Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Zgłaszałem się 3 razy na różne stanowiska w firmie Inter Cars. 3 razy się odezwali i umawialiśmy się na spotkanie. 3 razy i o 3 razy za dużo. Z pierwszym razem nadal czekam na telefon od Pana z rekrutacji, gdyż zaproponował spotkanie z dnia na dzień w godzinach południowych. Nie wiem czy ktoś może to zrozumieć, ale normalni ludzie, którzy szukają pracy najczęściej również pracują... Stąd Pan obiecał że zaraz oddzwoni po konsultacji z managerem. Następne dwa przypadki to maile z rekrutacji o zaproszeniu na spotkanie. Panie podały kilka terminów. Ok, wybrałem sobie jeden, lecz na stanowiska IT wypadałoby napisać czy spotkanie organizowane jest zdalnie lub stacjonarnie. Człowiek też sobie chce ułożyć jakoś te plany. Po mailu pytającym o rodzaj spotkania nastąpiła cisza, która trwa już dobre kilka dni, a terminy spotkania już dawno minęły. Katastrofa. Szkoda czasu na tego typu pracodawców.

Keks

Po nowych roszadach w IC Zakroczym wszystko zmieniło się na lepsze. Kadra zarządzająca wciąż wprowadza nowe udogodnienia. Ciężko pracują aby zwykłym magazynierom było dobrze. Brawo Wy!

Jolanta
@Keks

Fajnie! A co to za udogodnienia wprowadzają?

@Jolanta

Np. dojazdy :)

@Keks

Fajnie że dali busy i autobusy ale mogliby nie zmniejszać punktacji, bo teraz to faktycznie nie ma jak zarobić a nikt nie wrzuci na większe obroty żeby mieć taką premie jak kiedyś. To jest praca fizyczna a za tyle co się teraz tu zarabia można iść wszędzie na jedną zmianę lub dwie. Nas Polaków będzie już tylko coraz mniej. Wszystko drogie w h.u.j a oni zmniejszają punktację, przynajmniej wypłaty podnieście. Zwykły pracownik zarabia najmniej a najwięcej musi się napracować. Czy to jest normalne????? Brygadzisci i liderzy praktycznie siedzą, stoją i gadają za większą wypłatę i premie a Ty zapierd@laj bo jesteś traktowany jak śmieć i zwykły parobek. Tak właśnie odczuwają to zwykli pracownicy, nie jesteśmy traktowani z szacunkiem.

@Kira

Na spotkaniu z pracownikami kadra kierownicza i sam manager mówili, że przy przelicznikach od 2 lat nic nie zmieniali.

@Keks

Ja nie wiem co oni tam mówili na zebraniu ale przelicznik spadł. A co Ci mieli powiedzieć???? Prawdę???

Kira

Oni mówią to co chcesz usłyszeć.

@Kira

Zapewne masz rację

Stary wyjadacz

Ty serio mówisz ???? Chyba oderwało cię od rzeczywistości

Taki Tam
@Keks

A ktoś ma doświadczenie w ,,projekt kierowca"??

Siwy

Kojak z RPL-a ty masz tam jakaś rodzinę na wschodzie że tak wspierasz Ukraińców????

Kriss

Niezłe zarobki, myła atmosfera, młode cycate ukrainki. Polecam!

Aneta
@Kriss

Niezłe zarobki czyli jakie? Rozwiniesz?

Stary wyjadacz
@Kriss

No naradzie to nam te pieniążki coś ucinają z podstawy potem niby dodają do premii a wychodzi jak zawsze że jesteś wydy...

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

Seba

Cześć, jakie są zarobki w Inter Cars S.A ze znajomością angielskiego?

Aneta
@Seba

A masz jakieś doświadczenie na tym stanowisku? Na jakim poziomie znasz angielski?

Seba
@Aneta

Angielski znam na poziomie C1. Doświadczenia nie mam, ponieważ to będzie moja pierwsza praca. Natomiast mam podstawową znajomość obsługi Microsoft office, np. Exel, Word, itd.

Ass

Czy pracuje ktoś jako magazynier w Szczecinie? Jakieś opinie? Jakie zarobki i zmiany?

@Ass

Pytasz bo chcesz iść tu do pracy na magazyn? Szukają teraz kogoś czy będziesz aplikował w ciemno? Bo ja też się zastanawiam nad wysłaniem CV i przydałoby mi się info. Jakby co to pisz :)

kandydat
@Marek

W ciemno to chyba nie ma co? Lepiej czekać na ogłoszenie.

Boss

Mam do czynienia z filią w Szczecinie na Boch. Warszawy jeśli chodzi o kierownictwo to psem poszczuć za co tym praktykantom płacą nie mają pojęcia o zarządzaniu , magazynierzy wypożyczają części pseudo warsztatom części przychodzą rozpakowane upackane łapami w smarach a elementy blaszane i wydechy powgniatane jak na szrocie nie chcę mieć z (usunięte przez administratora) do czynienia marazm i druciairstwem fuj.

Wawa

Nie polecam tej firmy szkoda nerwów i zdrowia przez cały dzień czepialstwo o wyjście do łazienki na przerwę pracownicy i kierownicy przekrzykują się wyżywają nawzajem chore godziny przerwy, jeśli się nie załapiesz między 12/14 już nie zjesz tak kierownik powiedział słaba komunikacja pracownik/kierownik niedoinformowanie co dokładnie ma robić pracownik, gdzie i kiedy po weekendzie WIELKIE, ALE ŻE NA ZŁĄ GODZINĘ PRZYCHODZĘ NIKT NIE POWIEDZIAŁ STANOWCZO ODRADZAM BAŁAGAN NA MAGAZYNIE LOKALIZACJE POMIESZANE, ŻE 20 ARTYKUŁÓW NA JEDNYM ADRESIE W MAŁEJ KUWECIE PRACOWNIKA MAJĄ ZA NIC TRYB PRACY 6/14 10/18 LEDWO 4K NA RĘKĘ MOŻNA ZAROBIĆ, JEŚLI WEEKENDY SIĘ PRACUJE I NADGODZINY W TYGODNIU PO 12H.

Xxx

Cześć udzieli mi ktoś informacji w Inter Cars filia Wodzisław Śl. na magazynie jaka atmosfera panuje? ile godzin dziennie? ile jest zmian? I jakie zarobki najniższa krajowa 3010 brutto na okresie próbnym czy idzie troszkę więcej uzyskać?

pore

Dla mnie są spoko

piesiek za 2300

Ile realnie macie pkt z tego śmiesznego cars clubu na fili typu B? Też was ruchają na kasę?

Ann

Widzę tu opinie o każdej części Inter Cars. I jest jak widać różnie. Większość tych negatywnych opinii dotyczy pracy u operatorów magazynów i w filiach. Ja mam okazję najlepiej obserwować jak jest w Inter Cars SA czyli tzw. centrali i mogę z doświadczenia polecić tę pracę! Można wiele się nauczyć i pracować z fajnymi ludźmi! Najbardziej cenię sobie to że mam wpływ na to czym się zajmuję.

Jolanta
@Ann

To na jakim stanowisku tam jesteś jeśli można wiedzieć? :)

Grzegorz

Zmuszają do pracy... Dość że człowiek pracuje 6 dni w tygodniu to jeszcze zmuszanie do pracy w niedzielę. Nadgodziny przymusowe w tygodniu. Człowiek ma swoje osobiste życie lecz w tym zakładzie tego nie rozumieją. Omijać ten (usunięte przez administratora) na kilometry. Nie polecam!!!!

@Grzegorz

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A w Warszawie. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. Ponadto, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Aby to zrobić wystarczy napisać na poniższy adres: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

BBBBBB

Co tak cicho na forum czy warunki się nagle poprawiły??? Czy nagonka na pisarzy ?

Darek
@BBBBBB

Warunki dalej podłe.... Wyzysk kwitnie jak nigdy.

@Darek

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A w Warszawie. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. Ponadto, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Aby to zrobić proszę napisać na poniższy adres tłumacząc zaistniałą sytuacje: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Nieznany

Uciekać od tego zakładu!!!! Przymusowe nadgodziny, niedziele i soboty.

@Nieznany

Zygmunt

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w Zakroczymiu.Szczerze.Pare lat mam za sobą.Zdecydowanie nie polecam.

@Zygmunt

Magazynier

Witam, swoją opinie opieram na osobistych doświadczeniach w filii w Sosnowcu.Praca cięzka i wymagająca poświecenia bardzo dużo wolnego czasu gdyż weekendy obowiązkowe oraz płace pozostawiają wiele do zyczenia. Szkoda czasu, pozdrawiam.

@Magazynier

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie. W związku z tym, bardzo proszę o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę. Z poważaniem

Krzysiek

Super praca 3 zmiany i pracujące soboty, za które możesz sobie odebrać dzien wolny, co z tego że znajomi imprezuja ty będziesz w tym czasie tyrac na magazynie, ludzie się przyzwyczaili nie dziwne, ze nikt nie chce zmienić pracy, bo mają kredyty, rodzinę.

Krzysiek
@Krzysiek

Dodam, że nie wolno palić papierów, a w tle zamiast muzyki usłyszysz tylko widlaki i cuka blyat. Warto pamietac, żeby wziąć swoją wodę bo dystrybutor na magazynie jest aż brązowy, więc pewnie prędzej dostaniesz sraczki niż zaspokoisz swoje pragnienie.

magazynier Swobodnia

sobota wolna 1 na 2 miesiace

Kamil
@Krzysiek

W każdej pracy ludzie będą narzekać, jak się chce to można zarobić w IC. Są też niestety tacy ludzie na sektorze że powinni myć kible a nie latać z wózkiem. To jest praca dla bystrych ludzi a nie dla klaunów!

były pracownik Przemo
@Kamil

Ta,dal bystrych ludzi,teraz to dojebałeś.Tam nawet małpa do sobie radę.

@Krzysiek

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie. W związku z tym, bardzo proszę o przeniesienia powyższego komentarza na właściwą stronę. W Inter Cars S.A w Warszawie każdy dystrybutor jest sprawny, a woda jest na bieżąco uzupełniana. Ponadto, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Prosimy o zgłoszenie sprawy na ten adres: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Tolek

Brak poszanowania praw pracownika, traktowanie wszystkich jak potencjalnych złodziei, kontrole przy wychodzeniu z pracy, wymuszanie zgody na badanie wariografem, dwa rodzaje regulaminu (jeden dla magazynu drugi dla biur). Dyskryminacja pracowników... palarnia z której nie mogą korzystać pracownicy fizyczni, stary popsuty sprzęt, niejasne zasady premiowania. Kierownik z zastępcami, którym się wydaje że są wyższą kastą społeczną. Brak długofalowego myślenia, na samych Ukraińcach firma chyba za długo nie pociągnie. Reasumując podrzędny zakład trzeciej kategorii.

Tooo
@Tolek

Tak dokładnie.Dwa regulaminy w jednym zakładzie pracy.(usunięte przez administratora)Bhapowcy są tak dobrani by się nie odzywali.

KOJAK
@Tolek

zgadzam się z Toba (usunięte przez administratora) za grosze trzeba zapieprzać ze nie starcza wypłaty do 10-tego

@KOJAK

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie. W Inter Cars S.A wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz są adekwatne do pełnionej funkcji - o czym świadczą wyniki badań satysfakcji zaangażowania pracownika. Z poważaniem

Kierownik

Uśmiałem się do łez od wpisu kordynatora ale taki sposób jest dobry więc się przyłączę;) Zatrudniaj 1000 osób w tym 800 przez pośredników, zero socjalu. Awansuj (usunięte przez administratora)na stanowiska biurowe np. niezgodności, bo polscy pracownicy lepiej się fizycznie sprawują czyt. lepiej biegają i mają lepsze wyniki... System premiowania na zasadzie możesz rozłożyć 20 palet tarcz samochodowych każda po 700kg i tak jest to liczone gorzej niż jeśli ktoś weżnie sobie kartonik z filtrami gdzie jest 1do1 indeksy a sztuki, proszę nie komentować bez skanerówki bo jest ona śmiechu warta. Brak jakiegokolwiek myślenia przyszłościowego w firmie w sensie możesz awansować ale nie dostaniesz ani większej podstawy ani umowy, ale odpowiedzialność to już tak... Dostaniesz 1600 na rękę plus może 200zł premii jak góra będzie miała dobry humor mówimy tu nadal o pracy na 3 zmiany fizycznej dość ciężkiej z 20 minutową przerwą raz dziennie... (usunięte przez administratora) Beznadziejny dojazd również proszę bardzo... Ogólnie nie wyszło tak wesoło ale naprawdę ludzie nie warto nawet próbować oni nie mają nic do zaoferowania no proszę was miesięczne umowy przez pośrednika pod firmę nikt od roku nie przeszedł, premie tną już za wszystko odezwanie się, bycie na przerwie zamiast 20 min 23 czym my jesteśmy (usunięte przez administratora), naprawdę nie polecam te wcześniejsze negatywne posty mówią prawdę ale jak ktoś bardzo chce proszę iść i samemu się przekonać dziwnym trafem przyjmują wszystkich bez wyjątku ciekawe dlaczego...

Karol
@Kierownik

Masz rację.Jak się przyjmowałem musiałem dostarczyć świadectwo o nie karalności.Teraz wystarczy że masz dwie nogi i ręce żadne świadectwa szkolne bo już po podstawówce biorą.

KOJAK
@Kierownik

BO NIKT TAM NIE CHCE ROBIC ZA MARNE GROSZE SZKODA CZASU LEPIEJ JEST NA L-4

@KOJAK

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 23 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.