Tacoma Polska Sp. z o.o.

Słupsk

Opinie o Tacoma Polska Sp. z o.o.

pracownik 2010-03-05 08:10:07
Opnia ta może być b. ważna przy procesie rekrutacyjnym. Ludzie nie zatrudniajcie się w Tacomie bo oni w ogóle nie płacą. Jak oni się nie boją kręcić takich wałków. Najlepsze jest to, że wynagrodzenia w ogóle nie wypłacili, a przysłali PIT do rozliczenia z sumą, którą nie wypłacili. Panie (usunięte przez moderatora)umienie was nie gryzie ?? Osoby, które tam pracują i składają umowy OFE to jeszcze wynagrodzenia z wielkichj opóźnieniem i po kilku tel. wypłacają. Zastanawiam się kiedy przestaną wypłacać także im. Skandal !!!
oszukana 2010-03-15 22:52:39
przestrzegam przed ta firmą,beda obiecywac złote gory.(usunięte przez moderatora) mnie na kilka tys złotych!!!
anonim 2010-03-18 13:42:21
Jeżeli zosta�a oszukana pani tak samo jak ja to prosz� o kontakt. e-mail: qaz_23@tlen.pl
always 2016-04-21 16:30:33
w firmie pracuje się całkiem ok, ponieważ atmosfera jest przyjazna, zapewniają również stabilne zatrudnienie, z resztą to, że działają spoko od 2003 roku chyba o czymś świadczy :) rozwiązania emerytalne też są zawsze potrzebne
Zostaw swoją opinię o Tacoma Polska Sp. z o.o. - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tacoma Polska Sp. z o.o.