Opinie o Formacja w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Formacja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formacja w Zabrze

Joanna

@Szczurek z kopalni Boże Dary jeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane decyzją administratora za naruszenie zasad regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Szczególnie będzie w tym przypadku istotny paragraf: Zasady korzystania z Serwisu, w którym wyszczególnione są niedopuszczalne rodzaje treści.

kolega

wreszcie oczyszczają formację ze złych pracowników brawo

technik

Kadry ponoć zostały zwolnione

Katowice

Panie " WYWÓD". Ja pracowałem przez całe życie za różne wynagrodzenia. Czasami śmiesznie niskie lub takie które nawet nie mieszczą się w pańskim mózgu. Pracę w ochronie traktuję przejściowo , ale jeśli już coś robię to oczekuję za to wynagrodzenia takiego jakie widnieje na umowie. Lecz nie puszczę bez echa tego że ktoś mnie okrada nie wypłacając wypłat za kilka miesięcy pracy.

WYWÓD

Moi mili, TRZEBA DOJRZEĆ do tego by W OGÓLE podejmować działania, JUŻ NIE MÓWIĄC O realizacji tych działań, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym. Nie ma sensu się licytować kto ma rację, bo TAK PO PROSTU JEST - TRZEBA DOJRZEĆ do pewnych rzeczy i nie ma na to mocnych. To, co na pisałem traktuje o WSZYSTKICH TYCH piszących komentarze negatywne, obrażających wszystkich użytkowników GO WORK, właścicieli i prezesa firmy FORMACJA, czy jakiejkolwiek innej. Praca na takich stanowiskach jakie oferuje formacja wymaga użycia niczego innego, jak posiadanego przez wszystkich z nas ( Z ZAŁOŻENIA ) narządu ośrodkowego układu nerwowego, krótko mówiąc MÓZGU. Jeżeli uważacie, że na tych stanowiskach praca na tzn. jednym schemacie ( zacięta płyta ) przyniesie wam zarobek rzędu 2000 zł + to jesteście w błędzie. Jakże utopijnym jest takie myślenie. No zastanówcie się sami, tak na ludzki rozum. Idziecie do pracy 20 dni w miesiącu. Robicie 8 czy 12 h jedno i to samo, jak robociki i co, chcecie 5000 zł ?! Przecież to jakaś kpina, za co ?!. Wszyscy przecież wiemy, że pracując jak robocik do firmy po za PODSTAWĄ wymaganą, by nie otrzymać wypowiedzenia NIE WNOSI SIĘ NIC ! a takie firmy jak ta, potrzebuje kogoś, kto swoją kreatywnością wprowadzi raz na jakiś czas trochę świeżości do firmy czyt. nowy projekt, pomysł, usprawnienie pracy zespołu etc. Rekapitulując pozwolę sobie tu przytoczyć słowa jednego z użytkownika Go Work, który powinien zadziałać na wszystkich tych NEGATYWNIE nastawionych jak kubeł zimnej wody, tu cytat : "Ludzie nauczcie się, że jeśli chcecie zarabiać to musicie coś potrafić!" Kwestia umów. Sam pracuję, pracowałem na UMOWIE O PRACĘ. Większość ludzi mnie nie zna, więc bez bicia się przyznam, że W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW ( O ZGROZO, W MOIM TEŻ ) umowa o pracę, po za nędzną składką emerytalną, ubezpieczeniem zdrowotnym, który nota bene nic nie daje, nie wnosi do życia nic, po za STAGNACJĄ ! Pewnie spytacie oburzeni: " Czemu, jak to ?! " a ja już jestem gotów odpowiedzieć, otóż w większości przypadków wygląda to w sposób następujący : - Pensja : 1750 zł brutto ( w niektórych firmach proponują + premie *KPINA* ) - Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne ( wiadomo jakie składki - w większości śmiesznie niskie ) - Pracownik ma być robotem, nie ma myśleć, nie ma kombinować, ma robić to, co jest zapisane w umowie, praca ponad to nie będzie zauważona, doceniona. ( Po co się starać ? - tu zaczyna się wyżej wspomniana STAGNACJA ) Podsumowując, jeśli DROGI CZYTELNIKU / UŻYTKOWNIKU z jakichkolwiek powódek nie nadajesz się do pracy na takich stanowiskach, to nie trać swojego czasu ( może mniej cennego - nie mnie oceniać ) uszanuj czas osób, dla których to czynnikiem DECYDUJĄCYM o podjęciu pracy w formacji jest ten portal i opinie na nim zgromadzonym i PRZESTAŃ WYPISYWAĆ DURNE, NIE MAJĄCE PODSTAW KOMENTARZE. Sam na własne oczy widziałem, jak ludzie dostawali wypłaty 3000 zł + ale MIELI TO COŚ. Zatem by w trzech słowach podsumować mój wywód. Nic się nie stanie, jak przyjdziesz i spróbujesz. Kto wie, może jesteś KOZAKIEM, który zarabiać będzie konkretne pieniądze. A składka emerytalna, zdrowotna ? Chryste, jeśli zarobisz dużo, to prywatnie to sobie odprowadzisz. Pamiętajcie, że czasy " Czy się stoi, czy się leży - 2500 (zł) się należy " przeminęły razem z Panem Edwardem G. Facet, który jedzie Mercedesem za 400 tysięcy zł, Pani, która ma dom za 2 mln, czy chociażby gość, który ma samochód za 150 tysięcy zł. NIE MA TEGO z siedzenia po 8h czy 12 i pracowania jak trybik, robocik taki. Pozdrawiam, Były pracownik.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Zabrzanka

Może Zabrze ma w tym udział.

kadrowa

z tymi umowami, to uważajcie. naprawdę warto przeczytać co podpisujecie.

Powrót

No dużo konkurencji to później najlepiej oczernić kogoś

Handlowiec

2000-3000 zł netto to norma wraz z prowizją a ważne, że jest i podstawa i prowizja

Heniek

pracuję tutaj już dobre kilka lat i muszę przyznać że nigdzie nie było mi lepiej...lubię swoją pracę i wspólpracowników. Kierownicy bardzo sympatyczni idzie się dogadać w różnych kwestiach np. ustalanie grafiku, czy zmienianie godzin. Kasa zawsze jest na czas, wszystko odbywa się legalnie, żadnych oszustw, ogólnie jestem bardzo zdowolony

MEDIUM

CZASAMI NEGATYWNYCH OPINI UZYWA SIE JAKO PERNAMENTNY SPOSOB WPLYWANIA NA WYNIKI SPRZEDAZOWE DANEJ FIRMY JEST TO SKUTECZNY SRODEK WALKI NA RYNKU PRODUKCJI TROCHE MNIEJ SKUTECZNY JESLI CHODZI O USLUGI ALE ZAWSZE "MOZNA" ZALOZYC PSELDO STRONE I PODSZYC SIE POD DANA FIRME I PRODUKOWAC CO SIE CHCE NA ZAMOWIENIE 

kair

Prawda? Takie działanie nie obciążyłoby nikogo ponad "normę", a świadczyłoby tylko o kulturze, nic więcej 

Badi

Odrobinę związać się z firmą i traktować się jak jedna wielka rodzina ? To chyba troszkę niezdrowy układ, ale zależy kto co lubi.. no niestety w dzisiejszych czasach są jeszcze ludzie którzy cisną się wszędzie z nadzieją że coś osiągną .. i sądząc po odpowiedzi rozumiem, że w firmie można poświęcić wolny czas, nic nie robić i jeszcze brać za to pieniądze ? 

Badi

Odrobinę związać się z firmą i traktować się jak jedną wielką rodzinę ? To chyba troszkę niezdrowy układ, ale zależy kto co lubi.. no niestety w dzisiejszych czasach są jeszcze ludzie którzy cisną się wszędzie z nadzieją że coś osiągną .. i sądząc po niektórych komentarzach rozumiem, że w firmie można poświęcić wolny czas, nic nie robić i jeszcze brać za to pieniądze ? 

Serum

Ta firma nauczyła także mnie podejścia do życia ... Pracowałam, zrezygnowałam, dziś wiem , że nigdzie tak jak w formacji nie zarobie, ale kto wie, może kiedyś jeszcze będzie okazja! Potwierdzam, że ta firma ma możliwości i to ogromne. A wiele ludzi tego nie wykorzystało. Pracownik

Beko

Prawda jest taka, że jeżeli ktoś nie radzi sobie z tego typu pracą i nie radzi sobie z samym sobą, to nie popracuje tu długo. U nas każdy może sobie wyliczyć jaką chce wypłatę i pracować tak by ją osiągnąć. Na bieżąco ma się wgląd w swoje osiągnięcia. Wypłaty są zawsze na czas. Obecnie prowadzimy rekrutacje więc każdego, kto szuka dobrych pieniędzy zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną. Życzę wytrwałości. Pozdrawiam. 

Harkor

Oczywiście że tak trudno żeby było inaczej nie znamy firmy jaka dawałaby za samo siedzenie no chyba że zarządza firmą grupa a nie Zarząd ;-) Jest coś takiego jak system motywujący ale jak widać tu ktoś o tym nie słyszał , więc po prostu już tu sie nie siedzi tu sie na kase na prawde ostro pracuje ;-) 

Bidon

Witam Was Byłam na rozmowie i powiem szczerze, że jak najbardziej wszytko ok ale chciałabym zaczerpnąć jeszcze opinii ogólnej czy rzeczywiście zarobki są także prowizyjne w handlu tak jak na miejscu mi powiedziano: 2500-3000 zł i więcej w zależności od umówionych spotkań o ile dobrze wszytko zrozumiałam. Brzmi rewelka. Potwierdzi mi to ktoś ?

Teliga

POLECAMY TĄ GRUPE TO NAJLEPSZA GRUPA JAKA NAJSKUTECZNIEJ UMAWIA SPOTKANIA I CEL MA JEDEN - ZWIĘKSZYĆ DOCHODOWOŚĆ SWOJE ALE TEŻ KONTRAHENTÓW !!! POZDRAWIAMY POLECAMY !!! 

Pomorze

Firma była przekształcana przed zmianami co wpłynęło na komfort pracy. Bylo dużo zamieszania, w marcu i kwietniu trochę kłopotów z towarem i opóźnienia z pensjami. Wszyscy pokazali wtedy jak mocno związani są z apteką. Cieszę się ze wróciło wszystko do normy bo nie wyobrażam sobie pracy w innej firmie. Mamy fajny zespół i kierownika który tworzy fajną atmosferę. Pozdrowienia z Elbląga :)

Dalton

No dużo konkurencji to później najlepiej oczernić kogoś

Zostaw merytoryczną opinię o Formacja - Zabrze

• Jak się pracuje w Formacja?

Zobacz opinie na temat firmy Formacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formacja?

Kandydaci do pracy w Formacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042