Opinie o Zwm - Waraksa Maria Waraksa w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zwm - Waraksa Maria Waraksa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zwm - Waraksa Maria Waraksa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zwm - Waraksa Maria Waraksa w Suwałki

Nie twój niewolnik

Omijać ten zaklad wielkimi krokami , szef Waldek nie szanuje pracowników i traktuje ich jak swoich (usunięte przez administratora) wyplata- najniższa krajowa , a reszta pod stołem i to na raty ,kierownik pogania jakby mógł popędzał by batem , na hali dym,brud, (usunięte przez administratora) wentylacja nie działa, ogrzewanie na minimum, oszczędza na temperaturze, zero warunków socjalnych, brak środków czystości oraz odzieży ochronnej

@Nie twój niewolnik

Czyli nic sie nie zmieniło od lat znaczy że i nic sie nie zmieni,nie znam osoby która by odeszła z zwm i tego żałowała, mam nadzieje że przyjdzie czas i ktoś sie za te wałki dobierze mu do (usunięte przez administratora) i kasa nie pomoże wtedy

NIKT Nowy wpis

Dobry Człowieku najgorszym miejscem w którym sam siebie możesz uwięzić zniewolić to twój umysł z negatywnym nastawieniem, sercem wypełnione jadem i nienawiścią . Bądż dobry i szlachetny a to samo otrzymasz od innych.

Były pracownik Nowy wpis

Slogany na zasadzie kopiuj / wklej zaśmiecają tylko temat dyskusji i nic sensownego nie wnoszą, swoją drogą zastanawiam się co na ten cały bajzel powie prokurator ? Czy też będzie chrzanił i (usunięte przez administratora)trzy po trzy ?

Waldemar

ZWM Waraksa to bez wątpienia (usunięte przez administratora)pod jawnym tytułem umów za najniższą płacę a wypłaty "dodatkowe" w gotówce prze kierownika Andrzeja ps Tata. Szafki w szatni pogięte wyłamane bez zamków "hala" to brudny warsztat pełen smarów i brudu z nim zmieszany, jeżeli chodzi o pracowników to firma przypomina dom starości lub bardziej kostnicę a sam Waraksa (szef) jest odzwierciedleniem tej firmy czyli stary łysy Paździoch czyli wrzód na zdrowym organiźmie narodu

@Waldemar

Żal mi ludzi którzy celowo krytykują i obrażają daną osobę tylko dlatego że próbują w ten sposób pozbyć się kompleksów . Normalni ludzie nie czują potrzeby dowartościowania się poprzez oczernianie i wyzywanie drugiego człowieka.

Zenon

Zwm waraksa zakład który zawszę ma kryzys i dla pracowników nie ma kasy, ale na budowanie wizerunku firmy w postaci kostki brukowej oraz nowych maszyn kasa jest, nowe auto dla żony , syna itp... jest ! Policz ile mieszkań masz w Giżycku, zacznie szanować ludzi i pracowników

@Zenon

SŁOWA ZNACZĄ TYLE ILE JEST WART KTOŚ KTO JE WYPOWIADA. KAŻDY CZŁOWIEK MA SWOJĄ HISTORIĘ I POWÓD DLACZEGO JEST TAKI, A NIE INNY. POMYŚL O TYM ZANIM KOGOŚ OSĄDZISZ.

Olo

Opinia o niewypłacalności jest z 2012, a jak jest teraz?

Ewelina
@Olo

Hahaha zmienię zdanie o tej firmie

Szymon
@Ewelina

Zmieniasz zdanie o firmie Zwm - Waraksa, więc mam przez to rozumieć, że firma normalnie funkcjonuje i jest wypłacalna? Pamiętaj, że wątek ten odwiedza dużo osób, więc bardzo Cię proszę o umieszczanie merytorycznych wiadomości, które są zgodne z prawdą. Liczę, że odpiszesz mi i przedstawisz, jak to realnie wygląda. Dziękuję.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Zwm - Waraksa Maria Waraksa na stanowisko Zatrudnię tokarza? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ksenia

@Ewelina to jak jest z tą nie/wypłacalnością?

Pani, ja się polecę. Coś wnosi?

pracownicy bez wypłat

zakład niewypłacalny-człowieku nie mamy na utrzymanie rodzin a ty kupujesz żonie nowe auto -opamiętaj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zwm - Waraksa Maria Waraksa - Suwałki

• Jak się pracuje w Zwm - Waraksa Maria Waraksa?

Zobacz opinie na temat firmy Zwm - Waraksa Maria Waraksa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zwm - Waraksa Maria Waraksa?

Zwm - Waraksa Maria Waraksa
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Przytorowa 3
    16-400 Suwałki