Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

NIEZADOWOLONY KLIENT

Klientów też traktutują jak zlo konieczne!!!!!!!!!! SKANDAL NIE POLECAM FIRMY!!!!!! PŁACIĆ I PROSIĆ TO ZBYT WIELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maja

Frosta szuka obecnie Pracownika produkcji. @ss@olemoże Wy możecie powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku w firmie. Czego mogą oczekiwać aplikujący? Dodatkowe informacje będą istotne dla osób biorących frosta pod uwagę jako potencjalnego pracodawcę.

ss

Do wypłaty daleko,a ludzie już bez pieniądzy o euro dopytują.Za takie pensje trudno przeżyć miesiąc,my to wiemy,

os

Jak widać ludzie już nie mają pieniędzy bo się dopytują o euro,sami widzicie że za te pensje nie można przeżyć

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

On

Dajcie znać.jak wejdą pieniądze za euro na konto.

ole

Powinniśmy więcej zarabiać.Przy wyrobionym etacie powinno nas stać na przeżycie miesiąca.To nie sztuka pracować po 200 godz zaniedbywać rodzinę i zdrowie ,czyli ciągle jechać na nadgodzinach żeby przeżyć.Powinny być podwyżki tym bardziej że pracujemy w soboty i niedziele,w innych zakładach płacą wtedy setki,

Xyz

Czy wiadomo co z 500euro?

@Xyz

Będzie euro i dlatego nędzne wyplaty nocki soboty niedziela pracujesz i co masz (usunięte przez administratora)

@Xyz

Będzie euro i dlatego nędzne wyplaty nocki soboty niedziela pracujesz i co masz gowno

Fan

Zgadzam się z tobą pricessy powinny być rozdzielone tak jak zrobili porządek na Bistro.

@Fan

Na bistro teraz rządzi -ta co niby ma depresje i nawet brygadzistów ustawia.Nie lubie być tam wpisywana dodatkowo

@ja

Jak była kiedyś tamta pakownia to nie lubiłam chodzić dodatkowo na Bistro ale teraz jest ok

Balujemy

Na balu jak na balu wyjatkowo duzo osob bylo. Lecz tym razem maly ksiaze zostal oszczedzony nie jak rok temu ze mu koszule popruli,,A TAKIE FAJNE PROMOCJE W AUCHAN DWIE W CENIE JEDNEJ,, Lecz tuptusiowi sie dostalo szokoda bo fajny brygadzista dobrze sie z nim pracuje i naprawde na niego nie mozna zlego slowa powiedziec. To zupelnie inna bajka niz Maly ksiaze i wystajaca sloma z butow ktorej perfumami nie przykryje

Dawaj
@Balujemy

A ruchali się na tym balu?

Uuu
@Dawaj

Niewiem, skoro dawali sobie w morde, wszystko mozliwe ze sie brali w kiblu

Uuu
@Dawaj

Niewiem, skoro dawali sobie w morde, wszystko mozliwe ze sie brali w kiblu

nieznany

nom dokladnie tak polega praca na tym żeby sie pośmiać nie żeby zajać się powarznie pracą nie polecam tego typu pracy

On

Kto to jest maly ksiaze?

@On

Mały książę. Najgorszy kierownik na produkcji.

firma o nazwie titanic,który zatonie predzej czy p

jak nie będzie premii w euro to firma może miec spoooore problemy kadrowe bo ludzie tylko czekaja ;) nie bedzie to od razu lecą wypowiedzenia i l4 masowe.. firma ewidentnie woli ładować kase w nowe hale, nowe maszyny a ludzie są na ostatnim miejscu. Kazda nowa osoba co przychodzi to ma DUŻE wymagania finansowe a frosta nie umie podporzadkowac sie pod rynek w Bydgoszczy i płaci NAJMNIEJ ze wszystkich tego typu firm. UniLever, Hanplast, i kilka innych dają wieksze pieniądze.. nawet Ukraincy nie wracaja bo dostali lepszą oferte w CZECHACH :) tam już zarabiaja w euro a tutaj nędza. Jak ZARZĄD( pan prezesik i kadry) nie ogarną się i nie dadzą pieniedzy (premie roczne, miesieczne, podwyzki) to ludzie odejda bardzo szybko :) nie jedna firma tak upadała a BIUROWIEC mysli,że ludzie będa nadal pracować za te smieszne pieniadze. RYNEK PRACY CORAZ WIEKSZY I CIEKAWSZY WIEC FIRMA frosta NIE JEST JEDYNA I WYJATKOWA :) Zarząd do wymiany bo on tą firme ciagnie na DNO. Ja sie dziwie,ze NIEMCY jeszcze nie zauwazyli tego co sie dzieje..

Fan
@firma o nazwie titanic,który zatonie predzej czy p

Masz rację jak Niemiec by zarządzał to by zrobił porzadek

lider

Co z 500 euro?? Cisza przed burza??

xxx

W zakładach typu drobexy zakłady rybne jest wszędzie ciężko

Nnnnnnn

A jak to jest z wysokoscia pensji? tak realnie.

Aragorn

Tak czytam i czytam wasze komentarze... Zaczynam pracę w tej firmie. Może już po świętach. Komentarze, komentarzami. Nie biorę jakoś tego do siebie. Napiszę tak... Pokażę tam swoją osobowość, a jeśli coś mi nie będzie pasowało to albo pewne kwestie poruszę albo po prostu podziękuję za współpracę. Ludziska czytam i staram się zrozumieć każdą wypowiedź, każdego z osobna. Wiedzcie, że to jednak tylko praca. Życie powinno być dla was ważniejsze, jeśli je tam tracicie, wyrywacie włosy z nerwów to zmieńcie tą pracę. Nie mam zamiaru jeść rybek z waszymi wyrwanymi włosami hehe. Żarcik, żarcikiem. Wiadomo, czasy są trudne, góruje pieniądz. Każdy chce żyć jak najlepiej. Ale pamiętajcie zdrowie jest najważniejsze ! Nie róbcie niczego wbrew własnej woli. Bądźcie zawsze sobą. Pieniędzy można mieć góry, ale co z tego gdy zawiedzie zdrowie. Popracuję, to może podzielę się opinią. Będę w tym jak najbardziej szczery. Pozdrawiam.

przyszły pracownik
@Aragorn

A ile jest przerw i jakiej długości w trakcie tych 12 h pracy?

Maja

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Packaging Engineer. Wymagana jest między innymi znajomość języka angielskiego. Co możecie powiedzieć o pracy w firmie w tym charakterze?

ramat

Inne firmy są, ale na takim samym poziomie co frosta. Nadgodziny, mobbing, stres, wykorzystywanie pracownika, marne wynagrodzenie. Z deszczu pod rynnę...

Ona.

Wczoraj dowiedziałam się że następny operator odchodzi z firmy. Niedługo nie będzie komu pracować w tej firmie.

nieznany
@Ona.

nic dziwnego że ludzie ochodzą z tamtąd jak oni nie potrafią docenic kazdego człowieka tylko lecą na kasę

parodia2017

premie nie bede juz wieksze niz 5-10% :) nie liczcie na cuda..ciekawe kto pojdzie na nowa hale pracowac skoro nawet Ukraincy mowia,ze nie ma mowy za takie pieniadze.. jak firma nie podniecie premii albo stawki godzinowej to konkurencje ich zje bardzo szybko. "UCZMY SIE SZANOWAC PRACOWNIKOW BO TAK SZYBKO ODCHODZA" to powinno byc MOTTO myFROSTA :) przykre ale prawdziwe.. nie doceniacie = tracicie. Mało to firm? MNÓSTWO! KADRY powinny się mocno trzymac bo zwolnienia dopiero sie posypia od MAJA :) tyle zdradze. NIE MA KASY - NIE MA PRACOWNIKOW.

Do elity

Tak jest elita z bistro przeniesiona na rebymiksy tam robily co chcialy i to samo robia tu, parkami na przerwy. Wystarczy popatrzec na ich prace jak pracuja czy jest adekfatna do ich stawek bo karakana zona zeby miala tyle co operator. Niech ja postawia gdziekolwiek na maszyne niech pokaze co potrafi

Zygac sie chce
@Do elity

Wszystkich to razi w oczy, inne stawki inne traktowanie , minimalne wymagania wzgledem pracy czy wydajnosc. Co jest jedna firma a takie skrajnosci , cale bistro rozwalili ale grupa leniwcow razem no bo jak inaczej ktos musi bladyneczke zabawiac to takie jej maskotki

Operator

Prawda jedna z princess wróciła z chorobowego i co zwolnili ją nie a dlaczego bo Zoneczka karakana pomoże zróbcie wreszcie z tym porządek. 3 leniwcow

Do obory

Hahaha chlopaki do wziecia tam tez sie idealnie wkomponuje

Jo

To po co tam siedzicie!narzekacie i wiecie co wam powiem,dobrze wam tak skoro nie potraficie zdobyc sie na odwage by odejsc z chonorem i nie dac sie w ten sposob traktowac. Widocznie wam to odpowiada skoro w tej renomowanej firmie siedzicie. Bo tak sie przedstawiaja tylko ta renoma jest budowana na wyzysku, mobingu i smialo morzna powiedziec niewolnictwu.

szok

Czy tam jeszcze ktoś pracuje-codziennie przecież ktoś odchodzi z tej firmy -a niby taka dobra-mocna firma na rynku

ups
@szok

odchodzą,z kim pogadać to na wypowiedzeniu.Niestabilne grafiki bardziej wykańczają ,niż bardzo średnie zarobki.Kobiety to już jak ukrainki są traktowane,ciągle do pracy,premie małe to godz 200musisz mieć żeby przeżyć.

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.