Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Inter Cars jest dobrym, stabilnym pracodawcą. Większość współpracowników sympatyczna, dość sporo benefitów i oferta cały czas się rozszerza. Wiadomo, jak to w pracy bywają lepsze i gorsze dni ale ogólnie polecam pracę w Inter Cars.

Mj

Witam jakich benefitow? bo poza zniszka na części nie oferuję nic? Plus dzwine umowy zlecenie na weekend lub nadgodziny bo przecież tak by trzeba było 50 i 100% zapłacić

Hiha

Marcin R. Słyszałem że mówią o Tobie korpo ludek, a kto? Oj koledzy z byłej firmy G nieładnie...

Koleżanka
@Hiha

Na zgodzę się. Miałam okazje poznać go blizej na wycieczce kilka lat temu i to nie jest ten typ człowieka… „Skrojony idealnie” na przedstawiciela handlowego. Taki tygrys (no może bardziej ryś).

NoName

Dziś chce powiedzieć wam o „miłej” prace w jednym z magazynów InterCars - Zakroczym ILS. Pracowałam tam z ponad 1 rok, i mogę zrobić opinie które zasługuje ten magazyn. W sumie praca była nie trudna, i można było dobrze zarobić, ale jest jedne duże NO - to brygadzisty i ich zachowanie obok swoich podległych pracowników. Jest jak zawsze ktoś kto robie dobra robota i ktoś kto robie tylko g”wno, bo łaska brygadzisty nie może tego robić. Szkoda za w takiej dużej firmę jest coś podobnego jak związek pomiędzy pracownikom i przyłożonym. U mojego brygadzisty ogóle zawsze prawie był hyjow* humor i nic do niego nie można było powiedzieć. Od stresu co tam dostała nie wiem czy chce jeszcze pracować na jakimś magazynie. Kierownictwo powinno mieć na to oko i pilnować swoich pracownikow, nie pozwalać na to. Bind dzień dobry i może ktoś zwrócę na was uwagę.

zenon

Chyba Wierzbe coś łaczy z T.Grupą.

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

haha KW.

Krzysztof W. (usunięte przez administratora) wypada ci z butów. Jak w końcu wylecisz z IC to twoje psy już w branży nigdzie nie znajdą roboty. Cała polska o was mowi ,wyrzutki. Gratuluję takiej strategii właścicielowi IC. Bardzo słabe opinie . Wioska panie prezesie wioska.

Cała prawda

Panie Wojtku T. Szczerze nie wiem czym Pan się kieruje, ale szarga Pan wizerunkiem tak znaczącej firmy w motoryzacji. Proszę o troszeczkę przyzwoitości... No cóż... Może liczą się tylko pieniądze? Owszem są ważne ale...

Do wszystkich

mm

Dzień Dobry, a ja z czystym sumieniem polecam pracę w GK IC S.A. Dodam, że oceniam pracę w biurze w którym pracuję od prawie 10 lat. Uważam, że to bardzo wartościowa firma, dające duże możliwości rozwoju pracownikom którzy chcą się uczyć nowych rzeczy.

Basia

Idzie pracować w tej firmie jako kierowca u przewoźnika v, dopiero zaczniecie narzekać jeden z Wawy nawet nieodprowadza składek do ZUS ,w domu będziecie wtedy tylko kilka godzin żeby się przespać no można góra 5 ,6 h na sen ,a zarobki przy tych godzinach co macie na magazynie podobne!!!!

Nox

Pracuję w Inter Cars (w biurze) i złego słowa nie mogę powiedzieć. W poprzedniej pracy było zero szacunku do pracownika. Nawet nie chcę do tego wracać pamięcią. Tutaj mam super szefostwo. Mogę pracować przy naprawdę fajnych projektach. Czuję że mam wpływ na to co dzieje się w firmie, mimo że nie zajmuję stanowiska managerskiego. Czuję, że to co robię liczy i ma sens. Ludzie też są fajni. Firma jest duża, więc można poznać ludzi z różnych środowisk i o różnych zainteresowaniach.

@Nox

Nie wiem kto generuje te wiadomości ale za nic nie zgadzają się z prawdą. Komuś zależy mocno na tym żeby polepszyć już szarganą opinię

Nox

A ja nie wiem kto generuje te negatywne, kłamliwe opinie. Przez lata nie spotkałem się z takimi rzeczami w tej firmie. Widocznie komuś mocno zależy, aby zepsuć dobrą opinię...

Hihi

Wierzba brakuje Tobie ludzi? Mogę podesłać Ci parę CV:)

Astra Opel

Nowy SPECJALISTA W.R, brak umiejętności, brak kompetencji. Świeżak…

Ic

W 100% popieram.

Chłop z mazur DK
@Astra Opel

SPECJALISTA z mazur tez ma jeszcze wiele do nauki. Kilka lat temu przeciętny sprzedawca w IC a teraz wielki manager, po paru latach w hmg. Moi przedstawiciele maja większe doświadczenie w terenie niż on.

Ojej
@Chłop z mazur DK

Czuję ból siedziska. Polecam specjalistyczne kremy.

Spec
@Astra Opel

Uważajcie na nich. Wynikami nie świecą, kompetencjami również to próbują swoich sił w kapusiowaniu.

Manager
@Astra Opel

Jak oceniacie działania nowych TEAM MANAGERÓW ?

Kierowniczek
@Manager

Zapytaj kolego Wojtka o ich wyniki a później o swoje :) Może zdążysz się jeszcze czegoś nauczyć.

@Kierowniczek

Wyczuwam frustracje… Plan się nie powiódł? Dużo czasu już nie zostało. Kolego :)

Nikt

Więcej niż myślisz kolego ;) Obserwuj i wyciągaj wnioski. Jeszcze nie jest za późno dla Ciebie...

Zachod
@Astra Opel

Ja do dzisiaj nie wiem co on tu robi, po takiej przeszłości w IC.

Hihi
@Astra Opel

Co tam najważniejsze że to człowiek wierzby...????

Gigirigi

Pracuję w carsie ponad rok , konkretnie Września, kierownik tragedia, nie potrafi nic zarządzić, bałagan na magazynie, że szkoda gadać, magazynierzy w (usunięte przez administratora) mają kierownika i tylko w telefonach siedzą. "łysy" i "nerwowy patryczek adhd" kopiący paloxy jak mu się coś nie ułoży to najlepsi pracownicy. Nie radzę tam iść.

xyz

W firmie Inter Cars pracuję niespełna dwa lata. Bardzo doceniam to, że dostałam szansę pracy w tej firmie mimo braku doświadczenia. Aktualnie mam możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, szkoleniach. Mogę liczyć na wsparcie moich współpracowników oraz przełożonych. Jeśli miałabym wybierać jeszcze raz, wybrałabym Inter Cars.

Papa Smerf
@xyz

Tak jest super że własnie PH po 19 latach się zwolnił z OL jak swoje zmiany wprowadziliście oby tak dalej :)

Opinia

Polecam pracę w IC, bardzo pomocni ludzie szczególnie u mnie w dziale, przyjazna i miła atmosfera. Uważam, jedynie, że wynagrodzenia mimo podwyżek wciąż są zbyt niskie.

Witam, zacznę od tego, że IC nie jest złą firma..przynajmniej nie była złą. Jednak odkąd zmienił się "zarząd" jest coraz gorzej. Denerwuje mnie to, że robię za kogoś nie mając z tego nic. Wkurzam się, bo wykonuje nie swoje obowiązki... Ale mniejsza z tym. Praca jak praca. W sumie raz lepiej, ale coraz gorzej. Jak pisałem , odkąd zmienił się zarządca dzieją się jakieś jaja. No proszę Was, wykonujesz swoją pracę , robisz (usunięte przez administratora)tabelki, ogarniasz tematy i co? (usunięte przez administratora) Do 10 każdego miesiąca (usunięte przez administratora)3 tysiące i nie ma nawet tego na koncie. Hitem jest to, że nikt nie wie czemu? Ale jak to ?(usunięte przez administratora) Czas szukać nowej pracy. (usunięte przez administratora)

kasperson

O jakim oddziale mowa? W jakim mieście?

Jak księgowa mogła zapomnieć o wysłaniu przelewów? Chyba to średnio możliwe. Tylko tobie nie zapłaciła czy całej firmie, bo jakoś tego nie łapię. Dziwna sytuacja.

Basia

jak to? nie płacą? a ile tam w ogóle można zarobić? zastanawiam się na Biedronką, ale to kwestia pieniędzy?

#XYZ
@Marek

kadrowa. tym się zajmują kadry, nie księgowość. Więc nie dzwoń do księgowej o takie rzeczy, tylko do kadr.

Aaa

Zgadzam się

@Aaa

Co za różnica? Chyba najważniejsze że kasy nie ma. Czy już zapłacili? Te poślizgi są kilkudniowe czy dłuższe? Bo jak 1-2 dni po dziesiątym to może nie ma co robić dramy, co?

@kasperson

Warszawa Południe(usunięte przez administratora). Obniżone wypłaty, nie dadzą zarobić. Za soboty wcześniej płacili, teraz do odbioru. Nadgodzin nie można zbytnio robić, bo niewiesz czy będziesz miał do odbioru czy nie. (usunięte przez administratora) Liczą się tabelki, a nie to, że się (usunięte przez administratora) na magazynie czy poza magazynem jak kasa czy sprzedaż. Masakra.

@Basia

Niektórzy dostali wypłatę 3000 , niektórzy 3200..

@Marek

Pewnie opóźnienie.

John

W jednej z grup filialnych na północy Polski po tym jak zmieniła się dyrekcja jest tylko gorzej, (usunięte przez administratora), robić więcej za mniej wszystkich na działalność, tylko na magazynie zostaliśmy na umowach ale już 8 osób dostało wypowiedzenia, nie ma kto wozić towaru ale mimo to zwalniają ludzi a tym którzy pracują dłużej dali mniejsze pieniądze. Pewnie wszystko po to aby nowy dyrektor mógł się wykazać na koniec roku jak to on zaoszczędził, szkoda tylko że kosztem pracowników

sj

Pracuję w IC od wielu wielu lat. Bardzo cenie sobie wsparcie i zaangażowanie Kolegów i Koleżanek w pracy.

Kolarz
@sj

Krzysiu sam pisałeś te komentarze??? Ludzie nie idą ??

Rb
@sj

Większej bzdury nie słyszałam. Praca jak w każdym korpo. Udzielenie pomocy?? To słyszę nie wiem, nie mam czasu. Jeden wielki wyścig. Tabelka i Raporty.

Pracownik IC

Pracuję w firmie niecały rok i nie mogę złego słowa powiedzieć. Oczywiście są lepsze i gorsze dni (jak wszędzie), jednak zarobki całkiem dobre, bardzo fajna atmosfera, wsparcie współpracowników i managera. Widoczny wpływ pracy na dalszy rozwój firmy + możliwość rozwoju na stanowisku lub w innym obszarze. Szczerze polecam. Ze wszystkim można się dogadać. Nie ma problemów nie do rozwiązania. Nie jest to moja pierwsza praca, dlatego uważam, że firma jest naprawdę dobrym miejscem pracy i nie ma na co narzekać.

pracownikIC

Pracuję w Inter Cars od ponad 6 lat, zawsze mogłam liczyć na wsparcie Koleżanek i Kolegów oraz szefa. Ciekawe aktywności i wspólny czas dla pracowników.

Pracownik Inter Cars S.A.

Pracuję w IC bardzo długo . Firma jest dobrym pracodawcą, wynagrodzenia zawsze są wypłacane na czas . Jeśli ktoś chce się rozwijać ma takie możliwości , wsparcie od przełożonego , szkolenia , ambitne zadania .

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 23 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.