiem". Co do leserow- proszę kompsnąc sie na wycieczke na trasie-dział personalny w swoich paputkach i apaszce na chłodnie ready meals. Tam chlopaki-szacun-w klimatyzowanym pomieszczeniu , przy jakichs - 15 st celsiusza pchaja wozki z tonami produktu i wprowadzaja na wywrotnice wind. Przez osiem godzin, slizgajac sie po posadzce. NO NICZYM W BIURZE. Takie k...wa nygusy!

@byly pracownik technicznego

Znalazłem: strona 20 , nick "dział personalny"

Byly pracownik

Kiedy zamykaja froste a czy piatek czy sobota niedziela frosta caly czas zapierdzie

Rafał

Jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn? Jakie jest wstępne wynagrodzenie i czy duże są podwyżki i jak często? Co należy do obowiązków na tym stanowisku? Występują premie kwartalne , motywacyjne i roczne? Są socjale i benifity? Jak płacone są nadgodziny (50% , 100%) ?

Taipei
@Rafał

1) Zależy od tego jakiej maszyny operatorem jesteś praca jest różnorodna zależy od produkcji i liczby ludzi w danym dniu w pracy. 2) Wstępne wynagrodzenie to najniższa krajowa podwyżki są co roku w styczniu. 3) Obsługa danej maszyny i prowadzenie procesu produkcyjnego. 4) Kwartalnych premii nie ma, premia produkcyjna zależna od zrealizowanego planu. 5) Socjale jak najbardziej obiad w kantynie, wczasy pod gruszą pieniądze na św Bożego Narodzenia. 6) Nadgodziny 100% wypłacane w systemie kwartalnym.

;)
@Taipei

to prawda,jedynie na minus działa bardzo niestabilny grafik,przez który zwalniają się ciągle ludzie

ona
@Rafał

Socjal słaby , jak na firmę międzynarodową. Dla dzieci pracowników firma nie oferują nic . Nie ma dofinansowania do wypoczynku , brak paczek na święta , nie ma wyprawek do szkoły . A co na to związki , nic.

Zwiazkowiec
@ona

Jest dofinansowanie do wczasów, są "talony" w gotówce na świeta, coś tam organizuja co roku na dzień dziecka, są obiady za 5 zeta, jest 500+ € raz w roku.... Wyprawki do szkoły to z 500+ i z jakiegoś tam jeszcze plusa można zorganizowac. Nie wymagaj za wiele. Za to nie ma w tej firmie związkoów zawodowycb. To co jest trudno nazwac zwiazkami. Przewodniczacy nalezy chyba wszedzie gdzie moze dostać dodatkowy grosz. W zwiazkach jako przewodniczacy dostaje kaskę od duszyczki, jako społeczny inspektor pracy dodatek i jako Ratownik następny dodatek.

Jaa
@ona

Nie ma dofinansowania do wypoczynku dzieci , brak paczek na swieta i dzien dziecka , wyprawki do szkoly. daje nawet biedronka.500 plus nie kazdy ma .szkoda ze firma zapomina o dzieciach pracownikow

Operator
@Rafał

Nadgodziny stawka X3 . Zmiany 3 na3 po 12 . Zarobki w górę . Jak chcesz dodatek sam o tym decydujesz . Praca jak wszędzie , trzeba się wykazywać .

Operator
@ona

Wszystko dać ci za friiii. Daj trochę coś od siebie i nie nażekaj , gdzie indziej nie masz wczasów pod gruszą , talonów , pakietów medycznych itp.

Frostomaniak

Frosta niszczy każdego

Maja

Drodzy użytkownicy, forum nie jest miejscem na przepychanki słowne. Przypominam, że to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia w firmie Frosta. Przypomina również, że na forum obowiązuje regulamin, który dokładnie określa zasady jakie panują na tym portalu, zachęcam do przeczytania ( https://www.gowork.pl/regulamin ). @Byly pracownik, @Byly wozkowy z multi, możecie wyrazić swoją opinie w sposób bardziej merytoryczny, na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

Byly pracownik

Wszyscy chyba kochaja (usunięte przez administratora)haha

Byly wozkowy z multi

Kto nie lubi(usunięte przez administratora) lapka do góry

Byly pracownik

Frosta padnie to (usunięte przez administratora) do remondisa zamiatac ulice bo tylko do tego sie nadaja

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.