Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Autos

Czy firma poszukuje pracownika na stanowisko elektryk bądź automatyk.

@Autos

Dzień dobry, obecnie nie poszukujemy pracowników na wymienione stanowiska. Zachęcam jednak do odwiedzania naszej strony https://career.frosta-ag.com/?locale=pl_PL, na której publikujemy wszystkie aktualne oferty.

Danuta
@FRoSTA sp. z o.o.

A kiedy planujecie wznowić rekrutacje? Jest jakiś przybliżony termin?

@FRoSTA sp. z o.o.

Tak się składa że akurat wielokrotnie aplikowałem do Państwa firmy na różne stanowiska na które spełniam wszystkie wymagania formalne ( jeżeli to co Państwo piszą w ogłoszeniu jest zgodne z prawdą) Najwidoczniej nie umiecie Państwo pobrać cv z załączników (link poniżej) https://form.jotform.com/222331304282039 albo nie szukacie Państwo pracowników a wszystkie ogłoszenia to lipa isciema. kontakt możliwy TYLKO i WYŁĄCZNIE po kliknięciu w link gdyż połączenie tel , smsowe, emailowe z Państwa firmy są zablokowane i spam

@FRoSTA sp. z o.o.

Niestety Państwa firmulaż do (usunięte przez administratora) cv pod pretekstem lipnych rekrutacji zawiera błędy, brak możliwości załączenia cv dlatego jeżeli jesteście Państwo poważna firmą i szukacie lojalnych pracowników możecie pobrać moje CV po kliknięciu w link https://form.jotform.com/222331304282039

@FRoSTA sp. z o.o.

Rozumie że jak wybiorę sobie z formularza kwotę 14.000 to tyle mi Państwo zapłacą?

tolek
@Kandydat

A czemu nie napiszesz 20.000 też Ci zapłacą :)

Do tolka
@tolek

Rzeczywiście masz rację skoro sami na ochotnika oferują dowolne wynagrodzenie jakie sobie Zarzecze to ma chyba jakiś sens moje oczekiwania są dużo niższe ale wybrzydzać nie będę jezel są tacy chojni

zainteresowana

Dzień dobry, jakie jest wynagrodzenie/stawka na operatora urządzeń produkcyjnych na rękę - bez nocek?

Jak wygląda środowisko pracy w kadrach i placach, księgowości?

Maciej112

Dzień dobry, czy w obecnym czasie przyjmujecie państwo pracowników na produkcję?

Marzena
@Maciej112

A nie ma nigdzie żadnych ofert?

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

Pozytywka

Toksyczna koleżanka w pracy może zmienić twoje źycie w piekło. obgaduje cię za plecami, donosi o każdym spóźnieniu, nastawia przeciw tobie innych. W życiu prywatnym wybieramy sobie przyjaciół, a nieprzyjemne znajomości po prostu zrywamy. W pracy jesteśmy skazani na to, co los przyniesie. A ten często płata nam figle. Być może ty też masz problem z koleżanką, która siedzi przy sąsiednim biurku... W takim razie ten tekst jest właśnie dla ciebie. Na pozór wszystko jest w porządku. Może nawet uśmiecha się, gdy wchodzisz do pracy. Chwali twoją nową komórkę, albo wita cię chmurnym milczeniem, udając, że nie usłyszała twojego "dzień dobry". Ale ty dobrze wiesz, że za maską obojętności lub pod pozorami sympatii kryje się bezinteresowna złośliwość. Potajemnie lub całkiem jawnie prowadzi swoją sprytną grę w "moje lepsze". Czy to przypadek? Nie przejmuj się.... zapytaj o zdrowie, doceń jej wygląd....zaproś na kawę i czekaj, aż się w końcu kiedyś sama pogrąży.

Ala

Witam Czy mozliwa jest u Panstwa praca na stanowisku zwiazanym z Jakościa ale bez komunikatywnego angielskiego? (Obecnie angielski w trakcie nauki z motywacja do osiagniecia komunikatywnyvh zdolnosci jezykowych)

@Ala

Dzień dobry, Ze względu na specyfikę pracy w dziale kontroli jakości znajomość j. angielskiego jest wymagana na poziomie min. B2. Zachęcamy do regularnego spoglądania na naszą zakładkę kariery, być może pojawi się coś dla Pani interesującego.

Tero

Jak kierownik moze tylko 7500 zarabiać jak nowi przedstawiciele dostają 5 tys na rękę na start, a po 3 miesiącach 6.500 mają, plus premie kwartalne oraz niezłe dodatki za ,,zadania,,.. znajoma na Śląsku niedawno się przyjęła i ma takie kwoty na wypłatę a siedzi dosc dużo w domu.. no i auto bez GPS to wielki plus.

@Tero

ale że przedstawiciele mają podstawy 5k na rękę? sporo... jeszcze jak się jest dobrym w swoim fachu to ile premii można wyciągnąć :) a auto bez GPS to nie rozumiem, co z tego za plus? jak ktoś jest uczciwy to nie potrzebuje takiej informacji...

J.

Kiedy będą podwyżki? Kierownik produkcji zarabia 7500 zł netto a my pracownicy 2800 zł Dlaczego taka różnica jest ?

@J.

Dzień dobry, O zmianach w wynagrodzeniu pracownicy są informowani indywidualnie przez przełożonych. Zmiana wysokości wynagrodzenia zasadniczego ma miejsce w przypadkach opisanych w Zakładowym Regulaminie Wynagradzania (§6, pkt. 1). W związku z tym zachęcam do rozmowy z przełożonym.

Elżbieta
@FRoSTA sp. z o.o.

Ale to, że coś jest zapisane w regulaminie nie daje odpowiedzi na pytanie, czemu są aż takie różnice w wypłatach? Owszem, ktoś zapisał to pewnie, ale dlaczego TAK zapisał? Nie dziwię się, że pracownicy pytają, pewnie niesprawiedliwie mają, ot co.

Cyklop

Witam czy macie takie stanowisko jak maszynista chłodniczy? Jeżeli tak to na jakie wynagrodzenie można liczyć?

@Cyklop

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na wspomniane stanowisko. Zachęcam do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy, które dostępne są na naszej stronie kariery.

@FRoSTA sp. z o.o.

Dziękuję, ale pracuje w tym zawodzie i byłem zainteresowany czy macie Państwo takie stanowisko, a jeżeli tak to na jakie stawki można liczyć :) pozdrawiam

Service
@Cyklop

Odpuść sobie. Od czasu do czasu serwisujemy tam maszyny. Z maszynistami współpracuje się dobrze, zawsze przygotowują co trzeba, ale są ciągle zabiegani. Tam jest 5 albo 6 osobnych układów chłodniczych, kotłownia, stacja poboru wody i system przeciwpożarowy, a zdarza się, że na zmianie jest 1 osoba. Z tego co wiem pracują też w święta/dni ustawowo wolne od pracy bez żadnych dodatków, a stawki delikatnie mówiąc szału nie robią. Jakiś czas temu ich brygadzista przeszedł pracować w serwisie, więc o czymś to świadczy. Gra nie warta świeczki.

Service

@Service

Aha, dzięki za informację, pozdrawiam

Zainteresowana

Jak wygląda praca jako specjalista ds. jakości i bezpieczeństwa żywności? W jakich godzinach odbywa się praca? Czy są wolne weekendy? Jakie wynagrodzenie państwo proponują?

@Zainteresowana

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Praca odbywa się w godzinach między 8:00 a 16:00 od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie uzależnione jest od poziomu doświadczenia, kompetencji i umiejętności kandydata. Jeśli jest Pani zainteresowana zachęcam do przesłania swojego CV.

On 33

Sprawdźcie jutro alkomatem pewna część osób z produkcji którzy będą zaczynać o 6 pracę...

@On 33

Dzień dobry, Rozumiemy, że post ma na celu zwrócenie uwagi pracodawcy na bezpieczeństwo i higienę pracy, a także niedopuszczenie do sytuacji mogącej negatywnie wpłynąć na te dwa aspekty. W związku z tym prosimy autora/kę o bezpośredni kontakt pod adresem pracodawca@frosta.pl. Budujmy wspólnie dobrą atmosferę i bezpieczne warunki pracy.

Farsa
@On 33

Jaką część osób czy ty czytasz co piszesz?Jeśli wyczułeś kogos na kacu zgłoś to brygadziscie albo kierownikowi ,odrobina cywilnej odwagi by się przydała skoro piszesz tutaj takie bzdury

Kyos
@Farsa

Tu sie zgodze czesto od niektorych czuc alkohol ale mimo zgloszen jest to ignorowane

Pracownik 963
@Farsa

Farsa i co dołączyć do pozostałych którzy donoszą za plecami kierownikom ?

Acha
@FRoSTA sp. z o.o.

Higiena pracy dotyczy też ilości godzin wypracowanych. 5 dwunastek i 1 dzień wolny. To gdzie ta higiena pracy? A zarobki dobre jak nadgodzin do oporu. To nie żaden rarytas.(usunięte przez administratora) Do tego marna atmosfera. (usunięte przez administratora)

On 33

Czy ktoś na wejściu do pracy sprawdza alkomatem chociaż wyrywkowo? Przydałoby się

@On 33

Dzień dobry, wszyscy pracownicy FRoSTA są poinformowani o zakazie spożywania alkoholu na terenie zakładu pracy oraz o zakazie stawiania się w zakładzie pracy po jego spożyciu, zgodnie z Kodeksem Pracy oraz obowiązującym w zakładzie Regulaminem Pracy. Jeżeli był Pan/Pani świadkiem niestosowania się do panujących zasad prosimy o kontakt pod adresem pracodawca@frosta.com

@FRoSTA sp. z o.o.

Wystarczy wyrywkowo robić badanie alkomatem bo są osoby na tzw. (usunięte przez administratora)bądź przepiciu.

Oj tam
@On 33

Na wyrywki to co najwyżej tabliczka mnożenia...Pracodawca nie ma prawa samodzielnie przeprowadzać badania alkomatem ,może nie dopuścić do pracy osoby wobec której jest uzasadnione podejrzenie bycia w stanie wskazującym.Od takich rzeczy jest policja a nie pracodawca.Tak samo jak nie można pobierać próbek narkotestów a wielu by się zdziwiło. Wpisz sobie w google badanie alkomatem przez pracodawcę i sprawa Ci się rozjaśni.

@FRoSTA sp. z o.o.

Mam pytanie :gdzie w zakładzie można zapoznać się z wewnętrznym regulaminem pracy o którym mowa?Kiedy pyta się brygadzistę odsyła do kierownika a wiadomo że kierownik jest zajęty swoją pracą i odsyła gdzie indziej.Podpisując umowę otrzymuje się angaż z zakresem obowiązków z którym trzeba się zapoznać i podpisać jeśli ktoś akceptuje warunki a regulaminu pracy się nie otrzymuje.Czy ten dokument jest ściśle tajny ? czy o co chodzi....Myślę że dobrym pomysłem było by wstawienie tak ważnej dokumentacji w aplikację Yammer żeby każdy pracownik bez niepotrzebnego zawracania głowy innym osobom ( kierownikom i brygadzistom ) mógł się z nim zapoznać.

Dzień dobry, Regulamin Pracy dostępny jest dla naszych pracowników w kilku miejscach np. w biurze Kierownika Produkcji, w dziale personalnym czy na dysku sieci firmowej. Dodatkowo, każdy pracownik, już podczas szkolenia wstępnego pozyskuje informacje o obowiązujacych we FRoSTA zasadach na podstawie obowiązujących w przedsiębiorstwie regulaminach. Oczywiście zweryfikujemy opisaną przez Ciebie sytuację. Dziękujemy również za sugestię dotyczącą udostępnienia regulaminów w aplikacji Yammer, sprawdzimy możliwości w tym zakresie. W razie dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt e-mail pod adresem: pracodawca@frosta.pl

Jakie wartości są cenione w FRoSTA sp. z o.o.?

Dzień dobry, We FRoSTA pracujemy wspólnie w oparciu o poszanowanie następujących zasad i wartości: - komunikujemy się w sposób otwarty i jasny; - w swojej krytyce skupiamy się na przedmiocie sprawy, nie na osobie; - nasze działania są spójne z naszą strategią; - wyciągamy wnioski z popełnianych błędów, by uniknąć ich w przyszłości; - rozmawiamy ze sobą, nie wyrażamy się źle o sobie; - chwalimy i wspieramy dzięki właściwej kontroli; - dokonujemy konkretnych ustaleń i ich przestrzegamy; - rozumiemy pracę innych, wspieramy się podejmowanych działaniach; - jesteśmy odpowiedzialni za to co robimy i czego nie robimy; - wyznaczamy standardy; - nasze myślenie skoncentrowane jest na rozwiązaniach, nie problemach; - przedkładamy dobro ogółu nad indywidualny interes; - nasze myślenie opiera się na wartościach i rozumieniu kosztów; - jesteśmy ciekawi i dokonujemy samorefleksji, by się doskonalić; - jesteśmy otwarci na zmiany, stawiamy im czoła. Jeszcze nie osiagnęliśmy perfekcji. Codziennie pracujemy wspólnie nad naszą kulturą organizacyjną.

SZOK
@FRoSTA sp. z o.o.

Po9winny być przeprowadzone ankiety odnośnie cichego mobbingu między pracownikami na danych zmianach,Szczególnie traktowanie gorzej słabszych Każdy powinien przychodzić pracować a nie pojeżdzać sobie na innych,bo ma lepsze układy z liderem czy brygadzistą,czy jest bardziej lubiany

Kyos
@SZOK

Wes sie do roboty to nie bedzie trzeba na cb najezdzac

Aga

Czy poszukują Państwo osoby w logistyce posługująca się językiem niemieckim lecz nie posługująca się zbyt dobrze językiem polskim? Dodam że osoba ta ma uprawnienia na wózki widłowe wykształcenie logistyczne ale w Niemczech? Pozdrawiam serdecznie

@Aga

Dzień dobry, w obszarze logistyki lub obsługi wózków widłowych nie poszukujemy obecnie pracowników.

Dzień dobry , jestem zainteresowana pracą na produkcji .

@pracownik

Dzień dobry, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji oraz Operator Urządzeń Produkcyjnych. Aktualne oferty pracy są dostępne na stronie pracuj.pl bądź www.frosta.pl w zakładce "Dołącz do nas".

malineo

W jakich godzinach pracuje się na stanowisku asystent ds. rozwoju produktów i opakowań? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@malineo

Dzień dobry, Praca standardowo odbywa się w godzinach 8-16, natomiast zgodnie z regulaminem pracy pracownik po wcześniejszym uzgodnieniu może rozpocząć pracę między 7 a 9 oraz pozostać w niej 8 godzin.

Beata W.

Jestem bardzo zdziwiona,że Państwo wypuścili na rynek produkt tak niskiej jakości. Od wielu lat kupuję Wasze produkty i nigdy nie byłam tak ro'czarowana.Chodzi mi o paluszki Tico.CO prawda jest napisane niska cena.I powinno być jednak napisane Niska cena PALUSZKI RYBNE NIE DO ZJEDZENIA. .

@Beata W.

Dzień dobry, Doceniamy, że dzieli się Pani z nami swoją opinią na temat produktu. Jeżeli ma Pani zastrzeżenia produktowe prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem info@frosta.com

Witam, czy Państwo nadal szukają osoby do pracy na stanowisko Specjalista ds. Kontroli i Zapewnienia Jakości z językiem angielskim i niemieckim ?

@Gość

Dzień dobry, Rekrutacja na to stanowisko została już zakończona. W chwili obecnej poszukujemy Specjalista ds. Kontroli i Zapewnienia Jakości z językiem angielskim, niemieckim i francuskim.

Witam, czy aktualnie są poszukiwane osoby na stanowisko technologa żywności?

Dzień dobry, W chwili obecnej nie poszukujemy kandydatów na stanowisko Technolog żywności.

Czy FRoSTA sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Rybcia

Grafik to jeden wielki (usunięte przez administratora) Aż dziw że Fosta ciągle broni się rękoma i nogami przed wprowadzeniem dla wszystkich 8h trybu pracy.

Dzień dobry, Godziny pracy są zależne stanowiska i działu w jakim pracuje pracownik. Jeżeli interesuje Pana/Panią konkretne stanowisko proszę o kontakt pod adresem rekrutacja@frosta.pl a chętnie udzielimy więcej informacji o godzinach pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.