Premium Financial Prestige Sp. z o.o.

Opinie o Premium Financial Prestige Sp. z o.o.

anonim 2010-04-04 20:34:25
Bylem na rozmowie rekrutacyjnej. Maja super system prowizyjny. Bardzo konkretna Pani Prezes. Firma z klasa. Po Swietach rozpoczynam z nimi wspolprace. Mam nadzieje, ze wreszcie moja praca bedzie doceniona
verify 2010-04-08 22:07:56
ta, doceniona, pamiętaj: nikt nie da Ci tyle ile oni mogą Ci obiecać :p
powodzenia w ratowaniu tonącego okrętu :p
monka 2010-04-09 15:40:06
hej wszystkim czy ktoś mi powie jak sie pracuje w premium financial prestige , jak z zarobkami, o co chodzi w tej branży? mam we wtorek rozmowe i nie wiem czy warto iść?
anonim 2010-04-15 13:23:38
Tragedia, a nie firma. Jak najdalej od nich...
anonim 2010-04-15 13:25:23
To chyba musieli zmienić prezes w ciągu oststnich kilku dni. Jak poznasz bliżej to przestanie ci sie tak podobać. Matoł merytoryczny
były 2010-05-06 21:47:20
proponuję się kilka razy zastanowić - tam liczy się tylko masówka nie chodzi o żaden prestiż - jeżeli tak by było to rekrutacja nie wyglądała by jak łapanka - bierz co leci a jak nie wypali to się z kimś takim pożegnamy - liczy się tylko to żeby wpadło kilka umów, jak nie spełni "doradca" [usunięte przez moderatora] to cześć i zapomnij o prowizji
były 2010-05-08 17:42:39
jak najdalej .....od tych.....
Leos 2010-05-17 15:59:12
Bylo tam fajnie, ale przez krotko. Bylo spokojnie i bardzo wiarygodnie od stycznia do kwietnia... Teraz firma zostala w czesci sprzedana i prezesem znow zostal [usunięte przez moderatora].. z tym, ze mlody i nie bardzo mowiacy po polsku. Kolejne zmiany pewnie znow za 3-4 miesiace... Smiechu warte. Niepowazna firma. Lekcewazaca ludzi
mata hari 2010-05-18 21:28:20
A co znowu jakies zmiany????[uusnięte przez moderatora] ma kolejny pomysl na biznes???? Mistrzunio destrukcji!!!! Gatuluje!!!!
Don Pedro 2010-05-22 20:45:59
A czy istnieja dwie firmy o takiej samej nazwie??? Na ich stronie internetowej jest informacja, ze ich prezesem jest kobieta i nie jest to zadna [usunięte przez moderatora]. Pytam, bo dostalem propozycje pracy... i w sumie nie wiem o co chodzi
Mel Gibson 2010-06-08 22:57:14
Jakas porazka. Dzwoni do mnie facet z glosem nieboszczyka. Opowiada dyrdymaly. Obiecuje gruszki na wierzbie. Zadnych konkretow. Mowi, ze to nie jest juz ta sama firma co miesiac temu i wstawia jakies farmazony proponujac spotkanie. Czy tam pracuja [usunięte przez moderatora]??? Czy to jest powazna i profesjonalna firma?
Mel
anonim1 2010-07-14 21:48:44
a te standardy gliwickie [usunięte przez moderatora] to oszukiwać, udawać przed [usunięte przez moderatora], że jest dobrze (bo trzeba go nabrać) , obiecywać złote góry a potem nikomu nie płacić, nie płacić, nie płacić i już nigdy nie zapłacić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasia 2010-08-04 22:53:56
Jak Was cholernie boli czyiś sukces, tylko dlatego, ze sami odniesliscie porazke. Pisanie o ludziach takich oszczerstw, to brak klasy, a dla ludzi pozbawionych klasy- w tej firmie nie ma miejsca. Bzdury pisza ci, ktorzy nie potrafia pracowac w tej branzy. To szczegolny zawod. Zal mi Was, gdyz musieliscie patrzec na tych, ktorzy odnosza spektakularne sukcesy. W TU owszem ucza jak zbijac obiekcje, ale tylko dlatego, ze swiadomosc Polakow jest na innym poziomie, a o potrzbach czesto dowiaduja sie na spotkaniu. Nie zdarzylo mi sie, ze nie otzymalam wynagrodzenia za moja prace.
expander 2010-08-26 17:26:00
a ja mam info, że tam teraz jest i druga [usunięte przez moderatora] - dyrektorka z Pramerica i ściąga znowu całą firmę do Prestiża. no i jeszcze jakiś gość z AXA przyszedł - zmiany zmiany zmiany, ale powiem tak: system prowizyjny jest taki sam jak wszędzie !!! a nawet gorszy, bo nigdy nie wiadomo ile weźmiesz za kredyt i majątek bo w umowie jest 1/3 tego co dostanie firma, bądź tu mądry i wylicz sobie ile to jest, bo stawek firmowych nikt nie widział.
laluś 2010-09-16 10:21:43
Widział - ten co podpisuje umowę - dla zewnątrz jest to rzeczywiście może mało czytelne, ale w umowie jest czarno na białym. Co do zmian - rzeczywiście są - chociażby duża rekrutacja ludzi z Pramerica i AXA - ponad 25 osób przyszło w wakacje więc chyba jest ok
Ten co wie 2010-10-16 21:53:00
Nie warto. Taką firmę możesz śmiało zaczynać sam. Efekt będzie taki sam jak w Premium z tą różnicą, że nie oddasz [usunięte przez moderatora] zarobionych przez siebie 40 procent pieniędzy. Jak [usunięte przez moderatora] będzie miał kilkudziesięciu naiwniaków oddających mu prawie połowę prowizji to przeżyje. NIczego Cię tam nie nauczą, klientów nie dostaniesz więc po co?
ja__ 2012-10-16 13:15:08
Witam
gdzie mieści się ta firma?
Myślę, że bym się odnalazł w tym temacie.
patryk 2014-12-31 03:45:11
a jakich narzędzi oczekujesz? bo ja to chciałbym się dowiedzieć czegokolwiek no bo wiecie chce starać się o pracę ale chociaż cokolwiek chcę wiedzieć żeby się nie wygłupić jak uda mi się dostać i zaprosza na jakaś rozmowe, bo z robotą i tak ciężko jest w polsce teraz wiec nie chce stacić szansy. mam nadzieje że rozumeicie
wowi 2015-03-11 09:25:43
Premium Financial Prestige działa na terenie Warszawy i pytanie - czy zdarza się pracować z firmami i osobami na terenie całego kraju bądź Europy? Jeśli tak, to czy wiąże się to z częstymi wyjazdami zagranicznymi, bo przyznam szczerze, że mając małe dziecko tak średnio mógłbym sobie na to pozwolić a w internecie nigdzie nie mogę takich informacji znaleźć.
Grafit 2015-03-29 03:47:39
To zależy na jakim stanowisku chciałbyś pracować w Premium Financial Prestige. Nie wiem do końca jak jest w tej firmie, no ale wydaje mi się, że nawet jeśli współpracują z zagranicznymi firmami to nie wysyłają pracownikó z małym doświadczeniem jak i również nie wszystkie stanowiska wymagają wyjazdów. Powiedzcie mi koledzy jak wygląda sprawa z pakietem socjalnym ?
jh 2016-05-21 10:58:22
@maciek może to po prostu jakiś błąd? No neistety takie rzeczy sie zdarzają. A czy firma aktualnie poszukuje praconwików? Bo byłabym chętna nie ukrywam...
Zostaw swoją opinię o Premium Financial Prestige Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Premium Financial Prestige Sp. z o.o.