sycsa

Sant Cugat del Vallès

Opinie o sycsa

armani 2010-03-03 23:21:38
Paco ale z ciebie [usunięte przez moderatora]!!!!
Miki 2010-03-04 08:46:05
Co się czepiasz Paca ośle.
anonim 2010-03-04 12:23:06
osiol to jestes ty,glabie kapusciany i uwazaj co piszesz!!!!!
a tak calkiem to ten Paco niech dopisze sobie jeszcze 2 z walencji.......................!!!!!
Miki 2010-03-04 15:27:31
jesteś [usunięte przez moderatora] Paco jest OK
Prowokator 2010-03-08 10:52:40
Do pokrzywdzonych przez los czemu nic nie piszecie zabrakło wam jadu?
alikante 2010-03-09 12:07:35
[usunięte przez moderatora] jestes TY!!!!a ja do Paca nie mam nic bo go dobrze znam.pracowalem z nim w Alikante i gosc jest ok.
Miki 2010-03-09 17:56:08
armani jak cie dorwie to ci nogi z [usunięte przez moderatora] powyrywam
Prowokator 2010-03-10 10:15:17
Żal mi was wszystkich potraficie tylko się wyzywać, w pracy koledzy a po pracy jeden na drugiego donosił. W całej firmie było może kilku chłopaków co byli OK. Rozpisujcie się dalej nieroby. Ja idę na odpoczynek po nocnej zmianie.
armani 2010-03-10 12:40:09
Miki jak jestes taki madry w Gebie to czemu nie masz jaj i sie nie spotkamy w Polsce.i sobie nie pogadamy w cztery oczy.!!!!!!!!!!
dgybys byl dobrym pracownikiem to Kubas by cie nie wylal z pracy.wszyscy tak narzekacie na ta firme a oni nam dawali zarobic kase jaka w Polsce nie mozemy zarobic....!!!!!!!!!!!!!!!!!!bylo dobrze ale sie skoñczylo 18.12.2009.
armani z Poznania!!!
pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]
Miki 2010-03-10 14:35:13
Nie chcę nic od ciebie brzydkiego załapać kapusiu
Miki 2010-03-12 07:16:59
panie armani rura ci wymięka nie chwal się kogo znasz bo i tak jesteś obibok i [usunięte przez moderatora]
Miki 2010-03-19 08:26:26
armani ty żyjesz czy w [usunięte przez moderatora] walisz a może masz mały zasób słownictwa. Jesteś drobnym cwaniaczkiem jak większość niby pracujących w tej firmie.Wydawało ci się że byłeś kimś a byłeś [usunięte przez moderatora] jak tych trzech kundli. Nie masz jaj wazeliniarzu.
armani 2010-03-20 13:40:05
co miki (a moze myszko)!!!!z takim frajerem jak to szkod gadac!!!!potrafisz tylko pisac glupoty, a jak pracowales to byles zwyklym ZEREM!!! i z takim Burakiem jak TY pisac czy gadac to szkoda mojego cennego czasu!!!!! moj czas moge lepiej z porzytkowac niz pisac z takim [usunięte przez moderatora] jakim jestes ty. A tak calkiem to [usunięte przez moderatora] cie wypromowal a tawet i zrobil.[usunięte przez moderatora] potrafisz tylko jechac po innych na forum a w oczy sie boisz powiedziec!!!!! I TAKI TO Z CIEBIE WIELKI MEN!!!!hahahahahaa. z pozdrowieniami Armanii
anonim 2010-03-20 17:47:02
armani to ten co [usunięte przez moderatora]
Paco 2010-03-20 20:19:35
dokładnie ten sam
armani 2010-03-20 20:50:31
co patalachy, myslicie kim jestem!!!!????wiec sie mylicie!!!hahaha.to nie ten co go wyruchal Wozniak!!!bo on sie nazywa [usunięte przez moderatora]!!!! A ty paco (chyba mysza) z barcelony (bo nie znam, i to lepiej, bo slyszalem od ludzi ze to [usunięte przez moderatora]) i ty [usunięte przez moderatora],nie myslcie tyle bo i tak mnie nie znacie.Pracowalem w walencji tylko 2 miesiace (i w tym zjebanym IM tez 2 miechy!!!) wiec palcie wroty panowie ,bo jestescie tylko zwyklymi glabami dla mnie,uwazajacy sie za FACHOWCOW,a byliscie zwyklymi ZERAMI !!!!!!!!to co potrafiliscie robic to tylko OBGADYWAC LUDZI I NIC WIECEJ!!!!! wie przestancie pieprzyc glopoty na forum tylko sie wezcie do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AAA 2010-03-21 11:00:12
[usunięte przez moderatora] NAWET CI DO TWARZY Z TAKIM IMIENIEM
Pies 2010-03-21 12:39:33
Ja go też [usunięte przez moderatora]
KTOSIK 2010-03-21 15:45:44
SORRY JA NIE W TEMACIE.[usunięte przez moderatora] JEDNAK LEKKA CIOTKA??WALIL W [usunięte przez moderatora] KOLEGOW-PODWLADNYCH??:):):) TAKI [usunięte przez moderatora] TERMINATOR HEHEHEHEHE
anonim 2010-03-21 15:54:49
PODOBNO [usunięte przez moderatora] WYLADOWAL TAM GDZIE POWINIEN JUZ DAWNO TEMU WYLADOWAC.W POLSCE NA ZADUPIU. JEGO TEZ [usunięte przez moderatora]??HAHAHAHA.PRZECIEZ ON JAK BY MOGL TO BY [usunięte przez moderatora]
Blady 2010-03-21 16:03:20
A armaniego to kiedy [usunięte przez moderatora] bo pierwsze słyszę no jestem w szoku.
Ciszaaa 2014-12-29 15:33:01
jest jeszcze praca tutaj w tej firmie czy nie do konca ? wiem ze ponad 1,5 orku ciszy to nie za dobrze sie zapowiada ale chcialbym sie dowiedziec czegos konkretnego. zarobki i pieniadze w firmie to wazna sprawa ale czy w sycsa zarobki są w porządku ? szukam pracy dalej z góry dziękuje za pomoc jaka dacie ;]
nilson 2015-02-28 03:31:49
może cisza dla tego po prostu że pracownicy sycsa neie mają na co narzekać ani potrzeby żalenia się bo nie ma na co dlatego taka cisza tu nastała? oby i trzeba mieć taką nadzieję, mimo że w Polsce coraz ciężej o dobre firmy zatrudniające ludzi w ogóle. Tak czy siak ja tam trzymam kciuki żeby sycsa maiała się ok, za jakiś czas może i ja pomyślę o zatrudnieniu tam
jędza 2015-03-21 23:03:16
Sycsa to hiszpańska firma o której rzeczywiście niestety ostatnimi czasy w Polsce co raz ciszej. Nie wiem czemu zaistniała taka sytuacja zwłaszcza patrząc na fakt jak dobrze powodziło im się na początku ich przygody w Polsce. Nie wiem własciwie czy nadal teraz prosperują , bo i o tym jest cisza wszędzie
ertg 2016-05-14 20:36:54
hej hej no widze ze w dalszym ciagu tutaj jakas cisza jest @Aferko czy ktos moglby napisac cos na temat atmosfery lub waruunkow jakie w firmie panuja?
Zostaw swoją opinię o sycsa - Sant Cugat del Vallès
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sycsa