Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo Konsalnet Południe

Opinie o Konsalnet Południe

Pracowałeś w firmie Konsalnet Południe i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ktosiek - 2010-04-14 00:31:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja jestem zbulwersowana pracownikami Kolsalnetu. Albo pracuja tam same dziaciaki, albo emeryci. W dodqatku maja tam ludzi co nie powinni nigdy dojsc do wladzy jak pewien ocgoniaz ciagle wylatywal z marketów, dostal nie raz od pracowników bo tak zalazł za skore a potem wraca spowrotem na market jako dowódza, Same [usunięte przez moderatora] tam siedza. Mało praca i nie interesuja sie wogóle swoimi pracownikami,a jak juz maja obsadzonych na marketach to najwqieksz [usunięte przez moderatora], krętaczy . Firma do bani
zdjecie uzytkownika
NP - 2010-05-09 23:15:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ktosiek - 2010-04-14 00:31:52

A ty kobieto jesteś [usunięte przez moderatora], wystarczy przeczytać twą leciwą wypowiedz. Prawdziwi pracownicy są w gr. interwencyjnych, konwojach i przemysłówkach a w marketach to tylko zapchaj dziury. Za marne pieniadze - marni pracownicy.
zdjecie uzytkownika
arek - 2010-05-17 11:59:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To wstyd aby w Czestochowie zlikwidowano juz dawno konwoje i grupe i
interwencyjna
Zostaly tylko cieciownie i upokarzajaca jazda rowerkiem na m1
Panowie z biora w Czestochowie wiecej pracy a mniej siedzenia na naszej klasie wiek do czegos wkoncu zobowiazuje
zdjecie uzytkownika
Gebels - 2012-03-02 11:30:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Orięntuję się z was jaka firma ochrania Hutę Częstochowa?
zdjecie uzytkownika
witek - 2015-09-01 23:15:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
orientujecie się może czy ta firma poszukuje nowych pracowników? osobiście szukam pracy w ochronie i będę wdzięczny za każdą informację na temat tego na jakie zarobki można liczyć, czy umowa jest stała i czy wymagają orzeczenia o niepełnosprawności bo to dość spotykane w firmach działających w tej branży.
zdjecie uzytkownika
adrian - 2015-10-02 14:43:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak jak @witek szukam pracy w branży ochroniarskiej i jestem zainteresowany firmą Konsalnet Południe. będę wdzięczny jeśli ktoś wie i podzieli się wiedzą czy dodawali ostatnio nowe ogłoszenia i można u nich liczyć na zatrudnienie oraz jakie warunki proponują. jaki jest system zmianowy i zarobki na jakim poziomie.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsalnet Południe

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: