Opinie o Aquaform S.A. w Kijewo 9B

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aquaform S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aquaform S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquaform S.A. w Kijewo 9B

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jaka jest kultura pracy w Aquaform S.A.?

Byl3th

Firma cały czas poszukuje pracowników, pełno miejsc pracy. i nie słuchać tych co mówią że rok i zniknie bo to bajeczka tych co nie mogli przetrwać zmian firmy, teraz jest nowa kadra, wszystko idzie w całkiem dobrym kierunku.

d
@Byl3th

a co jak upadnie armatura?

I CO ? BAJECZKA?

@anonymous

No tak właśnie miało być troche dramastycznie kolego

Bass
@Byl3th

I co kolego równy rok i forma znikła

BOMBEL

Juz nie bądż taki filozof zamkli to zamkli ta firme.A co liczyłeś,ze doczekasz tam emerytury??

DUBEL

TAK SIE ZACHOWUJESZ JAKBYS Z TA FIRMA OZENIŁ.PRZESTAN JUZ ROZPAMIETYWAC ZAKASAJ REKAWY I DO NOWEJ PRACY BO AQ TO JUZ PRZESZŁOSC NIEMA CO SIE KŁÓCIĆ NA TEMATY KTÓRYCH JUZ NIEMA

Ciekawski
@d

Czy to prawda,ze Aquaform w Srodzie Wlkp sie reaktywował pod inna nazwa?

nikt Nowy wpis

A jednak upadli ?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Aquaform S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jasio Nowy wpis

Nigdy

Paulina

@BOMBEL, gdzie można znaleźć tego typu informacje? Nie natrafiłam nigdzie na notkę dotyczącą likwidacji firmy. Istotne jest, by znajdujące się na forum informacje były zgodne z prawdą i obrazowały rzeczywistą sytuację Aquaform.

MONI

Moze nie koncem tej firmy a zakładu w Srodzie.FIRMA BYC MOZE ZOSTANIE PRZENIESIONA

@MONI

prorocze słowa byc moze zostanie przeniesiona..

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aquaform S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

To juz koniec firmy zamykaja DO KONCA ROKU

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Aquaform S.A.? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

ciekawski

likwidacja??

Ryszard

Jak ktoś ma naturę marudera to znajdzie najdrobniejsze usterki żeby tylko oczernić!!!

Z lini frontu

Opisując firmę w 2 słowach- nie polecam? (usunięte przez administratora) totalny? Tonący statek bez jednego kapitana. Patologie na poziomie zarówno pracowników pierwszego szczebla, jak i kadry zarządzającej- szczególnie brygadzistów! Zapomnij o rozwoju wewnątrz. Mizgier jeszcze ich zrobi na szaro z tym wynajmem :) Jest problem nawet z papierem toaletowym, czy to trzeba komentować? Takie sytuacje patologiczne co się działy w środku firmy, nie widziałem nawet w innych zakładach, a to już "cenne" wyróżnienie. Jak ktoś ma totalny mus się tam zatrudnić, to odradzam dalej niż 3 miesiące. Zresztą w ciągu tych 3 miesięcy sam zobaczysz, że nie warto :)

Paulina

@d a dlaczego miałaby upaść? Coś na to wskazuje? Skąd takie podejrzenia? Masz jakieś na ten temat informacje? Ważne, żeby niepotwierdzonych informacji nie powielać, bo może wprowadzić to niepotrzebny niepokój na forum.

Paulina

@Byl3th moesz napisać jakie dokładnie zmiany zaszły w firmie Aquaform S.A.? W ciągu jakiego czasu to było? Skoro piszesz, że jest nowa kadra i idzie wszystko do przodu to mogę to rozumieć tak, że jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu. Jak jest dużo miejsc pracy to firma się rozwija, tak? Polecasz tam zaaplikować?

Paulina

@men dlaczego tak uważasz? Możesz wyjaśnić? Pracujesz w Aquaform i zauważyłeś takie sytuacje? By nie robić zamieszania na forum ważne, by swoje wypowiedz argumentować.

B3th
@Paulina

Pewnie dlatego że stara ekipa od zarządzania koledze nie odpowiadała, teraz jest nowa.

Nie wypowiem się jak wygląda tak naprawdę w tej chwili sytuacja pracownicza w firmie lecz z opowieści wiem że nie jest OK. Kadra zarządzająca praktycznie albo sama się zwolniła albo została zwolniona została produkcja magazyny i tyle. Faktycznie słyszałem o braku decyzyjności chodź po pewnych zmianach starają się odbudować wizerunek firmy. Niestety po przejęciu przez Armaturę firma szła na dno i straciła dość mocno na swoim wizerunku. Oczywiście ludzie zawsze będą narzekać bo i za moich czasów narzekali ale teraz mimo wszystko jak porównują tamte czasy z aktualnymi to często żal im tamtego okresu. Nie ma idealnej firmy ale ważniejsze jest jakie ma szanse dana firma na rynku i co może zaoferować pracownikom a Aquaform moim zdaniem (zaznaczam moim zdaniem) już wiele nie zaoferuje bo to agonia i tak jak już tu pisano prędzej czy później przeniosą ten zakład lub to co z niego zostanie.

stary pracownik
@były pracownik

dobrze jest,byle tak dalej niech firma istnieje jak najdłózej.Aleluja i do przodu

Paulina

@były pracownik skoro kadry zarządzającej nie ma w firmie Aquaform S.A. to kto tą firmą zarządza? Kto nadzoruje pracę pracowników? Jest nowy zarząd powołany? A gdzie mieliby przenieść tą firmę?

Paulina

@Xxxx firma Aquaform S.A. pracuje nad nową stroną internetową, więc ciężko stwierdzić czy kogoś poszukują do pracy. Dlatego polecam Ci skontaktować się bezpośrednio z pracodawcą. Wtedy otrzymasz najpewniejsze informacje i będziesz wiedziała na czym stoisz.

Xxxx

Witam szukam pracy na jedną zmiane .. słyszałam że tu jest taka możliwość ale dużo osob niby przyjęli są jeszcze szansę?

men

cos to wszystko w złym kierunku chyba idzie,wyglada nato ,ze firma sie konczy

Paulina

@Byl3th, a o jakie stanowisko się ubiegasz? Koniecznie po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej podziel się z nami swoimi wrażeniami. Jakie pytania usłyszałeś? Czy masz na tę chwilę jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

Ł.S.

Przyjdz jest spoko.A na jaki dział ewentualne przyjdziesz?

Byl3th

Witam. Mam mieć rozmowe o prace w aquaform, mógłby ktoś poinformować o tym jak wygląda sprawa w firmie? Z góry dziękuje. email: byl3th@o2.pl

Środa
@Byl3th

Dwa razy przemyśl, w Środzie jest sporo lepszych firm..

Król klondike
@Byl3th

Odpuść sobie firma rozbiła się o dno, starzy pracownicy będą robić ci pod górkę gdyż boją się o swoje miejsca pracy a druga połowa ma na wszystko (usunięte przez administratora) maksymalnie rok czasu i aquaform zniknie. Zarobki ? nie adekwatne do wykonywanej pracy podobno... bo do dziś nie otrzymałem wynagrodzenia za przepracowany okres. W Srodzie jest dużo lepszych firm które dają możliwości i gwarantują ci stabilne zatrudnienie. Rady dla przyszłych kandydatów - nie polecam szkoda czasu i nerwów.

kk
@Król klondike

a skad masz taka wiedze,ze firma bedzie funkcjonowała tylko rok ?skad sformułowanie,ze starzy pracownicy beda robic nowym pracownikom pod górke?

Król klondike
@kk

Widzę że kk nie w temacie lub brak znajomości czytania z zrozumieniem. Więc napisze jeszcze raz, pracowałem w tej firmie i mam takie doświadczenie z nią związane. Chcesz więcej, zatrudnij się chyba że już pracujesz to gratuluje wyboru ;)

kk
@Król klondike

widze ,ze kolega jasnowidz,ale cóż jasnowidze tez sa na tym świecie

zamiatanko

zamiatanie sprawy pod dywan.... skąd my to znamy, wszystko zalezy kogo sprawa dotyczy tak się do niej podchodzi, taka to równość..

Zostaw merytoryczną opinię o Aquaform S.A. - Kijewo

Aquaform S.A.