Opinie o Formacja w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Formacja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formacja w Zabrze

Swiss

Ja osobiście nie sądzę, żeby forum internetowe było miejscem na taką dyskusję. Ja rozumiem oburzenie itp., bo jeśli chodzi o kasę, każdy się burzy, ale czy Wasze postulaty, jeśli są uzasadnione, nie powinny iść do Kadr? Czy chociażby przełożonego? Czy HR? Na szkoleniach itp. często rozmawia się o wielu sprawach między sobą, od tylu lat ile pracuje w tej firmie, byłam na wielu wielu szkoleniach i nigdy nie słyszałam nic o problemach w wypłatach, ani na forum, ani między ludźmi, a tutaj - anonimowo - hulaj dusza. Może ktoś jak to przeczyta, zastanowi się dwa razy zanim obrzuci błotem firmę formacja i tym samym obrazi ludzi, którzy tam pracują. Proszę o niereagowanie na tą wiadomość kolejnym hejtem - jeśli można :) 

Sarota
@Swiss

Dla mnie osobiscie to sa pierdoly pisane albo przez admina .albo przez osoby zwolnione na zasadzie zlosliwych docinkow nie majacych nic wspolnego z rzeczywistoscia.Ale na 100% wpisy konkurencji.A co do wynagrodzenia to pewno jest tak samo jak wszedzie.Jesli ktos chce kokosy to sam firme zaklada i zatrudnia tych co pisza te pierdoly i ciekawe jak na tym wyjdą..:) 

Co racja to racja ale połowa wpisów to od osób które nigdy nie pracowały w Katowicach tylko konkurencja

Ochrona

Jest informacja że nie pracują technicy , prosze napisac czy sami się zwolnili , czy zostali zwolnieni ,,

Magdalena
@Ochrona

zaś są usuwane komentarze.

HR

Może jest na forum ktoś, kto pracuje w formacji jako pracownik biurowy. Zastanawiam się jakie umowy proponują. 

MIŁA
@HR

Są umowy o pracę. Bardzo fajna firma.

NINA
@HR

Warunki Pracy super ! Ciepło miło i pachnąco ! HR formacja raj dla kobiety ! Naprawdę super ! Godziny pracy ok , wynagrodzenie ok + premia = super . Szkolenie bez problemowe w super atmosferze . To jest to !!!! 

poszukuję pracy
@MIŁA

nie polecam. wszystko jest ogarniete

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Edyta

Jeśli chodzi o relacje interpersonalne to zazwyczaj w tego typu firmach odpowiadają one poziomowi inteligencji oraz kultury osobistej szefa i są podyktowane jego humorami więc nie ma się nad czym rozwodzić... Potencjalnego pracownika powinna interesować kondycja finansowa firmy oraz jej wiarygodność. Firma pokazuje się we wszystkich obszarach działalności i ma dwa scenariusze: 1) na rynku jest dobra koniunktura na tego typu usługi, i właściciel inwestuje 2) na rynku jest stagnacja, ma zły pijar w necie Te dwie opcje powinien rozpatrywać przyszły pracownik a nie to co plotkują o szefie byli pracownicy. O ile pierwszy scenariusz jest jak najbardziej pożądany to drugi mówi osobie ubiegającej się o pracę w tej firmie, że nic ciekawego jej tam nie czeka. Jak to sprawdzić? Są różne sposoby chociażby poczytanie opinii czy innym portalu opiniotwórczym wtedy przyszły pracownik wie czego ma się spodziewać u przyszłego pracodawcy z którymi będzie miał kontakt na co dzień i jak go będą postrzegali. Ja nie zdecydowałam się na podjęcie współpracy z tą firmą po rozmowie z właścicielem, to była bardzo miła rozmowa ale jej treść utwierdziła mnie w przekonaniu, że w firmie podejmowane są decyzje które wzajemnie się wykluczają, panuje konflikt interesów na poszczególnych poziomach a szef wykazuje inklinację do zarządzania po przez konflikt co czasami się sprawdza ale nigdy długofalowo. Tak więc nie zdecydowałam się pomimo bardzo ciepłego przyjęcia, miłej rozmowy choć nie pozbawionej prób drobnych manipulacji z rozmówcą... 

Aleksander Nawrat

Witam. Doszły mnie słuchy że oczerniam firmę w której pracowałem przez jakiś czas. Oto moja opinia: 1. Wszystko miałem ''na papierze''(pensja, prowizja, premia). 2. Przelew zawsze na czas. 3. Dostałem wszystkie niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, komputer. Źle nie było. Szef płaci, szef wymaga! :) Odszedłem sam z powodów osobistych. Ja mam odwagę podpisywać się pod tym co pisze! Pozdrawiam. 

zobi
@Aleksander Nawrat

ciekawe jaki samochód przecież Formacja w zasadzie nie ma i nie miała niczego chyba że te 2 gruchoty

Kolo

A jak wygląda tam praca?

pozytyw

Czytając te opinie zastanawiam się , czy ktoś z Was pracował w innych firmach , chyba nie. Ja pracowałam i wiem jak to wygląda. Zus jest nie płacony , podatki nie płacone a wynagrodzenie w kilku ratach do kieszeni bo się pracuje na czarno. Tak działają firmy Kogucik ochrona. Nazwy nie podam bo to nie ma sensu. Zanim będziecie krytykować , niech każdy z Was dobrze i rzetelnie pracuje , a nie lawiruje. 

Norman

Czy moze ktos podpowiedziec jak wyglada tam praca na stanowisku pracownika ochrony? Na jakie zarobki mozna liczyc na starcie? No i jak atmosfera w robocie? Za wszelkie informacje bylbym wdzieczny :-) 

Alek

PRACA DOSYĆ WYCZERPUJĄCA, ZAROBKI MAŁE, MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU DOBRA 

Wrocław

Witam. Pytanie mam zasadnicze odnośnie pracownika ochrony we Wrocławiu. Ile zarabia ? Ile dostanę na początek? Mam wpis na listę pof, więc w sprawie wprowadzenie już jakieś mam, a chcę zmienić pracę ze względu na coraz to gorsze warunki w firmie solid i przede wszystkim kontakt z ludźmi, co już bywa przemęczające. Mieszkając we Wrocławiu ciężko utrzymać się nawet z 2000 zł na rękę gdy ma się kredyt na głowie a co dopiero minimalna krajowa... Jakie są zarobki? 

Marino

Praca w ochronie nigdy nie była lekkim chlebem więc po co przyszliście pracować tutaj?

nida
@Marino

Rozumiem większość was ochraniarzy jednak z tego co wiem to kasa jest naparwde w porządku, bo można zarobic u nich do 3 tys średnio. 

anino

kiedy rusza rekrutacja w Gorzowie? jest już znana dokładna data?

rekrut
@anino

już oficjalnie prowadzą nabór na Hempla

Gienialny

Faktycznie jest to bardzo częste zjawisko w Polsce, tak samo jak pytanie o rodzinę czy stan zdrowia. Takie rzeczy w ogóle nie powinny mieć miejsca i mają na celu wyłapanie naiwniaków, którzy za byle grosz będą pracować po 12h na dobę. Ja w rozmowie o pracę zawsze podaję kwotę jaka wg mnie jest stosowna, nigdy jej nie zaniżam. Jeśli mi podziękują, to nic się nie stało, bo i tak taka firma by nie zapłaciła godziwej stawki. W krajach cywilizowanych standardem jest już w ogłoszeniu podawać stawkę jaką firma oferuje. Oszczędza to czas zarówno potencjalnych pracowników jak i samej firmy. Niestety nasi rekrutatorzy czy inni kierownicy to zazwyczaj debile, którzy nei szanują nawet swojego własnego czasu. Bo naprawdę trzeba być idiotą by prowadzić setki bezproduktywnych rozmów rekrutacyjnych wiedząc, że 90% zaproszonych osób po usłyszeniu jakiegos 16 zł brutto zaśmieje nam się w twarz.

Bury

Dlatego bardzo mi się podoba kultura zatrudniania pracownika w UK. Widełki płacowe podane od razu i bez kręcenia więc albo bierzemy bo nam stawka pasuje albo nie :) Takie czajenie się z płacą jest nie fair w stosunku do poszukującego tej pracy. Co więcej uważam że odgórny prikaz podawania widełek płacowych pozytywnie wpłynąłby na polski rynek pracy.

Syty

Niestety problemem są też sami bezrobotni, którzy godzą się naprawdę na każdą stawkę, niezależnie od tego jak jest niska. I o tym pracodawcy doskonale wiedzą, więc przebierają w tych ochraniarzach w najlepsze.

dziekcio

Problem w tym, że często na stanowiska eksperckie też zatrudnia się za podobne stawki... Dam ciut inny przykład, ale prawdziwy z najbliższego mi otoczenia - Menager branży ochrony maja średnio około 3000-3500 netto w zależności od regionu i wypracowanego zysku (planu, normy) oraz korpo dla której pracują. Tymczasem na rekrutacjach pojawiają się perełki w stylu 1700 brt i wymagane własne auto...

Koktajl

Podanie wyzszej stawki dla potencjalnego pracodawcy tez ma znaczenie. Szanujacy sie pracodawca wie ze dobry specjalista tanio skory nie sprzeda. Dosc czesto w firmach stosuja rozne swoje "patenty" wiec nie potrzeba im specjalisty w np. C czy innym jezyku bo wiedza ze i tak go beda musieli go przeszkolic zeby umial poslugiwac sie ich nietypowymi systemami. Wiec wystarczy ktos kto ogarnia programowanie jako takie - z reszty sie go wyszkoli. No i tez nie sa to zadania wymagajace jakis specjalnych umiejetnosci - dobre firmy dla swiezych pracowników zeby zaczac pracowac w kierunku. Firmie nie potrzeba specjalistow a wiekszosc swiezakow po nauczeniu sie wszystkiego stwierdza ze to za malo i idzie dalej wiec jest spora rotacja = duze koszty szkolen.

Kobra

Niedawno byłem na rozmowie i zaczęła się od pytania dlaczego zmieniam pracę i ile chcę zarabiać. Wydaje mi się, że to nie jest wcale nic dziwnego.

Dera

W Niemczech na każde wysłane CV dostałem odpowiedź. Podobno w Polsce formacja informuje o zakończeniu rekrutacji i wybraniu kogoś innego. Niepodawanie stawki przy ogłoszeniu też nie wydaj mi się fair, choć znając kreatywność polskich HRowców to widełki byłby od 1000 do 6000 brutto, więc informacja byłaby i tak niepełna. Wróć do góry

Zostaw merytoryczną opinię o Formacja - Zabrze

• Jak się pracuje w Formacja?

Zobacz opinie na temat firmy Formacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formacja?

Kandydaci do pracy w Formacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formacja