PPUH "BGW" Wiesław Błachuta

Prabuty

Opinie o PPUH "BGW" Wiesław Błachuta

anonim 2010-03-04 08:07:23
Jest to firma wykorzystujaca pracownikow,szef i kierownik wogole nie maja pojecia co to jest szacunek pracownika.Ludzi traktuje sie jak "niewolnikow".Kierownik robi sie mily wowczas jak cos chce,trzeba przyjść w sobote lub zostać po godzinach.Twierdza ze maja kryzys a z firmy odjeżdżaja przynajmiej dwa tiry palet dziennie.Zrobili pół etatu bo firma w potrzebie,ostatnio szef powiedział"jak byście mieli honor to byście oddali po pół wypłaty",zarobki zaczynaja sie od 600 zł do ok. 1500zł przy zbijaniu gdzie obowiazuja stawki akordowe.
anonim 2010-03-18 23:23:08
tylu ludzi czytalo ta opinie dlaczego nikt nie wyrazil swojej najwidoczniej odpowiada wam taka sytuacja w firmie i podejscie przelozonych do pracownika.przestancie szeptac zacznijcie pisac podobno internet to potega,w ten sposob ktos moze nas zauwazy ,bo instytucje maja gdzies zwyklego robola KTO SIE DOPISZE DO PIERWSZEJ WYPOWIEDZI I JA POTWIERDZI A MOZE JESTEM W BLEDZIE!!
anon 2010-07-20 11:13:52
klimat w firmie ma bardzo duze znaczenie,poszanowanie pracownikow przez pracodawce ma bardzo wielki wplyw na wspolprace pomiedzy ludzka.czytalem ogloszenia szukajac pracy i mam gdzies ta firme nie ktorzy nie maja wyjscia i musza pracowac dla takich ludzi,pijawek.
trzymajcie sie,miejcie odwage wypowiedziec sie na temat tego co wam lezy na sercu.pozdrowienia dla szefostwa.brawo....

swietlik 2010-08-02 01:02:50
Powiem krótko to co mówią i piszą to szczera prawda jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w bgw-u.Szef ma wszystkich za bydło i tak zawsze było a kierownik to dopiero gagatek ten to potrafi zmieszać z błotem byłem,pracowałem, przeżyłem i stanowczo mówię nigdy więcej tego zakładu chodź bym miał zbierać butelki!!!!!!!!!!!!!!!!!
ptaszyna 2016-04-22 11:40:58
prostowanie ram samochodów ciężarowych, przyczep i naczep - jeśli jesteś @anonim dobrym fachowcem w swoim fachu to na pewno nie będziesz tutaj moim zdaniem narzekał na niskie wynagrodzenie, ale musisz się starać mocno
Zostaw swoją opinię o PPUH "BGW" Wiesław Błachuta - Prabuty
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH "BGW" Wiesław Błachuta