europart

Krosno

Opinie o europart

anonim 2010-03-04 14:32:50
ja już jakiś czas tu pracuje, odszedłem z konkurencji i bardzo żałuje bo ta firma jest dziwna, ma bałagan na górze i same drogie rzeczy. klienci są jednorazowi, szkoda snuć jakiekolwiek wywody. ja stąd uciekam, szukam u konkurencji. omijajcie ep z daleka.
do anonim 2010-04-03 21:33:59
Wg mnie nie jesteś pracownikiem NASZEJ firmy, ponieważ nie masz pojecia o czym mówisz. Na górze powstał dział zaopatrzenia, który już zaczął funkcjonować, ceny są konkurencyjne - a będą jeszcze lepsze. I jak pracujesz w konkurencyjnej firmie to szukaj pracy, bo my was wygryziemy!
uprzejmy 2010-05-25 21:03:01
Stało się pierwszy oddział Europart został zamknięty ( Bydgoszcz) w czwartek pakowali bagaże i z powrotem do Niemiec . A to podobno jeszcze nie koniec już czekają następne w kolejce do zamknięcia.Skończyła się kasa z Niemiec to i towaru zaczęło brakować i na efekty nie trzeba było długo czekać .

A najlepsze jest to że kierownik zamkniętego oddziału były pracownik S[usunięte przez moderatora] skruszony szuka pracy u byłego pracodawcy. Niemiec nie znalazł mu nowego zajęcia tylko wywalił na bruk .

Niech to będzie przestroga na przyszłość dla innych ….

Moja rada proponuje omijać Europart z daleka bo wszyscy tak skończycie .
anonim 2012-02-17 18:48:58
ja np.nie polecam pracy w europart poznan(swadzim) totalna porazka chyba ze zmienia tam ajentow
Sprawiedliwy 2014-10-07 22:45:32
Hmm... No cóż, właściciele firm są rżnięci przez swoich zaopatrzeniowców kupujących w EP. A polega to na tym: Zaopatrzeniowiec kupuje w EP jakiś towar. Kosztuje on 100 zł. U konkurencji ten sam towar kupić można za 50 zł. Ajenci z EP wystawiają fakturę na 100 zł, a "działkę" (np. 30zł) pakują zaopatrzeniowcowi do kieszeni. I biznes się kręci, a właściciele firm karmią oszustów.
buka 2016-05-20 21:20:59
podoba mi sie że jest gwarancja umowy o pracę to jednak bardzo ważne jak dla mnie. A teraz widze ze poszukują głónjego specjalisty do spraw marketingu. Możecie powiedzieć coś o tej foercie? z góry dzieki
Zostaw swoją opinię o europart - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie europart