logo Konsalnet Południe

Konsalnet Południe

Częstochowa

Opinie o Konsalnet Południe

ktosiek 2010-04-14 00:31:52
Ja jestem zbulwersowana pracownikami Kolsalnetu. Albo pracuja tam same dziaciaki, albo emeryci. W dodqatku maja tam ludzi co nie powinni nigdy dojsc do wladzy jak pewien ocgoniaz ciagle wylatywal z marketów, dostal nie raz od pracowników bo tak zalazł za skore a potem wraca spowrotem na market jako dowódza, Same [usunięte przez moderatora] tam siedza. Mało praca i nie interesuja sie wogóle swoimi pracownikami,a jak juz maja obsadzonych na marketach to najwqieksz [usunięte przez moderatora], krętaczy . Firma do bani
NP 2010-05-09 23:15:14
ktosiek - 2010-04-14 00:31:52

A ty kobieto jesteś [usunięte przez moderatora], wystarczy przeczytać twą leciwą wypowiedz. Prawdziwi pracownicy są w gr. interwencyjnych, konwojach i przemysłówkach a w marketach to tylko zapchaj dziury. Za marne pieniadze - marni pracownicy.
arek 2010-05-17 11:59:02
To wstyd aby w Czestochowie zlikwidowano juz dawno konwoje i grupe i
interwencyjna
Zostaly tylko cieciownie i upokarzajaca jazda rowerkiem na m1
Panowie z biora w Czestochowie wiecej pracy a mniej siedzenia na naszej klasie wiek do czegos wkoncu zobowiazuje
Gebels 2012-03-02 11:30:33
Orięntuję się z was jaka firma ochrania Hutę Częstochowa?
witek 2015-09-01 23:15:04
orientujecie się może czy ta firma poszukuje nowych pracowników? osobiście szukam pracy w ochronie i będę wdzięczny za każdą informację na temat tego na jakie zarobki można liczyć, czy umowa jest stała i czy wymagają orzeczenia o niepełnosprawności bo to dość spotykane w firmach działających w tej branży.
adrian 2015-10-02 14:43:32
tak jak @witek szukam pracy w branży ochroniarskiej i jestem zainteresowany firmą Konsalnet Południe. będę wdzięczny jeśli ktoś wie i podzieli się wiedzą czy dodawali ostatnio nowe ogłoszenia i można u nich liczyć na zatrudnienie oraz jakie warunki proponują. jaki jest system zmianowy i zarobki na jakim poziomie.
155 2016-04-18 11:55:06
moim zdaniem ta firma jest bardzo ok i wyróżnia się na tle innych ochroniarskich, więc @adrian próbuj, tylko że obecnie nie mają chyba żadnych nowych ofert
jasiek 2016-05-20 20:31:27
a Ty jesteś pracownikiem tej firmy @155, czy słyszałeś od innych
Zostaw swoją opinię o Konsalnet Południe - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsalnet Południe