Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Wibrator

A ja nadal czekam

Taki zwykły operator

Gdzie jest zwykły operator...

buuuuu

Kompletnie nie wiem po co sprzeczacie się o przerwy skoro i tak wszyscy na nie chodzimy, niektórzy częściej a niektórzy rzadziej . jeżeli niektóre Panie przystaje na mobing, wyzywanie i wstrzymywanie przerw widocznie im to odpowiada.

Muuuuu
@buuuuu

Jezeli chodzi o przerwy to nie wszyscy chodza po pol godziny co dwie godziny. TYLKO CYT. ELITA WSZYSCY WIEMY O KIM MOWA NAJPIERW RZADZILY NA BISTRO TERAZ NA REDACH Ci co maja uklady owszem sa zupelnie inaczej traktowani niz pozostali pracownicy malo tego sami tego oczekuja od wspolpracownikow. I gdyby bylo tak pieknie nie buylo by tej rozmowy wiec o co chodzi Zenada........

Zwykly pracownik

Przestan!!!!Wszedzie sa przerwy smieszne dwie po 10 15 minut gora, na redach co dwie godziny na pol godziny. Dziwicie sie ze ludzie nazwiskami rzucaja bo czym sie roznimy TEZ JESTESMY LUDZMI TYLKO ZE BEZ UKLADU

Haha
@Zwykly pracownik

Zapraszam na redy na pakownie jak ci się uda wyjść co 2 godz na pół godz to ci pogratuluje o ile wytrzymasz te 2 godz na ryżach lub aldikach. Pozdrawiam

Do elity
@Haha

Oczewiscie nie mowie o dziewczynach na kole, bo one nie maja tak wspanialej pracy i ukladow jak elita z tylu. O tym mowilam a was na kole przepraszam nie chcialam urazic

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

Leszno
...

Ludzie sami problemu sobie szukają. Na robotach są przerwy tak jak i wszędzie. Brakuje ludzi to trzeba się spiąć i wzajemnie sobie pomagać. Wojny o przerwy zawsze były są i będą obojętnie czy rybna, roboty czy FS. Powoli się tu przedszkole robi o przerwy się niedługo zaczną bić. Zreszta niedawno prawie by tak było.

helllo
@...

Bo niektóre są takie kłótliwe że by się biły o przerwę a słodkie usmiechy rozdają,na zewnątrz że są takie sympatyczne i zgodne,a osy jak nic Po prostu niski poziom,nawet nazwiskami rzucają na forum,niski poziom,tak się nie robi

Pracowita

Do czego zmierza ta firma ludzie niedlugo pozabijaja sie wzajemnie aby na przerwe wyjsc. Przy tak ciezkiej pracy i systemie 12 godzinnym nie mozna spokojnie wyjsc i zjesc. Ludzie co sie dzieje wy sami wprowadzacie niewolnictwo. Tak jest na robotach nie ma kto zastapic na sniadanie, kobiety kloca sie malo brakuje a dojdzie do rekoczynow. Tymczasem na redach tak jak kiedys na bistro parkami na przerwe. TO SIE NIGDY NIE ZMIENI

szok
@Pracowita

Od lat brakuje tu ludzi,bo ludzi się nie szanuje,może i chorują ale tu jest produkcja,to nie praca w biurze Raz jest zimno,za chwilę człowiek spocony,nogi,stawy powykańczane,przecież sami wiecie że to nie siedzenie za biurkiem i spijanie kawek Ciągle dodatkowe dwunastki,nikt tu z ludzmi nie rozmawia,czlowiek to przedmiot

@Pracowita

Na redach powstaje na wspólnej chodzą dwie na przerwę a wy na robotach nie macie jak wyjść śmiejąc się z was

nie
@Operator

Chodzimy na przerwy,przestańcie bzdury pisać,czasem jak ktoś nie przyjdzie to są problemy jak wszędzie

----

Ja od kilku lat zbieram kwitki od wypłat z godzinami tylu 240 /260 bo i takie były tak w razie w..........

seniorka

Masz problem ? Jedż do Zakopca to się ZAHARTUJESZ

Fan

Masz rację powinni potraktować równo za chorobowe one też powinni wylecieć. A jak nie to podam nazwiska.

Fan

Zniesmaczona
@Fan

To ze ludzie choruja to dzieki nim 60 godzin tygodniowo, grafik na sms miesieczny owszem gdyby inspekcja przyszla. A nadgodziny ktore sa ponad dozwolona norme kwartalna rozliczane jako premia uznaniowa. Sa lewe papiery tworzone z mysla o inspekcjach. Ale wszystko jest do udowodnienia a sad pracy nie pobiera zadnych oplat wiec czego sie boicie ludzie, spokojnie zbierajcie tylko dowody

Operator

Zadowoleni z podwyżek? Kobiety mają tyle samo co operatorzy na panierze hahaha śmiechu warte. Ciekawe jak posypią się znowu chorobowe i zwolnienia czy Rafał i wyższa elita pójdzie po rozum do głowy.. Pora składać Cv do innych firm bo tutaj przyszłości nie ma.

noooooooooooooooo

Tyle dodatkowych to ludzie nie chcą robić bo nie wytrzymają i rzeczywiście powykańczacie sami a potem się będziecie dziwić że pochorowali Nie macie ludzi to bierzcie biurowych na wekendy na produkcję,my też wszędzie musimy chodzić,a jak nie to żeś najgorszy leń Ludzie mają dosyć chcemy pracować trzy na trzy,sami taki system wprowadziliście to go przestrzegajcie

noooooooooooooooo

Klepuszek

Źle się dzieje skoro nawet na Bydgoszczanach piszą złe opinię na temat pracy we Froście.

Belcia

Tak sobie czytam bo ogłoszenie do pracy jest. Ale dobrze, że zajrzałam bo widzę że te 2500-3500 netto to bajka .

tak
@Belcia

A gdzie piszą ze 2500-3500

zmęczona
@Belcia

Dziewczyno góra 1700 no chyba ze po podwyżce pare groszy więcej i miesiąc tyrania

żal....

Po co my ciągle robimy prace dodatkowe u znanych brygadzistów w czasie np układanych kateringów To praca ponad siły Trzy osoby przy taśmie układają jak dzikie ryby a reszta prace dodatkowe Za te 100zł premii ludzi chcecie powykańczać? Przecież was ręcę kręgosłup w nocy nie boli kochani brygadziści

Dlaczego niema odpowiedzi na to jedno pytanie.

Nazwa firmy/Treść Miasto logo frosta frosta Bydgoszcz 1231 Opinie 0 Rozmowy kw. Oferty pracy Obserwuj Dodaj opinię Opinie o frosta aaa3 2016-12-13 18:14:43 przeglądając stare kwitki to pensje 4 lata temu były na takim samym poziomie a nawet i wyższe niż teraz, mimo tego ze stawka była niższa , a jak by nie patrzeć to wszystko raczej podrożało . Ale tu chyba się nic nie zmieni . Oby coś na plus od stycznia było bo jeśli nie to trzeba będzie spadać jak najdalej . A wiecie może czy ten system 8 godzinny od stycznie będzie i jak to ma wyglądać? 3 odpowiedz TAK 2016-12-13 18:39:15 @aaa3 - 2016-12-13 18:14:43 System 8 godz niby nie ma być -mają zostać przy 12 .A na co lepszego liczysz w nowym roku?? tu sie już nic nie zmieni bedzie jedynie GORZEJ 3 odpowiedz no 2016-12-13 18:40:38 @aaa3 - 2016-12-13 18:14:43 Jak pamiętam od wielu lat były tu fatalne grafiki dla ludzi,w domu przeważnie jest się wykończonym i się tylko śpi Musimy tu zapomnieć o urodzinach,imieninach,rodzinach,o wolnych sobotach i niedzielach,najlepiej zapomnieć też o swoim życiu i być tylko dla firmy Jeżeli się na to wszystko zgodzisz i zaakceptujesz niskie zarobki dasz radę tu być pracownikiem 7 odpowiedz no 2016-12-13 20:26:45 @no - 2016-12-13 18:40:38 Zgadzam sie tylko sie dziwie tylu młodych sie też tu żali a nadal pracują -a na rynku jest dużo fajnych ofert pracy 5 razy w tyg po 8 godz i za lepsze pieniądze niż tu .W tej firmie mozna nabawić sie depresji 4 odpowiedz ja 2016-12-14 10:51:30 @yyy - 2016-12-13 15:18:51 praca na akord a stawka godzinowa 6 odpowiedz taaaaaa 2016-12-15 19:59:02 Dokładnie ktoś Was trzyma na siłe -no tak te 700 zł na które sie rzucacie jak pies na kości żenada Zero honoru tyle Wasze zdrowie jest warte? 5 odpowiedz he 2016-12-16 19:45:05 @taaaaaa - 2016-12-15 19:59:02 najbardziej widać po tych jak co roku chorowali,a teraz nagle ozdrowieli,nawet sławne nazwiska,hi hi 7 odpowiedz JAAA 2016-12-16 21:21:08 @he - 2016-12-16 19:45:05 nie pękaj podaj nazwisko zapewne zaczyna sie na W 4 odpowiedz anonym 2016-12-16 23:29:54 @xxxxxxxx - 2016-11-01 13:57:27 Nadgodzin mnóstwo bo ciągły przemiał, na hali 21-22 stopnie. 1 odpowiedz anonymus 2016-12-17 17:14:55 @JAAA - 2016-12-16 21:21:08 Tak jakos przestali chorowac ze slynnej ulicy Na Ws 4 odpowiedz ddd 2016-12-17 17:41:06 @anonymus - 2016-12-17 17:14:55 w styczniu znowu zacznie chorować serial na W ... 5 odpowiedz joooł 2016-12-19 07:54:06 Idziecie na bal 1 odpowiedz nieeee 2016-12-20 17:56:52 Co sie dzieje tu -masakra jeden dzień wolnego 4 odpowiedz święta 2016-12-22 18:22:03 idziecie na wigilie?? 1 odpowiedz wigilia 2016-12-23 21:11:34 i co wy na to ? obiecanki-śmiech 5 odpowiedz ja 2016-12-24 13:58:49 @wigilia - 2016-12-23 21:11:34 będą zwalniać za chorobowe-hehe ludzie sami się zwolnią po nowym roku 2 odpowiedz Mała 2016-12-25 23:40:29 A co tym razem na wigilii obiecali? No i ile milionów zrobiliśmy dla szwabów naszą ciężką pracą ? Jakieś nowe przepisy kulinarne od szefa w tym roku były? Jestem do tyłu bo nie było mnie na tej wystawnej wigilii :p skorzystałam z wlonego i wolalam wigilie dla rodziny zrobić niż słuchać miliona obietnic że będzie miło fajnie i wspaniale 5 odpowiedz joooo 2016-12-26 00:40:31 @Mała - 2016-12-25 23:40:29 mała nie choruj bo cie zwolnią hahah śmiech mają nas za kogo-straszą jak w przedszkolu niech sie ciesza że jeszcze garstka ludzi im została -jak powstanie nowa hala bedziemy robić 6na 7 5 odpowiedz Mała 2016-12-27 00:22:13 @joooo - 2016-12-26 00:40:31 Mogą mnie zwolnić jak chcą i tak mam już inną pracę zalatwiona i po nowym roku jak duża część ludzi składam wypowiedzenie skoro nie potrafią docenić ludzi którzy nie chorują pomimo przemęczenia i braku sił to co tu ma nas trzymać 3 odpowiedz mus 2016-12-27 09:42:07 @Mała - 2016-12-27 00:22:13 NO JAK TRZYMAĆ MA NAS PREMIA ZA NIE CHOROWANIE HAHA Ciekawe ile wasze zdrowie będzie warte 5% czy 8 procent......taka duża znana Marka dopuściła sie do czegoś takiego -myślą że premią nas zatrzymają .....niech zrobią porządek i przeszkolą co niektórych kierowników-brygadzistów. tu pracują ludzie a nie zwierzęta.... 2 odpowiedz Nikt 2016-12-27 19:33:43 31 grudnia mamy wolne czy zakład pracuje do np 14? 1 odpowiedz ja 2016-12-27 20:25:27 @Nikt - 2016-12-27 19:33:43 a jak myślisz-tu sie nawet robi 8 godz przed sylwkiem tylko nie bierz użeta bo 700 zł nie dostaniesz -śmiech 2 odpowiedz zdegustowany 2016-12-28 11:12:37 FRoSTA kiedys a dzis to przepasc.. patrzac na PREMIE od 2014 roku aż do 2016 to zarabiamy MNIEJ niż kilka lat temu.. Co chwile jakieś podwyzszane normy na maszynach za czasów PRLu..same maszyny gdyby mogły mówić to by stwerdzily,że "ile mozna na takich obrotach pracowac? pie

x

Podwyżki -a ludzie nadal odchodzą

on

I jak z podwyżkami? Ktoś już dostał jakąś? Jak sie zmieniły stawki. ?

życie

Wy o strajku piszecie -wam najlepiej wychodzi za plecami obgadywanie i oczernianie a jak dojdzie do spotkania twarz w twarz to odrazu trzymacie ryj cicho i udajecie wielkie I LOVE YOU moge podać przykład na grafikowej objeżdzacie ją na stołówce,przystanku a jak do czegoś dojdzie to byście jej wlazły w du....e świadczy to tylko o Was jakie macie nudne życie poza pracą .Już nie mówię o Wio.....cie tak samo każdy sie przymila jej a jak tylko zginie z pola widzenia jest osmarowana od najgorszych .Weżcie sie za robotę a nie narzekanie porządek zróbcie najpierw sami ze sobą zazdrośnicy a potem pomyślimy dalej

oo
@życie

nikt grafikowej nie objeżdża,nędzna jest sytuacja tej fabryki,bo brakuje tu od zawsze ludzi,odchodzą bo żle ,zapieprz,chamskie traktowanie,zarobki zbyt małe Tylko kasa lepsza może przyciągnąć tu ludzi ?Wtedy będą tu chcieli ludzie pracować i będą normalne grafiki bo będzie kim obsadzać a nie tą garstką ludzi Tylko góra ma nas pracowników za nic,to się czuje

....
@oo

Kasa nic tu nie pomoże ,każdy dobrze wie gdzie jest problem .Problem tkwi w większości w traktowanie tu ludzi i zero kultury osobistej u większości lid,bryg,kier. .

@oo

niech niechorujom to niebendziemy zanih hodzic dopracy tak czensto

ta
@ja

o chyba Ukraina zaczyna pisać czytając wpis-słownictwo

ha ha
@ja

My tak często wcale nie chorujemy ,nas po prostu jest tak mało Polaków

be
@ha ha

Oni tą pracą sami nas zmuszają do chorobowego

taaa

A Ty kim jesteś? Sam fakt że tam pracujesz mówi za siebie kim Ty jesteś i co prezentujesz A czepiasz się Ukrainy. Rasowiec się znalazł .twój fetysz to wąchanie Ukrainy ???

Uuu
@ja

W domu cie nie kochaja to chodz po 5-6 dni po 12, niektorzy maja kochajacego meza i dzieci i to rodzina jest na pierwszym miejscu nie inaczej

ok
@Uuu

zawsze rodzina jest na pierwszym planie i nie prubójcie tego zmieniać,bo inaczej ten zakład ludzie będą omijać wielkim łukiem

pliss

Tylko dlaczego nie ma tu ludzi?nigdy?

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.