Opinie o Formacja w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Formacja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formacja w Zabrze

Paweł J, P-Ń

w Poznaniu stawka 9 zł na godzinę netto nie brutto ,nie jest jakoś nowością ,ludzie w ostateczności ida ,do takiej pracy ,lub posiadaja taki zawod ,po szkole ochrony Delta ,WYŻSZA SZKOLA OCHRONY,Kwalifikowany pracownik ochrony ,kierownik ,kordynator ,czy też pracownik ochrony -uprawnienia w LONDYNIE inne miejsca po za krajem licencja na terenie europy ,i po za - są fachowcami w swojej dziedzinie , czy też podlegali zawodowo pod MSW ,i MON I INNE ,a nie tylko np: w sylwestra na imprezie wymyślili sobie DG ,,,Jako to ochrona mienia ,gdzie nawet w terenie grupy interwencyjnej nie ma .Lub obiekty z przetargu w wyniku najniższej oferty podanej ,co dalej w dół ,jaką ofertę mogą takie firmy zaoferować pracownikowi uposażenie ,logicznie myśląc ,Niestety co do pracowników i potencjalnych klientów Takie firmy to już przeszłość ,Rynek w Polsce i konkurencja ,naszczeście istnieje ,

Paweł J, P-Ń

dzięki za odpowiedz ,,,i za powodzenie w innej firmie .czy zawodzię ,mam inny zawód niż jelen. w/w opisie takie firmy nie tylko zarabiaja na obiektach ,a na naiwności chętnych ludzi ,tych bez pracy ,i czesto głodujących ,znaczy jak nie wiecie to tych co na chleb nie mieli ,i w zamian dostali super ofertę ,80% kłamsta ,no nawet z odpowiedzi wynika stosunek do potencjialnego ,jelenia ,napisałem nie wymiocinę a przestroge by inni ludzie nie szukali chleba na śmietniku ,mając umowę śmieciowa ,,,i nie łódzili się ,,,,,Bajkami ,,w tej firmie nikt na siłe ,nie jest to fakt sami odchodzą ,,,z biedy i głodu i kłamst napisz smiało macie takich i nowych ludzi gdzies liczy się kasa ,,

taki ja
@Irek

ja nie mam zapłacone za 03,05,06 2014 i cisza nik nic nie wie

NIE NO NIE BEDE OSTATNI TAKI DRAN, NIE PISZE NAZWISK BO MOGE BYC POCIAGNIETY DO ODPOWIEDZIALNOSCI KARNEJ. POZDRAWIAM CAŁĄ ZAŁOGĘ OCHRONY FIRMA FORMACJA....

trollo

pewnie na dachu umowa o prace-placa umowa zlecenie-nieplaca uop-1 lub 2 grupa niepelnosprawnosci uzl-brak wymagan praca latwa tyle ze swieta itp robisz,a i ta firma ma brak grupy interwencyjnej

realista

a co to znaczy, że pracujesz na szpitalu, na dachu szpitala?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Paweł J, P-Ń

dla nowo ,ewentualnie chętnych przyjąć się do pracy w tej firmie to co wam Kadrowa opowie przez telefon ,przy werbowaniu was do pracy ,a to co jest po tem po podpisaniu umowy ,to jest ,cytat brutto 1720zł czy zgadza się Pan Pani na taka prace ize umowa ,będzie normalna -dofinansowanie .. ,DOSTANIECIE W 2 DNI dokumenty ogólne nic z nich nie wynika co do stawki ,i rodzju umowy ,-a już pewnie pracujecie .... efekt koło 5 zł i umowa śmieciowa UZ dostaniecie ,po wyslaniu danych ,,oczywiście pensja ,po tam 1,5 miesiaca ...w transzach lub całość ,oczywiście jak nie zgodzicie się po tam 300 godzin pracować ,bo ludzie zmieniaja się jak pogoda ,,brak uzyskać w tym efekcie 4 -3 osoby ,,, oczywiście schemat werbunku - i poczucia się ,nie nerwowym ,zastanowcie się przed podpisaniem umowy ,efekt może być taki iż ,popracujecie ,z 100h i za darmo ,, tak apropo , nie wiadomo na jaką stawkę się godzicie wypłacalność tak przez 1.5/2 miesiaca(wchodzą następne godziny za następny m-c) dużo godzin -z braku ludzi po podpisaniu umowy UZ kontakt z kadrami ,nie ma Miłoby bylo byś mial rentę emeryture byś przeżył tak z 1.5 miesiąca ,samodzielnie . Zerwanie umowy nawet jak jej nie podpisałem ,14 dni (nastepne godziny tak z 108h)płatne nie wiem i raczej wogole nie płatne , ZASTANÓW SIĘ ,ZANIM PODPISZERZ UMOWĘ ZLECENIE -sąd pracy nie interesuje umowa zlecenie a umowa ,a umowa o pracę !!!!!moga zareagować tylko ,

Krzysiek
@Paweł J, P-Ń

Ale nikt na siłe nikogo nie zmusza, aby w tej Firmie pracowac nic nowego nie wypociłes , kto chce pracowac to bedzie pracował nawet gdy byś napisał 6 takich informacji. powodzenia w nowej firmie za 9 zł ......

Prawnik

Panie Waldi narazie, ale ustalimy Pana przez Prokurature w Gliwicach dlaczego pan uzywa publicznie nazwiska to są dane chronione prawnie , nie odpuscimy tego doprowadzimy do Sadu ...

Waldi Gliwice
@Prawnik

Panie "prawnik" czekam niecierpliwie na wezwanie przez Prokuraturę albo sąd.Wolność słowa to prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych. Wolność słowa jest uznawana jako standard norm cywilizacyjnych. Na marginesie podam,iz dane te figurują w różnych zasobach internetu np.(usunięte przez administratora)lub jako działalność gospodarczą (usunięte przez administratora).A co do firmy i "derektora" ma wiele złego na sumieniu o czym powszechnie wiadomo.

prawnik
@Waldi Gliwice

Akurat to co pan pisze mija sie z celem, to sa dwa różne tematy, nigdzie nie ma Dyrektora nazwiska dzisjaj zostało to przeanalizowane ,i mój klient nie zyczy sobie upubliczniania przez pana jesgo nazwisak. Prosze poczytac ustawe o ochronie danych osobowych, a co do tego że pan Dyrektor ma cos na sumieniu to są do tego powołane organy scigania ,złozył pan zawiadomienie o przestepstwie. Jak pan sie powołuje na wolnosc i demokracje to wiadomo że nie ma osądów publicznych. tym bardziej media społecznosciowe, i prosze jasniej się wyrażac ....

Prawnik

ZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA ,IDZIE SŁONCE ZAKŁADAJ COS NA GŁOWE TAKA MOIJA PORADA DLA CIEBIE ......

Prawnik

W czache to mozesz dostac od słonca wylewu, a grozbe karalna to dobrze przeczytaj jaka jest definicja , i idż do pracy bo koło smietników zaczyna brakowac miejsca a państwo ci nie da pamietaj ......

@prawnik

Prawnik z formacji-Twoje opisy są jakieś sponsorowane i odbiegające od faktycznej rzeczywistości. Twój tekst jest jak słodkie pierdzenie lub kupa po jagodach.

prawnik
@Irek

No jak tak uważasz to ok, koncze z toba polemizować ..idż do pracy bo się spóznisz .....

jowy

tam nigdy nic niewiedzą rok temu to pracowałem tam krótki okres i była to parodia

robert

bardzo dobra firma

Paweł J, P-Ń

TAK WOLI SCISŁOŚCI ,w Poznaniu FORMACJA jest i ochrania co do wypłaty to wiadomo miesiać i za prace jest płaca no oczywiście ,czas na fakturę ,jak tam sobie robicie regionalne strajki pracowników ,to faktury nie będzię ,wiadomo ,,,ja podchodzę do tego tak ,Kobiete się szanuje a nie zdradza ,a Pracodawce co karmi ,nie pluje się mu w twarz ,,, Pozmowa z Panem-władza po niemiecku ,,,Bardzo miły człowiek z naciskiem CZŁOWIEK ,wiec jak jeden i drugi ,bedziesz też ,człowiekiem i pracownikiem uszanuje ciebie i twoją pracę ,i nie pozwoli ciebie skrzywdzic ,,,i to nie jest tak tylko w tej firmie w Każdej tak jest ,apropo jak ktoś jest ,latawcem po firmach ,no to nigdzie mu nie będzie dobrze ,a wysokość i czas wynagrodzenia ,jest zalerzny od wykonanej pracy ,od poszczegulnego obiektu ,czy pracownika z poszanowaniem ,ocena moja jest taka ,wież lub nie ...jak macie inne poglądy ,nie problem zostancie sami pracodawcą władza ,będziecie robić co chcecie ,i jak chcecie ,przekonany ,że tylko gorzej to będzie ..tak że praca praca i po tem płaca ,,,co do straszenie sądem ,jako pracownik na UZ -inspektor pracy ,pomoże ale jak macie umowe o prace a nie UZ ..jak robicie rewolucje na obiektach ,to kto wam ma zapłacić i za co ?????

agnieszka rajda

niestety ja jestem innego zdania ja pracuje w tej firmie i pracuje na szpitalu pan Zenon i pani kadrowa jest dla mnie super nie mialam z nimi zadnych problemow placa na czas mam umowe o prace i umowe zlecenie

marx

tak wypłacili mi takze jest ok

Likwidator

I jak Marx wypłacili ci?

Karol

Czy ktoś wie czy FORMACJA dalej ochrania Izbę Celną w Przemyślu?

Likwidator

P.Leszku i Marxie wymienicie się email-em razem razniej a lepsza sytuacja ewentualnie przy zalozeniu sprawy sadowej.Mozecie jeszcze powiadomic Pip i urzad skarbowy jesli wam oplacono wam tylko ubezpieczenie.

szczypior

to sie oblakańcu zdecyduj czy za luty czy marzec czy kwiecien bo sie motasz jak bąk a jak ci kasy brakuje medaliku z czestochowy to fruwaj pod jasna góre łape wyciagnij albo przypinka sie zrób poprzypinaj medaliczki to moze dorobisz sobie a szkoda gadac z takimi leszczami jak ty klapka na muchy bym cie ubił

Marx

edit nie za kwiecień tylko za Luty

szefo

nick Marx to piotrek z czestochowy uwazajcie na niego bo to nierób leń i kręt spózniał sie do pracy i były z nim problemy cały czas cos krecił poprostu porzucil miejsce pracy

Marx

Inteligentni czy nie,na każdego jest sposób, jak to się mówi jak nie dyplomacją to inaczej się załatwi.Wysokie IQ ?! proszę,gdyby je mieli potrafili by odpowiedzieć na kilka prostych pytań.Wiem że nie jest to forum żalów ale będę dalej pisał jak wygląda sytuacja po to by osoby zastanawiające się nad pracą w tej (NIE)firmie same sobie oceniły z postów czy warto.

sp4nkt

To teraz Ci powiedza ze ksiegowa pomylila konta i troche to potrwa.Urzad Skarboy nic nie zrobi bo jeszcze Ci nie zaplacili teraz szukaja kasy dla U.S. Dbaja o podatki pracowlem u nich w 2013 kase dostalem w 2014 a PIT rozliczylem w 2015. Tam pracuja wysokiej klasy specjalisci z wysokim wyksztlceniem od marketingu i wala w poroze takich jak TY. Sa wyjatkowo inteligentni z wysokim IQ.

Marx

Cóż co do telefonów to bym nad tym dyskutował agnieszka1980.Co do p.Zenona nie zamierzam oczerniać ani rzucać oskarżeń,jak na razie tak jak pisałem wcześniej poczekam na przelew,by móc później wystawić końcową opinie.

@Marx

Czekaj cierpliwie na przelew. Wlasnie unich zmienila sie ksiegowa i temu takie opoznienie. Albo ze nowa ksiegowa cos poplatala i nie wyslala na wlasciwe konto. Jak dodzwonisz sie do ksiegowej to Ci powie ze szefy nie podjeli decyzji o wyplaceniu.To sa ich usprawidliwienia z przeszlosci i pewnie to samo jest teraz.

agnieszka1980

Powiem szczerze ja pracuje w tej firmie 3 miesiace zgadza sie ze opzniaja wyplaty na zlecenie ale az takdlugi okres u mnie byl to tydzien tym bardziej ze duzo obiektow maja nowych co do Pana Dyrektora Zenona Marczaka wspanialy szef a do odbioru telefu przez firme nie mam problemu zawsze odbieraja i pomagaja rozwiazac kazdy problem

Marx

6 Maj a za Marzec wpłynęło 32,40 zł wynagrodzenia,lol,próba dodzwonienia się do dyrektora bez efektu-nie odbiera.Co pani na to pani kadrowa ? Będę tu wstawiał posty/komentarze z dalszym postępowaniem w tej sprawie,zobaczymy co z tego wyniknie. (Nie)pozdrawiam z Częstochowy

@Marx

Pociesze Cie w czerwcu otrzymasz zaplate za marzec. I slusznie ze bedziesz pisal posty az dziwne ze jeszcze Twego postu nie usuneli? Pracowalem u nich 2 lata temu i nic sie nie zmienilo. Najlepiej zrobisz jak znajdziesz nowego pracodawce chyba ze niemasz innego wyboru.

@sp4nkt

Pracodawce mam już nowego,a z tego co mi wiadomo ponoć w poniedziałek będą robić przelewy,zobaczymy czy była to zwykła wymówka,ważne żeby walczyć o swoje pieniądze .

Zostaw merytoryczną opinię o Formacja - Zabrze

• Jak się pracuje w Formacja?

Zobacz opinie na temat firmy Formacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formacja?

Kandydaci do pracy w Formacja napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formacja