frosta

Bydgoszcz

Opinie o frosta

Marcin SŁA. 2012-09-22 12:31:33
witaj [usunięte przez moderatora] ,ty wiesz dlaczego poszłem do chłodni,bo z ludzmi i kolegami którzy traktuja cie ja cie jako śmiecia i nieszanuja to sie niepracuje idzie sie tam gdzie jest lepiej,ps nie wszyscy sa debilami sa tacy co mysla ale tylko o sobie,sa egoistami,a po drugie jest fala i bedzie bo stara gwardia uwarza sie za nietykalnych,i ty sie myla bo zawsze ktoś mądrzejszy sie znajdzie,niedac soba pomiatać,trzeba sie STAWIAĆ brygadzisci tesz moga bys zwolnieni ,tylko trzebo bys zgrana ekipą ludzi gdzie jeden za wszystkich wszyscy za jednego w wiekszasci SIŁA !!! ludzie tylko trzeba zmieniac wszystko ,bo nie karzdy bedzie chciał sie buntowac wiem to po swoich doswiadczeń,Pracowałem we Jago Chłodnio.tam to były ekipy narmalnych ludzi ,Jak pracowakłem tam to był przydzial mrożonek co jakis czas ,to byl kierownie muj imienik tylko naswisko Jarosz tesz zaczoł władza do głowy uderzać wracajac do [usunięte przez moderatora] tematu wciskał nam przeterminowane mrożonki?po 2 a nawet 3 lat.wszyscy sie zebrazismy kolega wuskowy zrobił postulat na kartle ze jak nie dostaniemy swiezych mrożonek to pujdziemy do PIP i Sanepidu ,i wszyscy sie podpisaci na 1 kartce tylko 2 lub 3 z 40 ludz sie nie podpisało bo bie bali ze ich zwolni ,na drugi dzien wszyscy weszli do biura kierownika z postulatem i za zarzdali zmiany ?i tak sie przestraszyl ze zaraz to zrobił bo postraszylismy strajkiem?ciekawe czy strajk We Froscie jest morzliwy ?pownie nie bo wszyscy sie boja?marek jest w zwiazku to niech kazdy sie zapisze i strajkujmy? a zwolnia 450 osub lub 600 ?WJEDNOSCI SIŁA POTEGA i MOC TO ewolucii Firmy..ludzie obucmy sie ? wkoncu nie jestesmy smieciami bez mózgu,TYLKO CZLOWIEKM MYŚLACYM.wasz klega z chłodni.jak mnie zwolnia to zobaczycie co zrobie?nie jede zaklad i kierownika załatwiłem i odszkodowanie tesz miałem.jak kuba bogu to bóg kubie ?tak przysłowie.ja ktos dla cioebie jest swinia to ty bac taki sam dla kogos? chyba że jestes od niego mądrzejszy?i go ignoruj.
Joker44 2012-09-27 12:39:39
Witam!
Czy, aby podjąć pracę we Froście, należy mieć wyrobioną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną?
Pozdro
ira 2012-09-27 14:28:30
tak
ra 2012-09-27 21:45:43
w firmie rewolucja a tu taka cisza?
mk 2012-09-27 22:58:59
nasze dni sa policzone
ehhh 2012-09-29 00:49:03
Poznałem co to praca, dwunastki i nocki Niektórzy pracodawcy traktują ludzi jak nocnik Stres nie jest mi obcy wszystkim pracującym salut
muuuuuuuuuuu 2012-09-29 08:54:39
co się dzieje froscie a tu taka cisza ?
fik 2012-09-29 17:28:30
A co sie niby dzieje we froście? jakie zmiany??nikt nic nie pisze o tym
XXL 2012-09-29 18:36:20
Witam. Gdzie więcej płaca na początek na produkcji czy na magazynie? Jaka tam macie temperature na prod?
kejter 2012-09-29 19:07:48
Temperatura u nas pokojowa z tym nie ma problemu ,ile kto zarabia nie wiemy,a dzieje się dużo,o tym też nie wiemy bo plebsu się nie powiadamia o zwalnianiu np kierowników Nie ma zebrań,nikt się o nic nie pyta bo się boi.Oni nie chcą bo się boją że ktoś im powie dlaczego ciągle w niedziele robimy a w tygodniu leżymy?Albo jeszcze jaka kobitka zapragnie po siedmiu latach przepracowanych we froście całego etatu,a to tematy niewygodne.Pognac lepiej ludzi do roboty,przecież bezrobocie i beznadzieja w Polsce daje duże szanse na wykorzystywanie ludzi Także ;ludzie robią bo muszą ale dużo tu żółci płynie To prawda co ten chłopak pisał,chociaż dobrze nie umiał pisać ,ludzie powinni zastrajkować i postulować o swoje
XXL 2012-09-29 19:37:09
Ale macie jakies agencje czy juz spokojnie przez Froste?? a na magazynie ile stopni?
Julian 2012-09-30 06:13:21
Czy bez doświadczenia przyjmują ludzi? Bo nie wiem czy opłaca się wyrabiać książeczkę...
XXL 2012-09-30 14:03:06
Ksiązeczka i tak Ci sie przyda na przyszlosc..
,,,,,,,,ppp 2012-09-30 15:49:25
Spróbuj ,jak mają dużo chętnych to przebierają,jak mało to biorą jak leci,na to nie ma reguły,chcesz pracować to próbuj
migotka 2012-10-02 19:11:05
Frosciaki slszeliscie cos o jakims reportarzu dzies w radiu pik bo znajomi mi cos pisali ze sluchali sluchal ktos z was co tam mówili
nina 2012-10-04 08:31:48
Coś ucichło ostatnio we froście i mało pracy jest.Wiecie może czy coś sie szykuje????
k.....l 2012-10-06 17:17:36
chciałam napisać coś o MR3 [usunięte przez moderatora] wyzywa wszystkie kobiety nowych pracowników na sklejarce tyra ilu już odeszło może nowy kierownik coś z tym zrobi
page 2012-10-06 19:09:03
operatorzy i patelmistrze to elita frosty,zazwyczaj nic nie robiąca,spytajcie ich ile im dają na godzinę,dużo ,dwa razy tyle ile zwykłemu pracownikowi, a najcięższa robotę robią zwykli pracownicy faceci i kobiety
KTOŚ 2012-10-06 23:26:25
Bo [usunięte przez moderatora] myśli że wszystkie rozumy pozjadał. A jak ci młodzi na sklejarkach mają się nauczyć jak on nic im nie tłumaczy. Odkąd został \\\"Liderem\\\" to traktuje wszystkich jak szmaty. A w rzeczywistości jest zwykłym frajerem. Nie pamięta sam jak zaczynał na sklejarkach i wtedy on był [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez pana [usunięte przez moderatora] bo był cienki jak barszcz. pozdro
jami 2012-10-07 11:48:27
jak mam iść na MR3 to wole urlop na żądanie ze strachu przed [usunięte przez moderatora] bo nie jedna przez niego płakała
ona 2012-10-08 18:18:58
wiesz co?/? masz całkowitą racje !!! zgadzam sie ze wszystkim co napisałeś ale myśle że nic sie nie zmieni juz w tym kierunku-szkoda
Zostaw swoją opinię o frosta - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie frosta