logo Konsalnet Południe

Konsalnet Południe

Częstochowa

Opinie o Konsalnet Południe

ktosiek 2010-04-14 00:31:52
Ja jestem zbulwersowana pracownikami Kolsalnetu. Albo pracuja tam same dziaciaki, albo emeryci. W dodqatku maja tam ludzi co nie powinni nigdy dojsc do wladzy jak pewien ocgoniaz ciagle wylatywal z marketów, dostal nie raz od pracowników bo tak zalazł za skore a potem wraca spowrotem na market jako dowódza, Same [usunięte przez moderatora] tam siedza. Mało praca i nie interesuja sie wogóle swoimi pracownikami,a jak juz maja obsadzonych na marketach to najwqieksz [usunięte przez moderatora], krętaczy . Firma do bani
NP 2010-05-09 23:15:14
ktosiek - 2010-04-14 00:31:52

A ty kobieto jesteś [usunięte przez moderatora], wystarczy przeczytać twą leciwą wypowiedz. Prawdziwi pracownicy są w gr. interwencyjnych, konwojach i przemysłówkach a w marketach to tylko zapchaj dziury. Za marne pieniadze - marni pracownicy.
arek 2010-05-17 11:59:02
To wstyd aby w Czestochowie zlikwidowano juz dawno konwoje i grupe i
interwencyjna
Zostaly tylko cieciownie i upokarzajaca jazda rowerkiem na m1
Panowie z biora w Czestochowie wiecej pracy a mniej siedzenia na naszej klasie wiek do czegos wkoncu zobowiazuje
Gebels 2012-03-02 11:30:33
Orięntuję się z was jaka firma ochrania Hutę Częstochowa?
jasiek 2016-05-20 20:31:27
a Ty jesteś pracownikiem tej firmy @155, czy słyszałeś od innych
Zostaw swoją opinię o Konsalnet Południe - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsalnet Południe