Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Konsalnet Południe

Pracowałeś w firmie Konsalnet Południe i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ktosiek - 2010-04-14 00:31:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja jestem zbulwersowana pracownikami Kolsalnetu. Albo pracuja tam same dziaciaki, albo emeryci. W dodqatku maja tam ludzi co nie powinni nigdy dojsc do wladzy jak pewien ocgoniaz ciagle wylatywal z marketów, dostal nie raz od pracowników bo tak zalazł za skore a potem wraca spowrotem na market jako dowódza, Same [usunięte przez moderatora] tam siedza. Mało praca i nie interesuja sie wogóle swoimi pracownikami,a jak juz maja obsadzonych na marketach to najwqieksz [usunięte przez moderatora], krętaczy . Firma do bani
zdjecie uzytkownika
NP - 2010-05-09 23:15:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ktosiek - 2010-04-14 00:31:52

A ty kobieto jesteś [usunięte przez moderatora], wystarczy przeczytać twą leciwą wypowiedz. Prawdziwi pracownicy są w gr. interwencyjnych, konwojach i przemysłówkach a w marketach to tylko zapchaj dziury. Za marne pieniadze - marni pracownicy.
zdjecie uzytkownika
arek - 2010-05-17 11:59:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To wstyd aby w Czestochowie zlikwidowano juz dawno konwoje i grupe i
interwencyjna
Zostaly tylko cieciownie i upokarzajaca jazda rowerkiem na m1
Panowie z biora w Czestochowie wiecej pracy a mniej siedzenia na naszej klasie wiek do czegos wkoncu zobowiazuje
zdjecie uzytkownika
Gebels - 2012-03-02 11:30:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Orięntuję się z was jaka firma ochrania Hutę Częstochowa?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsalnet Południe

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Konsalnet Południe?
Zadaj pytanie
x