Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Administracja

Jeżeli jesteś ciekaw/ciekawa mojej opinni na temat administracji to poniżej znajdziesz kilka zdań. Ale najpierw to co pownno się powiedzieć a o czym się głośno nie mówi: Produkcjo (tak przez duże P), gdyby nie wasz trud i zaangażowanie w czasie tego kryzysu, nie było by szans na sprawne funkcjonowanie tego zakładu - szacunek dla was. Prawda jest taka że nikt tego nie mówi bo czego oczekiwać od większości (nie wszystkich) brygadzistów czy zmianowych którzy mają bardzo niskie kwalifikacje do tej pracy. Dla administracji oczywiście również szacunek bo jesteście (ja od jakiegoś czasu juz nie), istotnym elementem firmy. Rzecz jasna nikt za ten trud nie chce za bardzo podzielić się wypracowanym zyskiem - a jest on zapewne jak w przypadku każdej firmy spożywczej bardzo duży od początku korona. A teraz te kilka zdań na temat administracji: jesteś po studiach - nie oczekuj cudów, jesteś specjalistą - też nie, chyba że trafisz do dobrego działu i pod dobrego kierownika. Nie od dziś wiadomo że wysoki szczebel zarządzania jest ok, doświadczenie robi swoje, ale kierownicy działów to jakaś porażka (znowu- nie wszyscy) dobrych może jest z troje z całej admini, reszta to ludzie którzy siedzą i myślą na kogo, za przeproszeniem, (usunięte przez administratora) wine jak coś pójdzie nie tak albo plotkują i obrabiają tyłki tym z działu ktorzy faktycznie pracuja (tak kierownicy miedzy sobą i kierownicy z podwladnymi). Poza tym standardowo: wojenki wewnętrzne, nękanie pracownikow, pseudospotkania aby kogoś zrugac albo zrzucić dodatkową pracę, brak wsparcia ze strony przełożonych i niskie kompetencje przywódcze (o czym wspomniałem) i techniczne. Straszny wyzysk jeśli chodzi o pracę po godzinach, nie zrobisz roboty w 8 godzin bo twój kierownik powrzucał ci zadan na 10pracy, nie dostaniesz ani grosza. Regulamin pracy podpisany przez związki zawodowe (które dbają o własny interes), jest skonstruowany tak aby możliwie utrudnić uzyskanie kasy z nadgodzin. Opis powyższy nie dotyczy sprzedaży bo nie znam tego działu. Co tyczy rozmow kwalifikacyjnych przeprowadzanych przez twojego przyszłego kierownika i pracownika kadr: cuda wianki - standardowo, brak informowania że poszukuja kogoś na zastępstwo (ciąża etc.) Kuszenie premia roczną z ktorej otrzymuje się ochłapy, płatnymi nadgodzinami(o ktorych pisałem) szkoleniami - a w zasadzie ich braku dla zwykłych szarych pracowników. Jak już podpiszesz kontrakt nie licz na podwyżkę, 200 brutto to wszystko co możesz otrzymać. Jedyne co dobrego mnie spotkało to niektórzy ludzie którzy byli naprawde super. Co do działow: Sprzedaż ( nie znam) Marketing: polecam, jest po prostu ok Obsługa klienta: niskie płace, możliwość szlifu angielskiego, dużo fajnych ludzi, Księgowość: było fajnie do póki byla stara główna księgowa (złoto człowiek), teraz jest brak kompetencji wśrod zarzadzajacych i angaż ludzi żeby oprócz swojej roboty wyciagneli dział z bagna Transport: dziwna kierowniczka, dużo zmian, ciężka wspołpraca z przewoźnikami, Planowanie: nikt z firmy nie chce tam pracować, stres, ciągle pod telefonem, liczne pretensje o wszystko.ciągle coś idzie im nie tak Operacyjny (administracja) najlepszy dział w całej firmie, podlegający bezpośrednio dyrektorowi fabryki ( to pierwszy z 3 zacnych kierowników), cuda wianki akurat tam są Dział rozwoju: kolejny fajny dział, mało stresu, praca przed kompem i na lini produkcyjnej, fajny (to ten drugi z 3) przełożony Zakupy: złoto praca, o tym ile wyciagaja na lewo z tytułu kontraktow z dostawcami zakupowcy krażą legendy, umiarkowano ze stresem, płace ok, spora rotacja za mojej pracy Kontrola jakości: tutaj podobnie jak w przypadku sprzedaży cieżko mi coś napisać, ale z tego co się słyszało to raczej ludzie ok, kierownictwo lipne Magazyny: ludzie ok, kierowniczka ok, zmianowi też spoko

Taki

Wstaję rano biorę prysznic ubieram się idę na przystanek...zastanawiam się kto ze mną jedzie autobusem tramwajem czy nie ktoś z wirusem.....Ktoś kicha kaszle ...wysiadam dzięki Bogu już koniec podróży.Wchodzę na zakład dezysfekuję dłonie ,wypisuję listę że jeżdzę komunikacją miejską,przebieram się w ubranie robocze wychodzę na stołowkę ...Podpisuję listę że przebywam od tej do tej na ww...Wchodzę na halę produkcyjną myjąc ręcę dezynfekując je,cały czas zastanawiam się czy inni koledzy koleżanki postępują tak samo,czy jesteśmy bezpieczni? Po powrocie do domu odpalam internet.... e dziennik dosyła cały czas nowe zadania dla dzieci,które siedzą w domu same bo kto niby ma z nimi siedzieć (rodzice pracują żeby zapewnić im byt wykształcenie) ,babcia ,dziadek ludzie któży mają po 60 czasem 70 lat któży często sami wymagają pomocy mają opiekować się dziećmi? Co robią w tym czasie nauczyciele? za pracę zdalną otrzymują 100% wynagrodzenia co robimy my ? po 12 godzinach po powrocie z pracy odrabiamy lekcje z naszymi pociechami.Można odpowiedzieć chciało się dzieci to tyrajcie,odrabiajcie,a my możemy odpowiedzieć ...chcecie jeść to sobie wyprodukujcie,usmażcie,wypieczcie i dajcie nam spokój.Dlaczego nam nikt nie dziękuje, dlaczego nas nikt nie docenia, dlaczego gdy my musimy zająć się dziećmi po pracy i napływają zadania ze szkoły nikt nam za to nie płaci? ktoś powie bo to nasze dzieci,nikt nie kazał ich robić .....Żal

@Taki

Jak tak Ci źle zmień pracę. Może trzeba było zostać nauczycielem? Według mnie nie jest to wdzięczna praca, tym bardziej że rodzice są coraz bardziej roszczeniowi. Chciałbyś żeby płacono Ci za pomoc dzieciom w nauce? może jeszcze za gotowanie im i wychowywanie? No gratuluję podejścia. Ale z Twojej wypowiedzi wynika, że boli Cię, że nikt Ci nie dziękuje za Twoją pracę, w takim wypadku, dziękuję.

ho ho
@Ania

Dużo ludzi jest zdenerwowanych że musi dojezdzać autobusami do pracy i bac się zarazy,w pracy na taśmie też jeden obok drugiego,ale ten zaklad jest ostatnim żeby dal ludzim wolne,,z powodu epidemii

staż

Na stronie pojawiły się informacje na temat stażu we Froście. Mam pytanie, czy ktoś odbywał taki staż, jakie są opinie na ten temat?

@staż

Dzień dobry, Nasz program stażowy stanowi nowy projekt. Jeśli możemy odpowiedzieć na Twoje pytania związane z tą inicjatywą, zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym pracodawca@frosta.pl– z chęcią udzielimy wszelkich informacji.

ddd

Dzień dobry. Jakie macie opinie na temat stażu w firmie "Frosta"? (działy sprzedaż i marketing, zarządzanie łańcuchem dostaw)

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

...

Czy zakład jest otwarty ze względu na sytuacje jaka jest teraz ?

Korona
@...

Jest otwarty pytanie co dalej skoro są ograniczenia do 50 osób a u nas jest masówka są nowe osoby z Ukrainy itd

@...

Dzień dobry, Dziękuję za dodanie komentarza. Odpowiadając na Twoje pytanie nasz zakład jest otwarty. Wprowadziliśmy ograniczenia dla pracowników co do zasad przemieszczania się, aby ograniczyć bezpośredni kontakt pomiędzy pracownikami. Dodatkowo zakład został całkowicie zamknięty dla osób z zewnątrz, a ich obecność jest dopuszczona tylko w sytuacjach, które niezbędnie tego wymagają. Osoby z zewnątrz poddane są dodatkowym obostrzeniom w celu zabezpieczenia pracowników firmy w trakcie pracy. Na bieżąco również monitorujemy sytuację jaka ma miejsce z COVID-19 w celu podejmowania odpowiednich działań.

korona
@FRoSTA sp. z o.o.

a czy za poswiecenie pracownikow i to ze chodza do pracy w tej sytuacji przewidujecie jakis dodatek pieniezny? przeciez tak naprawde dzieki temu nadal produkujecie a ludzie duzo ryzykuja

Gosia

Mam pytanie na jakie zarobki można liczyć na pracy na produkcji? Jaki system pracy, ile godzin pracy, ile na godzinę czy stała pensja? Mozna prosic o więcej informacji?

@Gosia

Wynagrodzenie uzależnione jest od stanowiska na którym zatrudniony jest pracownik oraz jego doświadczenia. Oprócz wynagrodzenia zasadniczego pracownicy produkcji mają możliwość otrzymania 2 dodatkowych premii w miesiącu. We FRoŚCIE osoby, które są zatrudniane na produkcji, pracują w systemie równoważnym (tzw. cztero-brygadowym) do 12 godzin dziennie. Dodatkowe informacje dotyczące ofert pracy można znaleźć na naszej internetowej stronie www.frosta.pl/kariera

Ktos
@FRoSTA sp. z o.o.

Co do stawki za doświadczenie to się nie mogę zgodzić nowi dostają prawie tyle samo co starzy pracownicy

R84MK

+ Umowa o pracę na rok. + wynagrodzenie 2000+ dla prac. produkcji lub 3000+ dla operatora. + dwa razy do roku bony czyli jakieś 500 i 800zł. + jeden darmowy posiłek za 7zł w kantynie. - 12h zmiany, zazwyczaj 3 dni pracy + 3 dni wolnego ale czasami nawet potrafią być 4/5dni pracy, 1 dzień wolnego, 1 dzień do pracy, 1 wolnego, 3 dni do pracy itp.. - jeden dzień urlopu jest liczony jako 8h a nie 12h. - jedna nka w miesiącu i brak premii a 3 nki dyscyplinarka. - notoryczne(usunięte przez administratora)o i lekko toksyczna atmosfera. - praca optymalna tylko dla ludzi z Fordonu i okolic inaczej 2/3h stracone na dojazdy komunikacją. - brak pochwał dla ludzi którzy przyjeżdzają szybciej natomiast ochszan jak się spuznisz 2 minuty. - smród ryby nawet w szatni. - ochrona w zakładzie to smiech na sali nawet nie chce im się kontrolować co ludze wnoszą lub wynoszą z zakladu. - niemiecki właściciel. - od 2019 pracownicy myją sprzęty i halę produkcyjną a nie zewnętrzna firma tak jak to było do 2018 roku.

@R84MK

- I oczywiście (bo zapomniałem dodać), ciągłe zmiany w grafiku robione na ostatnia chwilę, czyli radzę nie planować sobie wyjazdu na te 3 dni wolnego.

@R84MK

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat pracy w naszej firmie. Przykro nam, że jesteś niezadowolony z pracy we FRoSTA. Jeżeli masz poczucie, że zostałeś niewłaściwie potraktowany skontaktuj się z nami pod adresem e-mail pracodawca@frosta.pl. Wymienione przez Ciebie plusy pracy w naszej firmie myślę, że warto uzupełnić o możliwość skorzystania z dofinansowania do karty MultiSport i z opieki medycznej w placówkach LuxMed. Jeżeli chodzi o urlopy to sposób ich rozliczania wynika bezpośrednio z kodeksu pracy. Nawiązując do nieusprawiedliwionych nieobecności, zgodnie z Regulaminem Pracy pracownik jest zobowiązany do powiadomienia pracodawcy o przyczynie nieobecności i jej długości. Kwestia dotycząca mycia sprzętu – jak dotąd firma FRoSTA Sp. z o.o. nie korzystała z usług firmy zewnętrznej do prowadzenie procesu mycia i czyszczenia linii produkcyjnych. Jeżeli chodzi o temat grafików regulamin pracy jasno określa obowiązujący system. Osoby ubiegające się o przyjęcie do pracy, w trakcie rozmów kwalifikacyjnych informowane są o obowiązującym systemie pracy. Ostatecznie samodzielnie podejmują decyzję o podjęciu pracy. Jeżeli pracownicy czują jakiekolwiek wątpliwości mogą je zgłaszać zarówno bezpośrednim przełożonym jak i jednostkom/organizacjom wewnątrz firmy, które będą gwarantowały anonimowość. Dotyczy to całej firmy, nie tylko Działu Operacyjnego Produkcji.

były z technicznego
@R84MK

tak sobie to przeczytałem. z kilkoma punktami się zgadzam. grafik i 12 godz zmiany masakra. nie kończyło się na 3 dniach pracy i trzech wolnego. pracowałem jeszcze, jak to było wprowadzane. plus tego systemu- jak miałeś wysoką stawkę, to opłacały sie nadgodziny. można było niezle zarobić. minus- praca, sen, praca, sen. ogromny plus tej firmy- ale tylko dla tych, którzy nie zamykają dnia na: praca, facebook, netflix, praca, w sobotę bania- firma na bardzo wysokim poziomie technologicznym. wykorzystuję wiedzę techniczną zdobyta przy naprawie maszyn w innej firmie i drobnymi krokami się usamodzielniam. zgodzę się z opinią "Frosty"- podpisałeś, pracuj. umowa , to nie cyrograf.

J

Pracowałem w innych firmach i mam porownanie i stwierdzam że frosta to dobry pracodawca. Nigdy wczesniej nie nialem jedzenia w pracy, dodatkow na wakacje czy prywatnych lekarzy a i wynagrodzenie duzo lepsze. Cudze chwalcie swego nie znacie

xccd

Niech dadzą nam chociaż połowę tego co mają pracownicy na takim samym stanowisku pracujac w Fabryce w Niemczech to wtedy było by dużo ludzi chętnych do pracy. Proste wieksza płaca to i ludzie się znajdą

Wszyscy i nikt
@xccd

Czemu chcesz połowę tego co w Niemczech?, nie rozumiem takiego myślenia ... Nie lepiej tyle samo?, Pewnie że chcesz tyle samo o ile nie więcej!, Więc mam radę: Pakuj walizy, ucz się Niemieckiego i migruj do Niemiec - nikt tobie tego nie zabrania. Ale nie, lepiej biadolić, jak to źle, jak to nie dobrze, jak to mnie skrzywdzili, jacy to ludzie są straszni i niedobrzy ... Ale TY jesteś święty, uczciwy i nienaganny.

@xccd

Ale wiesz że Niemcy uważają się za lepszych od Polaków ? oni pracują 8h i 5 dni w tygodniu, mają "tą samą stawkę na rękę" tylko że w euro a my w zł np: od 17zł vs 17eur. Niemiecki zakład dostaje nowy sprzęt a pracownicy są wypoczęci bo grafik jest uzgadniany a Bydgoski zakład ? dostaje używany "po renowacji" sprzęt z niemieckiego oddziału Frosty, grafik jest narzucany odgórnie z ciągłymi zmianami. Zacytuje jednego z brygadzistów "Mamy za mało pracowników. Odp od Niemców: no to dawajcie krótsze przerwy i mniej wolnego."

fuu
@xccd

Tak zawsze było w tym zakładzie,chaotyczne grafiki,niby czterobrygadówka,ale zawsze w dni wolne wpisywali do pracy

fuu
@fuu

przez te grafiki wielu się zwolnilo

anon

No dobra a pytanie czy tam praca to 12h stania/12h siedzenia czy trochę takiej trochę takiej pracy?

Ani jedno ani drugie 12 h biegania

@anon

Praca jest uzależniona od linii na, której pracujesz. W naszej fabryce większość kobiet wykonuje pracę na stojąco lub siedząco. Mężczyźni natomiast w większości mają pracą polegająca na poruszaniu się w obszarze linii produkcyjnej.

@anon

Na produkcji zazwyczaj jest albo stojąca albo chodząca praca.

Grzegorz

Firma rozwiązała z Tobą umowę po 3 latach Twojej pracy? Redukcje etatów zdarzają się w każdym przedsiębiorstwie. Zastanawia mnie, czy Twoje zwolnienie miało charakter właśnie poszukiwania oszczędności przez firmę, czy może było to spowodowane zupełnie czym innym?

psss
@Grzegorz

jaka redukcja etatów,tam zawsze było za mało ludzi do pracy,musiały być inne powody

Pss
@psss

Ktoś widocznie zaslużył sobie l4 na zwolnienie, bo inaczej nie zwalniają

set
@Pss

yhy,tu l4 jest w modzie, uwierzcie w innych zakładach tego nie ma,bo tyle kasy tracisz na chorobowym ,że chory,a wleczesz się do pracy ,A tu po 2-3 miesiące w roku chorowali,

R84MK

Jak zostałeś zwolniony to musiałeś podpaść np: wystarczy mieć 3 nki w miesiącu lub przez pół roku notorycznie się spóźniać i dostajesz dyscyplinarkę. Fakt zazwyczaj kierownicy i brygadziści poganiają ale zależy kto na zmianie jest bo niektórzy potrafią podejść i pomóc jak brakuje ludzi.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Osoby, które zaczynają pracę we FRoSTA Sp. z o.o. od początku są zatrudnione na podstawie umowy o pracę. Sporadycznie wyjątek stanowić mogą studenci, którzy podejmują z nami współpracę w ramach konkretnego zlecenia realizowanego np. w okresie wakacji, wówczas proponujemy umowę zlecenie.

R84MK

Jak bezpośrednio przez firmę to od razu jest umowa o pracę na rok a jak przez agencje to umowa na 3 miesiące.

Byly wozkowy

Witek jeszcze się panoszy i gnębi ludzi pozdro dla całej starej Ekipy Frosty

Sebcio

Witam, jestem zainteresowany pracą, czy są wolne wakaty np: magazynier lub też inne ?

@Sebcio

Dzień dobry, Obecnie nie mamy wolnych miejsc pracy w magazynie. Wszystkie aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie internetowej https://www.frosta.pl/kariera#offers

Czy zdarzają się nadgodziny w FRoSTA sp. z o.o.?

Jest to uzależnione od konkretnego działu, stanowiska. Czy interesuje się ta kwestia w kontekście konkretnego działu/stanowiska?

Przyszłość

Witam jak praca na magazynie wygląda jakie zarobki

@Przyszłość

Początkowe wynagrodzenie na stanowisku operatora wózka widłowego wynosi około 3 400 zł brutto miesięcznie i zależy od kwalifikacji i doświadczenia kandydata. Dodatkowo oferujemy pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, dofinansowane posiłki w firmowej kantynie i pakiet świadczeń socjalnych. Praca polega na obsłudze wózków czołowych, wózków wysokiego składu. Dodatkowo do zadań pracownika należy obsługa skanera, terminala i dbałość o porządek w magazynie.

Brico
@FRoSTA sp. z o.o.

Dla osób z dużym doświadczeniem na wózkach dajecie większa stawke niż te 3400 ? Jestem zainteresowany pracą , ale te 3400 to mało jak za prace w systemie. I ostatnie pytanie jak wygląda socjal , premie itd.

Operator

Wynagrodzenie dobre, benefity sa i super sprawa jedzenie w kantynie. Jesetem zadowolony że tu trafilem

Ble
@Operator

Tylko niema czasu ich zjeść....

@Operator

To super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie FRoSTA sp. z o.o. Jestem ciekawa jakie benefity firma oferuje swoim pracownikom. Możesz powiedzieć na ten temat coś więcej?

Baby

Chyba jak to piszesz to nie przepracowałeś w Froście na produkcjii6 nawet jednego dnia. Tam jest gorzej niż źle.

Fan

Nacpales się

@Fan

Nie nie naćpałem się pracowałem tam pr zez trzy lata i wiem co tam sie dzieje

Ggg
@Baby

Nic nie wiesz ludzie pracują tam po ponad 10lat a ty biadolisz lepiej nie zabieraj glosu

@Ggg

A ty Ggg przepracowałeś tam chociaż jeden dzień że zabierasz głos że wiesz co tam sie dzieje ludzie którzy pracują tam po 10 lat to są największe płaczki Frosty w palarni i stołówce gadają a jak przychodzi co do czego to zwieszają po sobie uszy

Ggg

Te twoje 3 lata wsadź sobie w buty niemasz co porównywać

Maciej
@Ggg

Jeżeli rzeczywiście pracujecie bądź pracowaliście w firmie FRoSTA to może napisalibyście coś na temat warunków zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Z powszechnych informacji, które mam na temat tej firmy wynika, iż jest to firma znana w branży spożywczej, dlatego tym bardziej chciałbym dowiedzieć się coś na temat pracy w tym miejscu.

xxxx
@Maciej

mialem niewatpliwa przyjemnosc pracowac tam kiedys :) i to co sie tam dzieje to jakies nieporozumienie, kazdy kto mac choc troche godnosci i szacunku do siebie nie wytrzyma tam nawet miesiaca. osobiscie odradzam ( ale do odwaznych swiat nalezy)

Ecco

(usunięte przez administratora). Zakład zupełnie nie pilnuję stosunki pomiędzy pracownikami na produkcji, a może o tym im chodzi. Atmosfera pracy jest okropna, ludzi na tym zakładzie - to tylko środki do zarabiania pieniędzy. Pracownicy od zmęczenia tracą przytomność przy liniach. Na zakładzie zbyt dawno nie było inspektorów pracy.

@Ecco

Przykro nam, że jesteś niezadowolony z pracy we FRoŚCIE. Jeżeli masz poczucie, że zostałeś niewłaściwie potraktowany skontaktuj się z nami pod adresem e-mail pracodawca@frosta.pl.

Mario

Siema Jest tu może ktoś kto pracuje na magazynie ?? Warto , zarobki ok

@Mario

Widzę, że byłbyś zainteresowany podjęciem pracy w FRoSTA na stanowisku Magazyniera. Niestety, nie wiem, na jakie konkretnie zarobki mógłbyś tam liczyć, ale dowiedziałam się, iż firma oferuje na pewno: stabilne zatrudnienie, posiłki w kantynie firmowej, karnety sportowe, a także świadczenia okolicznościowe. Czy takie warunki już sprawiają, że zdecydowałbyś się na aplikowanie?

@Hanna

Na pewno nie!!

Hanna

Chyba nie powinieneś wypowiadać się w imieniu użytkownika @Mario, ponieważ może on mieć zupełnie inne zdanie niż Ty. Ale może zechcesz wyjaśnić nam, dlaczego nie polecasz pracy w FRoSTA. Czy chodzi o zbyt niskie - Twoim zdaniem - wynagrodzenie, czy może o coś zupełnie innego? Nalegam, abyś odpowiednio uargumentował swoje zdanie.

@Mario

Początkowe wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi około 3 400 brutto miesięcznie i zależy od kwalifikacji i doświadczenia kandydata. Ponadto oferujemy pierwszą umowę o prace na 12 miesięcy oraz posiłki w firmowej kantynie i pakiet świadczeń socjalnych.

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.