Cielęta

Opinie o Mechanika, Blacharstwo, Lakiernictwo Samochodowe oraz Usługi Holownicze Waldemar Brzeziński

wruios 2010-03-04 12:15:45
każdego kto chce tam wstawić swój samochód naprawdę przestrzegam oprócz masy nerw,długiego czekania na odbiór ceny za lakierowanie jak w warszawie , kilku poprawkach , zostało mi podmienione na dodatek kilka części na gorsze.
jarek 2010-07-17 15:10:07
nie polecam
toledo1984 2014-03-10 22:49:30
kolego z złoma fury niezrobisz hehe dlamie spoko wie co robi.
Antek 2016-04-28 11:06:36
Witam, czy firma Mechanika, Blacharstwo, Lakiernictwo Samochodowe oraz Usługi Holownicze Waldemar Brzeziński prowadzi obecnie nabór na pracowników? Mam spore doświadczenie i chętnie podjąłbym z nimi współpracę :)
Zostaw swoją opinię o Mechanika, Blacharstwo, Lakiernictwo Samochodowe oraz Usługi Holownicze Waldemar Brzeziński - Cielęta
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mechanika, Blacharstwo, Lakiernictwo Samochodowe oraz Usługi Holownicze Waldemar Brzeziński