Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Opinia

Polecam pracę w IC, bardzo pomocni ludzie szczególnie u mnie w dziale, przyjazna i miła atmosfera. Uważam, jedynie, że wynagrodzenia mimo podwyżek wciąż są zbyt niskie.

Witam, zacznę od tego, że IC nie jest złą firma..przynajmniej nie była złą. Jednak odkąd zmienił się "zarząd" jest coraz gorzej. Denerwuje mnie to, że robię za kogoś nie mając z tego nic. Wkurzam się, bo wykonuje nie swoje obowiązki... Ale mniejsza z tym. Praca jak praca. W sumie raz lepiej, ale coraz gorzej. Jak pisałem , odkąd zmienił się zarządca dzieją się jakieś jaja. No proszę Was, wykonujesz swoją pracę , robisz (usunięte przez administratora)tabelki, ogarniasz tematy i co? (usunięte przez administratora) Do 10 każdego miesiąca (usunięte przez administratora)3 tysiące i nie ma nawet tego na koncie. Hitem jest to, że nikt nie wie czemu? Ale jak to ?(usunięte przez administratora) Czas szukać nowej pracy. (usunięte przez administratora)

kasperson

O jakim oddziale mowa? W jakim mieście?

Jak księgowa mogła zapomnieć o wysłaniu przelewów? Chyba to średnio możliwe. Tylko tobie nie zapłaciła czy całej firmie, bo jakoś tego nie łapię. Dziwna sytuacja.

Basia

jak to? nie płacą? a ile tam w ogóle można zarobić? zastanawiam się na Biedronką, ale to kwestia pieniędzy?

#XYZ
@Marek

kadrowa. tym się zajmują kadry, nie księgowość. Więc nie dzwoń do księgowej o takie rzeczy, tylko do kadr.

Aaa

Zgadzam się

@Aaa

Co za różnica? Chyba najważniejsze że kasy nie ma. Czy już zapłacili? Te poślizgi są kilkudniowe czy dłuższe? Bo jak 1-2 dni po dziesiątym to może nie ma co robić dramy, co?

@kasperson

Warszawa Południe(usunięte przez administratora). Obniżone wypłaty, nie dadzą zarobić. Za soboty wcześniej płacili, teraz do odbioru. Nadgodzin nie można zbytnio robić, bo niewiesz czy będziesz miał do odbioru czy nie. (usunięte przez administratora) Liczą się tabelki, a nie to, że się (usunięte przez administratora) na magazynie czy poza magazynem jak kasa czy sprzedaż. Masakra.

@Basia

Niektórzy dostali wypłatę 3000 , niektórzy 3200..

@Marek

Pewnie opóźnienie.

John

W jednej z grup filialnych na północy Polski po tym jak zmieniła się dyrekcja jest tylko gorzej, (usunięte przez administratora), robić więcej za mniej wszystkich na działalność, tylko na magazynie zostaliśmy na umowach ale już 8 osób dostało wypowiedzenia, nie ma kto wozić towaru ale mimo to zwalniają ludzi a tym którzy pracują dłużej dali mniejsze pieniądze. Pewnie wszystko po to aby nowy dyrektor mógł się wykazać na koniec roku jak to on zaoszczędził, szkoda tylko że kosztem pracowników

sj

Pracuję w IC od wielu wielu lat. Bardzo cenie sobie wsparcie i zaangażowanie Kolegów i Koleżanek w pracy.

Kolarz
@sj

Krzysiu sam pisałeś te komentarze??? Ludzie nie idą ??

Rb
@sj

Większej bzdury nie słyszałam. Praca jak w każdym korpo. Udzielenie pomocy?? To słyszę nie wiem, nie mam czasu. Jeden wielki wyścig. Tabelka i Raporty.

Pracownik IC

Pracuję w firmie niecały rok i nie mogę złego słowa powiedzieć. Oczywiście są lepsze i gorsze dni (jak wszędzie), jednak zarobki całkiem dobre, bardzo fajna atmosfera, wsparcie współpracowników i managera. Widoczny wpływ pracy na dalszy rozwój firmy + możliwość rozwoju na stanowisku lub w innym obszarze. Szczerze polecam. Ze wszystkim można się dogadać. Nie ma problemów nie do rozwiązania. Nie jest to moja pierwsza praca, dlatego uważam, że firma jest naprawdę dobrym miejscem pracy i nie ma na co narzekać.

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

pracownikIC

Pracuję w Inter Cars od ponad 6 lat, zawsze mogłam liczyć na wsparcie Koleżanek i Kolegów oraz szefa. Ciekawe aktywności i wspólny czas dla pracowników.

Pracownik Inter Cars S.A.

Pracuję w IC bardzo długo . Firma jest dobrym pracodawcą, wynagrodzenia zawsze są wypłacane na czas . Jeśli ktoś chce się rozwijać ma takie możliwości , wsparcie od przełożonego , szkolenia , ambitne zadania .

W Inter Cars odbywam obecnie staż. Wiele uczę się od moich współpracowników, dzięki elastycznym godzinom pracy jestem w stanie łączyć ją ze studiami, zostają mi powierzane samodzielne i odpowiedzialne zadania, dzięki czemu czuję, że moja praca i zaangażowanie mają sens, a dzięki szerokiej kulturze informacji zwrotnej czuję się doceniana. Zdecydowanie polecam program stażowy w Inter Cars, a sama chciałabym po zakończeniu stażu dalej być częścią tej firmy.

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy tutaj, bardzo fajna atmosfera, wiele możliwości rozwoju i robienia tego co lubię.

Iwonka

Kierownicy i biuro to jakieś wieśniaki ordynarnie i z arogancją odnoszący się do pracowników , może na miejscowych polach w ten sam sposób odzywają się do pracowników z UK którzy im truskawki zbierają,nidziwne że niea tam rąk do pracy

Hihi

Tik tak tik tak Panowie K.W, Szarik,Ministrant i cała reszta co u Was? Słyszałem że Pan Wojtek T. Zaczyna się niecierpliwić... Panie Wojtku odpuści Pan sobie tych ludzi...

Keks

W ILS Zakroczym premia NO LIMIT! WOW! :)

Swobodnia Ils

Mam nadzieję, że dotrze to do zarządu. Dziwicie się, że ludzie się zwalniają. Nie zawsze chodzi o pracę, a prędzej o ludzi tych kolorowych koszulkach, którzy nie mają za grosz dobrego wychowania. Na zmianie B jest lider i wyżej jego brat,który jest brygadzista. Myślą,że my Ukrainki nic nie rozumiemy. I pozwalają sobie na głos komentować nasz wygląd, mówiąc co by oni z nami robili i jeszcze dużo gorsze rzeczy. Może się uśmiechamy ale jest to obrzydliwe i jedyne na co zasługujecie to zwolnienie dyscyplinarne. To jest molestowanie. Albo zmienicie i przeszkolicie panów z kodeksu pracy albo zapomnijcie o dobrych pracownikach.

Yyy
@Swobodnia Ils

Szkoda że tego co potrzeba nie rozumiecie. Tylko wiecznie ja nie panimaju, przyjeżdżasz do roboty to się języka naucz, a jak nie pasuje to wracać na ukraine.

Pepe
@Swobodnia Ils

Nagrywajcie tych buraków a potem zgłoście "wyżej".

Yakuza

Czy to przypadku nie Bracia O. s. t. R xD puwsiegda

byle do piątku

Pierwsze co mi się nasuwa to nie piszcie Intercars bo ze standardami Intercars ten zakład nie ma nic wspólnego to jest Anpacars (zero socjalu, paczek na święta itp.) a więc wymysł dwóch dyrektorów którzy nie mają pojęcia o długofalowej strategi prowadzenia firmy i o tym iż kapitał ludzki jest w każdej firmie najważniejszy. Jeśli ktoś myśli o zatrudnieniu w zakładzie z możliwością rozwoju i jako taką pewnością zatrudnienia to niech omija ten magazyn szerokim łukiem (głównie osoby z kredytami czy rodziną do utrzymania). Przede wszystkim już na samej rozmowie jesteście oszukiwani że te posty na tej stronie to ściema (cała prawda choć czasem przesadzona) i nie wierzcie że po roku pracy otrzymacie 1500zł podstawy bo jak was nie wywalą na zbity pysk to dostaniecie góra 1400zł + premie zabierane za wszystko co się dyrekcji wymyśli. W tym magazynie trzeba zasuwać to nie miejsce dla darmozjadów polityka to wysysanie jak cytryny albo wytrzymasz albo na razie. Nie dziwcie się brygadzistą że mają gdzieś to co kto robi bo ciągle jadą ich po premii za byle co a jak któryś się wykazuje to i tak z poronionego powodu mogą go wyrzucić. Nie polecam tej pracy ludziom którzy są z po za Mysłowic po prostu szkoda czasu i pieniędzy a ludziom z tego miasta radze zatrudnienie w stabilnych firmach gdzie ceni się włożony w pracę wysiłek a jest takich kilka. Najlepszym przykładem idiotyzmu dyrekcji która we wszystko się miesza ( nie liczcie że kierownicy mają w tej firmie jakieś prawa i wezmą was w obronę jedyne co maja to stres i obowiązki) jest wytypowanie na zastępce kierowników najgorszego z brygadzistów mimo iż do Staszka nic nie mam to ten koleś nie ma pojęcia co robi nie zna się ani na systemie ani na podejściu do ludzi taki jeździec bez głowy. Uwaga na tego typka to znany w całej Anpie kapusta i [usunięte przez moderatora] dyrektora [usunięte przez moderatora] który nie widzi niczego po za czubkiem swojego długiego nosa.

Inter Cars S.A
@byle do piątku

Dzień dobry, Inter Cars S.A w Warszawie oferuje pracownikom dużo możliwości, np. szkolenia, dofinansowanie nauki języków obcych, karty sportowe, prywatną opiekę medyczną, itd. W Inter Cars S.A również jest pakiet świadczeń socjalnych takich jak bony świąteczne, świadczenia urlopowe, itd. Więcej na ten temat możecie Państwo przeczytać na poniższej stronie: https://career.intercars.eu/pl. Ponadto Inter Cars S.A dba o równość i dobre relacje między pracownikami, a opinie pracowników można znaleźć na poniższej stronie: https://career.intercars.eu/pl/historie-pracownikow. Z poważaniem

Inny pracownik
@Inter Cars S.A

Ostatnio głośno o tych możliwościach. Ściągacie do pracy dobrych ludzi z "konkurencji", kusząc dużymi zarobkami (pH 9/10 netto, sprzedaż 7 na rękę) by móc po trzech miesiącach ich pożegnać. Brawo za kreatywność i uczciwą konkurencję ????

Ototo
@Inny pracownik

Chyba w całej Polsce w IC zaczęło się polowanie na czarownice, czyżby jakieś przetasowania w kierownictwie? Ostatnio pojawiło się w IC sporo nowych, "starych" twarzy i od razu zaczęło się jeżdżenie po oddziałach konkurencji i podkupywanie pracowników. To chyba nie do końca zgodne z prawem?

Ok

10 lat czekał na waszą odpowiedz, haha

@Inter Cars S.A

Dlaczego oklamujecie ludzi? Bony świąteczne? Prywatna opieka medyczna ? No raczej nie. Przez tyle lat nie dostaliśmy nic na święta, jedynie uścisk prezesa. No to faktycznie (usunięte przez administratora)bon czy pomoc od was.

PH

Panie i panowie, co sądzicie o dziwnej grupie wyrzutkow z Gordona?

Oburzony
@PH

Wiem, że jeżdżą i proponują swoim byłym podwładnym pieniądze jakie nam się nie śniły, działają prężnie ale bez efektu...

Gordon

Sądzimy że fajnie, że są u Was ;) Pozdro

Carsiak
@PH

Ta cała sytuacja pokazuje tylko kim jesteśmy dla naszych przełożonych. Pracuje tu już 12 lat. Jestem kierownikiem dużego oddziału, zarabiam 4,5-6tys. Patrząc na to jaka kasę proponują swoim ludziom, cała struktura handlowa poszliśmy o podwyżkę. Odesłano nas z kwitkiem. Wiem ze nasi nowi „koledzy” próbują ściągnąć ludzi których nawet hmg się pozbywa. Plan jest jeden osłabić konkurencje brakiem kadrowym a później zostawić tych „najlepszych”. Znam KW wiem jak działa, chodziaz narazie to z tego planu nic mu nie wychodzi. Po rozmowie z przełożonymi musiałem powiedzieć jak jest naprawdę. Bądźmy dorośli nie wierzmy w bajki.

Skarpetka
@PH

Na nich trzeba uważać karierowicze skaczą po innych głowach żeby się wybić myśleli że w HMG mają pewnych pracowników co przejdą a tu wszyscy szampana piją ze szczęścia że już ich nie ma i zabrali że sobą to co przyciegneli z ic tyle im się właśnie udało wyciągnąć od nas i na tym koniec:) Pozostaje panom życzyć powodzenia bo czas w ic tyka a efektów brak.

Tolek
@Skarpetka

W IC nie będzie się dało naginać faktów i ściemniać przełożonym, że jest dobrze kiedy jest źle. KW i spółka przez parę lat tak ściemniali w HMG. W IC nikt się nie da nabierać, wiem bo tam pracowałem

lala
@Oburzony

Widocznie nie jesteście więcej warci :p

Kiero z ferreo

Jeżeli ktoś na rzeka na tą firmę jako pracownik produkcji niech zatrudni się tam u podwykonawców jako kierowca , załadunki trwają po kilka godzin potem jazda po kilkaset kilometrów dziennie ,daft że w domu jesteś codziennie a łe zostaje tylko kilka godzin dziennie , żadnych dodatkowych pieniędzy za godziny nocne i święta , robotę wykonują podwykonawcy więc w razie kontroli ILS umywa ręce i jest bezkarny , większość tych firm molochów działa w ten sposób w Polsce , więc jeżeli ktoś narzeka na pracę na magazynie proszę iść pracować dla tej firmy jako kierowca

Kierowca
@Kiero z ferreo

Potwierdzam

Hahaha:)

Biedacy z Gordona już błagają wszystkich żeby przejść do IC... z podstawą ok 9tys netto i gwarancja pracy na 9 miesięcy. Obsadzili na stanowiskach osoby z Gordona które zupełnie się do tego nie nadają pomijając swojch ludzi którzy w IC przepracowali lata... Brawo Wy... póki co rezultaty mają słabe.. jak widać cieszyli się wielkim autorytetym i idą za nimi tłumy ha ha.. może pokażcie trochę profesjonalizmu a nie czekajcie pod Oddziałami na ludzi i obiecujecie złote góry... samo (usunięte przez administratora)i dwa metry mułu... nie Pozdrawiam wygnańców z Gordona

Hahaha

Ci co przeszli do IC z konkurencji poko co rozmawiają i przkupuja ludzi z konkurencji, ale tylko patrzeć jak będą ich błagać żeby do nich przeszli... tak już jest jak.nie można konkurować uczciwie i obsadzać na odpowiednich stanowiskach odpowiednich ludzi... Ci co przeszli potrafią tylko obiecywać złote góry innym żeby się wykazać a sobą wile niereprezentuja.... dzięki Ci IC że ich zabrałeś:)

arek3474@wp.pl

Nie polecam Inter cars chojna klienta z ulicy mają gdzieś.Składałem reklamacje odrzucili,zrobiłem odwołanie przyjęli z wielką łaską.

Kiero z ferrari

Idźcie pracować w tej firmie jako kierowca w tej firmie wtedy będziecie się czuli jak nie pracownicy a (usunięte przez administratora) a w domu kilka godzin na dobę żeby tylko się ogarnąć trochę na sen pracując dla tej firmy jako kierowca zostaje 5 /6 h dziennie chyba że pod rampą ci się uda na załaduneku jak cię ciec nieopieprzy bo mu szkoda że śpisz i ma pretensje że musi cię budzić ,nipolecam pracy w tej firmie jako kierowca

Kiero z ferreo

Dla narzekając i pracujących w tej firmie jeżeli niepasuje wam praca po 8 h dziennie proszę przyjąć się u podwykonawców jako kierowca wtedy schemat pracy wygląda inaczej nie 8h w pracy i 16 h odpoczynku ale odwrotnie , żadnych dodatkowych pieniędzy za pracę w święta i weeke a pieniądze nie dużo większe , chcecie pracować jak (usunięte przez administratora) idźcie pracować jako kierowca niektórzy z tego ch podwykonawców nawet ZUS nieodprowadzaja za pracowników a gdy odchodzisz niewypłacania w całości należnego wynagrodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 208.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 154, z czego 26 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.